Автобус ДНІПРО-ЛУБНИ (ДНІПРОПЕТРОВСЬК-ЛУБНИ)

через Кам’янське, Верхньодніпровськ, Кременчук, Градизьк, Глобине, Семенівку, Хорол

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
09:50 Дніпро АВЦ Дніпропетровська область A
10:40 Кам’янське АС-1 Дніпропетровська область B
11:20 Верхньодніпровськ АС Дніпропетровська область C
11:45 Бородаївка Дніпропетровська область
11:55 Івашкове Дніпропетровська область
12:00 Мости Дніпропетровська область
12:10 Мишурин Ріг Дніпропетровська область
12:25 Куцеволівка Кіровоградська область
12:40 Дача Кіровоградська область
12:50 Успенка Кіровоградська область
13:00 Кам’яні Потоки Полтавська область
13:25 Кременчук АС Полтавська область D
14:05 Градизьк АС Полтавська область E
14:35 Глобине АС Полтавська область F
15:15 Семенівка АС Полтавська область G
15:45 Хорол АС-1 Полтавська область H
16:00 Хорол АС-2 Полтавська область I
16:45 Лубни АС Полтавська область J
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: Mercedes (18 місць).
Протяжність складає 325 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку ЛУБНИ-ДНІПРО

Автобус Дніпро-Лубни (Дніпропетровськ-Лубни) з’єднує найбільше місто Центральної України - Дніпро із 50-тисячним містом сусідньої Полтавщини - Лубнами. Маршрут автобуса проходить територією трьох областей: Дніпропетровською, Кіровоградською та Полтавською. Відстань між Дніпром та Лубнами становить понад 300 км. Найбільші населені пункти, через які курсує маршрутка Дніпро-Лубни: Кам’янське, Верхньодніпровськ, Кременчук, Градизьк, Глобине, Семенівка та Хорол. Повна тривалість поїздки складе близько 7 годин. У Дніпрі автобус відправляється щоранку від центрального автовокзалу на Курчатова.





Скориставшись автобусом Дніпро-Лубни, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Дніпра - Дніпро-Кам’янське, Дніпро-Верхньодніпровськ, Дніпро-Бородаївка, Дніпро-Івашкове, Дніпро-Мости, Дніпро-Мишурин Ріг, Дніпро-Куцеволівка, Дніпро-Дача, Дніпро-Успенка, Дніпро-Кам’яні Потоки, Дніпро-Кременчук, Дніпро-Градизьк, Дніпро-Глобине, Дніпро-Семенівка, Дніпро-Хорол, Дніпро-Лубни;
із Кам’янського - Кам’янське-Верхньодніпровськ, Кам’янське-Бородаївка, Кам’янське-Івашкове, Кам’янське-Мости, Кам’янське-Мишурин Ріг, Кам’янське-Куцеволівка, Кам’янське-Дача, Кам’янське-Успенка, Кам’янське-Кам’яні Потоки, Кам’янське-Кременчук, Кам’янське-Градизьк, Кам’янське-Глобине, Кам’янське-Семенівка, Кам’янське-Хорол, Кам’янське-Лубни;
із Верхньодніпровська - Верхньодніпровськ-Кременчук, Верхньодніпровськ-Градизьк, Верхньодніпровськ-Глобине, Верхньодніпровськ-Семенівка, Верхньодніпровськ-Хорол, Верхньодніпровськ-Лубни;
із Кременчука - Кременчук-Градизьк, Кременчук-Глобине, Кременчук-Семенівка, Кременчук-Хорол, Кременчук-Лубни;
із Градизька - Градизьк-Глобине, Градизьк-Семенівка, Градизьк-Хорол, Градизьк-Лубни;
із Глобиного - Глобине-Семенівка, Глобине-Хорол, Глобине-Лубни;
із Семенівки - Семенівка-Хорол, Семенівка-Лубни;
із Хорола - Хорол-Лубни.


Час відправлення по населених пунктах, крім автостанцій, указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій Дніпра, Кам’янського, Верхньодніпровська, Кременчука, Градизька, Глобиного, Семенівки, Хорола та Лубен.

Інші рейси, якими можна доїхати із ДНІПРА до ЛУБЕН

БЕРДЯНСЬК-КИЇВ


2015-2018