Автобус ДНІПРОПЕТРОВСЬК-ЛУБНИ

через Дніпродзержинськ, Верхньодніпровськ, Кременчук, Градизьк, Глобине, Семенівку, Хорол

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
09:50 Дніпропетровськ АВЦ Дніпропетровська область A
10:40 Дніпродзержинськ АС-1 Дніпропетровська область B
11:20 Верхньодніпровськ АС Дніпропетровська область C
11:45 Бородаївка Дніпропетровська область
11:55 Івашкове Дніпропетровська область
12:00 Мости Дніпропетровська область
12:10 Мишурин Ріг Дніпропетровська область
12:25 Куцеволівка Кіровоградська область
12:40 Дача Кіровоградська область
12:50 Успенка Кіровоградська область
13:00 Кам’яні Потоки Полтавська область
13:25 Кременчук АС Полтавська область D
14:05 Градизьк АС Полтавська область E
14:35 Глобине АС Полтавська область F
15:15 Семенівка АС Полтавська область G
15:45 Хорол АС-1 Полтавська область H
16:00 Хорол АС-2 Полтавська область I
16:45 Лубни АС Полтавська область J
Рейс виконується щоденно. Можливі автобуси на маршрутах: Mercedes (18 місць). Протяжність складає 325 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку ЛУБНИ-ДНІПРОПЕТРОВСЬК

Інші рейси, якими можна доїхати із ДНІПРОПЕТРОВСЬКА до ЛУБЕН

БЕРДЯНСЬК-КИЇВ


2015-2017