Автобус ПАВЛОГРАД-ПОЗНАНЬ / Autobus PAWŁOHRAD-POZNAN

через Дніпро, Кам’янське, Кременчук, Олександрію, Кропивницький, Умань, Гайсин, Вінницю, Бердичів, Житомир, Звягель, Рівне, Луцьк, Володимир, Люблін, Варшаву, Лодзь, Конін

Dniepr - Kamieńskie - Krzemieńczuk - Aleksandria - Kropywnycki - Humań - Hajsyn - Winnica - Berdyczów - Żytomierz - Zwiahel - Równe - Łuck - Włodzimierz - Lublin - Warszawa - Łódź - Konin


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій та перевізника


Час відправлення / Godzina odjazdu Станція / Dworzec PKS Регіон / Wojewodztwo На карті / Mapa
05:30 через день Павлоград АВ/Pawłohrad Dw. PKS Дніпропетровська область A
06:30 щоденно Дніпро АВЦ/Dniepr Dw. PKS Дніпропетровська область
07:20 Кам’янське АВ/Kamieńskie Dw. PKS Дніпропетровська область B
09:30 Кременчук АВ/Krzemieńczuk Dw. PKS Полтавська область C
10:30 Олександрія/Aleksandria Кіровоградська область
11:45 Кропивницький АВ/Kropywnycki Кіровоградська область
14:10 Умань АВ/Humań Черкаська область
15:10 Гайсин/Hajsyn Вінницька область
16:30 Вінниця АВ/Winnica Вінницька область D
17:30 Бердичів/Berdyczów Житомирська область
18:30 Житомир АВ/Żytomierz Dw. PKS Житомирська область
19:40 Звягель АВ/Zwiahel Dw. PKS Житомирська область
21:00 Рівне/Równe Рівненська область
22:10 Луцьк АВ/Łuck Dw. PKS Волинська область E
23:15 Володимир АВ/Włodzimierz Dw. PKS Волинська область
02:30 Dw. PKS Lublin/Люблін АВ Wojewodztwo lubelskie F
07:10 Dw. PKS Zachodni Warszawa/АВ Варшава Західна Wojewodztwo mazowieckie G
07:40 Lotnisko Chopina w Warszawie/Аеропорт Варшава-Шопен Wojewodztwo mazowieckie
08:30 Dworzec Autobusowy Łódź/Лодзь АВ Wojewodztwo łódzkie H
10:35 Dworzec Autobusowy Konin/Конін АВ Wojewodztwo wielkopolskie I
12:00 Dw. PKS Poznań/Познань АВ Wojewodztwo wielkopolskie J
Рейс виконується через день із Павлограда та щоденно із Дніпра.
Можливі автобуси на маршруті: Jonckheere, VanHool.
Протяжність складає 1700 км.

Wyjazd: codziennie.
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку ПОЗНАНЬ-ПАВЛОГРАД/POZNAN-PAWŁOHRAD

Автобус Павлоград-Познань (autobus Pawłohrad-Poznań) з’єднує Дніпропетровщину із п’ятим за кількістю мешканців містом Польщі - Познанню. Маршрут автобуса проходить територією двох країн: Україною та Польщею. Відстань між містами становить майже 1700 км. Найбільші міста, через які курсує автобус: Дніпро, Кам’янське, Кременчук, Олександрія, Кропивницький, Умань, Вінниця, Бердичів, Житомир, Звягель, Рівне, Луцьк, Люблін, Варшава, Лодзь та Конін. Повна тривалість поїздки складе понад 30 годин. Із Дніпровського автовокзалу автобус відправляються щоранку.





Скориставшись автобусом Павлоград-Познань, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Павлограда - Павлоград-Дніпро, Павлоград-Кам’янське, Павлоград-Люблін (Pawłohrad-Lublin), Павлоград-Варшава (Pawłohrad-Warszawa), Павлоград-Лодзь (Pawłohrad-Łódź), Павлоград-Конін (Pawłohrad-Konin), Павлоград-Познань (Pawłohrad-Poznań);
із Дніпра - Дніпро-Кам’янське, Дніпро-Люблін (Dniepr-Lublin), Дніпро-Варшава (Dniepr-Warszawa), Дніпро-Лодзь (Dniepr-Łódź), Дніпро-Конін (Dniepr-Konin), Дніпро-Познань (Dniepr-Poznań);
із Кам’янського - Кам’янське-Люблін (Kamieńskie-Lublin), Кам’янське-Варшава (Kamieńskie-Warszawa), Кам’янське-Лодзь (Kamieńskie-Łódź), Кам’янське-Конін (Kamieńskie-Konin), Кам’янське-Познань (Kamieńskie-Poznań);
із Кременчука - Кременчук-Люблін (Krzemieńczuk-Lublin), Кременчук-Варшава (Krzemieńczuk-Warszawa), Кременчук-Лодзь (Krzemieńczuk-Łódź), Кременчук-Конін (Krzemieńczuk-Konin), Кременчук-Познань (Krzemieńczuk-Poznań);
із Житомира - Житомир-Люблін (Żytomierz-Lublin), Житомир-Варшава (Żytomierz-Warszawa), Житомир-Лодзь (Żytomierz-Łódź), Житомир-Конін (Żytomierz-Konin), Житомир-Познань (Żytomierz-Poznań);
із Луцька - Луцьк-Люблін (Łuck-Lublin), Луцьк-Варшава (Łuck-Warszawa), Луцьк-Лодзь (Łuck-Łódź), Луцьк-Конін (Łuck-Konin), Луцьк-Познань (Łuck-Poznań).


Інформацію про вартість проїзду, кількість вільних місць, наявність автобуса у рейсі УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій по маршруту слідування автобуса, а також у перевізника. Час відправлення автобуса по станціях може змінюватися в залежності від швидкості проходження митниці.

2015-2023