Автобус КАНІВ-ДНІПРО (КАНІВ-ДНІПРОПЕТРОВСЬК)

через Черкаси, Чигирин, Світловодськ, Кременчук, Верхньодніпровськ, Кам’янське

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
07:30 Канів АС Черкаська область A
08:00 Межиріч Черкаська область
08:45 Мошни Черкаська область
09:25 Черкаси АВ Черкаська область B
09:50 Черкаси АС-2 Черкаська область C
10:30 Трушівці Черкаська область
10:50 Розсошинці Черкаська область
11:10 Чигирин АС Черкаська область D
11:30 Стецівка Черкаська область
11:40 Калантаїв Кіровоградська область
11:50 Велика Андрусівка Кіровоградська область
12:00 Подорожнє Кіровоградська область
12:30 Світловодськ АС Кіровоградська область E
13:30 Кременчук АС Полтавська область F
14:20 Куцеволівка Кіровоградська область
14:30 Мишурин Ріг Дніпропетровська область G
15:25 Верхньодніпровськ АС Дніпропетровська область H
16:10 Кам’янське АС-1 Дніпропетровська область I
17:05 Дніпро АВЦ Дніпропетровська область J
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: Mercedes (18 місць).
Протяжність складає 410 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку ДНІПРО-КАНІВ

Автобус Канів-Дніпро з’єднує два міста, які розташувалися по обидва боки річки Дніпро - місто Канів у Черкаській області та місто Дніпро. Маршрут автобуса проходить територією чотирьох областей: Черкаською, Кіровоградською, Полтавською та Дніпропетровською. Відстань між Каневом та Дніпром становить 410 км. Найбільші міста, через які курсує автобус: Черкаси, Світловодськ, Кременчук та Кам’янське. Повна тривалість поїздки становить 9,5 годин. У Каневі автобус відправляється з АС «Авто-ріка» кожного ранку, у Дніпрі прибуває на центральний автовокзал на Курчатова.





Скориставшись автобусом Канів-Дніпро, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Канева - Канів-Межиріч, Канів-Мошни, Канів-Черкаси, Канів-Чигирин, Канів-Світловодськ, Канів-Кременчук, Канів-Верхньодніпровськ, Канів-Кам’янське, Канів-Дніпро;
із Черкас - Черкаси-Трушівці, Черкаси-Розсошинці, Черкаси-Чигирин, Черкаси-Світловодськ, Черкаси-Кременчук, Черкаси-Верхньодніпровськ, Черкаси-Кам’янське, Черкаси-Дніпро;
із Чигирина - Чигирин-Стецівка, Чигирин-Калантаїв, Чигирин-Велика Андрусівка, Чигирин-Подорожнє, Чигирин-Світловодськ, Чигирин-Кременчук, Чигирин-Верхньодніпровськ, Чигирин-Кам’янське, Чигирин-Дніпро;
із Світловодська - Світловодськ-Кременчук, Світловодськ-Верхньодніпровськ, Світловодськ-Кам’янське, Світловодськ-Дніпро;
із Кременчука - Кременчук-Куцеволівка, Кременчук-Мишурин Ріг, Кременчук-Верхньодніпровськ, Кременчук-Кам’янське, Кременчук-Дніпро;
із Верхньодніпровська - Верхньодніпровськ-Кам’янське, Верхньодніпровськ-Дніпро;
із Кам’янського - Кам’янське-Дніпро;
із інших населених пунктів - Межиріч-Черкаси, Мошни-Черкаси, Трушівці-Чигирин, Розсошинці-Чигирин, Стецівка-Світловодськ, Калантаїв-Світловодськ, Велика Андрусівка-Світловодськ, Подорожнє-Світловодськ, Куцеволівка-Верхньодніпровськ, Куцеволівка-Дніпро, Мишурин Ріг-Верхньодніпровськ, Мишурин Ріг-Дніпро.


Час відправлення по населених пунктах, крім автостанцій, указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій Канева, Черкас, Чигирина, Світловодська, Кременчука, Верхньодніпровська, Кам’янського та Дніпра.


2015-2018