Автобус КАНІВ-ДНІПРОПЕТРОВСЬК

через Черкаси, Чигирин, Світловодськ, Кременчук, Верхньодніпровськ, Дніпродзержинськ

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
07:30 Канів АС Черкаська область A
08:00 Межиріч Черкаська область
08:45 Мошни Черкаська область
09:25 Черкаси АВ Черкаська область B
09:50 Черкаси АС-2 Черкаська область C
10:30 Трушівці Черкаська область
10:50 Розсошинці Черкаська область
11:10 Чигирин АС Черкаська область D
11:30 Стецівка Черкаська область
11:40 Калантаїв Кіровоградська область
11:50 Велика Андрусівка Кіровоградська область
12:00 Подорожнє Кіровоградська область
12:30 Світловодськ АС Кіровоградська область E
14:00 Кременчук АС Полтавська область F
14:45 Куцеволівка Кіровоградська область
14:55 Мишурин Ріг Дніпропетровська область G
15:45 Верхньодніпровськ АС Дніпропетровська область H
16:50 Дніпродзержинськ АС-1 Дніпропетровська область I
18:00 Дніпропетровськ АВЦ Дніпропетровська область J
Рейс виконується щоденно. Можливі автобуси на маршруті: Mercedes (18 місць). Протяжність складає 410 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку ДНІПРОПЕТРОВСЬК-КАНІВ


2015-2017