Автобус КРЕМЕНЧУК-ГАДЯЧ

через Глобине, Семенівку, Хорол, Миргород, Великі Сорочинці

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
08:30 Кременчук АС місто Кременчук A
09:30 Глобине АС місто Глобине B
09:50 Герасимівка Семенівський район
09:55 Устимівка Семенівський район
10:10 Семенівка АС смт Семенівка C
10:15 Карпиха Семенівський район
10:20 Вишневе (Петрівка) Хорольський район
10:25 Куторжиха Хорольський район
10:30 Хорол АС-1 місто Хорол D
10:45 Хорол АС-2 місто Хорол E
10:50 Мала Попівка Хорольський район
11:00 Новоаврамівка Хорольський район
11:05 Ковалі Хорольський район
11:10 Мелюшки Хорольський район F
11:15 Петрівці Миргородський район
11:35 Миргород АС місто Миргород G
12:10 Великі Сорочинці АС Миргородський район H
12:15 Савинці Миргородський район
12:20 Велика Обухівка Миргородський район
12:25 Лисівка Гадяцький район
12:35 Рашівка Гадяцький район I
12:45 Сари Гадяцький район
12:55 Гадяч АС місто Гадяч J
Рейс виконується щоденно. Можливі автобуси на маршруті: MAN (26 місць). Протяжність складає 215 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку ГАДЯЧ-КРЕМЕНЧУК

Інші рейси, якими можна доїхати із КРЕМЕНЧУКА до ГАДЯЧА

КРЕМЕНЧУК-ГАДЯЧ через Лохвицю
КРЕМЕНЧУК-ГАДЯЧ через Полтаву


2015-2017