Автобус КРЕМЕНЧУК-ГАДЯЧ

через Глобине, Семенівку, Хорол, Миргород, Великі Сорочинці


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
08:00 Кременчук АС місто Кременчук A
09:20 Глобине АС місто Глобине B
09:40 Герасимівка Семенівський район
09:45 Устимівка Семенівський район
10:00 Семенівка АС смт Семенівка C
10:10 Карпиха Семенівський район
10:15 Вишневе Хорольський район
10:25 Куторжиха Хорольський район
10:30 Хорол АС-1 місто Хорол D
10:45 Хорол АС-2 місто Хорол E
10:50 Мала Попівка Хорольський район
11:00 Новоаврамівка Хорольський район
11:05 Ковалі Хорольський район
11:10 Мелюшки Хорольський район F
11:15 Петрівці Миргородський район
11:35 Миргород АС місто Миргород G
12:00 Великі Сорочинці Миргородський район H
12:10 Савинці Миргородський район
12:15 Велика Обухівка Миргородський район
12:25 Лисівка Гадяцький район
12:35 Рашівка Гадяцький район I
12:45 Сари Гадяцький район
12:55 Гадяч АС місто Гадяч J
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: Volkswagen (18 місць).
Протяжність складає 215 км.
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку ГАДЯЧ-КРЕМЕНЧУК

Автобус Кременчук-Гадяч через Великі Сорочинці з’єднує найбільший промисловий центр Полтавської області - місто Кременчук із гетьманською столицею - містом Гадяч. Маршрут автобуса проходить територією шести районів: Кременчуцьким, Глобинським, Семенівським, Хорольським, Миргородським та Гадяцьким. Відстань між Кременчуком та Гадячем становить 215 км. Найбільші населені пункти на шляху слідування: Глобине, Семенівка, Хорол, Миргород та Великі Сорочинці. Повна тривалість поїздки складе 5 години. Із Кременчука автобус відправляється кожного ранку.





Скориставшись автобусом Кременчук-Гадяч через Великі Сорочинці, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Кременчука - Кременчук-Глобине, Кременчук-Герасимівка, Кременчук-Устимівка, Кременчук-Семенівка, Кременчук-Карпиха, Кременчук-Вишневе (Кременчук-Петрівка), Кременчук-Куторжиха, Кременчук-Хорол, Кременчук-Мала Попівка, Кременчук-Новоаврамівка, Кременчук-Ковалі, Кременчук-Мелюшки, Кременчук-Петрівці, Кременчук-Миргород, Кременчук-Великі Сорочинці, Кременчук-Гадяч;
із Глобиного - Глобине-Герасимівка, Глобине-Устимівка, Глобине-Семенівка, Глобине-Хорол, Глобине-Миргород, Глобине-Великі Сорочинці, Глобине-Гадяч;
із Семенівки - Семенівка-Карпиха, Семенівка-Вишневе (Семенівка-Петрівка), Семенівка-Куторжиха, Семенівка-Хорол, Семенівка-Миргород, Семенівка-Великі Сорочинці, Семенівка-Гадяч;
із Хорола - Хорол-Мала Попівка, Хорол-Новоаврамівка, Хорол-Ковалі, Хорол-Мелюшки, Хорол-Петрівці, Хорол-Миргород, Хорол-Великі Сорочинці, Хорол-Гадяч;
із Миргорода - Миргород-Великі Сорочинці, Миргород-Савинці, Миргород-Велика Обухівка, Миргород-Лисівка, Миргород-Рашівка, Миргород-Сари, Миргород-Гадяч;
із Великих Сорочинець - Великі Сорочинці-Савинці, Великі Сорочинці-Велика Обухівка, Великі Сорочинці-Лисівка, Великі Сорочинці-Рашівка, Великі Сорочинці-Сари, Великі Сорочинці-Гадяч.


Час відправлення по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій або водіїв автобуса. Придбати або забронювати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Кременчука, Глобиного, Семенівки, Хорола, Миргорода та Гадяча.


2015-2020