Автобус КРЕМЕНЧУК-МИРГОРОД

через Семенівку, Хорол

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
11:25 Кременчук АС місто Кременчук A
11:55 Погреби Глобинський район
12:05 Пироги Глобинський район B
12:15 Жуки Глобинський район C
12:20 Коломицівка Глобинський район
12:25 Герасимівка Семенівський район
12:30 Устимівка Семенівський район D
12:45 Семенівка АС смт Семенівка E
13:00 Карпиха Семенівський район
13:05 Вишневе (Петрівка) Хорольський район F
13:15 Куторжиха Хорольський район
13:25 Хорол АС-1 місто Хорол G
13:30 Хорол АС-2 місто Хорол
13:35 Мала Попівка Хорольський район H
13:40 Новоаврамівка Хорольський район
13:45 Ковалі Хорольський район
13:50 Мелюшки Хорольський район
13:55 Петрівці Миргородський район I
14:10 Миргород АС місто Миргород J
Рейс виконується щоденно. Можливі автобуси на маршруті: Богдан (26 місць). Протяжність складає 130 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку МИРГОРОД-КРЕМЕНЧУК

Автобус Кременчук-Миргород з’єднує два міста обласного значення Полтавської області - місто Кременчук та місто Миргород. Маршрут автобуса проходить територією п’яти районів: Кременчуцьким, Глобинським, Семенівським, Хорольським та Миргородським. Відстань від Кременчука до Миргорода становить 130 км. Повна тривалість поїздки складе близько 3 годин. Найбільші населені пункти на шляху слідування: Семенівка та Хорол. Рейс здійснюється щоденно в обідню пору.





Скориставшись автобусом Кременчук-Миргород, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Кременчука - Кременчук-Погреби, Кременчук-Пироги, Кременчук-Жуки, Кременчук-Коломицівка, Кременчук-Герасимівка, Кременчук-Устимівка, Кременчук-Семенівка, Кременчук-Карпиха, Кременчук-Вишневе (Кременчук-Петрівка), Кременчук-Куторжиха, Кременчук-Хорол, Кременчук-Мала Попівка, Кременчук-Новоаврамівка, Кременчук-Ковалі, Кременчук-Мелюшки, Кременчук-Петрівці, Кременчук-Миргород;
із Семенівки - Семенівка-Карпиха, Семенівка-Вишневе (Семенівка-Петрівка), Семенівка-Куторжиха, Семенівка-Хорол, Семенівка-Мала Попівка, Семенівка-Новоаврамівка, Семенівка-Ковалі, Семенівка-Мелюшки, Семенівка-Петрівці, Семенівка-Миргород;
із Хорола - Хорол-Мала Попівка, Хорол-Новоаврамівка, Хорол-Ковалі, Хорол-Мелюшки, Хорол-Петрівці, Хорол-Миргород;
із інших населених пунктів: Погреби-Семенівка, Погреби-Хорол, Погреби-Миргород, Пироги-Семенівка, Пироги-Хорол, Пироги-Миргород, Жуки-Семенівка, Жуки-Хорол, Жуки-Миргород, Коломицівка-Семенівка, Коломицівка-Хорол, Коломицівка-Миргород, Герасимівка-Семенівка, Герасимівка-Хорол, Герасимівка-Миргород, Устимівка-Семенівка, Устимівка-Хорол, Устимівка-Миргород, Карпиха-Хорол, Карпиха-Миргород, Вишневе-Хорол (Петрівка-Хорол), Вишневе-Миргород (Петрівка-Миргород), Куторжиха-Хорол, Куторжиха-Миргород, Мала Попівка-Миргород, Новоаврамівка-Миргород, Ковалі-Миргород, Мелюшки-Миргород, Петрівці-Миргород.


Час відправлення по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій або водіїв автобуса. Придбати або забронювати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Кременчука, Семенівки, Хорола та Миргорода.

Інші рейси, якими можна доїхати із КРЕМЕНЧУКА до МИРГОРОДА

ГОРІШНІ ПЛАВНІ-МИРГОРОД
КАМ’ЯНСЬКЕ-МИРГОРОД
КРЕМЕНЧУК-ГАДЯЧ через Великі Сорочинці
КРЕМЕНЧУК-ГАДЯЧ через Лохвицю
КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА
КРЕМЕНЧУК-ШИШАКИ


2015-2017