Автобус КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА

через Горішні Плавні, Пришиб, Кобелячок, Шенгури, Кобеляки, Білики, Малий Кобелячок, Лелюхівку

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
15:25 Кременчук АС місто Кременчук A
16:05 Горішні Плавні АС місто Горішні Плавні B
16:25 Єристівка Кременчуцький район
16:35 Пришиб Кременчуцький район C
16:45 Кобелячок Кременчуцький район D
16:55 Комендантівка Кобеляцький район E
17:00 Дабинівка Кобеляцький район
17:10 Коваленківка Кобеляцький район
17:15 Вібли Кобеляцький район
17:20 Шенгури Кобеляцький район F
17:25 Сухе Кобеляцький район
17:30 Лебедине Кобеляцький район
18:00 Кобеляки АС місто Кобеляки G
18:15 Білики Кобеляцький район H
18:35 Малий Кобелячок Новосанжарський район
18:45 Лелюхівка Новосанжарський район I
19:20 Полтава АВ місто Полтава J
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: Рута (19 місць).
Протяжність складає 175 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК

Автобус Кременчук-Полтава через Кобеляки з’єднує найбільші міста Полтавщини - міста Кременчук та Горішні Плавні із Полтавою. Маршрут автобуса проходить територією чотирьох районів: Кременчуцьким, Кобеляцьким, Новосанжарським та Полтавським. Відстань між Кременчуком та Полтавою становить 175 км. Найбільші населені пункти, через які курсує маршрутка Кременчук-Полтава: Горішні Плавні, Пришиб, Кобелячок, Шенгури, Кобеляки, Білики, Малий Кобелячок, Лелюхівка. Повна тривалість поїздки складе 4 години. Із Кременчука автобус відправляється щоденно у другій половині дня, у Полтаві - прибуває на центральний автовокзал міста на Алмазному.





Скориставшись автобусом Кременчук-Полтава через Кобеляки, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Кременчука - Кременчук-Горішні Плавні, Кременчук-Єристівка, Кременчук-Пришиб, Кременчук-Кобелячок, Кременчук-Комендантівка, Кременчук-Дабинівка, Кременчук-Коваленківка, Кременчук-Вібли, Кременчук-Шенгури, Кременчук-Сухе, Кременчук-Лебедине, Кременчук-Кобеляки, Кременчук-Білики, Кременчук-Малий Кобелячок, Кременчук-Лелюхівка, Кременчук-Полтава;
із Горішніх Плавней - Горішні Плавні-Єристівка, Горішні Плавні-Пришиб, Горішні Плавні-Кобелячок, Горішні Плавні-Комендантівка, Горішні Плавні-Дабинівка, Горішні Плавні-Коваленківка, Горішні Плавні-Вібли, Горішні Плавні-Шенгури, Горішні Плавні-Сухе, Горішні Плавні-Лебедине, Горішні Плавні-Кобеляки, Горішні Плавні-Білики, Горішні Плавні-Малий Кобелячок, Горішні Плавні-Лелюхівка, Горішні Плавні-Полтава;
із Кобеляк - Кобеляки-Білики, Кобеляки-Малий Кобелячок, Кобеляки-Лелюхівка, Кобеляки-Полтава;
із Біликів - Білики-Малий Кобелячок, Білики-Лелюхівка, Білики-Полтава;
із інших населених пунктів - Єристівка-Полтава, Пришиб-Полтава, Кобелячок-Полтава, Комендантівка-Полтава, Дабинівка-Полтава, Коваленківка-Полтава, Вібли-Полтава, Шенгури-Полтава, Сухе-Полтава, Лебедине-Полтава.


Час відправлення маршрутки по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій або водіїв автобуса. Придбати або забронювати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Кременчука, Горішніх Плавней, Кобеляк та Полтави.

Інші рейси, якими можна доїхати із КРЕМЕНЧУКА до ПОЛТАВИ

КИШИНІВ-ХАРКІВ
КРЕМЕНЧУК-ГАДЯЧ
КРЕМЕНЧУК-ЗІНЬКІВ
КРЕМЕНЧУК-КОТЕЛЬВА
КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА
КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА через Глобине
КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА через Горішні Плавні
КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА через Градизьк
КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА через Манжелію
КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА через Миргород
КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА через Шишаки
КРОПИВНИЦЬКИЙ-МОСКВА
КРОПИВНИЦЬКИЙ-ХАРКІВ
ОЛЕКСАНДРІЯ-ПОЛТАВА
ЧЕРКАСИ-ГРАДИЗЬК-ПОЛТАВА
ЧЕРКАСИ-СВІТЛОВОДСЬК-ПОЛТАВА


2015-2019