Автобус КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА

через Градизьк, Глобине, Манжелію, Решетилівку

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
13:15 Кременчук АС місто Кременчук A
14:00 Градизьк АС Глобинський район B
14:16 Ганнівка Глобинський район
14:18 Котляревське Глобинський район
14:20 Бориси Глобинський район
14:23 Яроші Глобинський район
14:26 Пироги Глобинський район
14:30 Опришки Глобинський район
14:40 Глобине АС місто Глобине C
14:58 Пустовійтове Глобинський район D
15:06 Пузикове Глобинський район
15:17 Фрунзівка Глобинський район
15:21 Сиротенки Глобинський район
15:27 Манжелія Глобинський район E
15:38 Заможне Глобинський район
15:51 Федорівка Глобинський район F
16:06 Приліпка Козельщинський район
16:12 Хорішки Козельщинський район
16:22 Пашенівка Козельщинський район G
16:26 Буняківка Козельщинський район
16:30 Дружба Козельщинський район
16:34 Шевченкове Решетилівський район
16:40 Пасічники Решетилівський район H
16:44 Сені Решетилівський район
16:55 Решетилівка АС смт Решетилівка I
17:40 Полтава АВ місто Полтава J
Рейс виконується щоденно, крім четверга. Можливі автобуси на маршруті: БАЗ (30 місць), Еталон. Протяжність складає 200 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК

Інші рейси, якими можна доїхати із КРЕМЕНЧУКА до ПОЛТАВИ

КИШИНІВ-ХАРКІВ
КІРОВОГРАД-СУМИ
КІРОВОГРАД-ХАРКІВ
КРЕМЕНЧУК-ГАДЯЧ
КРЕМЕНЧУК-ЗІНЬКІВ
КРЕМЕНЧУК-КОТЕЛЬВА
КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА через Глобине
КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА через Градизьк
КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА через Лелюхівку
КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА через Комсомольськ
КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА через Миргород
ОЛЕКСАНДРІЯ-ПОЛТАВА
ОЛЕКСАНДРІЯ-ХАРКІВ
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ-ХАРКІВ
ЧЕРКАСИ-ПОЛТАВА через Градизьк
ЧЕРКАСИ-ПОЛТАВА через Світловодськ


2015-2017