Автобус КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА

через Градизьк, Глобине, Пустовійтове, Манжелію, Решетилівку


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті




розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
13:15 Кременчук АС місто Кременчук A
14:00 Градизьк Кременчуцький район B
14:16 Ганнівка Кременчуцький район
14:18 Котляревське Кременчуцький район
14:20 Бориси Кременчуцький район
14:23 Яроші Кременчуцький район
14:26 Пироги Кременчуцький район
14:30 Опришки Кременчуцький район
14:40 Глобине місто Глобине C
14:58 Пустовійтове Кременчуцький район D
15:06 Пузикове Кременчуцький район
15:17 Троїцьке Кременчуцький район
15:21 Сиротенки Кременчуцький район
15:27 Манжелія Кременчуцький район E
15:38 Заможне Кременчуцький район
15:51 Федорівка Кременчуцький район F
16:06 Приліпка Кременчуцький район
16:12 Хорішки Кременчуцький район
16:22 Пашенівка Кременчуцький район G
16:26 Буняківка Полтавський район
16:30 Дружба Полтавський район
16:34 Шевченкове Полтавський район
16:40 Пасічники Полтавський район H
16:44 Сені Полтавський район
16:55 Решетилівка АС місто Решетилівка I
17:40 Полтава АВ місто Полтава J
Рейс виконується по п’ятницях, суботах та неділях.
Можливі автобуси на маршруті: Рута (17 місць).
Протяжність складає 200 км.
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК

Автобус Кременчук-Полтава через Манжелію з’єднує найбільші міста Полтавщини - Кременчук та Полтаву. Маршрут автобуса проходить територією двох районів: Кременчуцьким та Полтавським. Найбільші населені пункти, через які курсує маршрутка Кременчук-Полтава: Градизьк, Глобине, Пустовійтове, Манжелія та Решетилівка. Відстань між Кременчуком та Полтавою становить 200 км. Повна тривалість поїздки складе 4,5 години. Із Кременчука автобус відправляється в обідню пору по днях.





Скориставшись автобусом Кременчук-Полтава через Манжелію, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Кременчука - Кременчук-Градизьк, Кременчук-Ганнівка, Кременчук-Котляревське, Кременчук-Бориси, Кременчук-Яроші, Кременчук-Пироги, Кременчук-Опришки, Кременчук-Глобине, Кременчук-Пустовійтове, Кременчук-Пузикове, Кременчук-Троїцьке, Кременчук-Сиротенки, Кременчук-Манжелія, Кременчук-Заможне, Кременчук-Федорівка, Кременчук-Приліпка, Кременчук-Хорішки, Кременчук-Пашенівка, Кременчук-Буняківка, Кременчук-Дружба, Кременчук-Шевченкове, Кременчук-Пасічники, Кременчук-Сені, Кременчук-Решетилівка, Кременчук-Полтава;
із Градизька - Градизьк-Ганнівка, Градизьк-Котляревське, Градизьк-Бориси, Градизьк-Яроші, Градизьк-Пироги, Градизьк-Опришки, Градизьк-Глобине, Градизьк-Пустовійтове, Градизьк-Пузикове, Градизьк-Троїцьке, Градизьк-Сиротенки, Градизьк-Манжелія, Градизьк-Заможне, Градизьк-Федорівка, Градизьк-Приліпка, Градизьк-Хорішки, Градизьк-Пашенівка, Градизьк-Буняківка, Градизьк-Дружба, Градизьк-Шевченкове, Градизьк-Пасічники, Градизьк-Сені, Градизьк-Решетилівка, Градизьк-Полтава;
із Глобиного - Глобине-Пустовійтове, Глобине-Пузикове, Глобине-Троїцьке, Глобине-Сиротенки, Глобине-Манжелія, Глобине-Заможне, Глобине-Федорівка, Глобине-Приліпка, Глобине-Хорішки, Глобине-Пашенівка, Глобине-Буняківка, Глобине-Дружба, Глобине-Шевченкове, Глобине-Пасічники, Глобине-Сені, Глобине-Решетилівка, Глобине-Полтава.


Час відправлення по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій або водіїв автобуса. Придбати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Кременчука, Решетилівки та Полтави.

Інші рейси, якими можна доїхати із КРЕМЕНЧУКА до ПОЛТАВИ

КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА через Велику Багачку

КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА через Глобине

КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА через Горішні Плавні

КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА через Градизьк

КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА через Кобеляки

КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА через Лелюхівку

КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА через Шишаки

КРОПИВНИЦЬКИЙ-МОСКВА

КРОПИВНИЦЬКИЙ-ХАРКІВ

ОДЕСА-МОСКВА

ОЛЕКСАНДРІЯ-ПОЛТАВА

ЧЕРКАСИ-ПОЛТАВА

2015-2020