Автобус ГОРІШНІ ПЛАВНІ-МИРГОРОД (КОМСОМОЛЬСЬК-МИРГОРОД)

через Градизьк, Глобине, Семенівку, Хорол

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
06:00 Комсомольськ АС місто Горішні Плавні A
06:45 Кременчук АС місто Кременчук B
07:35 Градизьк АС Глобинський район C
08:10 Глобине АС місто Глобине D
08:25 Коломицівка Глобинський район
08:30 Герасимівка Семенівський район
08:55 Семенівка АС смт Семенівка E
09:05 Карпиха Семенівський район
09:20 Вишневе (Петрівка) Хорольський район
09:40 Хорол АС-1 місто Хорол F
09:50 Хорол АС-2 місто Хорол G
10:05 Мала Попівка Хорольський район
10:10 Новоаврамівка Хорольський район H
10:15 Ковалі Хорольський район
10:20 Мелюшки Хорольський район
10:30 Петрівці Миргородський район I
11:05 Миргород АС місто Миргород J
Рейс виконується щоденно. Можливі автобуси на маршруті: БАЗ (29 місць). Протяжність складає 170 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку МИРГОРОД-ГОРІШНІ ПЛАВНІ


2015-2017