Автобус ГОРІШНІ ПЛАВНІ-МИРГОРОД (КОМСОМОЛЬСЬК-МИРГОРОД)

через Кременчук, Градизьк, Глобине, Семенівку, Хорол

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
06:00 Горішні Плавні АС місто Горішні Плавні A
06:45 Кременчук АС місто Кременчук B
07:35 Градизьк АС Глобинський район C
08:10 Глобине АС місто Глобине D
08:25 Коломицівка Глобинський район
08:30 Герасимівка Семенівський район
08:55 Семенівка АС смт Семенівка E
09:05 Карпиха Семенівський район
09:20 Вишневе (Петрівка) Хорольський район
09:40 Хорол АС-1 місто Хорол F
09:50 Хорол АС-2 місто Хорол G
10:05 Мала Попівка Хорольський район
10:10 Новоаврамівка Хорольський район H
10:15 Ковалі Хорольський район
10:20 Мелюшки Хорольський район
10:30 Петрівці Миргородський район I
11:05 Миргород АС місто Миргород J
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: БАЗ (29 місць).
Протяжність складає 170 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку МИРГОРОД-ГОРІШНІ ПЛАВНІ

Автобус Горішні Плавні-Миргород (Комсомольськ-Миргород) з’єднує міста обласного значення у Полтавській області - Горішні Плавні, Кременчук та Миргород. Маршрут автобуса проходить територією п’яти районів: Кременчуцьким, Глобинським, Семенівським, Хорольським та Миргородським. Відстань між Горішніми Плавнями та Миргородом становить 170 км. Найбільші населені пункти на шляху слідування автобуса: Кременчук, Градизьк, Глобине, Семенівка та Хорол. Повна тривалість поїздки складе 5 годин. Рейс виконується щоденно у першій половині дня.





Скориставшись автобусом Горішні Плавні-Миргород, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:

із Горішніх Плавней - Горішні Плавні-Кременчук (Комсомольськ-Кременчук), Горішні Плавні-Градизьк (Комсомольськ-Градизьк), Горішні Плавні-Глобине (Комсомольськ-Глобине), Горішні Плавні-Коломицівка (Комсомольськ-Коломицівка), Горішні Плавні-Герасимівка (Комсомольськ-Герасимівка), Горішні Плавні-Карпиха (Комсомольськ-Карпиха), Горішні Плавні-Семенівка (Комсомольськ-Семенівка), Горішні Плавні-Хорол (Комсомольськ-Хорол), Горішні Плавні-Миргород;
із Кременчука - Кременчук-Градизьк, Кременчук-Глобине, Кременчук-Семенівка, Кременчук-Хорол, Кременчук-Миргород;
із Градизька - Градизьк-Глобине, Градизьк-Семенівка, Градизьк-Хорол, Градизьк-Миргород;
із Глобиного - Глобине-Коломицівка, Глобине-Герасимівка, Глобине-Семенівка, Глобине-Хорол, Глобине-Миргород;
із Семенівки - Семенівка-Карпиха, Семенівка-Вишневе, Семенівка-Хорол, Семенівка-Миргород;
із Хорола - Хорол-Мала Попівка, Хорол-Новоаврамівка, Хорол-Ковалі, Хорол-Мелюшки, Хорол-Петрівці, Хорол-Миргород;
із інших населених пунктів - Коломицівка-Семенівка, Герасимівка-Семенівка, Карпиха-Хорол, Вишневе-Хорол (Петрівка-Хорол), Мала Попівка-Миргород, Новоаврамівка-Миргород, Ковалі-Миргород, Мелюшки-Миргород, Петрівці-Миргород.


Час відправлення автобуса по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій або водіїв автобуса. Придбати або забронювати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Горішніх Плавней, Кременчука, Градизька, Глобиного, Семенівки, Хорола та Миргорода.


2015-2018