Автобус КРЕМЕНЧУК-ОЛЕКСАНДРІЯ

автобус ВІДМІНЕНО


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті


Час відправлення Час відправлення Станція Регіон На карті
Кременчук АС Полтавська область A
Павлиш Кіровоградська область B
Олександрія АС Кіровоградська область C

Автобус Кременчук-Олександрія з’єднує два сусідніх міста Полтавської та Кіровоградської областей. Кременчук - друге за величиною місто Полтавської області із населенням близько 230 тисяч мешканців. Розташоване за 115 км від обласного центру - міста Полтава та за 290 км від столиці України - міста Київ. Олександрія - друге за величиною місто Кіровоградської області із населенням близько 100 тисяч жителів. Знаходиться за 75 км від обласного центру - міста Кропивницький та за 325 км від столиці країни - міста Київ.


Напрямок користується великим попитом у пасажирів, оскільки прямого залізничного сполучення Кременчук та Олександрія не мають. Відстань між містами становить 60 км. Маршрут автобуса проходить частиною автомобільної дороги державного значення М-22 Полтава-Олександрія. Найбільший населений пункт на шляху - Павлиш (селище Олександрійського району із 4 тис. мешканців), від Кременчука знаходиться на відстані 20 км. Крім того, автобусом можуть скористатися мешканці сіл, що знаходяться між Кременчуком та Олександрією, а саме, Чечелеве, Маламівка, Білецьківка, Підгірне (Кременчуцького району), Шевченка та Олексіївка (Олександрійського району).

Скориставшись автобусом Кременчук-Олександрія, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками: Кременчук-Павлиш, Кременчук-Олександрія та Павлиш-Олександрія.


Відстань між Кременчуком та Олександрією автобус долає за 1 годину 20 хвилин, до Павлиша час у дорозі складе 25 хвилин.


Наявність автобуса у рейсі, а також більш повну інформацію по маршруту слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій Кременчука та Олександрії.

Інші рейси, якими можна доїхати із КРЕМЕНЧУКА до ОЛЕКСАНДРІЇ

ГОРІШНІ ПЛАВНІ-КРОПИВНИЦЬКИЙ

КРЕМЕНЧУК-КРОПИВНИЦЬКИЙ

КРЕМЕНЧУК-КРИВИЙ РІГ

ПОЛТАВА-ОЛЕКСАНДРІЯ

ХАРКІВ-КРОПИВНИЦЬКИЙ

2015-2024