Автобус КРЕМЕНЧУК-ОЛЕКСАНДРІЯ

через Павлиш

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправл. Час відправл. Час відправл. Час відправл. Станція Регіон На карті
10:00 14:55 16:45 20:00 Кременчук АС Полтавська область A
10:30 15:25 17:15 20:30 Павлиш АС Кіровоградська область B
11:20 16:15 18:05 21:20 Олександрія АС Кіровоградська область C
щоденно пт. пт. і нд. нд. періодичність
Ранковий рейс виконується щоденно, всі інші - по п'ятницях та неділях.
Можливі автобуси на маршрутах: БАЗ (30 місць).
Протяжність складає 60 км.

Розклад руху автобусів у зворотньому напрямку ОЛЕКСАНДРІЯ-КРЕМЕНЧУК

Автобус Кременчук-Олександрія з’єднує два сусідніх міста Полтавської та Кіровоградської областей. Кременчук - друге за величиною місто обласного підпорядкування Полтавської області із населенням близько 230 тисяч мешканців. Розташоване за 115 км від обласного центру міста Полтава та за 290 км від столиці України міста Київ. Олександрія - друге за величиною місто обласного підпорядкування Кіровоградської області із населенням близько 100 тисяч жителів. Знаходиться за 75 км від обласного центру - міста Кропивницький (Кіровоград) та за 325 км від столиці країни - міста Київ.


Напрямок користується великим попитом у пасажирів, оскільки прямого залізничного сполучення Кременчук та Олександрія не мають. Відстань між містами становить 60 км. Маршрут автобуса проходить частиною автомобільної дороги державного значення М-22 Полтава-Олександрія. Єдина автобусна станція на шляху - Павлиш (селище міського типу Онуфріївського району із 4 тис. мешканців), від Кременчука знаходиться на відстані 20 км. Крім того, автобусом можуть скористатися мешканці сіл, що знаходяться між Кременчуком та Олександрією, а саме, Чечелеве, Маламівка, Білецьківка, Підгірне (Кременчуцького району), Шевченка (Онуфріївського району) та Олексіївка (Світловодського району).

Скориставшись автобусом Кременчук-Олександрія, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками: Кременчук-Павлиш, Кременчук-Олександрія та Павлиш-Олександрія.


Ранковий рейс виконується щоденно, всі інші - по п’ятницях та неділях. Відстань між Кременчуком та Олександрією автобус долає за 1 годину 20 хвилин, до Павлиша час у дорозі складе 25 хвилин.


Приблизна вартість проїзду (станом на січень 2018 року) із Кременчука до Павлиша - 11 грн., до Олександрії - 37 грн.; із Павлиша до Олександрії - 25 грн. Придбати або забронювати квитки на поїздку можна у касах автостанцій Кременчука, Павлиша, Олександрії або на сайті avtovokzal.pl.ua (у Полтавській області).


Наявність автобусів у рейсі, а також більш повну інформацію по маршруту слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій Кременчука, Павлиша та Олександрії.

Інші рейси, якими можна доїхати із КРЕМЕНЧУКА до ОЛЕКСАНДРІЇ

ГОРІШНІ ПЛАВНІ-КРИВИЙ РІГ
ГОРІШНІ ПЛАВНІ-КРОПИВНИЦЬКИЙ
ДНІПРО-КИШИНІВ
КРЕМЕНЧУК-ЖОВТІ ВОДИ
КРЕМЕНЧУК-КРОПИВНИЦЬКИЙ
КРЕМЕНЧУК-КРИВИЙ РІГ
МОСКВА-КРОПИВНИЦЬКИЙ
ПОЛТАВА-ОЛЕКСАНДРІЯ
СВІТЛОВОДСЬК-КРИВИЙ РІГ
ХАРКІВ-КИШИНІВ


2015-2019