Автобус ОДЕСА-ХАРКІВ

через Коблеве, Миколаїв, Херсон, Берислав, Нововоронцовку, Нікополь, Дніпро, Перещепине, Красноград

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
16:00 Одеса АВ «Привоз» Одеська область A
17:10 Одеса АВ Одеська область
18:25 Коблеве АС Миколаївська область B
20:25 Миколаїв АВ Миколаївська область C
21:40 Херсон АВ Херсонська область D
22:55 Берислав АС Херсонська область E
00:17 Нововоронцовка АС Херсонська область F
01:32 Нікополь АС Дніпропетровська область G
03:53 Дніпро АВЦ Дніпропетровська область H
05:00 Перещепине АС Дніпропетровська область
05:50 Красноград АС Харківська область I
07:35 Харків АВ Харківська область J
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: Mercedes, Neoplan.
Протяжність складає 780 км.
Сайт одного із перевізників: firma-ikarus.com.ua

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку ХАРКІВ-ОДЕСА

Інші рейси, якими можна доїхати із ОДЕСИ до ХАРКОВА

ОДЕСА-ХАРКІВ через Київ


2015-2019