Автобус ЛУБНИ-ДНІПРО (ЛУБНИ-ДНІПРОПЕТРОВСЬК)

через Хорол, Семенівку, Глобине, Градизьк, Кременчук, Верхньодніпровськ, Кам’янське

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
07:40 Лубни АС Полтавська область A
08:30 Хорол АС-2 Полтавська область B
08:45 Хорол АС-1 Полтавська область C
09:20 Семенівка АС Полтавська область D
10:05 Глобине АС Полтавська область E
10:40 Градизьк АС Полтавська область F
11:35 Кременчук АС Полтавська область G
12:20 Куцеволівка Кіровоградська область
12:35 Мишурин Ріг Дніпропетровська область
13:35 Верхньодніпровськ АС Дніпропетровська область H
14:15 Кам’янське АС-1 Дніпропетровська область I
15:00 Дніпро АВЦ Дніпропетровська область J
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: Mercedes (18 місць).
Протяжність складає 325 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку ДНІПРО-ЛУБНИ

Автобус Лубни-Дніпро з’єднує перлину Посульського краю - місто Лубни із найбільшим містом Центральної України - Дніпром. Маршрут автобуса проходить територією трьох областей: Полтавською, Кіровоградською та Дніпропетровською. Відстань між Лубнами та Дніпром становить 325 км. Найбільші населені пункти на шляху слідування: Хорол, Семенівка, Глобине, Градизьк, Кременчук, Верхньодніпровськ та Кам’янське. Повна тривалість поїздки складе понад 7 годин. Із Лубен маршрутка Лубни-Дніпро відправляється щоденно зранку, у Дніпрі прибуває на автовокзал центральний на Курчатова.





Скориставшись автобусом Лубни-Дніпро, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Лубен - Лубни-Хорол, Лубни-Семенівка, Лубни-Глобине, Лубни-Градизьк, Лубни-Кременчук, Лубни-Куцеволівка, Лубни-Мишурин Ріг, Лубни-Верхньодніпровськ, Лубни-Кам’янське (Лубни-Дніпродзержинськ), Лубни-Дніпро (Лубни-Дніпропетровськ);
із Хорола - Хорол-Семенівка, Хорол-Глобине, Хорол-Градизьк, Хорол-Кременчук, Хорол-Куцеволівка, Хорол-Мишурин Ріг, Хорол-Верхньодніпровськ, Хорол-Кам’янське (Хорол-Дніпродзержинськ), Хорол-Дніпро (Хорол-Дніпропетровськ);
із Семенівки - Семенівка-Глобине, Семенівка-Градизьк, Семенівка-Кременчук, Семенівка-Куцеволівка, Семенівка-Мишурин Ріг, Семенівка-Верхньодніпровськ, Семенівка-Кам’янське (Семенівка-Дніпродзержинськ), Семенівка-Дніпро (Семенівка-Дніпропетровськ);
із Глобиного - Глобине-Градизьк, Глобине-Кременчук, Глобине-Куцеволівка, Глобине-Мишурин Ріг, Глобине-Верхньодніпровськ, Глобине-Кам’янське (Глобине-Дніпродзержинськ), Глобине-Дніпро (Глобине-Дніпропетровськ);
із Градизька - Градизьк-Кременчук, Градизьк-Куцеволівка, Градизьк-Мишурин Ріг, Градизьк-Верхньодніпровськ, Градизьк-Кам’янське (Градизьк-Дніпродзержинськ), Градизьк-Дніпро (Градизьк-Дніпропетровськ);
із Кременчука - Кременчук-Куцеволівка, Кременчук-Мишурин Ріг, Кременчук-Верхньодніпровськ, Кременчук-Кам’янське (Кременчук-Дніпродзержинськ), Кременчук-Дніпро (Кременчук-Дніпропетровськ).


Час відправлення по населених пунктах, крім автостанцій, указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій Лубен, Хорола, Семенівки, Глобиного, Градизька, Кременчука, Верхньодніпровська, Кам’янського та Дніпра.

Інші рейси, якими можна доїхати із ЛУБЕН до ДНІПРА

КИЇВ-БЕРДЯНСЬК
МІНСЬК-МАРІУПОЛЬ


2015-2018