Автобус ЛУБНИ-ДНІПРОПЕТРОВСЬК

через Хорол, Семенівку, Глобине, Градизьк, Кременчук, Верхньодніпровськ, Дніпродзержинськ

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
07:40 Лубни АС Полтавська область A
08:30 Хорол АС-2 Полтавська область B
08:45 Хорол АС-1 Полтавська область C
09:20 Семенівка АС Полтавська область D
10:05 Глобине АС Полтавська область E
10:40 Градизьк АС Полтавська область F
11:35 Кременчук АС Полтавська область G
12:20 Куцеволівка Кіровоградська область
12:35 Мишурин Ріг Дніпропетровська область
13:35 Верхньодніпровськ АС Дніпропетровська область H
14:15 Дніпродзержинськ АС-1 Дніпропетровська область I
15:00 Дніпропетровськ АВЦ Дніпропетровська область J
Рейс виконується щоденно. Можливі автобуси на маршрутах: Mercedes (18 місць). Протяжність складає 325 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку ДНІПРОПЕТРОВСЬК-ЛУБНИ

Інші рейси, якими можна доїхати із ЛУБЕН до ДНІПРОПЕТРОВСЬКА

КИЇВ-БЕРДЯНСЬК


2015-2017