Автобус КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА

через Семенівку, Хорол, Миргород, Великі Сорочинці, Шишаки, Сагайдак, Поділ


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
12:30 Кременчук АС місто Кременчук A
12:55 Погреби Кременчуцький район B
13:00 Бабичівка Кременчуцький район
13:05 Яроші Кременчуцький район
13:10 Пироги Кременчуцький район
13:20 Жуки Кременчуцький район C
13:30 Устимівка Кременчуцький район
13:45 Семенівка смт Семенівка D
13:55 Карпиха Кременчуцький район
14:15 Хорол АС-1 місто Хорол E
14:35 Новоаврамівка Лубенський район
14:45 Мелюшки Лубенський район
14:50 Петрівці Миргородський район
15:15 Миргород АС місто Миргород F
15:50 Великі Сорочинці Миргородський район G
16:05 Баранівка Миргородський район
16:10 Великий Перевіз Миргородський район
16:35 Шишаки АС смт Шишаки H
16:45 Мала Бузова Миргородський район
16:50 Велика Бузова Миргородський район
16:55 Низова Яковенщина Миргородський район
17:00 Дем’янки Миргородський район
17:10 Сагайдак Миргородський район I
17:20 Поділ Миргородський район
18:25 Полтава АВ місто Полтава J
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: Volkswagen (22 місця), Рута (19 місць).
Протяжність складає 265 км.
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК

Автобус Кременчук-Полтава з’єднує друге за величиною місто Полтавщини - Кременчук із обласним центром - містом Полтава. Маршрут автобуса проходить територією усіх районів: Кременчуцьким, Лубенським, Миргородським та Полтавським. Відстань між Кременчуком та Полтавою становить 265 км. Найбільші населені пункти, через які курсує маршрутка Кременчук-Полтава: Семенівка, Хорол, Миргород, Великі Сорочинці та Шишаки. Повна тривалість поїздки складе 6 годин. Із Кременчука автобус відправляється в обідню пору.





Скориставшись автобусом Кременчук-Полтава через Шишаки, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Кременчука - Кременчук-Погреби, Кременчук-Бабичівка, Кременчук-Яроші, Кременчук-Пироги, Кременчук-Жуки, Кременчук-Устимівка, Кременчук-Семенівка, Кременчук-Карпиха, Кременчук-Хорол, Кременчук-Новоаврамівка, Кременчук-Мелюшки, Кременчук-Петрівці, Кременчук-Миргород, Кременчук-Великі Сорочинці, Кременчук-Баранівка, Кременчук-Великий Перевіз, Кременчук-Шишаки, Кременчук-Сагайдак, Кременчук-Поділ, Кременчук-Полтава;
із Семенівки - Семенівка-Карпиха, Семенівка-Хорол, Семенівка-Новоаврамівка, Семенівка-Мелюшки, Семенівка-Петрівці, Семенівка-Миргород, Семенівка-Великі Сорочинці, Семенівка-Баранівка, Семенівка-Великий Перевіз, Семенівка-Шишаки, Семенівка-Сагайдак, Семенівка-Поділ, Семенівка-Полтава;
із Хорола - Хорол-Новоаврамівка, Хорол-Мелюшки, Хорол-Петрівці, Хорол-Миргород, Хорол-Великі Сорочинці, Хорол-Баранівка, Хорол-Великий Перевіз, Хорол-Шишаки, Хорол-Сагайдак, Хорол-Поділ, Хорол-Полтава;
із Миргорода - Миргород-Великі Сорочинці, Миргород-Баранівка, Миргород-Великий Перевіз, Миргород-Шишаки, Миргород-Сагайдак, Миргород-Поділ, Миргород-Полтава;
із Великих Сорочинець - Великі Сорочинці-Баранівка, Великі Сорочинці-Великий Перевіз, Великі Сорочинці-Шишаки, Великі Сорочинці-Сагайдак, Великі Сорочинці-Поділ, Великі Сорочинці-Полтава;
із Шишак - Шишаки-Мала Бузова, Шишаки-Велика Бузова, Шишаки-Низова Яковенщина, Шишаки-Дем’янки, Шишаки-Сагайдак, Шишаки-Поділ, Шишаки-Полтава.


Час відправлення по населених пунктах, крім автостанцій, указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій або водіїв автобуса. Придбати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Кременчука, Миргорода, Шишак та Полтави.

Інші рейси, якими можна доїхати із КРЕМЕНЧУКА до ПОЛТАВИ

КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА через Глобине

КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА через Горішні Плавні

КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА через Градизьк

КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА через Лелюхівку

КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА через Манжелію

КРОПИВНИЦЬКИЙ-МОСКВА

КРОПИВНИЦЬКИЙ-ХАРКІВ

ОДЕСА-ХАРКІВ

ОЛЕКСАНДРІЯ-ПОЛТАВА

ЧЕРКАСИ-ПОЛТАВА

2015-2020