Автобус КРЕМЕНЧУК-ШИШАКИ

через Семенівку, Хорол, Миргород, Великі Сорочинці

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
12:30 Кременчук АС місто Кременчук A
12:55 Погреби Глобинський район B
13:00 Бабичівка Глобинський район
13:05 Яроші Глобинський район
13:10 Пироги Глобинський район
13:20 Жуки Глобинський район C
13:30 Устимівка Семенівський район
13:45 Семенівка АС смт Семенівка D
13:55 Карпиха Семенівський район
14:15 Хорол АС-1 місто Хорол E
14:35 Новоаврамівка Хорольський район F
14:45 Мелюшки Хорольський район
14:50 Петрівці Миргородський район G
15:15 Миргород АС Миргородський район H
15:50 Великі Сорочинці АС Миргородський район I
16:05 Баранівка Шишацький район
16:20 Шишаки АС смт Шишаки J
Рейс виконується щоденно. Можливі автобуси на маршруті: Рута (19 місць). Протяжність складає 185 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку ШИШАКИ-КРЕМЕНЧУК


2015-2017