Автобус КРЕМЕНЧУК-ШИШАКИ

через Семенівку, Хорол, Миргород, Великі Сорочинці

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
12:30 Кременчук АС місто Кременчук A
12:55 Погреби Глобинський район B
13:00 Бабичівка Глобинський район
13:05 Яроші Глобинський район
13:10 Пироги Глобинський район
13:20 Жуки Глобинський район C
13:30 Устимівка Семенівський район
13:45 Семенівка АС смт Семенівка D
13:55 Карпиха Семенівський район
14:15 Хорол АС-1 місто Хорол E
14:35 Новоаврамівка Хорольський район F
14:45 Мелюшки Хорольський район
14:50 Петрівці Миргородський район G
15:15 Миргород АС місто Миргород H
15:50 Великі Сорочинці АС Миргородський район I
16:05 Баранівка Шишацький район
16:10 Великий Перевіз Шишацький район
16:20 Шишаки АС смт Шишаки J
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: Рута (19 місць).
Протяжність складає 185 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку ШИШАКИ-КРЕМЕНЧУК

Автобус Кременчук-Шишаки з’єднує друге за величиною місто Полтавщини - Кременчук із невеличким районним центром - селищем Шишаки. Маршрут автобуса проходить територією шести районів: Кременчуцьким, Глобинським, Семенівським, Хорольським, Миргородським та Шишацьким. Відстань між Кременчуком та Шишаками становить 185 км. Найбільші населені пункти, через які курсує маршрутка Кременчук-Шишаки: Погреби, Семенівка, Хорол, Новоаврамівка, Петрівці, Миргород та Великі Сорочинці. Повна тривалість поїздки складе близько 4 годин. Із Кременчука автобус відправляється щоденно в обідню пору.





Скориставшись автобусом Кременчук-Шишаки, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Кременчука - Кременчук-Погреби, Кременчук-Бабичівка, Кременчук-Яроші, Кременчук-Пироги, Кременчук-Жуки, Кременчук-Устимівка, Кременчук-Семенівка, Кременчук-Карпиха, Кременчук-Хорол, Кременчук-Новоаврамівка, Кременчук-Мелюшки, Кременчук-Петрівці, Кременчук-Миргород, Кременчук-Великі Сорочинці, Кременчук-Баранівка, Кременчук-Великий Перевіз, Кременчук-Шишаки;
із Семенівки - Семенівка-Карпиха, Семенівка-Хорол, Семенівка-Новоаврамівка, Семенівка-Мелюшки, Семенівка-Петрівці, Семенівка-Миргород, Семенівка-Великі Сорочинці, Семенівка-Баранівка, Семенівка-Великий Перевіз, Семенівка-Шишаки;
із Хорола - Хорол-Новоаврамівка, Хорол-Мелюшки, Хорол-Петрівці, Хорол-Миргород, Хорол-Великі Сорочинці, Хорол-Баранівка, Хорол-Великий Перевіз, Хорол-Шишаки;
із Миргорода - Миргород-Великі Сорочинці, Миргород-Баранівка, Миргород-Великий Перевіз, Миргород-Шишаки;
із Великих Сорочинець - Великі Сорочинці-Баранівка, Великі Сорочинці-Великий Перевіз, Великі Сорочинці-Шишаки;
із інших населених пунктів - Погреби-Семенівка, Бабичівка-Семенівка, Яроші-Семенівка, Пироги-Семенівка, Жуки-Семенівка, Устимівка-Семенівка, Карпиха-Хорол, Новоаврамівка-Миргород.


Час відправлення по населених пунктах, крім автостанцій, указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій або водіїв автобуса. Придбати або забронювати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Кременчука, Семенівки, Хорола, Миргорода, Великих Сорочинець та Шишак.


2015-2018