Автобус КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА

через Семенівку, Хорол, Миргород, Великі Сорочинці, Шишаки, Сагайдак, Поділ

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
12:30 Кременчук АС місто Кременчук A
12:55 Погреби Глобинський район B
13:00 Бабичівка Глобинський район
13:05 Яроші Глобинський район
13:10 Пироги Глобинський район
13:20 Жуки Глобинський район C
13:30 Устимівка Семенівський район
13:45 Семенівка АС смт Семенівка D
13:55 Карпиха Семенівський район
14:15 Хорол АС-1 місто Хорол E
14:35 Новоаврамівка Хорольський район
14:45 Мелюшки Хорольський район
14:50 Петрівці Миргородський район
15:15 Миргород АС місто Миргород F
15:50 Великі Сорочинці АС Миргородський район G
16:05 Баранівка Шишацький район
16:10 Великий Перевіз Шишацький район
17:30 Шишаки АС смт Шишаки H
17:40 Мала Бузова Шишацький район
17:45 Велика Бузова Шишацький район
17:50 Низова Яковенщина Шишацький район
17:55 Дем’янки Шишацький район
18:00 Сагайдак Шишацький район I
18:10 Поділ Великобагачанський район
19:20 Полтава АВ місто Полтава J
Рейс виконується щоп’ятниці, щосуботи та щонеділі.
Можливі автобуси на маршруті: Volkswagen (22 місця).
Протяжність складає 265 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК

Автобус Кременчук-Полтава з’єднує друге за величиною місто Полтавщини - Кременчук із обласним центром - містом Полтава. Маршрут автобуса проходить територією дев’яти районів: Кременчуцьким, Глобинським, Семенівським, Хорольським, Миргородським, Шишацьким, Великобагачанським, Решетилівським та Полтавським. Відстань між Кременчуком та Полтавою становить 265 км. Найбільші населені пункти, через які курсує маршрутка Кременчук-Полтава: Семенівка, Хорол, Миргород, Великі Сорочинці та Шишаки. Повна тривалість поїздки складе близько 7 годин. Із Кременчука автобус відправляється в обідню пору.





Скориставшись автобусом Кременчук-Полтава через Шишаки, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Кременчука - Кременчук-Погреби, Кременчук-Бабичівка, Кременчук-Яроші, Кременчук-Пироги, Кременчук-Жуки, Кременчук-Устимівка, Кременчук-Семенівка, Кременчук-Карпиха, Кременчук-Хорол, Кременчук-Новоаврамівка, Кременчук-Мелюшки, Кременчук-Петрівці, Кременчук-Миргород, Кременчук-Великі Сорочинці, Кременчук-Баранівка, Кременчук-Великий Перевіз, Кременчук-Шишаки, Кременчук-Сагайдак, Кременчук-Поділ, Кременчук-Полтава;
із Семенівки - Семенівка-Карпиха, Семенівка-Хорол, Семенівка-Новоаврамівка, Семенівка-Мелюшки, Семенівка-Петрівці, Семенівка-Миргород, Семенівка-Великі Сорочинці, Семенівка-Баранівка, Семенівка-Великий Перевіз, Семенівка-Шишаки, Семенівка-Сагайдак, Семенівка-Поділ, Семенівка-Полтава;
із Хорола - Хорол-Новоаврамівка, Хорол-Мелюшки, Хорол-Петрівці, Хорол-Миргород, Хорол-Великі Сорочинці, Хорол-Баранівка, Хорол-Великий Перевіз, Хорол-Шишаки, Хорол-Сагайдак, Хорол-Поділ, Хорол-Полтава;
із Миргорода - Миргород-Великі Сорочинці, Миргород-Баранівка, Миргород-Великий Перевіз, Миргород-Шишаки, Миргород-Сагайдак, Миргород-Поділ, Миргород-Полтава;
із Великих Сорочинець - Великі Сорочинці-Баранівка, Великі Сорочинці-Великий Перевіз, Великі Сорочинці-Шишаки, Великі Сорочинці-Сагайдак, Великі Сорочинці-Поділ, Великі Сорочинці-Полтава;
із Шишак - Шишаки-Мала Бузова, Шишаки-Велика Бузова, Шишаки-Низова Яковенщина, Шишаки-Дем’янки, Шишаки-Сагайдак, Шишаки-Поділ, Шишаки-Полтава.


Час відправлення по населених пунктах, крім автостанцій, указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій або водіїв автобуса. Придбати або забронювати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Кременчука, Семенівки, Хорола, Миргорода, Великих Сорочинець, Шишак та Полтави.


2015-2019