Автобус КРЕМЕНЧУК-ЛУБНИ

через Градизьк, Броварки, Бугаївку, Іванівку, Оболонь, Тукали, Новий Калкаїв, Строкачі, Худоліївку, Лазьки, Мусіївку, Лукім’я, Онішки, Оржицю, Райозеро

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
13:40 Кременчук АС місто Кременчук A
14:15 Градизьк АС Глобинський район B
14:25 Броварки Глобинський район
14:35 Бугаївка Глобинський район C
14:50 Іванівка Семенівський район
15:00 Оболонь Семенівський район D
15:10 Тукали Семенівський район
15:20 Новий Калкаїв Семенівський район E
15:25 Строкачі Семенівський район
15:30 Худоліївка Семенівський район F
15:35 Лазьки Хорольський район
15:40 Мусіївка Хорольський район G
15:45 Лукім’я Оржицький район
15:55 Онішки Оржицький район
16:05 Оржиця АС смт Оржиця H
16:10 Онішки Оржицький район
16:25 Райозеро Оржицький район I
16:50 Лубни АС місто Лубни J
Рейс виконується щоденно. Можливі автобуси на маршруті: Еталон (30 місць). Протяжність складає 185 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку ЛУБНИ-КРЕМЕНЧУК

Автобус Кременчук-Лубни через Оржицю з’єднує місто на Дніпрі - Кременчук із містом на Сулі - Лубнами. Маршрут автобуса проходить територією шести районів: Кременчуцьким, Глобинським, Семенівським, Хорольським, Оржицьким та Лубенським. Відстань від Кременчука до Лубен становить 185 км. Повна тривалість поїздки складатиме 3 години. Найбільші населені пункти на шляху слідування: Градизьк, Броварки, Бугаївка, Оболонь та Оржиця. Рейс здійснюється щоденно у другій половині дня.





Скориставшись автобусом Кременчук-Лубни, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Кременчука - Кременчук-Градизьк, Кременчук-Броварки, Кременчук-Бугаївка, Кременчук-Іванівка, Кременчук-Оболонь, Кременчук-Тукали, Кременчук-Новий Калкаїв, Кременчук-Строкачі, Кременчук-Худоліївка, Кременчук-Лазьки, Кременчук-Мусіївка, Кременчук-Лукім’я, Кременчук-Онішки, Кременчук-Оржиця, Кременчук-Райозеро, Кременчук-Лубни;

із Градизька - Градизьк-Броварки, Градизьк-Бугаївка, Градизьк-Іванівка, Градизьк-Оболонь, Градизьк-Тукали, Градизьк-Новий Калкаїв, Градизьк-Строкачі, Градизьк-Худоліївка, Градизьк-Лазьки, Градизьк-Мусіївка, Градизьк-Лукім’я, Градизьк-Онішки, Градизьк-Оржиця, Градизьк-Райозеро, Градизьк-Лубни;

із Оржиці - Оржиця-Онішки, Оржиця-Райозеро, Оржиця-Лубни;

із інших населених пунктів - Броварки-Бугаївка, Броварки-Оболонь, Броварки-Онішки, Броварки-Оржиця, Броварки-Лубни, Бугаївка-Оболонь, Бугаївка-Онішки, Бугаївка-Оржиця, Бугаївка-Лубни, Іванівка-Оболонь, Іванівка-Онішки, Іванівка-Оржиця, Іванівка-Лубни, Оболонь-Онішки, Оболонь-Оржиця, Оболонь-Лубни, Тукали-Онішки, Тукали-Оржиця, Тукали-Лубни, Новий Калкаїв-Онішки, Новий Калкаїв-Оржиця, Новий Калкаїв-Лубни, Строкачі-Онішки, Строкачі-Оржиця, Строкачі-Лубни, Худоліївка-Онішки, Худоліївка-Оржиця, Худоліївка-Лубни, Лазьки-Онішки, Лазьки-Оржиця, Лазьки-Лубни, Мусіївка-Онішки, Мусіївка-Оржиця, Мусіївка-Лубни, Лукім’я-Онішки, Лукім’я-Оржиця, Лукім’я-Лубни, Онішки-Оржиця, Онішки-Лубни, Райозеро-Лубни.


Час відправлення по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій або водіїв автобуса. Придбати або забронювати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Кременчука, Градизька, Оржиці та Лубен.

Інші рейси, якими можна доїхати із КРЕМЕНЧУКА до ЛУБЕН

ДНІПРО-ЛУБНИ
КРЕМЕНЧУК-ЛУБНИ через Градизьк, Хорол
КРЕМЕНЧУК-ЛУБНИ через Хорол, Мусіївку
КРЕМЕНЧУК-ПИРЯТИН


2015-2017