Автобус КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА

через Семенівку, Хорол, Миргород, Велику Багачку

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
13:15 Кременчук АС місто Кременчук A
14:20 Семенівка АС смт Семенівка B
14:25 Карпиха Семенівський район
14:50 Хорол АС-1 місто Хорол C
15:11 Новоаврамівка Хорольський район
15:18 Мелюшки Хорольський район
15:30 Петрівці Миргородський район
16:20 Миргород АС місто Миргород D
16:50 Велика Багачка АС смт Велика Багачка E
16:58 Довгалівка Великобагачанський район F
17:05 Красногорівка Великобагачанський район
17:10 Білоцерківка Великобагачанський район G
17:14 Поділ Великобагачанський район H
17:46 Решетилівка (а/т Київ-Харків) Решетилівський район I
18:15 Полтава АВ місто Полтава J
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: Рута (18 місць).
Протяжність складає 235 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК

Автобус Кременчук-Полтава через Миргород з’єднує найбільші міста Полтавщини - Кременчук і Полтаву. Маршрут автобуса проходить територією восьми районів: Кременчуцьким, Глобинським, Семенівським, Хорольським, Миргородським, Великобагачанським, Решетилівським та Полтавським. Відстань між Кременчуком та Полтавою становить 235 км. Найбільші населені пункти, через які курсує маршрутка Кременчук-Полтава: Семенівка, Хорол, Миргород, Велика Багачка та Решетилівка (автотраса Київ-Харків). Повна тривалість поїздки складе 5 годин. Із Кременчука автобус відправляється щоденно в обідню пору, в обласному центрі - прибуває на центральний автовокзал на Алмазному.





Скориставшись автобусом Кременчук-Полтава, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Кременчука - Кременчук-Семенівка, Кременчук-Карпиха, Кременчук-Хорол, Кременчук-Новоаврамівка, Кременчук-Мелюшки, Кременчук-Петрівці, Кременчук-Миргород, Кременчук-Велика Багачка, Кременчук-Довгалівка, Кременчук-Красногорівка, Кременчук-Білоцерківка, Кременчук-Поділ, Кременчук-Решетилівка, Кременчук-Полтава;
із Семенівки - Семенівка-Карпиха, Семенівка-Хорол, Семенівка-Новоаврамівка, Семенівка-Мелюшки, Семенівка-Петрівці, Семенівка-Миргород, Семенівка-Велика Багачка, Семенівка-Довгалівка, Семенівка-Красногорівка, Семенівка-Білоцерківка, Семенівка-Поділ, Семенівка-Решетилівка, Семенівка-Полтава;
із Хорола - Хорол-Новоаврамівка, Хорол-Мелюшки, Хорол-Петрівці, Хорол-Миргород, Хорол-Велика Багачка, Хорол-Довгалівка, Хорол-Красногорівка, Хорол-Білоцерківка, Хорол-Поділ, Хорол-Решетилівка, Хорол-Полтава;
із Миргорода - Миргород-Велика Багачка, Миргород-Довгалівка, Миргород-Красногорівка, Миргород-Білоцерківка, Миргород-Поділ, Миргород-Решетилівка, Миргород-Полтава;
із Великої Багачки - Велика Багачка-Довгалівка, Велика Багачка-Красногорівка, Велика Багачка-Білоцерківка, Велика Багачка-Поділ, Велика Багачка-Решетилівка, Велика Багачка-Полтава.


Час відправлення по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій або водіїв автобуса. Придбати або забронювати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Кременчука, Семенівки, Хорола, Миргорода, Великої Багачки та Полтави.

Інші рейси, якими можна доїхати із КРЕМЕНЧУКА до ПОЛТАВИ

КИШИНІВ-ХАРКІВ
КРОПИВНИЦЬКИЙ-ХАРКІВ
КРЕМЕНЧУК-ГАДЯЧ
КРЕМЕНЧУК-ЗІНЬКІВ
КРЕМЕНЧУК-КОТЕЛЬВА
КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА через Глобине
КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА через Градизьк
КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА через Лелюхівку
КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА через Горішні Плавні
КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА через Манжелію
ОЛЕКСАНДРІЯ-ПОЛТАВА
ЧЕРКАСИ-ПОЛТАВА через Градизьк
ЧЕРКАСИ-ПОЛТАВА через Світловодськ


2015-2018