Автобус КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА

через Семенівку, Хорол, Миргород, Велику Багачку

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
13:15 Кременчук АС місто Кременчук A
14:20 Семенівка АС смт Семенівка B
14:25 Карпиха Семенівський район
14:50 Хорол АС-1 місто Хорол C
15:11 Новоаврамівка Хорольський район
15:18 Мелюшки Хорольський район
15:30 Петрівці Миргородський район
16:20 Миргород АС місто Миргород D
16:50 Велика Багачка АС смт Велика Багачка E
16:58 Довгалівка Великобагачанський район F
17:05 Красногорівка Великобагачанський район
17:10 Білоцерківка Великобагачанський район G
17:14 Поділ Великобагачанський район H
17:46 Решетилівка (а/т Київ-Харків) Решетилівський район I
18:15 Полтава АВ місто Полтава J
Рейс виконується щоденно. Можливі автобуси на маршруті: Рута (18 місць). Протяжність складає 235 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК

Інші рейси, якими можна доїхати із КРЕМЕНЧУКА до ПОЛТАВИ

КИШИНІВ-ХАРКІВ
КІРОВОГРАД-СУМИ
КІРОВОГРАД-ХАРКІВ
КРЕМЕНЧУК-ГАДЯЧ
КРЕМЕНЧУК-ЗІНЬКІВ
КРЕМЕНЧУК-КОТЕЛЬВА
КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА через Глобине
КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА через Градизьк
КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА через Лелюхівку
КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА через Комсомольськ
КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА через Манжелію
ОЛЕКСАНДРІЯ-ПОЛТАВА
ОЛЕКСАНДРІЯ-ХАРКІВ
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ-ХАРКІВ
ЧЕРКАСИ-ПОЛТАВА через Градизьк
ЧЕРКАСИ-ПОЛТАВА через Світловодськ


2015-2017