Автобус КРЕМЕНЧУК-ЛОХВИЦЯ

через Семенівку, Хорол, Миргород, Комишню


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті






розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
15:00 Кременчук АС місто Кременчук A
15:50 Пироги Кременчуцький район
15:55 Жуки Кременчуцький район
16:00 Устимівка Кременчуцький район
16:15 Семенівка смт Семенівка B
16:25 Карпиха Кременчуцький район
16:30 Вишневе Лубенський район
16:35 Куторжиха Лубенський район
16:45 Хорол АС-1 місто Хорол C
16:55 Хорол АС-2 місто Хорол D
17:05 Мала Попівка Лубенський район
17:10 Новоаврамівка Лубенський район
17:15 Ковалі Лубенський район
17:20 Мелюшки Лубенський район
17:25 Петрівці Миргородський район E
17:50 Миргород АС місто Миргород F
18:05 Попівка Миргородський район G
18:10 Комишня Миргородський район
18:30 Вирішальне Лохвицький район H
18:45 Сенча Лохвицький район I
19:05 Лохвиця АС місто Лохвиця J
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: Mercedes (16 місць), БАЗ (28 місць).
Протяжність складає 210 км.
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку ЛОХВИЦЯ-КРЕМЕНЧУК

Автобус Кременчук-Лохвиця з’єднує два міста Полтавської області - Кременчук із Лохвицею. Маршрут автобуса пролягає територією трьох районів: Кременчуцьким, Лубенським та Миргородським. Відстань від Кременчука до Лохвиці становить 210 км. Повна тривалість поїздки складе 4 години. Рейс виконується у другій половині дня. Найбільші населені пункти на шляху слідування автобуса: Семенівка, Хорол та Миргород.





Скориставшись автобусом Кременчук-Лохвиця, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Кременчука - Кременчук-Пироги, Кременчук-Семенівка, Кременчук-Карпиха, Кременчук-Вишневе, Кременчук-Хорол, Кременчук-Мала Попівка, Кременчук-Новоаврамівка, Кременчук-Ковалі, Кременчук-Мелюшки, Кременчук-Петрівці, Кременчук-Миргород, Кременчук-Попівка, Кременчук-Вирішальне, Кременчук-Сенча, Кременчук-Лохвиця;
із Семенівки - Семенівка-Карпиха, Семенівка-Вишневе, Семенівка-Куторжиха, Семенівка-Хорол, Семенівка-Мала Попівка, Семенівка-Новоаврамівка, Семенівка-Ковалі, Семенівка-Мелюшки, Семенівка-Петрівці, Семенівка-Миргород, Семенівка-Попівка, Семенівка-Вирішальне, Семенівка-Сенча, Семенівка-Лохвиця;
із Хорола - Хорол-Мала Попівка, Хорол-Новоаврамівка, Хорол-Ковалі, Хорол-Мелюшки, Хорол-Петрівці, Хорол-Миргород, Хорол-Попівка, Хорол-Комишня, Хорол-Вирішальне, Хорол-Сенча, Хорол-Лохвиця;
із Миргорода - Миргород-Попівка, Миргород-Комишня, Миргород-Вирішальне, Миргород-Сенча, Миргород-Лохвиця.


Час відправлення по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій або водіїв автобуса. Придбати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Кременчука, Хорола, Миргорода та Лохвиці.


2015-2020