Автобус КРЕМЕНЧУК-ГАДЯЧ

через Семенівку, Хорол, Миргород, Лохвицю

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
15:00 Кременчук АС місто Кременчук A
16:15 Семенівка АС смт Семенівка B
16:25 Карпиха Семенівський район
16:30 Вишневе (Петрівка) Хорольський район
16:45 Хорол АС-1 місто Хорол C
16:55 Хорол АС-2 місто Хорол D
17:00 Мала Попівка Хорольський район
17:05 Новоаврамівка Хорольський район
17:10 Ковалі Хорольський район
17:15 Мелюшки Хорольський район
17:20 Петрівці Миргородський район
17:50 Миргород АС місто Миргород E
18:10 Попівка Миргородський район
18:40 Вирішальне Лохвицький район F
18:50 Сенча Лохвицький район
19:05 Лохвиця АС місто Лохвиця G
19:25 Токарі Лохвицький район H
19:40 Степове (Жовтневе) Гадяцький район I
20:05 Гадяч АС місто Гадяч J
Рейс виконується щоденно. Можливі автобуси на маршруті: БАЗ (30 місць). Протяжність складає 265 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку ГАДЯЧ-КРЕМЕНЧУК

Автобус Кременчук-Гадяч через Лохвицю з’єднує два міста обласного значення у Полтавській області - Кременчук із Гадячем. Маршрут автобуса пролягає територією семи районів: Кременчуцьким, Глобинським, Семенівським, Хорольським, Миргородським, Лохвицьким та Гадяцьким. Відстань від Кременчука до Гадяча становить 265 км. Повна тривалість поїздки складе 5 годин. Рейс виконується у другій половині дня щоденно. Найбільші населені пункти на шляху слідування автобуса: Семенівка, Хорол, Миргород та Лохвиця.





Скориставшись автобусом Кременчук-Гадяч через Лохвицю, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Кременчука - Кременчук-Семенівка, Кременчук-Карпиха, Кременчук-Вишневе, Кременчук-Хорол, Кременчук-Мала Попівка, Кременчук-Новоаврамівка, Кременчук-Ковалі, Кременчук-Мелюшки, Кременчук-Петрівці, Кременчук-Миргород, Кременчук-Попівка, Кременчук-Комишня, Кременчук-Вирішальне, Кременчук-Сенча, Кременчук-Лохвиця, Кременчук-Заводське, Кременчук-Токарі, Кременчук-Степове, Кременчук-Гадяч;
із Семенівки - Семенівка-Карпиха, Семенівка-Вишневе, Семенівка-Хорол, Семенівка-Мала Попівка, Семенівка-Новоаврамівка, Семенівка-Ковалі, Семенівка-Мелюшки, Семенівка-Петрівці, Семенівка-Миргород, Семенівка-Попівка, Семенівка-Комишня, Семенівка-Вирішальне, Семенівка-Сенча, Семенівка-Лохвиця, Семенівка-Заводське, Семенівка-Токарі, Семенівка-Степове, Семенівка-Гадяч;
із Хорола - Хорол-Мала Попівка, Хорол-Новоаврамівка, Хорол-Ковалі, Хорол-Мелюшки, Хорол-Петрівці, Хорол-Миргород, Хорол-Попівка, Хорол-Комишня, Хорол-Вирішальне, Хорол-Сенча, Хорол-Лохвиця, Хорол-Заводське, Хорол-Токарі, Хорол-Степове, Хорол-Гадяч;
із Миргорода - Миргород-Попівка, Миргород-Комишня, Миргород-Вирішальне, Миргород-Сенча, Миргород-Лохвиця, Миргород-Заводське, Миргород-Токарі, Миргород-Степове, Миргород-Гадяч;
із Лохвиці - Лохвиця-Заводське, Лохвиця-Токарі, Лохвиця-Степове, Лохвиця-Гадяч.


Час відправлення по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій або водіїв автобуса. Придбати або забронювати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Кременчука, Семенівки, Хорола, Миргорода та Гадяча.

Інші рейси, якими можна доїхати із КРЕМЕНЧУКА до ГАДЯЧА

КРЕМЕНЧУК-ГАДЯЧ через Великі Сорочинці
КРЕМЕНЧУК-ГАДЯЧ через Полтаву


2015-2017