Автобус КРИВИЙ РІГ-ГОРІШНІ ПЛАВНІ
автобус ВІДМІНЕНО
траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті
Час відправлення |
Станція |
Регіон |
На карті |
|
Кривий Ріг АС-1 |
Дніпропетровська область |
A |
|
Терни АС |
Дніпропетровська область |
B |
|
Ганнівка |
Кіровоградська область |
C |
|
Жовті Води АС |
Дніпропетровська область |
D |
|
Жовте |
Дніпропетровська область |
|
|
Зелене |
Дніпропетровська область |
|
|
Куколівка |
Кіровоградська область |
E |
|
Олександрія АС |
Кіровоградська область |
F |
|
Олексіївка |
Кіровоградська область |
G |
|
Павлиш АС |
Кіровоградська область |
H |
|
Кременчук АС |
Полтавська область |
I |
|
Горішні Плавні АС |
Полтавська область |
J |
Автобус Кривий Ріг-Горішні Плавні з’єднує одне з найбільших міст Центральної України -
Кривий Ріг із найбільшими індустріальними містами Полтавщини -
Кременчуком та Горішніми Плавнями (попередня назва Комсомольськ).
Маршрут автобуса проходить територією трьох областей: Дніпропетровською, Кіровоградською та Полтавською. Відстань між містами
становить понад 200 км. Найбільші населені пункти, через які курсує маршрутка Кривий Ріг-Горішні Плавні: Жовті Води,
Олександрія, Павлиш та Кременчук. Повна тривалість поїздки складе понад 5 годин.
Скориставшись автобусом Кривий Ріг-Горішні Плавні, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Кривого Рогу - Кривий Ріг-Ганнівка, Кривий Ріг-Жовті Води, Кривий Ріг-Жовте, Кривий Ріг-Зелене,
Кривий Ріг-Куколівка, Кривий Ріг-Олександрія, Кривий Ріг-Олексіївка, Кривий Ріг-Павлиш,
Кривий Ріг-Кременчук, Кривий Ріг-Горішні Плавні;
із Ганнівки - Ганнівка-Жовті Води, Ганнівка-Жовте, Ганнівка-Зелене, Ганнівка-Куколівка, Ганнівка-Олександрія,
Ганнівка-Олексіївка, Ганнівка-Павлиш, Ганнівка-Кременчук, Ганнівка-Горішні Плавні;
із Жовтих Вод - Жовті Води-Жовте, Жовті Води-Зелене, Жовті Води-Куколівка, Жовті Води-Олександрія, Жовті Води-Олексіївка,
Жовті Води-Павлиш, Жовті Води-Кременчук, Жовті Води-Горішні Плавні;
із Жовтого - Жовте-Зелене, Жовте-Куколівка, Жовте-Олександрія, Жовте-Олексіївка, Жовте-Павлиш, Жовте-Кременчук,
Жовте-Горішні Плавні;
із Зеленого - Зелене-Куколівка, Зелене-Олександрія, Зелене-Олексіївка, Зелене-Павлиш, Зелене-Кременчук, Зелене-Горішні Плавні;
із Куколівки - Куколівка-Олександрія, Куколівка-Олексіївка, Куколівка-Павлиш, Куколівка-Кременчук, Куколівка-Горішні Плавні;
із Олександрії - Олександрія-Олексіївка, Олександрія-Павлиш, Олександрія-Кременчук, Олександрія-Горішні Плавні;
із Павлиша - Павлиш-Кременчук, Павлиш-Горішні Плавні;
із Кременчука - Кременчук-Горішні Плавні.
Наявність автобуса у рейсі, а також більш повну інформацію по маршруту слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових
автостанцій та автовокзалів Кривого Рогу, Жовтих Вод, Олександрії та
Кременчука.