Розклад руху автобусів по автовокзалу ЛУБНИ

Автостанція Лубни - автовокзал для приміських, міжміських та міжнародних автобусних рейсів, які слідують через Лубни. Розташована автостанція по головній вулиці міста - Володимирському проспекту (колишня вул. Радянська). Неподалік автовокзалу (600 м) знаходиться залізничний вокзал станції Лубни.

Біля автостанції розташована зупинка громадського транспорту «Автовокзал», на якій зупиняються автобуси та маршрутки: 1 Автомаш-Терни, 2 Василенкове поле-Поліклініка-Терни, 3 Автомаш-вул. Щорса, 6 Терни-м-н Північний. Вартість проїзду у міському транспорті - 3,5 грн. Також можна скористатися послугами служб таксі.

Автостанція Лубни обслуговує приміські, міжміські (по області та Україні), а також деякі міжнародні автобусні рейси. За кордон із Лубен можна виїхати, скориставшись автобусами Харків-Прага та Запоріжжя-Прага (через Польщу у Чехію), Маріуполь-Мінськ (у Білорусь), Полтава-Щецин (у Польщу). Автобуси у Німеччину (Запоріжжя-Дюссельдорф та Запоріжжя-Гайльбронн, а також Харків-Крефельд) згідно сайтів перевізників, також слідують через Лубни, хоча на автовокзал можуть не заїзджати. Міжміськими автобусами із Лубен можна дістатися Києва (через аеропорт Бориспіль), Харкова (через Чутове, Валки), Дніпропетровська (через Верхньодніпровськ, Дніпродзержинськ), Донецька (через Красноград, Новомосковськ, Павлоград, Красноармійськ), Черкас (через Чорнобай або Драбів та Золотоношу), Чернігова (через Прилуки, Ніжин), Хмельницького (через Бориспіль, Київ, Житомир, Бердичів, Хмільник), Бердянська (через Красноград, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Василівку, Токмак), Прилук, Коропа (через Прилуки, Ніжин), Полтави (через Хорол), Кременчука (через Оржицю або Хорол), Миргорода (через Хорол або Ромодан), Кобеляк (через Полтаву, Лелюхівку), Зінькова (через Миргород, Великі Сорочинці), Пирятина, Лохвиці (через Чорнухи), Гребінки, Оржиці, Чорнух, Оболоні. На приміських автобусах можна доїхати до Мацкової Лучки, Ісківців, Литвяків, Вовчка, Ломаків, Червоних Пологів, Вовчої Долини, П’ятигірців, Лук, Мгара, Жданів та ін. населених пунктів Лубенщини.





Для зручності пошуку рейсів, розклад поділено за напрямками. Щоб переглянути інформацію по рейсах, потрібно натиснути на напрямок.

Важливо! На сайті НЕМОЖЛИВО забронювати або придбати квиток на автобус. Матеріал розміщено із ознайомчою метою. Деякі автобуси можуть бути відмінені. Інформацію стосовно будь-якого рейсу УТОЧНЮЙТЕ у довідковій автостанції та безпосередньо на станції, оскільки із різних причин розклад окремих маршрутів може бути змінено.

м. Лубни
проспект Володимирський (вул. Радянська), 157



тел. (05361)55-609, (093)79-22-541
Режим роботи: цілодобово





розклад руху автобусів УТОЧНЮЙТЕ у довідковій автовокзалу

Київський напрямок (на Пирятин, Чернігів, Черкаси, Київ, за кордон)

Час відправл. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Лубен Рейс Час відправл. із Лубен Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність

ЛУБНИ-КИЇВ ЛУБНИ-ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ЛУБНИ-БОРИСПІЛЬ

21:30 02:00 Харків-Київ (Автолюкс): а/п Бориспіль 02:00 05:25 щоденно
15:30 03:15 Донецьк-Київ (Шериф-Тур): а/п Бориспіль 03:20 07:00 щоденно
17:00 04:10 Бердянськ-Київ: Пирятин, а/п Бориспіль 04:15 07:45 щоденно
00:15 04:50 Харків-Київ (Гюнсел): а/п Бориспіль 04:55 08:00 щоденно
05:00 06:55 Полтава-Київ: Пирятин 07:00 09:30 щоденно
07:00 08:55 Полтава-Київ: Пирятин 09:00 11:30 щоденно
06:15 10:20 Харків-Київ (Гюнсел): а/п Бориспіль 10:30 14:00 щоденно
09:00 10:55 Полтава-Київ: Пирятин 11:00 13:30 щоденно
07:20 11:45 Харків-Київ (Автолюкс): а/п Бориспіль 11:50 14:50 щоденно
10:00 11:55 Полтава-Київ: Пирятин 12:00 14:30 щоденно
10:30 12:40 Полтава-Київ: Пирятин 12:45 16:00 пт., нд.
08:30 13:35 Харків-Київ: Пирятин 13:55 17:35 щоденно
12:00 13:55 Полтава-Київ: Пирятин 14:00 16:30 щоденно
10:30 15:25 Харків-Київ: а/п Бориспіль 15:30 18:55 щоденно
14:00 15:55 Полтава-Київ: Пирятин 16:00 18:30 щоденно
15:00 16:55 Полтава-Київ: Пирятин 17:00 19:30 щоденно
15:30 16:55 Миргород-Київ: Хорол, Лубни, Пирятин 17:00 20:20 щоденно
13:10 17:40 Харків-Хмельницький: Київ, Житомир 17:45 04:15 щоденно
17:00 18:55 Полтава-Київ: Пирятин 19:00 21:30 щоденно
18:00 19:55 Полтава-Київ: Пирятин 20:00 22:30 щоденно
19:00 20:55 Полтава-Київ: Пирятин 21:00 23:30 щоденно

ЛУБНИ-ПИРЯТИН ЛУБНИ-ЧЕРКАСИ ЛУБНИ-ЗОЛОТОНОША

06:00 08:25 Кременчук-Пирятин 08:30 09:20 щоденно
08:05 11:00 Полтава-Черкаси: Пирятин, Золотоноша 11:10 15:45 щоденно

ЛУБНИ-ПРИЛУКИ ЛУБНИ-ЧЕРНІГІВ ЛУБНИ-КОРОП ЛУБНИ-НІЖИН

08:50 11:15 Полтава-Прилуки: Пирятин 11:30 13:00 щоденно
12:25 14:55 Полтава-Чернігів: Пирятин, Прилуки, Ніжин 15:00 20:25 щоденно
12:00 16:40 Кобеляки-Короп: Пирятин, Прилуки, Ніжин 16:45 22:05 пн., пт.
15:00 17:20 Полтава-Прилуки: Пирятин 17:25 19:00 щоденно

МІЖНАРОДНІ РЕЙСИ (Білорусь, Німеччина, Польща, Чехія)

16:00 02:30 Запоріжжя-Дюссельдорф/Saporischschja-Düsseldorf 02:30 13:30 вт., сб.
16:00 02:30 Запоріжжя-Гайльбронн/Saporischschja-Heilbronn 02:30 15:00 вт., сб.
23:00 03:30 Харків-Прага/Charkiv-Praha 03:30 08:40 чт., нд.
17:00 03:30 Запоріжжя-Прага/Záporoží-Praha 03:30 08:40 сб., нд.
15:10 03:40 Маріуполь-Мінськ/Марыупаль-Мінск 03:45 18:15 пн., сб.
14:10 03:40 Волноваха-Мінськ/Валнаваха-Мінск 03:45 18:15 пт.
01:05 05:00 Харків-Крефельд/Charkiw-Krefeld (об’їздна дорога) 05:00 18:40 нд.
10:00 11:55 Полтава-Щецин/Poltawa-Szczecin 12:00 15:00 щоденно

Полтавський напрямок (на Полтаву, Харків, Кременчук, Бердянськ)

Час відправл. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Лубен Рейс Час відправл. із Лубен Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність

ЛУБНИ-ХАРКІВ ЛУБНИ-ЧУТОВЕ

14:15 00:35 Хмельницький-Харків: Полтава 00:40 05:20 щоденно
22:45 01:40 Київ-Харків (Гюнсел): Хорол, Полтава 01:45 06:10 щоденно
08:00 11:00 Київ-Харків (Гюнсел): Хорол, Полтава 11:05 15:30 щоденно
10:05 13:15 Київ-Харків: Полтава 13:20 18:00 щоденно
11:00 14:05 Київ-Харків (Автолюкс): Хорол, Полтава 14:10 18:35 щоденно
07:30 14:25 Вроцлав-Харків/Wrocław-Charkow 14:30 19:00 пн.ср.пт.нд.
08:30 14:45 Прага-Запоріжжя/Praha-Záporoží 14:45 01:10 чт.
08:30 15:00 Прага-Харків/Praha-Charkiv 15:00 19:30 сб.
12:45 16:40 Київ-Харків: Хорол, Полтава 16:45 22:00 щоденно
05:30 17:00 Дюссельдорф-Запоріжжя/Düsseldorf-Saporischschja 17:00 01:30 ср., нд.
04:30 17:00 Гайльбронн-Запоріжжя/Heilbronn-Saporischschja 17:00 01:30 ср., нд.
14:25 17:40 Київ-Харків (Гюнсел): Хорол, Полтава 17:40 21:35 щоденно
06:30 20:00 Крефельд-Харків/Krefeld-Charkiw (об’їздна дорога) 20:00 23:50 пн.

ЛУБНИ-ПОЛТАВА ЛУБНИ-КОБЕЛЯКИ ЛУБНИ-БЕРДЯНСЬК ЛУБНИ-ДОНЕЦЬК

13:00 01:35 Мінськ-Маріуполь/Мінск-Марыупаль 01:40 13:40 ср., чт.
13:00 01:35 Мінськ-Волноваха/Мінск-Валнаваха 01:40 14:50 нд.
18:30 20:30 Лубни-Полтава: Хорол, Білоцерківка 05:00 07:35 пн.-пт.
05:10 06:25 Оржиця-Полтава: Хорол 06:30 08:50 пн.-пт.
05:30 07:15 Лохвиця-Полтава: Хорол, Решетилівка 07:20 10:45 пн., пт.
17:35 19:55 Лубни-Полтава: Покровська Багачка, Хорол 07:25 09:40 вт.-чт., сб.
05:30 07:20 Лохвиця-Полтава: Хорол, Решетилівка 07:35 10:55 вт.-чт., сб.-нд.
17:35 19:55 Лубни-Полтава: Покровська Багачка, Хорол 09:40 12:10 пн., пт., нд.
08:05 10:00 Прилуки-Полтава: Хорол 10:05 13:10 щоденно
09:40 13:05 Київ-Полтава: Покровська Багачка, Хорол 13:10 15:30 пн., сб.
10:35 13:35 Щецин-Полтава/Szczecin-Poltawa 13:40 15:35 щоденно
14:10 15:30 Чорнухи-Полтава: П.Багачка, Хорол 15:40 18:40 щоденно
15:30 16:10 Оржиця-Полтава: Хорол 16:20 18:50 щоденно
15:00 17:00 Прилуки-Полтава: Хорол 17:15 20:00 щоденно
13:00 17:45 Черкаси-Полтава: Хорол, Білоцерківка 17:55 20:50 щоденно
12:40 17:55 Короп-Кобеляки: Хорол, Полтава 18:00 22:00 чт., нд.
13:05 19:10 Чернігів-Полтава: Хорол, Білоцерківка 19:15 21:45 щоденно
16:20 19:55 Київ-Бердянськ: Полтава, Дніпропетровськ 20:00 07:10 щоденно
18:35 21:05 Київ-Донецьк (Шериф-Тур): Полтава 21:10 08:30 щоденно

ЛУБНИ-КРЕМЕНЧУК ЛУБНИ-ДНІПРО ЛУБНИ-НОВАЧИХА

12:00 16:05 Лубни-Кременчук: Хорол, Глобине 06:10 10:15 щоденно
09:50 16:45 Лубни-Дніпро: Кременчук, Кам’янське 07:40 15:00 щоденно
09:35 10:20 Пирятин-Кременчук: Хорол, Семенівка 10:25 13:20 щоденно
06:00 08:35 Лубни-Новачиха: Хорол, Новооріхівка 10:55 13:35 ср., пт., нд.

Миргородський напрямок (на Миргород, Великі Сорочинці, Зіньків)

Час відправл. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Лубен Рейс Час відправл. із Лубен Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
08:10 11:25 Черкаси-Миргород: Хорол 11:30 13:25 пн., пт.-нд.
08:50 12:05 Київ-Миргород: Хорол 12:10 13:25 щоденно
06:50 11:35 Лубни-Зіньків: Миргород, В.Сорочинці 12:50 17:05 щоденно
13:30 16:30 Черкаси-Миргород: Хорол 16:35 18:15 щоденно

Лохвицький напрямок (на Литвяки, Ломаки, Лохвицю, Ч.Пологи)

Час відправл. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Лубен Рейс Час відправл. із Лубен Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність

ЛУБНИ-ЛОХВИЦЯ ЛУБНИ-ЧОРНУХИ

04:30 06:40 Лубни-Лохвиця: Чорнухи 06:55 09:20 щоденно
09:40 11:45 Лубни-Лохвиця: Чорнухи 12:35 14:30 щоденно
14:40 16:55 Лубни-Лохвиця: Чорнухи 17:10 19:00 щоденно
14:30 17:10 Полтава-Лохвиця: Вороньки, Чорнухи 17:20 19:15 щоденно

ЛУБНИ-ЛОМАКИ ЛУБНИ-ХОРОШКИ ЛУБНИ-СНІТИНЕ

06:35 08:00
Лубни-Ломаки: Піски, Вовчик, Снітин, Хорошки
Лубни05:00
Засулля05:17
Піски05:28
Суха Солониця05:33
Березоточа05:43
Вовчик05:48
Висачки05:53
Кузубівка05:57
Снітин06:05
Снітине06:13
Хорошки06:17
Ломаки06:20
05:00 06:20 щоденно
12:35 14:00
Лубни-Ломаки: Піски, Вовчик, Снітин, Хорошки
Лубни11:00
Засулля11:18
Піски11:29
Суха Солониця11:34
Березоточа11:44
Вовчик11:49
Висачки11:54
Кузубівка11:58
Снітин12:06
Снітине12:14
Хорошки12:17
Ломаки12:20
11:00 12:20 пн.-ср., пт.-нд.
16:35 17:55
Лубни-Ломаки: Піски, Вовчик, Снітин, Хорошки
Лубни15:00
Засулля15:12
Піски15:23
Суха Солониця15:28
Березоточа15:38
Вовчик15:43
Висачки15:48
Кузубівка15:52
Снітин16:00
Снітине16:08
Хорошки16:13
Ломаки16:20
15:00 16:20 щоденно

ЛУБНИ-ЛИТВЯКИ ЛУБНИ-ВОВЧИК ЛУБНИ-БЕРЕЗОТОЧА

06:20 07:20
Лубни-Литвяки: Піски, Березоточа, Вовчик
Лубни05:20
Засулля05:34
Піски05:43
Суха Солониця05:50
Березоточа06:01
Вовчик06:04
Литвяки06:05
05:20 06:05 пн.-пт.
06:10 06:50
Лубни-Литвяки: Піски, Березоточа, Вовчик
Лубни05:30
Засулля05:40
Піски05:46
Суха Солониця05:49
Березоточа05:54
Вовчик05:56
Литвяки06:00
05:30 06:00 вт.-нд.
08:35 09:30
Лубни-Литвяки: Піски, Березоточа, Вовчик
Лубни07:30
Засулля07:54
Піски08:02
Суха Солониця08:04
Березоточа08:09
Вовчик08:11
Литвяки08:20
07:30 08:20 пн.-пт., нд.
11:00 11:55
Лубни-Литвяки: Піски, Березоточа, Вовчик
Лубни10:00
Засулля10:14
Піски10:23
Суха Солониця10:30
Березоточа10:41
Вовчик10:44
Литвяки10:50
10:00 10:50 пн.-ср., пт.-нд.
12:30 13:25
Лубни-Литвяки: Піски, Березоточа, Вовчик
Лубни11:20
Засулля11:44
Піски11:52
Суха Солониця11:54
Березоточа11:59
Вовчик12:01
Литвяки12:15
11:20 12:15 пн.-пт., нд.
15:00 16:00
Лубни-Литвяки: Піски, Березоточа, Вовчик
Лубни13:50
Засулля14:14
Піски14:22
Суха Солониця14:24
Березоточа14:29
Вовчик14:31
Литвяки14:45
13:50 14:45 пн.-пт., нд.

ЛУБНИ-ЧЕРВОНІ ПОЛОГИ ЛУБНИ-ПОКРОВСЬКЕ

06:35 07:40
Лубни-Червоні Пологи: Піски, Вовчик, Литвяки
Лубни05:30
Засулля05:42
Піски05:48
Суха Солониця05:55
Березоточа06:07
Вовчик06:11
Литвяки06:15
Покровське06:20
Червоні Пологи06:25
05:30 06:25 щоденно
13:30 14:35
Лубни-Червоні Пологи: Піски, Вовчик, Литвяки
Лубни12:15
Засулля12:27
Піски12:33
Суха Солониця12:40
Березоточа12:52
Вовчик12:56
Литвяки13:00
Покровське13:05
Червоні Пологи13:20
12:15 13:20 щоденно
18:10 19:15
Лубни-Червоні Пологи: Піски, Вовчик, Литвяки
Лубни17:00
Засулля17:12
Піски17:18
Суха Солониця17:25
Березоточа17:37
Вовчик17:41
Литвяки17:45
Покровське17:50
Червоні Пологи18:00
17:00 18:00 щоденно

ЛУБНИ-ЖДАНИ ЛУБНИ-ОКІП ЛУБНИ-ТИШКИ

07:35 09:10
Лубни-Ждани: Вільшанка, Мгар, Луки, Тишки
Лубни06:00
Вільшанка06:18
Мгар06:28
Луки06:33
Тишки06:46
Крутий Берег06:56
Окіп07:15
Ждани07:30
06:00 07:30 щоденно
14:35 16:10
Лубни-Ждани: Вільшанка, Мгар, Луки, Тишки
Лубни13:00
Вільшанка13:36
Мгар13:49
Луки13:54
Тишки14:07
Крутий Берег14:14
Окіп14:25
Ждани14:30
13:00 14:30 щоденно
18:15
Лубни-Ждани: Мгар, Луки, Тишки, Окіп
Лубни17:15
Мгар17:25
Луки17:30
Тишки17:40
Крутий Берег17:45
Окіп18:00
Ждани18:10
17:15 18:10 пт., нд.

Чорнухинський напрямок (на Лохвицю, Лушники, Чорнухи)

Час відправл. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Лубен Рейс Час відправл. із Лубен Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність

ЛУБНИ-ЧОРНУХИ ЛУБНИ-ЛОХВИЦЯ

08:10 09:10 Лубни-Чорнухи: Калайдинці, Вороньки 06:25 07:40 щоденно
04:30 06:40 Лубни-Лохвиця: Чорнухи 06:55 09:20 щоденно
07:55 10:50 Полтава-Чорнухи: Калайдинці, Вороньки 11:10 12:20 щоденно
09:40 11:45 Лубни-Лохвиця: Чорнухи 12:35 14:30 щоденно
17:00 18:00 Лубни-Чорнухи: Калайдинці, Вороньки 14:30 15:45 щоденно
14:40 16:55 Лубни-Лохвиця: Чорнухи 17:10 19:00 щоденно
14:30 17:10 Полтава-Лохвиця: Вороньки, Чорнухи 17:20 19:15 щоденно

ЛУБНИ-ЛУШНИКИ ЛУБНИ-ХИТЦІ ЛУБНИ-КАЛАЙДИНЦІ

06:50 07:40
Лубни-Лушники: Клепачі, Калайдинці, Хитці
Лубни05:40
Клепачі06:07
Калайдинці06:15
Хитці06:30
Лушники06:45
05:40 06:45 пт., нд.
13:10 14:00
Лубни-Лушники: Клепачі, Калайдинці, Хитці
Лубни12:00
Клепачі12:25
Калайдинці12:32
Хитці12:50
Лушники13:05
12:00 13:05 пт., нд.

Оржицький напрямок (на Кременчук, Оболонь, Оржицю, Черкаси)

Час відправл. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Лубен Рейс Час відправл. із Лубен Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність

ЛУБНИ-ОРЖИЦЯ ЛУБНИ-СТАРИЙ ІРЖАВЕЦЬ ЛУБНИ-ЧЕРКАСИ

07:50 09:55 Лубни-Оржиця: Новооржицьке, Круподеринці 05:00 07:05 щоденно
13:40 16:50 Лубни-Кременчук: Оржиця, Оболонь 05:15 08:35 щоденно
12:30 15:00 Лубни-Оржиця: Лазірки, Черевки 05:40 08:05 пн., ср., пт.
07:15 09:10
Лубни-Старий Іржавець: Оржиця, Плехів
Лубни05:40
Стронське05:55
Малий В'язівок06:06
Пулинці06:14
Ісківці06:16
П'ятигірці06:18
Райозеро06:24
Онішки06:38
Оржиця06:55
Старий Іржавець07:00
05:40 07:00 щоденно
07:50 09:40 Лубни-Оржиця: Мацківці, Лукім’я 05:45 07:35 пт., нд.
05:50 07:35 Миргород-Черкаси: Оржиця, Чорнобай 07:40 11:05 щоденно
13:30 15:10
Лубни-Старий Іржавець: Оржиця, Плехів
Лубни12:00
Стронське12:10
Малий В'язівок12:24
Пулинці12:28
Ісківці12:30
П'ятигірці12:39
Райозеро12:44
Онішки12:48
Оржиця12:55
Плехів13:03
Тарасівка13:08
Чутівка13:18
Новий Іржавець13:23
Старий Іржавець13:25
12:00 13:25 щоденно
10:55 13:20 Полтава-Оржиця: Ісківці, Райозеро 13:30 14:20 щоденно
18:00 20:10 Лубни-Оржиця: Новооржицьке, Круподеринці 13:50 15:55 щоденно
17:00 18:45 Лубни-Оржиця: Мацківці, Лукім’я 14:55 16:35 пт., нд.
14:30 15:15 Миргород-Черкаси: Оржиця, Чорнобай 15:20 18:20 пн., пт.-нд.
12:50 15:20 Полтава-Оржиця: Ісківці, Райозеро 15:25 16:15 пн.-пт.

ЛУБНИ-ОБОЛОНЬ ЛУБНИ-КРЕМЕНЧУК ЛУБНИ-ГОРОШИНЕ

07:00 08:55
Лубни-Оболонь: Березняки, Горошине
Лубни05:00
Войниха05:22
Іванці05:39
Запорожчине05:42
Тарасівка05:45
Шкилі05:58
Мусіївка06:02
Лазьки06:06
Худоліївка06:11
Строкачі06:17
Новий Калкаїв06:23
Тукали06:28
Шерстюки06:31
Горошине06:34
Сердюки06:38
Мирони06:45
Погребняки06:49
Оболонь06:55
05:00 06:55 ср., пт.-нд.
15:30 17:25
Лубни-Оболонь: Березняки, Горошине
Лубни13:05
Войниха13:27
Іванці13:44
Запорожчине13:47
Тарасівка13:50
Березняки13:55
Шкилі14:03
Мусіївка14:07
Лазьки14:11
Худоліївка14:16
Строкачі14:22
Новий Калкаїв14:28
Тукали14:33
Шерстюки14:36
Горошине14:39
Сердюки14:43
Мирони14:50
Погребняки14:54
Оболонь14:55
13:05 14:55 ср., пт.-нд.
07:55 11:20 Лубни-Кременчук: Горошине, Семенівка 14:00 18:10 пт.-нд.

ЛУБНИ-ЧЕВЕЛЬЧА ЛУБНИ-САЗОНІВКА ЛУБНИ-САВИНЦІ

07:55 09:20
Лубни-Чевельча: Богодарівка, Черевки, Савинці
Лубни06:15
Пишне06:31
Вили06:38
Богодарівка06:40
Черевки06:55
Грабів07:10
Савинці07:20
Сазонівка07:35
Чевельча07:40
06:15 07:40 пт., нд.
16:45 18:05
Лубни-Чевельча: Богодарівка, Черевки, Савинці
Лубни15:05
Пишне15:21
Вили15:28
Богодарівка15:30
Черевки15:45
Грабів16:00
Савинці16:10
Сазонівка16:25
Чевельча16:30
15:05 16:30 пт., нд.

Приміське сполучення (на Гребінку, Оріхівку, Новооріхівку, П’ятигірці)

Час відправл. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Лубен Рейс Час відправл. із Лубен Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність

ЛУБНИ-ВІЛЬШАНКА

07:00 07:25 Лубни-Вільшанка 06:30 06:55 щоденно
08:00 08:25 Лубни-Вільшанка 07:30 07:55 щоденно
09:00 09:25 Лубни-Вільшанка 08:30 08:55 щоденно
11:00 11:25 Лубни-Вільшанка 10:30 10:55 щоденно
12:00 12:25 Лубни-Вільшанка 11:30 11:55 щоденно
13:00 13:25 Лубни-Вільшанка 12:30 12:55 щоденно
15:00 15:25 Лубни-Вільшанка 14:30 14:55 щоденно
17:00 17:25 Лубни-Вільшанка 16:30 16:55 щоденно
18:00 18:25 Лубни-Вільшанка 17:30 17:55 щоденно
19:00 19:25 Лубни-Вільшанка 18:30 18:55 щоденно

ЛУБНИ-ЛУКИ ЛУБНИ-МГАР ЛУБНИ-ВІЛЬШАНКА

06:55 07:35
Лубни-Луки: Вільшанка, Мгар
Лубни06:10
Вільшанка06:42
Мгар06:51
Луки06:55
06:10 06:55 щоденно
08:20 08:55
Лубни-Мгар: Вільшанка
Лубни07:40
Вільшанка08:12
Мгар08:20
07:40 08:20 щоденно
10:15 11:00
Лубни-Луки: Вільшанка, Мгар
Лубни09:45
Вільшанка10:05
Мгар10:15
09:45 10:15 щоденно
12:10 12:50
Лубни-Луки: Вільшанка, Мгар
Лубни11:45
Вільшанка11:55
Мгар12:00
Луки12:05
11:45 12:05 щоденно
14:25 14:55
Лубни-Мгар: Вільшанка
Лубни13:50
Вільшанка14:15
Мгар14:20
13:50 14:20 щоденно
15:40 16:20
Лубни-Мгар: Вільшанка
Лубни15:00
Вільшанка15:32
Мгар15:40
15:00 15:40 щоденно
18:35 19:15
Лубни-Луки: Вільшанка, Мгар
Лубни17:45
Вільшанка18:17
Мгар18:26
Луки18:30
17:45 18:30 щоденно

ЛУБНИ-ЗАСУЛЛЯ

Лубни-Засулля 06:13 06:33 щоденно
Лубни-Засулля 06:35 06:55 щоденно
Лубни-Засулля 07:19 07:39 щоденно
Лубни-Засулля 07:44 08:04 щоденно
Лубни-Засулля 08:19 08:39 щоденно
Лубни-Засулля 08:44 09:04 щоденно
Лубни-Засулля 09:19 09:39 щоденно
Лубни-Засулля 09:43 10:03 щоденно
Лубни-Засулля 10:19 10:39 щоденно
Лубни-Засулля 10:44 11:04 щоденно
Лубни-Засулля 11:19 11:39 щоденно
Лубни-Засулля 11:44 12:04 щоденно
Лубни-Засулля 12:14 12:34 щоденно
Лубни-Засулля 14:29 14:49 щоденно
Лубни-Засулля 15:54 16:14 щоденно
Лубни-Засулля 16:14 16:34 щоденно
Лубни-Засулля 16:51 17:11 щоденно
Лубни-Засулля 17:15 17:35 щоденно
Лубни-Засулля 17:51 18:11 щоденно
Лубни-Засулля 18:19 18:39 щоденно
Лубни-Засулля 18:51 19:11 щоденно
Лубни-Засулля 19:14 19:34 щоденно

ЛУБНИ-СУХА СОЛОНИЦЯ ЛУБНИ-ПІСКИ

06:40 07:05
Лубни-Суха Солониця: Засулля, Піски
Лубни06:00
Засулля06:27
Піски06:33
Суха Солониця06:40
06:00 06:40 щоденно
07:40 08:05
Лубни-Суха Солониця: Засулля, Піски
Лубни07:05
Засулля07:25
Піски07:30
Суха Солониця07:35
07:05 07:35 щоденно
08:45 09:10
Лубни-Суха Солониця: Засулля, Піски
Лубни08:10
Засулля08:30
Піски08:35
Суха Солониця08:40
08:10 08:40 вт.-нд.
11:05 11:30
Лубни-Суха Солониця: Засулля, Піски
Лубни10:30
Засулля10:50
Піски10:55
Суха Солониця11:00
10:30 11:00 вт.-нд.
12:05 12:30
Лубни-Суха Солониця: Засулля, Піски
Лубни11:30
Засулля11:50
Піски11:55
Суха Солониця12:00
11:30 12:00 вт.-нд.
14:45 15:10
Лубни-Суха Солониця: Засулля, Піски
Лубни14:10
Засулля14:30
Піски14:35
Суха Солониця14:40
14:10 14:40 вт.-нд.
17:25 17:50
Лубни-Суха Солониця: Засулля, Піски
Лубни16:50
Засулля17:10
Піски17:15
Суха Солониця17:20
16:50 17:20 щоденно
18:25 18:50
Лубни-Суха Солониця: Засулля, Піски
Лубни17:50
Засулля18:10
Піски18:15
Суха Солониця18:20
17:50 18:20 щоденно

ЛУБНИ-ВОВЧА ДОЛИНА ЛУБНИ-ВОВЧИК ЛУБНИ-БЕРЕЗОТОЧА

07:55 08:55
Лубни-Вовча Долина: Березоточа, Вовчик
Лубни07:00
Засулля07:14
Піски07:23
Суха Солониця07:25
Березоточа07:30
Вовчик07:35
Вовча Долина07:40
07:00 07:40 вт.-нд.
10:20 11:05
Лубни-Вовчик: Засулля, Піски, Березоточа
Лубни09:20
Засулля09:34
Піски09:43
Суха Солониця09:50
Березоточа10:01
Вовчик10:05
09:20 10:05 вт.-нд.
13:40 14:25
Лубни-Вовча Долина: Березоточа, Вовчик
Лубни12:40
Засулля12:54
Піски13:03
Суха Солониця13:10
Березоточа13:21
Вовчик13:24
Вовча Долина13:25
12:40 13:25 вт.-нд.
16:30 17:15
Лубни-Вовчик: Засулля, Піски, Березоточа
Лубни15:30
Засулля15:44
Піски15:53
Суха Солониця16:00
Березоточа16:11
Вовчик16:15
15:30 16:15 вт.-нд.

ЛУБНИ-ВОЙНИХА ТЕРНИ-ВОЙНИХА ЛУБНИ-СОЛОНИЦЯ

07:45 09:00
Лубни-Войниха: Засулля, Куп'єваха
Лубни06:25
Засулля07:32
Куп'єваха07:38
Войниха07:40
06:25 07:40 щоденно
06:20
Терни-Войниха: Солониця
Терни
Лубни06:25
Солониця06:47
Войниха06:50
06:25 06:50 щоденно
07:15
Терни-Войниха: Солониця
Терни
Лубни07:20
Солониця07:42
Войниха07:45
07:20 07:45 щоденно
08:55 09:05
Терни-Войниха: Солониця
Терни08:55
Лубни09:10
Солониця09:41
Войниха09:45
09:10 09:45 щоденно
10:50 11:05
Терни-Войниха: Солониця
Терни10:50
Лубни11:10
Солониця11:31
Войниха11:35
11:10 11:35 щоденно
12:45 12:59
Терни-Войниха: Солониця
Терни12:45
Лубни12:59
Солониця13:31
Войниха13:35
12:59 13:35 щоденно
14:50 15:05
Терни-Войниха: Солониця
Терни14:50
Лубни15:06
Солониця15:25
Войниха15:30
15:06 15:30 щоденно
17:15
Терни-Войниха: Солониця
Терни
Лубни17:20
Солониця17:40
Войниха17:45
17:20 17:45 щоденно

ЛУБНИ-ОРІХІВКА ЛУБНИ-НОВООРІХІВКА ЛУБНИ-БЕРЕЗІВКА

06:15 07:20
Лубни-Оріхівка: Войниха, Ромодан, Новооріхівка
Лубни05:00
Засулля05:14
Войниха05:18
Шинківщина05:37
Тотчина05:39
Кривелівка05:40
Березівка05:44
Величківка05:48
Ромодан05:52
Новооріхівка05:59
Оріхівка06:00
05:00 06:00 пн.-пт., нд.
14:10 15:20
Лубни-Оріхівка: Войниха, Ромодан, Новооріхівка
Лубни12:20
Засулля12:34
Войниха12:38
Шинківщина12:57
Тотчина12:59
Кривелівка13:01
Березівка13:04
Величківка13:08
Ромодан13:12
Новооріхівка13:18
Оріхівка13:30
12:20 13:30 пн.-пт., нд.
18:10 19:15
Лубни-Оріхівка: Войниха, Ромодан, Новооріхівка
Лубни16:30
Засулля16:44
Войниха16:48
Шинківщина17:07
Тотчина17:09
Кривелівка17:10
Березівка17:14
Величківка17:18
Ромодан17:22
Новооріхівка17:28
Оріхівка17:45
16:30 17:45 пт., нд.

ЛУБНИ-НОВООРІХІВКА ЛУБНИ-ОРІХІВКА ЛУБНИ-СТАДНЯ

06:35 08:00
Лубни-Новооріхівка: Войниха, Оріхівка
Лубни04:40
Засулля04:59
Войниха05:04
Куп’єваха05:11
Тернівщина05:19
Матяшівка05:28
Свічківка05:32
Барвінщина05:36
Стадня05:40
Крем’янка05:49
Оріхівка05:58
Новооріхівка06:10
04:40 06:10 пн.-ср., пт.-нд.
14:25 16:00
Лубни-Новооріхівка: Войниха, Оріхівка
Лубни11:40
Засулля12:04
Войниха12:10
Куп’єваха12:17
Тернівщина12:25
Матяшівка12:34
Свічківка12:38
Барвінщина12:42
Стадня12:46
Крем’янка12:57
Оріхівка13:08
Новооріхівка13:25
11:40 13:25 пн.-ср., пт.-нд.
18:40 19:50
Лубни-Новооріхівка: Войниха, Оріхівка
Лубни17:30
Засулля17:46
Войниха17:50
Куп’єваха17:55
Тернівщина18:02
Матяшівка18:09
Свічківка18:12
Барвінщина18:15
Стадня18:18
Крем’янка18:26
Оріхівка18:31
Новооріхівка18:35
17:30 18:35 пт., нд.

ЛУБНИ-ШЕРШНІВКА ЛУБНИ-НАЗАРІВКА

06:50 07:55
Лубни-Шершнівка: Засулля, Войниха, Назарівка
Лубни05:55
Засулля06:22
Солониця06:27
Войниха06:36
Назарівка06:40
Шершнівка06:45
05:55 06:45 щоденно
17:40 18:35
Лубни-Шершнівка: Засулля, Войниха, Назарівка
Лубни16:40
Засулля16:50
Солониця17:02
Войниха17:09
Назарівка17:16
Шершнівка17:35
16:40 17:35 щоденно

ЛУБНИ-ТЕРНИ ВОЙНИХА-ТЕРНИ ХАЛЕПЦІ-ТЕРНИ

07:00 07:20 Лубни-Терни 06:25 06:50 щоденно
07:04
Халепці-Терни
Халепці
Лубни07:06
Терни07:33
07:06 07:33 щоденно
07:50 08:15
Войниха-Терни
Войниха07:50
Лубни08:18
Терни08:45
08:18 08:45 щоденно
08:55
Калайдинці-Терни
Калайдинці
Лубни08:58
Терни09:25
08:58 09:25 щоденно
09:50 10:05
Войниха-Терни
Войниха09:35
Лубни10:13
Терни10:40
10:13 10:40 щоденно
11:44
Калайдинці-Терни
Калайдинці
Лубни11:46
Терни12:10
11:46 12:10 щоденно
11:50 12:06
Войниха-Терни
Войниха11:50
Лубни12:14
Терни12:30
12:14 12:30 щоденно
14:00 14:20
Войниха-Терни
Войниха14:00
Лубни14:24
Терни14:35
14:24 14:35 щоденно
15:39
Калайдинці-Терни
Калайдинці
Лубни15:41
Терни16:05
15:41 16:05 щоденно
15:35 15:58
Войниха-Терни
Войниха15:35
Лубни15:59
Терни16:15
15:59 16:15 щоденно
18:03
Халепці-Терни
Халепці
Лубни18:03
Терни18:30
18:03 18:30 щоденно

ЛУБНИ-МАЦКОВА ЛУЧКА ЛУБНИ-МАЦКІВЦІ ЛУБНИ-В’ЯЗІВОК

06:50 07:30
Лубни-Мацкова Лучка: Терни, В'язівок, Мацківці
Лубни06:00
Терни06:07
В'язівок06:19
Мацківці06:29
Мацкова Лучка06:35
06:00 06:35 щоденно
08:35 09:15
Лубни-Мацкова Лучка: Терни, В'язівок, Мацківці
Лубни07:45
Терни08:06
В'язівок08:16
Мацківці08:18
Мацкова Лучка08:20
07:45 08:20 щоденно
12:35 13:15
Лубни-Мацкова Лучка: Терни, В'язівок, Мацківці
Лубни11:45
Терни12:06
В'язівок12:16
Мацківці12:18
Мацкова Лучка12:20
11:45 12:20 щоденно
16:15 16:55
Лубни-Мацкова Лучка: Терни, В'язівок, Мацківці
Лубни15:25
Терни15:38
В'язівок15:48
Мацківці15:58
Мацкова Лучка16:00
15:25 16:00 щоденно
19:30 20:10
Лубни-Мацкова Лучка: Терни, В'язівок, Мацківці
Лубни18:40
Терни18:53
В'язівок19:03
Мацківці19:13
Мацкова Лучка19:15
18:40 19:15 щоденно

ЛУБНИ-П’ЯТИГІРЦІ ЛУБНИ-МИХНІВЦІ ЛУБНИ-ОЛЕКСАНДРІВКА

06:50 07:35
Лубни-П'ятигірці: В’язівок, Михнівці
Лубни05:50
Терни06:03
В'язівок06:15
Олександрівка06:22
Михнівці06:30
П'ятигірці06:35
05:50 06:35 щоденно
09:00 09:50
Лубни-П'ятигірці: В’язівок, Михнівці
Лубни08:00
Терни08:20
В'язівок08:30
Олександрівка08:35
Михнівці08:40
П'ятигірці08:45
08:00 08:45 щоденно
11:30 12:15
Лубни-П'ятигірці: В’язівок, Михнівці
Лубни10:30
Терни10:55
В'язівок11:00
Олександрівка11:05
Михнівці11:10
П'ятигірці11:15
10:30 11:15 щоденно
13:30 14:15
Лубни-П'ятигірці: В’язівок, Михнівці
Лубни12:30
Терни12:55
В'язівок13:00
Олександрівка13:05
Михнівці13:10
П'ятигірці13:15
12:30 13:15 щоденно
15:30 16:20
Лубни-П'ятигірці: В’язівок, Михнівці
Лубни14:30
Терни14:55
В'язівок15:00
Олександрівка15:05
Михнівці15:10
П'ятигірці15:15
14:30 15:15 щоденно
18:15 19:15
Лубни-П'ятигірці: В’язівок, Михнівці
Лубни17:15
Терни17:44
В'язівок17:51
Олександрівка18:01
Михнівці18:06
П'ятигірці18:10
17:15 18:10 щоденно

ЛУБНИ-ІСКІВЦІ ЛУБНИ-ПУЛИНЦІ ЛУБНИ-МАЛИЙ В’ЯЗІВОК

06:50 07:40
Лубни-Ісківці: Стронське, М.В’язівок, Пулинці
Лубни05:55
Стронське06:17
Малий В'язівок06:29
Пулинці06:39
Ісківці06:40
05:55 06:40 щоденно
11:00 11:55
Лубни-Ісківці: Стронське, М.В’язівок, Пулинці
Лубни09:55
Стронське10:25
Малий В'язівок10:35
Пулинці10:40
Ісківці10:45
09:55 10:45 щоденно
14:25 15:10
Лубни-Ісківці: Стронське, М.В’язівок, Пулинці
Лубни13:15
Стронське13:45
Малий В'язівок13:55
Пулинці14:00
Ісківці14:05
13:15 14:05 щоденно
18:00 18:50
Лубни-Ісківці: Стронське, М.В’язівок, Пулинці
Лубни16:55
Стронське17:25
Малий В'язівок17:40
Пулинці17:43
Ісківці17:45
16:55 17:45 щоденно

ЛУБНИ-ГРЕБІНКА ЛУБНИ-ПОКРОВЩИНА ЛУБНИ-ОВСЮКИ

08:00 09:40 Лубни-Гребінка: Воронинці, Овсюки 05:20 07:10 ср., пт., нд.
15:00 16:55 Лубни-Гребінка: Воронинці, Овсюки 12:25 14:25 ср., пт., нд.

ЛУБНИ-КУЙБИШЕВЕ ЛУБНИ-ВОРОНИНЦІ ЛУБНИ-НОВООРЖИЦЬКЕ

08:45 09:40
Лубни-Куйбишеве: Богодарівка, Новооржицьке
Лубни07:45
Пишне08:18
Остапівка08:22
Богодарівка08:26
Новооржицьке08:29
Воронинці08:40
Куйбишеве08:45
07:45 08:45 щоденно
14:15 15:15
Лубни-Куйбишеве: Новооржицьке, Воронинці
Лубни13:15
Пишне13:46
Остапівка13:50
Богодарівка13:54
Новооржицьке13:57
Воронинці14:08
Куйбишеве14:10
13:15 14:10 щоденно
18:10 19:05
Лубни-Куйбишеве: Новооржицьке, Воронинці
Лубни16:55
Пишне17:26
Остапівка17:30
Богодарівка17:34
Новооржицьке17:37
Воронинці17:49
Куйбишеве18:05
16:55 18:05 щоденно

ЛУБНИ-ВОРОНИНЦІ ЛУБНИ-НОВООРЖИЦЬКЕ ЛУБНИ-БОГОДАРІВКА

06:40 07:40
Лубни-Воронинці: Богодарівка, Новооржицьке
Лубни05:50
Пишне06:21
Остапівка06:25
Богодарівка06:29
Новооржицьке06:32
Воронинці06:35
05:50 06:35 щоденно
12:20 13:10
Лубни-Воронинці: Богодарівка, Новооржицьке
Лубни11:15
Пишне11:46
Остапівка11:50
Богодарівка11:54
Новооржицьке11:57
Воронинці12:15
11:15 12:15 щоденно

ЛУБНИ-ГУБСЬКЕ ЛУБНИ-ТАРАНДИНЦІ

06:40
Лубни-Губське: Тарандинці
Лубни05:40
Тарандинці06:35
Губське06:40
05:40 06:40 щоденно
11:25
Лубни-Губське: Тарандинці
Лубни10:25
Тарандинці11:20
Губське11:25
10:25 11:25 щоденно
16:10
Лубни-Губське: Тарандинці
Лубни15:10
Тарандинці16:00
Губське16:05
15:10 16:05 щоденно

ЛУБНИ-ГОРОБІЇ ЛУБНИ-ЄНКІВЦІ ЛУБНИ-ТАРАНДИНЦІ

07:20 08:40
Лубни-Горобії: Вили, Тарандинці, Єнківці
Лубни06:20
Пишне06:52
Вили06:57
Тарандинці07:02
Єнківці07:12
Горобії07:15
06:20 07:15 щоденно
11:20 12:15
Лубни-Горобії: Вили, Тарандинці, Єнківці
Лубни10:20
Пишне10:52
Вили10:57
Тарандинці11:02
Єнківці11:12
Горобії11:15
10:20 11:15 щоденно
13:30 14:25
Лубни-Горобії: Вили, Тарандинці, Єнківці
Лубни12:30
Пишне13:01
Вили13:06
Тарандинці13:11
Єнківці13:21
Горобії13:25
12:30 13:25 щоденно
18:00 18:55
Лубни-Горобії: Вили, Тарандинці, Єнківці
Лубни17:00
Пишне17:32
Вили17:37
Тарандинці17:42
Єнківці17:52
Горобії17:55
17:00 17:55 щоденно

ЛУБНИ-ГІНЦІ ЛУБНИ-ДУХОВЕ ЛУБНИ-ІВАНІВКА

07:10 08:20
Лубни-Гінці: Пишне, Вили, Іванівка, Духове
Лубни06:10
Пишне06:43
Вили06:48
Іванівка06:51
Духове07:00
Гінці07:05
06:10 07:05 щоденно
12:45
Лубни-Гінці: Пишне, Вили, Іванівка, Духове
Лубни11:40
Пишне11:59
Вили12:07
Іванівка12:19
Духове12:31
Гінці12:40
11:40 12:40 щоденно
17:55 19:00
Лубни-Гінці: Пишне, Вили, Іванівка, Духове
Лубни16:45
Пишне17:04
Вили17:12
Іванівка17:17
Духове17:36
Гінці17:40
16:45 17:40 щоденно

ЛУБНИ-НОВАКИ

07:45 09:00 Лубни-Новаки 06:30 07:30 щоденно


2015-2017