Розклад руху автобусів по автовокзалу ЛУБНИ

Автостанція Лубни - автовокзал для приміських, міжміських та міжнародних автобусних рейсів, які слідують через Лубни. Розташована автостанція по головній вулиці міста - Володимирському проспекту (колишня вул. Радянська). Неподалік автовокзалу (600 м) знаходиться залізничний вокзал станції Лубни.

Біля автостанції розташована зупинка громадського транспорту «Автовокзал», на якій зупиняються автобуси та маршрутки: 1 Автомаш-Терни, 2 Василенкове поле-Поліклініка-Терни, 3 Автомаш-вул. Щорса, 6 Терни-м-н Північний. Вартість проїзду у міському транспорті - 4,5 грн. Також можна скористатися послугами служб таксі.

сорочинський ярмарок

Автостанція Лубни обслуговує приміські, міжміські (по області та Україні), а також деякі міжнародні автобусні рейси. За кордон із Лубен можна виїхати, скориставшись автобусами Дніпро-Свіноуйсьце (у Польщу), Запоріжжя-Прага (через Польщу у Чехію), Запоріжжя-Слупськ (у Польщу), Київ-Єсентуки (у Росію), Маріуполь-Мінськ (у Білорусь), Полтава-Щецин (у Польщу), Харків-Вроцлав (у Польщу). Автобуси у Німеччину (Запоріжжя-Дюссельдорф та Запоріжжя-Гайльбронн, а також Харків-Крефельд) згідно сайтів перевізників, також слідують через Лубни, хоча на автовокзал можуть не заїзджати. Міжміськими автобусами із Лубен можна дістатися Києва (через аеропорт Бориспіль), Харкова (через Чутове, Валки), Дніпра (через Верхньодніпровськ, Кам’янське), Донецька (через Красноград, Новомосковськ, Павлоград, Покровськ), Черкас (через Чорнобай або Драбів та Золотоношу), Чернігова (через Прилуки, Ніжин), Хмельницького (через Бориспіль, Київ, Житомир, Бердичів, Хмільник), Бердянська (через Красноград, Дніпро, Запоріжжя, Василівку, Токмак), Прилук, Коропа (через Прилуки, Ніжин), Полтави (через Хорол), Кременчука (через Оржицю або Хорол), Миргорода (через Хорол або Ромодан), Кобеляк (через Полтаву, Лелюхівку), Зінькова (через Миргород, Великі Сорочинці), Пирятина, Лохвиці (через Чорнухи), Гребінки, Оржиці, Чорнух, Оболоні. На приміських автобусах можна доїхати до Мацкової Лучки, Ісківців, Литвяків, Вовчка, Ломаків, Червоних Пологів, Вовчої Долини, П’ятигірців, Лук, Мгара, Жданів та ін. населених пунктів Лубенщини.





Для зручності пошуку рейсів, розклад поділено за напрямками. Щоб переглянути інформацію по рейсах, потрібно натиснути на напрямок.

Важливо! На сайті НЕМОЖЛИВО забронювати або придбати квиток на автобус. Матеріал розміщено із ознайомчою метою. Деякі автобуси можуть бути відмінені. Інформацію стосовно будь-якого рейсу УТОЧНЮЙТЕ у довідковій автостанції та безпосередньо на станції, оскільки із різних причин розклад окремих маршрутів може бути змінено.

м. Лубни
проспект Володимирський (вул. Радянська), 157



тел. (05361)55-609, (093)79-22-541
Режим роботи: цілодобово





розклад руху автобусів УТОЧНЮЙТЕ у довідковій автовокзалу

Київський напрямок (на Пирятин, Чернігів, Черкаси, Київ)

Час відправл. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Лубен Рейс Час відправл. із Лубен Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність

ЛУБНИ-КИЇВ ЛУБНИ-БОРИСПІЛЬ ЛУБНИ-ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ

15:30 03:15 Донецьк-Київ (Шериф-Тур): а/п Бориспіль
sherif.com.ua
03:20 07:00 щоденно
15:10 03:40 Маріуполь-Мінськ: Київ, Чернігів
vt.by
03:45 18:15 пн.
14:10 03:40 Волноваха-Мінськ: Київ, Чернігів
vt.by
03:45 18:15 пт.
17:00 04:10 Бердянськ-Київ: Пирятин, а/п Бориспіль 04:15 07:45 щоденно
00:15 04:50 Харків-Київ (Гюнсел): а/п Бориспіль
gunsel.ua
04:55 08:00 щоденно
07:00 08:55 Полтава-Київ: Пирятин 09:00 11:30 щоденно
06:15 10:20 Харків-Київ (Гюнсел): а/п Бориспіль
gunsel.ua
10:30 14:00 щоденно
10:00 11:55 Полтава-Щецин: Київ, Рівне, Луцьк
leonpoltrans.com, shabliy.com.ua
12:00 15:00 щоденно
10:30 12:40 Полтава-Київ: Пирятин 12:45 16:00 пт., нд.
08:30 13:35 Харків-Київ: Пирятин
firma-ikarus.com.ua
13:55 17:35 щоденно
10:30 15:25 Харків-Київ: а/п Бориспіль
firma-ikarus.com.ua
15:30 18:55 щоденно
10:30 16:15 Харків-Вроцлав: Київ, Рівне, Луцьк
z-time.ua
16:20 20:00 вт., пт., нд.
03:35 16:15 Сєвєродонецьк-Зелена Гура: Київ, Рівне, Луцьк
z-time.ua
16:20 00:15 вт., пт., нд.
15:30 16:55 Миргород-Київ: Хорол, Лубни, Пирятин 17:00 20:20 щоденно
13:10 17:40 Харків-Хмельницький: Київ, Житомир 17:45 04:15 пн., пт.-нд.
17:00 21:30 Харків-Київ (Гюнсел): а/п Бориспіль
gunsel.ua
21:35 00:30 щоденно

ЛУБНИ-ПИРЯТИН ЛУБНИ-ЧЕРКАСИ ЛУБНИ-ЗОЛОТОНОША

06:00 08:25 Кременчук-Пирятин 08:30 09:20 щоденно
08:05 11:00 Полтава-Черкаси: Пирятин, Золотоноша 11:10 15:45 щоденно

ЛУБНИ-ПРИЛУКИ ЛУБНИ-ЧЕРНІГІВ ЛУБНИ-КОРОП ЛУБНИ-НІЖИН

08:50 11:15 Полтава-Прилуки: Пирятин 11:30 13:00 пт.-нд.
12:25 14:55 Полтава-Чернігів: Пирятин, Прилуки, Ніжин 15:00 20:25 щоденно
12:00 16:40 Кобеляки-Короп: Пирятин, Прилуки, Ніжин 16:45 22:05 пн., пт.
15:00 17:20 Полтава-Прилуки: Пирятин 17:25 19:00 щоденно
15:50 18:15 Полтава-Пирятин 18:20 19:25 пн.-сб.

Полтавський напрямок (на Полтаву, Харків, Кременчук, Бердянськ)

Час відправл. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Лубен Рейс Час відправл. із Лубен Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність

ЛУБНИ-ХАРКІВ ЛУБНИ-ЧУТОВЕ

14:40 00:40 Хмельницький-Харків: Хорол, Полтава 00:40 05:20 пн., пт.-нд.
22:45 01:40 Київ-Харків (Гюнсел): Хорол, Полтава
gunsel.ua
01:45 06:10 щоденно
08:00 11:00 Київ-Харків (Гюнсел): Хорол, Полтава
gunsel.ua
11:05 15:30 щоденно
08:30 12:10 Прага-Запоріжжя/Praha-Záporoží
east-express.cz
12:10 22:00 чт., сб.
09:00 12:15 Київ-Єсентуки: Хорол, Полтава, Харків
askuktrans.com.ua, kavkaz-line.ru
12:20 18:25 пн.вт.пт.сб.
10:05 13:15 Київ-Харків: Полтава
firma-ikarus.com.ua
13:20 18:00 щоденно
07:00 14:50 Вроцлав-Харків/Wrocław-Charkow
z-time.ua
14:55 19:30 пн., ср., пт.
07:00 16:05 Слупськ-Запоріжжя/Słupsk-Zaporoże
odri-ua.com
16:05 02:10 нд.
12:45 16:40 Київ-Харків: Хорол, Полтава
firma-ikarus.com.ua
16:45 22:00 щоденно
05:30 17:00 Дюссельдорф-Запоріжжя/Düsseldorf-Saporischschja
busreisen.com.ua
17:00 01:30 ср., нд.
04:30 17:00 Гайльбронн-Запоріжжя/Heilbronn-Saporischschja
busreisen.com.ua
17:00 01:30 ср., нд.
14:25 17:40 Київ-Харків (Гюнсел): Хорол, Полтава
gunsel.ua
17:40 21:35 щоденно
06:30 20:00 Крефельд-Харків/Krefeld-Charkiw (об’їздна дорога) 20:00 23:50 нд.

ЛУБНИ-ПОЛТАВА ЛУБНИ-КОБЕЛЯКИ ЛУБНИ-БЕРДЯНСЬК ЛУБНИ-ДОНЕЦЬК

13:00 01:35 Мінськ-Волноваха/Мінск-Валнаваха
vt.by
01:40 14:50 нд.
18:30 20:30 Лубни-Полтава: Хорол, Білоцерківка 05:00 07:35 пн.вт.чт.пт.
05:10 06:25 Оржиця-Полтава: Хорол 06:30 08:50 пн.-пт.
05:30 07:15 Лохвиця-Полтава: Хорол, Решетилівка 07:20 10:45 пн., пт.
17:35 19:55 Лубни-Полтава: Покровська Багачка, Хорол 07:25 09:40 вт.-чт., сб.
05:30 07:20 Лохвиця-Полтава: Хорол, Решетилівка 07:35 10:55 вт.-чт.сб.-нд.
07:20 08:05 Пирятин-Полтава: Покровська Багачка, Хорол 08:10 11:00 пн.-сб.
17:35 19:55 Лубни-Полтава: Покровська Багачка, Хорол 09:40 12:10 пн., пт., нд.
08:05 10:00 Прилуки-Полтава: Хорол 10:05 13:10 щоденно
09:40 13:05 Київ-Полтава: Покровська Багачка, Хорол 13:10 15:30 пн., сб.
08:40 13:35 Свіноуйсьце-Дніпро/Świnoujście-Dniepr 13:40 20:00 щоденно
10:35 13:35 Щецин-Полтава/Szczecin-Poltawa
leonpoltrans.com, shabliy.com.ua
13:40 15:35 щоденно
14:10 15:30 Чорнухи-Полтава: П.Багачка, Хорол 15:40 18:40 щоденно
15:30 16:10 Оржиця-Полтава: Хорол 16:20 18:50 щоденно
15:00 17:00 Прилуки-Полтава: Хорол 17:15 20:00 пт.-нд.
13:00 17:45 Черкаси-Полтава: Хорол, Білоцерківка 17:55 20:50 щоденно
12:40 17:55 Короп-Кобеляки: Хорол, Полтава 18:00 22:00 чт., нд.
13:05 19:10 Чернігів-Полтава: Хорол, Білоцерківка 19:15 21:45 щоденно
16:20 19:55 Київ-Бердянськ: Полтава, Дніпро, Запоріжжя 20:00 07:10 щоденно
18:35 21:05 Київ-Донецьк (Шериф-Тур): Полтава
sherif.com.ua
21:10 08:30 щоденно

ЛУБНИ-КРЕМЕНЧУК ЛУБНИ-ДНІПРО

12:00 16:05 Лубни-Кременчук: Хорол, Глобине 06:10 10:15 щоденно
09:50 16:45 Лубни-Дніпро: Кременчук, Кам’янське 07:40 15:00 щоденно
09:35 10:20 Пирятин-Кременчук: Хорол, Семенівка 10:25 13:20 щоденно

Миргородський напрямок (на Миргород, Великі Сорочинці, Зіньків)

Час відправл. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Лубен Рейс Час відправл. із Лубен Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
08:10 11:25 Черкаси-Миргород: Хорол 11:30 13:25 пн., пт.-нд.
08:50 12:05 Київ-Миргород: Хорол 12:10 13:25 щоденно
06:50 11:35 Лубни-Зіньків: Миргород, В.Сорочинці 12:50 17:05 щоденно
13:30 16:30 Черкаси-Миргород: Хорол 16:35 18:15 щоденно

Лохвицький напрямок (на Литвяки, Ломаки, Лохвицю, Ч.Пологи)

Час відправл. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Лубен Рейс Час відправл. із Лубен Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність

ЛУБНИ-ЛОХВИЦЯ ЛУБНИ-ЧОРНУХИ

09:40 11:45 Лубни-Лохвиця: Чорнухи 06:55 09:20 щоденно
14:40 16:55 Лубни-Лохвиця: Чорнухи 12:35 14:30 щоденно
14:30 17:10 Полтава-Лохвиця: Вороньки, Чорнухи 17:20 19:15 щоденно

ЛУБНИ-ЛОМАКИ ЛУБНИ-ХОРОШКИ ЛУБНИ-СНІТИНЕ

06:35 08:00
Лубни-Ломаки: Піски, Вовчик, Снітин, Хорошки
Лубни05:00
Засулля05:17
Піски05:28
Суха Солониця05:33
Березоточа05:43
Вовчик05:48
Висачки05:53
Кузубівка05:57
Снітин06:05
Снітине06:13
Хорошки06:17
Ломаки06:20
05:00 06:20 пн.-ср.пт.-нд.
12:35 14:00
Лубни-Ломаки: Піски, Вовчик, Снітин, Хорошки
Лубни11:00
Засулля11:18
Піски11:29
Суха Солониця11:34
Березоточа11:44
Вовчик11:49
Висачки11:54
Кузубівка11:58
Снітин12:06
Снітине12:14
Хорошки12:17
Ломаки12:20
11:00 12:20 пн.-ср.пт.-нд.
16:35 17:55
Лубни-Ломаки: Піски, Вовчик, Снітин, Хорошки
Лубни15:00
Засулля15:12
Піски15:23
Суха Солониця15:28
Березоточа15:38
Вовчик15:43
Висачки15:48
Кузубівка15:52
Снітин16:00
Снітине16:08
Хорошки16:13
Ломаки16:20
15:00 16:20 пн.-ср.пт.-нд.

ЛУБНИ-ЛИТВЯКИ ЛУБНИ-ВОВЧИК ЛУБНИ-БЕРЕЗОТОЧА

06:20 07:20
Лубни-Литвяки: Піски, Березоточа, Вовчик
Лубни05:20
Засулля05:34
Піски05:43
Суха Солониця05:50
Березоточа06:01
Вовчик06:04
Литвяки06:05
05:20 06:05 пн.-пт.
06:10 06:50
Лубни-Литвяки: Піски, Березоточа, Вовчик
Лубни05:30
Засулля05:40
Піски05:46
Суха Солониця05:49
Березоточа05:54
Вовчик05:56
Литвяки06:00
05:30 06:00 вт.-нд.
08:35 09:30
Лубни-Литвяки: Піски, Березоточа, Вовчик
Лубни07:30
Засулля07:54
Піски08:02
Суха Солониця08:04
Березоточа08:09
Вовчик08:11
Литвяки08:20
07:30 08:20 пн.-пт., нд.
11:00 11:55
Лубни-Литвяки: Піски, Березоточа, Вовчик
Лубни10:00
Засулля10:14
Піски10:23
Суха Солониця10:30
Березоточа10:41
Вовчик10:44
Литвяки10:50
10:00 10:50 пн.-ср.пт.-нд.
12:30 13:25
Лубни-Литвяки: Піски, Березоточа, Вовчик
Лубни11:20
Засулля11:44
Піски11:52
Суха Солониця11:54
Березоточа11:59
Вовчик12:01
Литвяки12:15
11:20 12:15 пн.-пт., нд.
13:30 14:25
Лубни-Литвяки: Піски, Березоточа, Вовчик
Лубни12:15
Засулля12:25
Піски12:35
Суха Солониця12:40
Березоточа12:50
Вовчик12:55
Литвяки13:00
12:15 13:00 пн.-вт., сб.
15:00 16:00
Лубни-Литвяки: Піски, Березоточа, Вовчик
Лубни13:50
Засулля14:14
Піски14:22
Суха Солониця14:24
Березоточа14:29
Вовчик14:31
Литвяки14:45
13:50 14:45 пн.-пт., нд.
18:15 19:10
Лубни-Литвяки: Піски, Березоточа, Вовчик
Лубни17:00
Засулля17:10
Піски17:20
Суха Солониця17:25
Березоточа17:35
Вовчик17:40
Литвяки17:45
17:00 17:45 пн.-вт., сб.

ЛУБНИ-ЧЕРВОНІ ПОЛОГИ ЛУБНИ-ПОКРОВСЬКЕ

06:35 07:40
Лубни-Червоні Пологи: Піски, Вовчик, Литвяки
Лубни05:30
Засулля05:42
Піски05:48
Суха Солониця05:55
Березоточа06:07
Вовчик06:11
Литвяки06:15
Покровське06:20
Червоні Пологи06:25
05:30 06:25 ср., пт., нд.
13:30 14:35
Лубни-Червоні Пологи: Піски, Вовчик, Литвяки
Лубни12:15
Засулля12:27
Піски12:33
Суха Солониця12:40
Березоточа12:52
Вовчик12:56
Литвяки13:00
Покровське13:05
Червоні Пологи13:20
12:15 13:20 ср., пт., нд.
18:10 19:15
Лубни-Червоні Пологи: Піски, Вовчик, Литвяки
Лубни17:00
Засулля17:12
Піски17:18
Суха Солониця17:25
Березоточа17:37
Вовчик17:41
Литвяки17:45
Покровське17:50
Червоні Пологи18:00
17:00 18:00 ср.-пт., нд.

ЛУБНИ-ЖДАНИ ЛУБНИ-ОКІП ЛУБНИ-ТИШКИ

07:35 09:10
Лубни-Ждани: Вільшанка, Мгар, Луки, Тишки
Лубни06:00
Вільшанка06:18
Мгар06:28
Луки06:33
Тишки06:46
Крутий Берег06:56
Окіп07:15
Ждани07:30
06:00 07:30 пн.вт.чт.пт.нд.
14:35 16:10
Лубни-Ждани: Вільшанка, Мгар, Луки, Тишки
Лубни13:00
Вільшанка13:36
Мгар13:49
Луки13:54
Тишки14:07
Крутий Берег14:14
Окіп14:25
Ждани14:30
13:00 14:30 пн.вт.чт.пт.нд.
18:15
Лубни-Ждани: Мгар, Луки, Тишки, Окіп
Лубни17:15
Мгар17:25
Луки17:30
Тишки17:40
Крутий Берег17:45
Окіп18:00
Ждани18:10
17:15 18:10 пт., нд.

Чорнухинський напрямок (на Лохвицю, Лушники, Чорнухи)

Час відправл. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Лубен Рейс Час відправл. із Лубен Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність

ЛУБНИ-ЧОРНУХИ ЛУБНИ-ЛОХВИЦЯ

08:10 09:10 Лубни-Чорнухи: Калайдинці, Вороньки 06:25 07:40 щоденно
09:40 11:45 Лубни-Лохвиця: Чорнухи 06:55 09:20 щоденно
07:55 10:50 Полтава-Чорнухи: Калайдинці, Вороньки 11:10 12:20 щоденно
14:40 16:55 Лубни-Лохвиця: Чорнухи 12:35 14:30 щоденно
17:00 18:00 Лубни-Чорнухи: Калайдинці, Вороньки 14:30 15:45 щоденно
14:30 17:10 Полтава-Лохвиця: Вороньки, Чорнухи 17:20 19:15 щоденно

ЛУБНИ-ЛУШНИКИ ЛУБНИ-ХИТЦІ ЛУБНИ-КАЛАЙДИНЦІ

06:50 07:40
Лубни-Лушники: Клепачі, Калайдинці, Хитці
Лубни05:40
Клепачі06:07
Калайдинці06:15
Хитці06:30
Лушники06:45
05:40 06:45 пт., нд.
13:10 14:00
Лубни-Лушники: Клепачі, Калайдинці, Хитці
Лубни12:00
Клепачі12:25
Калайдинці12:32
Хитці12:50
Лушники13:05
12:00 13:05 пт., нд.

Оржицький напрямок (на Оболонь, Оржицю, Черкаси)

Час відправл. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Лубен Рейс Час відправл. із Лубен Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність

ЛУБНИ-ОРЖИЦЯ ЛУБНИ-СТАРИЙ ІРЖАВЕЦЬ ЛУБНИ-ЧЕРКАСИ

07:50 09:55 Лубни-Оржиця: Новооржицьке, Круподеринці 05:00 07:05 щоденно
13:40 16:50 Лубни-Кременчук: Оржиця, Оболонь 05:15 08:35 щоденно
12:30 15:00 Лубни-Оржиця: Лазірки, Черевки 05:40 08:05 пн., ср., пт.
07:15 09:10
Лубни-Старий Іржавець: Оржиця, Плехів
Лубни05:40
Стронське05:55
Малий В'язівок06:06
Пулинці06:14
Ісківці06:16
П'ятигірці06:18
Райозеро06:24
Онішки06:38
Оржиця06:55
Старий Іржавець07:00
05:40 07:00 щоденно
05:50 07:35 Миргород-Черкаси: Оржиця, Чорнобай 07:40 11:05 щоденно
13:30 15:10
Лубни-Старий Іржавець: Оржиця, Плехів
Лубни12:00
Стронське12:10
Малий В'язівок12:24
Пулинці12:28
Ісківці12:30
П'ятигірці12:39
Райозеро12:44
Онішки12:48
Оржиця12:55
Плехів13:03
Тарасівка13:08
Чутівка13:18
Новий Іржавець13:23
Старий Іржавець13:25
12:00 13:25 щоденно
10:55 13:20 Полтава-Оржиця: Ісківці, Райозеро 13:30 14:20 щоденно
18:00 20:10 Лубни-Оржиця: Новооржицьке, Круподеринці 13:50 15:55 щоденно
14:30 15:15 Миргород-Черкаси: Оржиця, Чорнобай 15:20 18:20 пн., пт.-нд.
12:50 15:20 Полтава-Оржиця: Ісківці, Райозеро 15:25 16:15 пн.-пт.

ЛУБНИ-ОБОЛОНЬ ЛУБНИ-ГОРОШИНЕ

07:00 08:55
Лубни-Оболонь: Березняки, Горошине
Лубни05:00
Войниха05:22
Іванці05:39
Запорожчине05:42
Тарасівка05:45
Шкилі05:58
Мусіївка06:02
Лазьки06:06
Худоліївка06:11
Строкачі06:17
Новий Калкаїв06:23
Тукали06:28
Шерстюки06:31
Горошине06:34
Сердюки06:38
Мирони06:45
Погребняки06:49
Оболонь06:55
05:00 06:55 ср., пт.-нд.
15:30 17:25
Лубни-Оболонь: Березняки, Горошине
Лубни13:05
Войниха13:27
Іванці13:44
Запорожчине13:47
Тарасівка13:50
Березняки13:55
Шкилі14:03
Мусіївка14:07
Лазьки14:11
Худоліївка14:16
Строкачі14:22
Новий Калкаїв14:28
Тукали14:33
Шерстюки14:36
Горошине14:39
Сердюки14:43
Мирони14:50
Погребняки14:54
Оболонь14:55
13:05 14:55 ср., пт.-нд.

Приміське сполучення (на Вільшанку, Оріхівку, Новооріхівку, П’ятигірці)

Час відправл. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Лубен Рейс Час відправл. із Лубен Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність

ЛУБНИ-ВІЛЬШАНКА

07:00 07:25 Лубни-Вільшанка 06:30 06:55 щоденно
08:00 08:25 Лубни-Вільшанка 07:30 07:55 щоденно
09:00 09:25 Лубни-Вільшанка 08:30 08:55 щоденно
11:00 11:25 Лубни-Вільшанка 10:30 10:55 щоденно
12:00 12:25 Лубни-Вільшанка 11:30 11:55 щоденно
13:00 13:25 Лубни-Вільшанка 12:30 12:55 щоденно
15:00 15:25 Лубни-Вільшанка 14:30 14:55 щоденно
17:00 17:25 Лубни-Вільшанка 16:30 16:55 щоденно
18:00 18:25 Лубни-Вільшанка 17:30 17:55 щоденно
19:00 19:25 Лубни-Вільшанка 18:30 18:55 щоденно

ЛУБНИ-ЛУКИ ЛУБНИ-МГАР ЛУБНИ-ВІЛЬШАНКА

06:55 07:35
Лубни-Луки: Вільшанка, Мгар
Лубни06:10
Вільшанка06:42
Мгар06:51
Луки06:55
06:10 06:55 щоденно
08:20 08:55
Лубни-Мгар: Вільшанка
Лубни07:40
Вільшанка08:12
Мгар08:20
07:40 08:20 щоденно
10:15 11:00
Лубни-Луки: Вільшанка, Мгар
Лубни09:45
Вільшанка10:05
Мгар10:15
09:45 10:15 щоденно
12:10 12:50
Лубни-Луки: Вільшанка, Мгар
Лубни11:45
Вільшанка11:55
Мгар12:00
Луки12:05
11:45 12:05 щоденно
14:25 14:55
Лубни-Мгар: Вільшанка
Лубни13:50
Вільшанка14:15
Мгар14:20
13:50 14:20 щоденно
15:40 16:20
Лубни-Мгар: Вільшанка
Лубни15:00
Вільшанка15:32
Мгар15:40
15:00 15:40 щоденно
18:35 19:15
Лубни-Луки: Вільшанка, Мгар
Лубни17:45
Вільшанка18:17
Мгар18:26
Луки18:30
17:45 18:30 щоденно

ЛУБНИ-ЗАСУЛЛЯ

Лубни-Засулля 06:13 06:33 щоденно
Лубни-Засулля 06:35 06:55 щоденно
Лубни-Засулля 07:19 07:39 щоденно
Лубни-Засулля 07:44 08:04 щоденно
Лубни-Засулля 08:19 08:39 щоденно
Лубни-Засулля 08:44 09:04 щоденно
Лубни-Засулля 09:19 09:39 щоденно
Лубни-Засулля 09:43 10:03 щоденно
Лубни-Засулля 10:19 10:39 щоденно
Лубни-Засулля 10:44 11:04 щоденно
Лубни-Засулля 11:19 11:39 щоденно
Лубни-Засулля 11:44 12:04 щоденно
Лубни-Засулля 12:14 12:34 щоденно
Лубни-Засулля 14:29 14:49 щоденно
Лубни-Засулля 15:14 15:34 щоденно
Лубни-Засулля 15:54 16:14 щоденно
Лубни-Засулля 16:14 16:34 щоденно
Лубни-Засулля 16:51 17:11 щоденно
Лубни-Засулля 17:15 17:35 щоденно
Лубни-Засулля 17:51 18:11 щоденно
Лубни-Засулля 18:19 18:39 щоденно
Лубни-Засулля 18:51 19:11 щоденно
Лубни-Засулля 19:14 19:34 щоденно

ЛУБНИ-СУХА СОЛОНИЦЯ ЛУБНИ-ПІСКИ

06:35 07:05
Лубни-Суха Солониця: Засулля, Піски
Лубни06:00
Засулля06:20
Піски06:30
Суха Солониця06:35
06:00 06:35 щоденно
07:40 08:05
Лубни-Суха Солониця: Засулля, Піски
Лубни07:05
Засулля07:25
Піски07:30
Суха Солониця07:35
07:05 07:35 щоденно
08:45 09:10
Лубни-Суха Солониця: Засулля, Піски
Лубни08:10
Засулля08:30
Піски08:35
Суха Солониця08:40
08:10 08:40 вт.-нд.
11:05 11:30
Лубни-Суха Солониця: Засулля, Піски
Лубни10:30
Засулля10:50
Піски10:55
Суха Солониця11:00
10:30 11:00 вт.-нд.
12:05 12:30
Лубни-Суха Солониця: Засулля, Піски
Лубни11:30
Засулля11:50
Піски11:55
Суха Солониця12:00
11:30 12:00 вт.-нд.
14:45 15:10
Лубни-Суха Солониця: Засулля, Піски
Лубни14:10
Засулля14:30
Піски14:35
Суха Солониця14:40
14:10 14:40 вт.-нд.
17:25 17:50
Лубни-Суха Солониця: Засулля, Піски
Лубни16:50
Засулля17:10
Піски17:15
Суха Солониця17:20
16:50 17:20 щоденно
18:25 18:50
Лубни-Суха Солониця: Засулля, Піски
Лубни17:50
Засулля18:10
Піски18:15
Суха Солониця18:20
17:50 18:20 щоденно

ЛУБНИ-ВОВЧА ДОЛИНА ЛУБНИ-ВОВЧИК ЛУБНИ-БЕРЕЗОТОЧА

07:55 08:55
Лубни-Вовча Долина: Березоточа, Вовчик
Лубни07:00
Засулля07:14
Піски07:23
Суха Солониця07:25
Березоточа07:30
Вовчик07:35
Вовча Долина07:40
07:00 07:40 вт.-нд.
10:20 11:05
Лубни-Вовчик: Засулля, Піски, Березоточа
Лубни09:20
Засулля09:34
Піски09:43
Суха Солониця09:50
Березоточа10:01
Вовчик10:05
09:20 10:05 вт.-нд.
13:40 14:25
Лубни-Вовча Долина: Березоточа, Вовчик
Лубни12:40
Засулля12:54
Піски13:03
Суха Солониця13:10
Березоточа13:21
Вовчик13:24
Вовча Долина13:25
12:40 13:25 вт.-нд.
16:30 17:15
Лубни-Вовчик: Засулля, Піски, Березоточа
Лубни15:30
Засулля15:44
Піски15:53
Суха Солониця16:00
Березоточа16:11
Вовчик16:15
15:30 16:15 вт.-нд.

ЛУБНИ-ВОЙНИХА ТЕРНИ-ВОЙНИХА ЛУБНИ-СОЛОНИЦЯ

07:45 09:00
Лубни-Войниха: Засулля, Куп'єваха
Лубни06:25
Засулля07:32
Куп'єваха07:38
Войниха07:40
06:25 07:40 щоденно
07:15
Терни-Войниха: Солониця
Терни
Лубни07:20
Солониця07:42
Войниха07:45
07:20 07:45 щоденно
08:55 09:05
Терни-Войниха: Солониця
Терни08:55
Лубни09:10
Солониця09:41
Войниха09:45
09:10 09:45 щоденно
10:50 11:05
Терни-Войниха: Солониця
Терни10:50
Лубни11:10
Солониця11:31
Войниха11:35
11:10 11:35 щоденно
12:45 12:59
Терни-Войниха: Солониця
Терни12:45
Лубни12:59
Солониця13:31
Войниха13:35
12:59 13:35 щоденно
14:50 15:05
Терни-Войниха: Солониця
Терни14:50
Лубни15:06
Солониця15:25
Войниха15:30
15:06 15:30 щоденно
17:15
Терни-Войниха: Солониця
Терни
Лубни17:20
Солониця17:40
Войниха17:45
17:20 17:45 щоденно

ЛУБНИ-ОРІХІВКА ЛУБНИ-НОВООРІХІВКА ЛУБНИ-БЕРЕЗІВКА

06:15 07:20
Лубни-Оріхівка: Войниха, Ромодан, Новооріхівка
Лубни05:00
Засулля05:14
Войниха05:18
Шинківщина05:37
Тотчина05:39
Кривелівка05:40
Березівка05:44
Величківка05:48
Ромодан05:52
Новооріхівка05:59
Оріхівка06:00
05:00 06:00 пн.-пт., нд.
14:10 15:20
Лубни-Оріхівка: Войниха, Ромодан, Новооріхівка
Лубни12:20
Засулля12:34
Войниха12:38
Шинківщина12:57
Тотчина12:59
Кривелівка13:01
Березівка13:04
Величківка13:08
Ромодан13:12
Новооріхівка13:18
Оріхівка13:30
12:20 13:30 пн.-пт., нд.
18:10 19:15
Лубни-Оріхівка: Войниха, Ромодан, Новооріхівка
Лубни16:30
Засулля16:44
Войниха16:48
Шинківщина17:07
Тотчина17:09
Кривелівка17:10
Березівка17:14
Величківка17:18
Ромодан17:22
Новооріхівка17:28
Оріхівка17:45
16:30 17:45 пт., нд.

ЛУБНИ-ШЕРШНІВКА ЛУБНИ-НАЗАРІВКА

06:50 07:55
Лубни-Шершнівка: Засулля, Войниха, Назарівка
Лубни05:55
Засулля06:22
Солониця06:27
Войниха06:36
Назарівка06:40
Шершнівка06:45
05:55 06:45 щоденно
17:40 18:35
Лубни-Шершнівка: Засулля, Войниха, Назарівка
Лубни16:40
Засулля16:50
Солониця17:02
Войниха17:09
Назарівка17:16
Шершнівка17:35
16:40 17:35 щоденно

ЛУБНИ-ТЕРНИ ВОЙНИХА-ТЕРНИ ХАЛЕПЦІ-ТЕРНИ

07:00 07:20 Лубни-Терни 06:25 06:50 щоденно
07:04
Халепці-Терни
Халепці
Лубни07:06
Терни07:33
07:06 07:33 щоденно
07:50 08:15
Войниха-Терни
Войниха07:50
Лубни08:18
Терни08:45
08:18 08:45 щоденно
08:55
Калайдинці-Терни
Калайдинці
Лубни08:58
Терни09:25
08:58 09:25 щоденно
09:50 10:05
Войниха-Терни
Войниха09:35
Лубни10:13
Терни10:40
10:13 10:40 щоденно
11:44
Калайдинці-Терни
Калайдинці
Лубни11:46
Терни12:10
11:46 12:10 щоденно
11:50 12:06
Войниха-Терни
Войниха11:50
Лубни12:14
Терни12:30
12:14 12:30 щоденно
14:00 14:20
Войниха-Терни
Войниха14:00
Лубни14:24
Терни14:35
14:24 14:35 щоденно
15:39
Калайдинці-Терни
Калайдинці
Лубни15:41
Терни16:05
15:41 16:05 щоденно
15:35 15:58
Войниха-Терни
Войниха15:35
Лубни15:59
Терни16:15
15:59 16:15 щоденно
18:03
Халепці-Терни
Халепці
Лубни18:03
Терни18:30
18:03 18:30 щоденно

ЛУБНИ-МАЦКОВА ЛУЧКА ЛУБНИ-МАЦКІВЦІ ЛУБНИ-В’ЯЗІВОК

06:50 07:30
Лубни-Мацкова Лучка: Терни, В'язівок, Мацківці
Лубни06:00
Терни06:07
В'язівок06:19
Мацківці06:29
Мацкова Лучка06:35
06:00 06:35 щоденно
08:35 09:15
Лубни-Мацкова Лучка: Терни, В'язівок, Мацківці
Лубни07:45
Терни08:06
В'язівок08:16
Мацківці08:18
Мацкова Лучка08:20
07:45 08:20 щоденно
12:35 13:15
Лубни-Мацкова Лучка: Терни, В'язівок, Мацківці
Лубни11:45
Терни12:06
В'язівок12:16
Мацківці12:18
Мацкова Лучка12:20
11:45 12:20 щоденно
16:15 16:55
Лубни-Мацкова Лучка: Терни, В'язівок, Мацківці
Лубни15:25
Терни15:38
В'язівок15:48
Мацківці15:58
Мацкова Лучка16:00
15:25 16:00 щоденно
Лубни-Мацкова Лучка: Терни, В'язівок, Мацківці 18:20 щоденно

ЛУБНИ-ІСКІВЦІ ЛУБНИ-ПУЛИНЦІ ЛУБНИ-МАЛИЙ В’ЯЗІВОК

06:50 07:40
Лубни-Ісківці: Стронське, М.В’язівок, Пулинці
Лубни05:55
Стронське06:17
Малий В'язівок06:29
Пулинці06:39
Ісківці06:40
05:55 06:40 щоденно
11:00 11:55
Лубни-Ісківці: Стронське, М.В’язівок, Пулинці
Лубни09:55
Стронське10:25
Малий В'язівок10:35
Пулинці10:40
Ісківці10:45
09:55 10:45 щоденно
14:25 15:10
Лубни-Ісківці: Стронське, М.В’язівок, Пулинці
Лубни13:15
Стронське13:45
Малий В'язівок13:55
Пулинці14:00
Ісківці14:05
13:15 14:05 щоденно
18:00 18:50
Лубни-Ісківці: Стронське, М.В’язівок, Пулинці
Лубни16:55
Стронське17:25
Малий В'язівок17:40
Пулинці17:43
Ісківці17:45
16:55 17:45 щоденно

ЛУБНИ-КУЙБИШЕВЕ ЛУБНИ-ВОРОНИНЦІ ЛУБНИ-НОВООРЖИЦЬКЕ

07:50 08:45 Лубни-Вишневе: Богодарівка, Новооржицьке 06:50 07:50 щоденно
08:45 09:40
Лубни-Вишневе: Богодарівка, Новооржицьке
Лубни07:45
Пишне08:18
Остапівка08:22
Богодарівка08:26
Новооржицьке08:29
Воронинці08:40
Вишневе08:45
07:45 08:45 щоденно
14:15 15:15
Лубни-Вишневе: Новооржицьке, Воронинці
Лубни13:15
Пишне13:46
Остапівка13:50
Богодарівка13:54
Новооржицьке13:57
Воронинці14:08
Вишневе14:10
13:15 14:10 щоденно
18:10 19:05
Лубни-Вишневе: Новооржицьке, Воронинці
Лубни16:55
Пишне17:26
Остапівка17:30
Богодарівка17:34
Новооржицьке17:37
Воронинці17:49
Вишневе18:05
16:55 18:05 щоденно

ЛУБНИ-ВОРОНИНЦІ ЛУБНИ-НОВООРЖИЦЬКЕ ЛУБНИ-БОГОДАРІВКА

06:40 07:40
Лубни-Воронинці: Богодарівка, Новооржицьке
Лубни05:50
Пишне06:21
Остапівка06:25
Богодарівка06:29
Новооржицьке06:32
Воронинці06:35
05:50 06:35 щоденно
11:10 11:55 Лубни-Воронинці: Богодарівка, Новооржицьке 10:10 11:05 щоденно
12:20 13:10
Лубни-Воронинці: Богодарівка, Новооржицьке
Лубни11:15
Пишне11:46
Остапівка11:50
Богодарівка11:54
Новооржицьке11:57
Воронинці12:15
11:15 12:15 щоденно
13:10 14:00 Лубни-Воронинці: Богодарівка, Новооржицьке 12:10 13:05 щоденно
16:55 17:45 Лубни-Воронинці: Богодарівка, Новооржицьке 15:55 16:50 щоденно
18:55 19:45 Лубни-Воронинці: Богодарівка, Новооржицьке 17:55 18:50 щоденно

ЛУБНИ-ГУБСЬКЕ ЛУБНИ-ТАРАНДИНЦІ

06:40
Лубни-Губське: Тарандинці
Лубни05:40
Тарандинці06:35
Губське06:40
05:40 06:40 щоденно
11:25
Лубни-Губське: Тарандинці
Лубни10:25
Тарандинці11:20
Губське11:25
10:25 11:25 щоденно
16:10
Лубни-Губське: Тарандинці
Лубни15:10
Тарандинці16:00
Губське16:05
15:10 16:05 щоденно

ЛУБНИ-ГОРОБІЇ ЛУБНИ-ЄНКІВЦІ ЛУБНИ-ТАРАНДИНЦІ

07:20 08:40
Лубни-Горобії: Вили, Тарандинці, Єнківці
Лубни06:20
Пишне06:52
Вили06:57
Тарандинці07:02
Єнківці07:12
Горобії07:15
06:20 07:15 щоденно
11:20 12:15
Лубни-Горобії: Вили, Тарандинці, Єнківці
Лубни10:20
Пишне10:52
Вили10:57
Тарандинці11:02
Єнківці11:12
Горобії11:15
10:20 11:15 щоденно
13:30 14:25
Лубни-Горобії: Вили, Тарандинці, Єнківці
Лубни12:30
Пишне13:01
Вили13:06
Тарандинці13:11
Єнківці13:21
Горобії13:25
12:30 13:25 щоденно
18:00 18:55
Лубни-Горобії: Вили, Тарандинці, Єнківці
Лубни17:00
Пишне17:32
Вили17:37
Тарандинці17:42
Єнківці17:52
Горобії17:55
17:00 17:55 щоденно

ЛУБНИ-ГІНЦІ ЛУБНИ-ДУХОВЕ ЛУБНИ-ІВАНІВКА

07:10 08:20
Лубни-Гінці: Пишне, Вили, Іванівка, Духове
Лубни06:10
Пишне06:43
Вили06:48
Іванівка06:51
Духове07:00
Гінці07:05
06:10 07:05 щоденно
12:45
Лубни-Гінці: Пишне, Вили, Іванівка, Духове
Лубни11:40
Пишне11:59
Вили12:07
Іванівка12:19
Духове12:31
Гінці12:40
11:40 12:40 щоденно
17:55 19:00
Лубни-Гінці: Пишне, Вили, Іванівка, Духове
Лубни16:45
Пишне17:04
Вили17:12
Іванівка17:17
Духове17:36
Гінці17:40
16:45 17:40 щоденно

ЛУБНИ-НОВАКИ

07:45 09:00 Лубни-Новаки 06:30 07:30 щоденно

Міжнародне сполучення (у Європу та СНД)

Час відправл. із кінцевої (початкової) станції Час прибуття до Лубен Рейс Час відправл. із Лубен Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність

Білорусь: ЛУБНИ-МІНСЬК ЛУБНИ-ГОМЕЛЬ ЛУБНИ-БРЕСТ

14:10 03:40 Волноваха-Мінськ/Валнаваха-Мінск
vt.by
03:45 18:15 пт.
11:00 16:15 Харків-Брест/Харкаў-Брэст
z-time.ua
16:20 07:50 вт., пт., нд.

Литва: ЛУБНИ-ВІЛЬНЮС ЛУБНИ-КАУНАС ЛУБНИ-МАРІЯМПОЛЕ

11:00 16:15 Харків-Вільнюс/Charkovas-Vilnius
z-time.ua
16:20 18:25 вт., пт., нд.

Німеччина: ЛУБНИ-ДЮССЕЛЬДОРФ ЛУБНИ-КРЕФЕЛЬД

16:00 02:30 Запоріжжя-Дюссельдорф/Saporischschja-Düsseldorf
busreisen.com.ua
02:30 13:30 вт., сб.
16:00 02:30 Запоріжжя-Гайльбронн/Saporischschja-Heilbronn
busreisen.com.ua
02:30 15:00 вт., сб.
01:05 05:00 Харків-Крефельд/Charkiw-Krefeld (об’їздна дорога) 05:00 18:40 сб.

Польща: ЛУБНИ-ВРОЦЛАВ ЛУБНИ-СВІНОУЙСЬЦЕ ЛУБНИ-ЩЕЦИН

05:40 11:55 Дніпро-Свіноуйсьце/Dniepr-Świnoujście 12:00 17:00 щоденно
10:00 11:55 Полтава-Щецин/Poltawa-Szczecin
leonpoltrans.com, shabliy.com.ua
12:00 15:00 щоденно
11:00 16:15 Харків-Вроцлав/Charkow-Wrocław
z-time.ua
16:20 20:00 вт., пт., нд.
11:00 16:15 Харків-Ґдиня/Charkow-Gdynia
z-time.ua
16:20 22:00 вт., пт., нд.
11:00 16:15 Харків-Щецин/Charkow-Szczecin
z-time.ua
16:20 22:35 вт., пт., нд.
03:35 16:15 Сєвєродонецьк-Зелена Гура/Siewierodonieck-Zielona Góra
z-time.ua
16:20 00:15 вт., пт., нд.
10:00 20:05 Запоріжжя-Слупськ/Zaporoże-Słupsk
odri-ua.com
20:10 03:50 ср.

Росія: ЛУБНИ-ЄСЕНТУКИ ЛУБНИ-КРАСНОДАР ЛУБНИ-РОСТОВ

09:00 12:15 Київ-Єсентуки/Киев-Ессентуки
askuktrans.com.ua, kavkaz-line.ru
12:20 18:25 пн.вт.пт.сб.

Чехія: ЛУБНИ-ПРАГА ЛУБНИ-БРНО

16:00 03:30 Запоріжжя-Прага/Záporoží-Praha
east-express.cz
03:30 07:00 вт., нд.


2015-2018