Розклад руху автобусів по автостанції РЕШЕТИЛІВКА

Автостанція Решетилівка - єдина пасажирська автобусна станція майже 10-тисячного районного центру. Декілька років тому Решетилівка мала дві автостанції - одну у центрі містечка (яка функціонує і сьогодні), другу - вздовж автомобільного шляху Київ-Харків (будівля автостанції із зупинкою залишилися, деякі автобуси зупиняються за вимогою, проте сама станція не працює). Найближча залізнична станція Решетилівка знаходиться за 10 км у селищі Покровське (колишня назва Жовтневе). Станція обслуговує переважно приміські електрички.

Автостанція обслуговує приміські та міжміські автобуси по області. Проте, через містечко курсує автобус міжобласного сполучення Миргород-Дніпро (Миргород-Дніпропетровськ), який на автостанцію не заїжджає. Скориставшись зупинкою, яка знаходиться вздовж автошляху Київ-Харків, пасажири можуть дістатися Дніпра, Запоріжжя, Золотоноші, Києва, Краснограда, Ніжина, Нікополя, Новомосковська, Мелітополя, Прилук, Харкова, Черкас, Чернігова. Автостанція обслуговує на міжміських маршрутах переважно транзитні автобуси. Із Решетилівки можна дістатися наступних населених пунктів Полтавщини: Баранівка (через Шишаки), Глобине (транзитний автобус на Кременчук), Горішні Плавні (Комсомольськ), Градизьк (транзитний автобус на Кременчук), Кременчук, Полтава. Найкраще сполучення райцентр має із обласним центром (щоденно більше 10 рейсів). По району пасажири можуть доїхати до таких сіл: Бакай, Березняки, Білоконі, Братешки, Ганжі, Глибока Балка, Демидівка, Дружба, Каленики, Капустяни (Фрунзівка), Колотії, Кривки, Лиман Другий, Лиман Перший, Лобачі, Лучки, Малий Бакай, Миколаївка, Михнівка, Молодиківщина, Мушти, М’якеньківка, Нова Диканька, Нова Михайлівка, Онищенки, Паненки, Пасічники, Паськівка, Пащенки, Піщане, Плоске, Покровське, Потеряйки, Потічок, Пустовари, Сені, Сухорабівка, Тури, Федіївка, Хрещате, Шамраївка, Шевченкове, Шилівка, Шкурупії, Шрамки. Деякі рейси виконуються по днях. Скориставшись зупинками вздовж автошляху Київ-Харків, можна доїхати до Великої Багачки, Карлівки, Кобеляк, Лубен, Миргорода, Нових Санжар, Оржиці, Пирятина, Семенівки, Хоролу, Чорнух, Чутового.





Важливо! На сайті НЕМОЖЛИВО замовити квиток на автобус. Матеріал розміщено для попереднього ознайомлення. Інформацію стосовно будь-якого рейсу УТОЧНЮЙТЕ у довідковій автостанції та безпосередньо на станції, оскільки з різних причин розклад окремих маршрутів може бути змінено або відмінено.

м. Решетилівка
вул. Шевченка, 5



тел. (05363)211-35, (093)792-04-09
Режим роботи: 5:30-18:30





розклад руху автобусів УТОЧНЮЙТЕ у довідковій автостанції

Полтавський напрямок (на Полтаву)

Час відправл. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Решетилівки Рейс Час відправл. із Решетилівки Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
15:30 16:20 Решетилівка-Полтава: Циганське, Абазівка 06:10 06:55 щоденно
06:05 07:00 Глибока Долина-Полтава: Абазівка 07:05 07:40 Пн.-Сб.
07:00 07:25 Мушти-Полтава: Абазівка 07:30 08:15 Пн.-Ср., Пт.
07:00 07:40 Піщане-Полтава: Абазівка 07:45 08:40 Пн.-Пт.
07:05 08:05 Шилівка-Полтава: Абазівка 08:15 09:25 щоденно
07:20 08:30 Дружба-Полтава: Циганське, Абазівка 08:35 09:25 Пн.-Пт., Нд.
08:40 09:05 Лиман Перший-Полтава: Абазівка 09:10 09:55 щоденно
09:10 09:50 Решетилівка-Полтава: Циганське, Абазівка 10:10 10:50 щоденно
09:50 10:50 Баранівка-Полтава: Абазівка 10:55 11:45 Пн., Пт.-Нд.
10:50 11:25 Глибока Долина-Полтава: Циганське, Абазівка 11:30 12:15 щоденно
11:35 12:15 Решетилівка-Полтава: Циганське, Абазівка 12:40 13:20 щоденно
11:20 13:10 Кременчук-Полтава 13:15 13:50 Пн.-Вт.Пт.-Нд.
13:40 14:05 Лиман Перший-Полтава: Абазівка 14:10 14:55 щоденно
13:45 14:55 Дружба-Полтава: Циганське, Абазівка 15:00 15:50 щоденно
15:00 15:25 Мушти-Полтава: Абазівка 15:30 16:15 Пт.
15:00 16:00 Шилівка-Полтава: Абазівка 16:10 17:20 Пт.
14:50 16:10 Баранівка-Полтава: Абазівка 16:15 17:00 Пн., Пт.-Нд.
14:35 15:15 Решетилівка-Полтава: Циганське, Абазівка 16:30 17:10 щоденно
13:15 16:50 Кременчук-Полтава 16:55 17:40 Пт.-Нд.
19:20 20:00 Решетилівка-Полтава: Циганське, Абазівка 17:20 18:00 Пн.-Пт.
17:00 17:40 Піщане-Полтава: Абазівка 17:45 18:30 Пн.-Пт., Нд.
18:10 18:50 Решетилівка-Полтава: Циганське, Абазівка 19:20 20:00 щоденно

Кременчуцький напрямок (на Горішні Плавні, Кременчук)

Час відправл. із початкової станції Час прибуття до Решетилівки Рейс Час відправл. із Решетилівки Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
07:15 07:45 Полтава-Кременчук: Дружба, Горішні Плавні 07:50 10:05 Пн.-Вт.Пт.-Нд.
07:40 08:25 Полтава-Кременчук: Манжелія, Глобине 08:30 11:55 Пт.-Нд.
09:40 10:20 Полтава-Кременчук: Дружба, Запсілля 10:25 12:00 щоденно

Шишацький напрямок (на Баранівку, Шишаки)

Час відправл. із початкової станції Час прибуття до Решетилівки Рейс Час відправл. із Решетилівки Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
07:30 08:15 Полтава-Баранівка: Покровське, Шишаки 08:20 09:35 Пн., Пт.-Нд.
12:50 13:25 Полтава-Баранівка: Покровське, Шишаки 13:30 14:47 Пн., Пт.-Нд.

Приміське сполучення (на Братешки, Шилівку, Мушти, Покровське, Піщане)

Час відправл. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Решетилівки Рейс Час відправл. із Решетилівки Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність

РЕШЕТИЛІВКА-ШИЛІВКА РЕШЕТИЛІВКА-КАЛЕНИКИ

12:40 13:20 Полтава-Шилівка: Хрещате, Каленики 13:25 14:25 щоденно
17:45 18:25 Полтава-Шилівка: Хрещате, Каленики 18:30 19:30 Пт.

РЕШЕТИЛІВКА-МУШТИ РЕШЕТИЛІВКА-БАКАЙ

07:00 07:25 Решетилівка-Мушти: Глибока Балка, Бакай 06:20 06:55 Пн.-Ср., Пт.
13:40 14:20 Полтава-Мушти: Глибока Балка, Бакай 14:25 14:55 Пн.-Ср., Пт.
17:10 17:50 Полтава-Мушти: Глибока Балка, Бакай 17:55 18:20 Пт.

РЕШЕТИЛІВКА-ОСТАП’Є РЕШЕТИЛІВКА-ПОДІЛ

08:00 08:35 Полтава-Остап'є: Гл.Балка, Поділ, Коноплянка 08:50 09:50 Сб.
13:05 13:50 Полтава-Остап'є: Гл.Балка, Поділ, Коноплянка 13:55 14:55 Нд.
15:45 16:20 Полтава-Остап'є: Гл.Балка, Поділ, Коноплянка 16:25 17:25 Пт.

РЕШЕТИЛІВКА-БРАТЕШКИ

08:20 Решетилівка-Братешки: Гл.Балка, Лиман Другий 07:45 08:20 щоденно
13:35 Решетилівка-Братешки: Гл.Балка, Лиман Другий 13:00 13:35 щоденно

РЕШЕТИЛІВКА-ПОКРОВСЬКЕ РЕШЕТИЛІВКА-ШКУРУПІЇ

08:10 Решетилівка-Покровське: Білоконі 07:45 08:00 Пн.-Вт.Чт.-Пт.
08:10 Решетилівка-Шкурупії: Білоконі, Покровське 07:45 08:05 Ср.
10:45 Решетилівка-Покровське: Білоконі 10:20 10:35 Пн.-Вт.Чт.-Пт.
10:45 Решетилівка-Шкурупії: Білоконі, Покровське 10:20 10:40 Ср.

РЕШЕТИЛІВКА-ПІЩАНЕ РЕШЕТИЛІВКА-ПОКРОВСЬКЕ

05:10 06:05 Полтава-Піщане: Покровське, Кривки 06:10 06:50 Пн.-Пт.
13:35 Решетилівка-Піщане: Покровське, Потеряйки 12:35 13:20 Пн.-Пт.
15:10 16:05 Полтава-Піщане: Покровське, Кривки 16:10 16:50 Пн.-Пт., Нд.

РЕШЕТИЛІВКА-ФЕДІЇВКА РЕШЕТИЛІВКА-ПОКРОВСЬКЕ

08:20 Решетилівка-Федіївка: Покровське, Лучки 07:40 08:15 Пн., Чт.
13:15 Решетилівка-Федіївка: Покровське, Лучки 12:30 13:10 Пн., Чт.

РЕШЕТИЛІВКА-ЛИМАН ПЕРШИЙ РЕШЕТИЛІВКА-ТУРИ

07:00 07:55 Полтава-Лиман Перший: Ганжі, Тури 08:00 08:35 щоденно
12:10 12:55 Полтава-Лиман Перший: Ганжі, Тури 13:00 13:25 щоденно

РЕШЕТИЛІВКА-ГЛИБОКА ДОЛИНА РЕШЕТИЛІВКА-ДРУЖБА

08:30 09:00 Полтава-Глибока Долина (до Говтви) 09:05 09:35 Пн.-Сб.
10:45 11:25 Полтава-Дружба: Потічок, Шамраївка 11:30 12:35 Пн.-Пт., Нд.
14:10 14:50 Полтава-Говтва: Пасічники, Дружба 14:55 15:20 Пн.-Чт., Сб.
14:10 14:50 Полтава-Висока Вакулівка: Дружба, Говтва 14:55 15:25 Пт.
17:20 17:55 Полтава-Дружба: Потічок, Шамраївка 18:00 19:15 Пт.

РЕШЕТИЛІВКА-СУХОРАБІВКА РЕШЕТИЛІВКА-М’ЯКЕНЬКІВКА

07:00 07:40 Решетилівка-Сухорабівка: М’якеньківка 11:25 12:00 Пн.-Пт.
12:05 12:40 Решетилівка-Сухорабівка: М’якеньківка 15:45 16:20 Пн.-Пт.

РЕШЕТИЛІВКА-ПЛОСКЕ

06:50 07:45 Решетилівка-Плоске: Демидівка, Пустовари 11:40 12:35 Пн.-Пт.

2015-2020