Розклад руху автобусів по автостанції РЕШЕТИЛІВКА

Автостанція Решетилівка - єдина пасажирська автобусна станція майже 10-тисячного районного центру. Декілька років тому Решетилівка мала дві автостанції - одну у центрі селища (яка функціонує і сьогодні), другу - вздовж автомобільного шляху Київ-Харків (будівля автостанції із зупинкою залишилися, деякі автобуси зупиняються за вимогою, проте сама станція не працює). Найближча залізнична станція Решетилівка знаходиться за 10 км у селищі Покровське (колишня назва Жовтневе). Станція обслуговує переважно приміські електрички.

Автостанція обслуговує приміські та міжміські автобуси по області. Проте, через селище курсує автобус міжобласного сполучення Миргород-Дніпро (Дніпропетровськ), який на автостанцію не заїжджає. Скориставшись зупинкою, яка знаходиться вздовж автошляху Київ-Харків, пасажири можуть дістатися Дніпра, Запоріжжя, Золотоноші, Києва, Коропа, Краснограда, Ніжина, Нікополя, Новомосковська, Мелітополя, Прилук, Харкова, Черкас, Чернігова. Автостанція обслуговує на міжміських маршрутах переважно транзитні автобуси. Із Решетилівки можна дістатися наступних населених пунктів Полтавщини: Баранівка (через Шишаки), Глобине (транзитний автобус на Кременчук), Горішні Плавні (Комсомольськ), Градизьк (транзитний автобус на Кременчук), Диканька, Кременчук, Полтава. Найкраще сполучення райцентр має із обласним центром (щоденно більше 10 рейсів). По району пасажири можуть доїхати до таких сіл: Бакай, Березняки, Білоконі, Братешки, Ганжі, Глибока Балка, Демидівка, Дружба, Каленики, Капустяни (Фрунзівка), Колотії, Кривки, Лиман Другий, Лиман Перший, Лобачі, Лучки, Малий Бакай, Миколаївка, Михнівка, Молодиківщина, Мушти, М’якеньківка, Нова Диканька, Нова Михайлівка, Онищенки, Паненки, Пасічники, Паськівка, Пащенки, Піщане, Плоске, Покровське, Потеряйки, Потічок, Пустовари, Сені, Сухорабівка, Тури, Федіївка, Хрещате, Шамраївка, Шевченкове, Шилівка, Шкурупії, Шрамки. Деякі рейси виконуються по днях. Скориставшись зупинками вздовж автошляху Київ-Харків, можна доїхати до Великої Багачки, Карлівки, Кобеляк, Лубен, Миргорода, Нових Санжар, Оржиці, Пирятина, Семенівки, Хоролу, Чорнух, Чутового.





Важливо! На сайті НЕМОЖЛИВО замовити квиток на автобус. Матеріал розміщено для попереднього ознайомлення. Інформацію стосовно будь-якого рейсу УТОЧНЮЙТЕ у довідковій автостанції та безпосередньо на станції, оскільки з різних причин розклад окремих маршрутів може бути змінено або відмінено.

смт Решетилівка
вул. Шевченка, 5



тел. (05363)211-35, (093)792-04-09
Режим роботи: 5:30-18:30

розклад руху автобусів УТОЧНЮЙТЕ у довідковій автостанції





Полтавський напрямок (на Полтаву)

Час відправл. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Решетилівки Рейс Час відправл. із Решетилівки Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
15:30 16:20 Решетилівка-Полтава: Циганське, Абазівка 06:10 06:55 щоденно
05:45 06:55 Березняки-Полтава: Абазівка 07:00 08:05 пн.вт.чт.пт.нд.
06:05 07:00 Глибока Долина-Полтава: Абазівка 07:05 07:40 пн.-сб.
07:00 07:25 Мушти-Полтава: Абазівка 07:30 08:15 пн.-ср., пт.
07:00 07:40 Піщане-Полтава: Абазівка 07:45 08:40 пн.-пт.
07:05 08:05 Шилівка-Полтава: Абазівка 08:15 09:25 пн.-вт., чт.-нд.
07:20 08:30 Дружба-Полтава: Циганське, Абазівка 08:35 09:25 щоденно
08:40 09:05 Лиман Перший-Полтава: Абазівка 09:10 09:55 щоденно
09:15 09:50 Піщане-Полтава: Абазівка 09:55 10:40 пн.-чт.
09:05 09:50 Надежда-Полтава: Циганське, Абазівка 09:55 10:40 пт.-нд.
09:10 09:50 Решетилівка-Полтава: Циганське, Абазівка 10:10 10:50 щоденно
09:50 10:50 Баранівка-Полтава: Абазівка 10:55 11:45 пн., пт.-нд.
10:30 11:25
Висока Вакулівка-Полтава: Циганське, Абазівка
Висока Вакулівка10:30
Решетилівка11:30
Нова Диканька11:42
Циганське11:47
Абазівка11:53
Супрунівка12:01
Полтава12:15
11:30 12:15 пн.-сб.
11:35 12:15 Решетилівка-Полтава: Циганське, Абазівка 12:40 13:20 щоденно
11:20 13:10 Кременчук-Полтава 13:15 13:50 щоденно
13:40 14:05 Лиман Перший-Полтава: Абазівка 14:10 14:55 щоденно
13:40 14:35 Березняки-Полтава: Абазівка 14:40 15:40 пт.
13:45 14:55 Дружба-Полтава: Циганське, Абазівка 15:00 15:50 пн.-сб.
15:00 15:25 Мушти-Полтава: Абазівка 15:30 16:15 пт.
15:00 16:00 Шилівка-Полтава: Абазівка 16:10 17:20 пт.
14:50 16:10 Баранівка-Полтава: Абазівка 16:15 17:00 щоденно
14:35 15:15 Решетилівка-Полтава: Циганське, Абазівка 16:30 17:10 щоденно
13:15 16:50 Кременчук-Полтава 16:55 17:40 пн.-ср., пт.-нд.
19:20 20:00 Решетилівка-Полтава: Циганське, Абазівка 17:20 18:00 щоденно
17:00 17:40 Піщане-Полтава: Абазівка 17:45 18:30 пн.-пт., нд.
18:15 18:50 Піщане-Полтава: Абазівка 18:50 19:30 пн.-чт.
18:05 18:50 Надежда-Полтава: Циганське, Абазівка 18:50 19:30 пт.-нд.
18:10 18:50 Решетилівка-Полтава: Циганське, Абазівка 19:20 20:00 щоденно

Кременчуцький напрямок (на Горішні Плавні, Кременчук)

Час відправл. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Решетилівки Рейс Час відправл. із Решетилівки Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
10:15 12:55 Решетилівка-Кременчук: Хорішки, Запсілля 06:00 08:45 ср.
05:45 07:00 Диканька-Кременчук: Хорішки, Кияшки 07:05 09:00 пн.вт.пт.-нд.
07:15 07:45 Полтава-Кременчук: Дружба, Горішні Плавні 07:50 10:05 щоденно
07:40 08:25 Полтава-Кременчук: Глобине, Градизьк 08:30 11:55 пн.-ср., пт.-нд.
09:40 10:20 Полтава-Кременчук: Дружба, Запсілля 10:25 12:00 щоденно
18:30 20:45 Решетилівка-Кременчук: Хорішки, Запсілля 15:00 17:45 пт., нд.

Шишацький напрямок (на Баранівку, Шишаки, Диканьку)

Час відправл. із початкової станції Час прибуття до Решетилівки Рейс Час відправл. із Решетилівки Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
07:30 08:15 Полтава-Баранівка: Покровське, Шишаки 08:20 09:35 пн., пт.-нд.
12:50 13:25 Полтава-Баранівка: Покровське, Шишаки 13:30 14:47 щоденно
14:20 16:00 Кременчук-Диканька: Покровське, Потеряйки 16:20 17:45 пн.вт.пт.-нд.

Приміське сполучення (на Колотії, Шилівку, Мушти, Жовтневе, Піщане)

Час відправл. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Решетилівки Рейс Час відправл. із Решетилівки Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність

РЕШЕТИЛІВКА-КОЛОТІЇ

Решетилівка-Колотії 07:35 07:55 пн.-сб.
Решетилівка-Колотії 10:50 11:10 пн.-сб.
Решетилівка-Колотії 15:00 15:20 пн.-сб.
Решетилівка-Колотії 16:55 17:15 пн.-сб.

РЕШЕТИЛІВКА-ШИЛІВКА

07:05
Решетилівка-Шилівка: Хрещате, Каленики
Решетилівка06:00
Шрамки06:14
Хрещате06:25
Каленики06:37
Паненки06:43
Онищенки06:50
Шилівка06:55
06:00 06:55 щоденно
12:40 13:20 Полтава-Шилівка: Хрещате, Каленики 13:25 14:25 пн.-вт., чт.-нд.
17:45 18:25 Полтава-Шилівка: Хрещате, Каленики 18:30 19:30 пт.

РЕШЕТИЛІВКА-МУШТИ РЕШЕТИЛІВКА-БАКАЙ

07:00
Решетилівка-Мушти: Глибока Балка, Бакай
Решетилівка06:20
Глибока Балка06:33
Бакай06:40
Малий Бакай06:48
Мушти06:55
06:20 06:55 пн.-ср.пт.нд.
13:40 14:20 Полтава-Мушти: Глибока Балка, Бакай 14:25 14:55 пн.-ср., пт.
17:10 17:50 Полтава-Мушти: Глибока Балка, Бакай 17:55 18:20 пт.

РЕШЕТИЛІВКА-ОСТАП’Є РЕШЕТИЛІВКА-ПОДІЛ

08:00 08:35
Полтава-Остап'є: Гл.Балка, Поділ, Коноплянка
Полтава08:00
Решетилівка08:40
Глибока Балка08:51
Лобачі08:55
Поділ09:05
Коноплянка09:08
Остап'є09:45
08:40 09:45 сб.
13:05 13:45
Полтава-Остап'є: Гл.Балка, Поділ
Полтава13:05
Решетилівка13:50
Глибока Балка14:00
Лобачі14:05
Поділ14:15
Коноплянка14:20
Остап'є14:35
13:50 14:35 нд.
15:45 16:20
Полтава-Остап'є: Гл.Балка, Поділ, Коноплянка
Полтава15:45
Решетилівка16:25
Глибока Балка16:36
Лобачі16:40
Поділ16:50
Коноплянка16:53
Остап'є17:25
16:25 17:25 пт.

РЕШЕТИЛІВКА-БРАТЕШКИ

08:20
Решетилівка-Братешки: Гл.Балка, Лиман Другий
Решетилівка07:45
Глибока Балка07:59
Лобачі08:05
Лиман Другий08:12
Братешки08:20
07:45 08:20 вт.-ср., пт.
13:35
Решетилівка-Братешки: Гл.Балка, Лиман Другий
Решетилівка13:00
Глибока Балка13:14
Лобачі13:20
Лиман Другий13:27
Братешки13:35
13:00 13:35 вт.-ср., пт.

РЕШЕТИЛІВКА-ПОКРОВСЬКЕ РЕШЕТИЛІВКА-ШКУРУПІЇ

08:10
Решетилівка-Покровське: Білоконі
Решетилівка07:45
Білоконі07:53
Жовтневе08:00
07:45 08:00 пн.-вт., чт.-пт.
08:10
Решетилівка-Шкурупії: Білоконі, Жовтневе
Решетилівка07:45
Білоконі07:53
Жовтневе08:00
Шкурупії08:05
07:45 08:05 ср.
10:45
Решетилівка-Покровське: Білоконі
Решетилівка10:20
Білоконі10:28
Жовтневе10:35
10:20 10:35 пн.-вт., чт.-пт.
10:45
Решетилівка-Шкурупії: Білоконі, Жовтневе
Решетилівка10:20
Білоконі10:28
Жовтневе10:35
Шкурупії10:40
10:20 10:40 ср.

РЕШЕТИЛІВКА-ПІЩАНЕ РЕШЕТИЛІВКА-НАДЕЖДА

05:10 06:05 Полтава-Піщане: Покровське, Кривки 06:10 06:50 пн.-пт.
06:45 07:25 Полтава-Піщане: Покровське, Кривки 07:30 08:05 пн.-чт.
06:45 07:25 Полтава-Надежда: Жовтневе, Піщане 07:30 08:15 пт.-нд.
13:35
Решетилівка-Піщане: Жовтневе, Потеряйки
Решетилівка12:35
Білоконі12:43
Жовтневе12:51
Кривки13:01
Потеряйки13:07
Нова Михайлівка13:13
Молодиківщина13:16
Піщане13:20
12:35 13:20 пн.-сб.
15:10 16:05 Полтава-Піщане: Покровське, Кривки 16:10 16:50 пн.-пт., нд.
16:25 17:05 Полтава-Піщане: Покровське, Кривки 17:10 17:45 пн.-чт.
16:25 17:05 Полтава-Надежда: Жовтневе, Піщане 17:10 17:55 пт.-нд.

РЕШЕТИЛІВКА-ФЕДІЇВКА РЕШЕТИЛІВКА-ЖОВТНЕВЕ

08:20
Решетилівка-Федіївка: Жовтневе, Лучки
Решетилівка07:40
Білоконі07:53
Жовтневе08:02
Лучки08:11
Федіївка08:15
07:40 08:15 пн., чт.
13:15
Решетилівка-Федіївка: Жовтневе, Лучки
Решетилівка12:30
Білоконі12:53
Жовтневе13:02
Лучки13:11
Федіївка13:15
12:30 13:15 пн., чт.

РЕШЕТИЛІВКА-ЛИМАН ПЕРШИЙ РЕШЕТИЛІВКА-ТУРИ

07:00 07:55 Полтава-Лиман Перший: Ганжі, Тури 08:00 08:35 щоденно
12:10 12:55 Полтава-Лиман Перший: Ганжі, Тури 13:00 13:25 щоденно

РЕШЕТИЛІВКА-ГЛИБОКА ДОЛИНА РЕШЕТИЛІВКА-ДРУЖБА

08:30 09:00 Полтава-Глибока Долина: Хорішки 09:05 10:10 пн.-сб.
Решетилівка-Шамраївка: Пащенки 11:15 11:55 нд.
10:45 11:25 Полтава-Дружба: Потічок, Шамраївка 11:30 12:35 щоденно
15:10 16:15
Решетилівка-Дружба: Миколаївка, Шамраївка
Решетилівка14:10
Поліклініка14:13
Новоселівка14:15
Сені14:18
Пасічники14:21
Потічок14:26
Миколаївка14:31
Паськівка14:36
Яценки14:42
Пащенки14:47
Шамраївка14:56
Шевченкове15:07
Дружба15:15
14:10 15:15 ср., пт.
17:20 17:55 Полтава-Дружба: Потічок, Шамраївка 18:00 19:15 пн.-сб.
17:30 18:10 Полтава-Шамраївка: Пащенки 18:15 19:20 пт.

РЕШЕТИЛІВКА-СУХОРАБІВКА РЕШЕТИЛІВКА-БЕРЕЗНЯКИ

Решетилівка-Сухорабівка: М’якеньківка
Решетилівка09:25
М’якеньківка09:44
Михнівка09:47
Підок09:52
Сухорабівка10:00
09:25 10:00 сб.
Решетилівка-Сухорабівка: М’якеньківка
Решетилівка11:25
М’якеньківка11:44
Михнівка11:47
Підок11:52
Сухорабівка12:00
11:25 12:00 пн.-сб.
11:10 12:15 Полтава-Березняки: Сухорабівка 12:20 13:25 пн.вт.чт.пт.нд.
Решетилівка-Сухорабівка: М’якеньківка
Решетилівка15:45
М’якеньківка16:04
Михнівка16:07
Підок16:12
Сухорабівка16:20
15:45 16:20 пн.-сб.
16:15 17:10 Полтава-Березняки: Сухорабівка 17:15 18:10 пт.

РЕШЕТИЛІВКА-ПЛОСКЕ

06:50
Решетилівка-Плоске: Демидівка, Пустовари
Решетилівка11:40
Демидівка12:08
Пустовари12:18
Плоске12:35
11:40 12:35 пн.-пт.


2015-2017