Автобус КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА

через Глобине, Великі Кринки, Рокиту, Білоцерківку

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправл. Час відправл. Час відправл. Станція Регіон На карті
12:25 14:40 15:45 Кременчук АС місто Кременчук A
12:50 15:05 16:05 Погреби Глобинський район
13:00 15:15 16:10 Бабичівка Глобинський район
13:10 15:25 16:20 Пироги Глобинський район B
13:15 15:30 16:25 Опришки Глобинський район
13:30 15:40 16:35 Глобине АС місто Глобине C
13:45 15:55 16:50 Семимогили Глобинський район D
13:50 16:00 16:55 Степове Глобинський район
13:55 16:05 17:00 Великі Кринки Глобинський район E
14:10 16:20 17:15 Іванове Селище Глобинський район
14:15 16:25 17:20 Зубані Глобинський район
14:25 16:35 17:35 Рокита Глобинський район F
14:30 16:40 17:40 Попове Глобинський район
14:35 16:45 17:45 Мостовівщина Великобагачанський район G
14:45 16:55 17:55 Красногорівка Великобагачанський район
14:50 17:00 18:00 Білоцерківка Великобагачанський район H
15:05 17:15 18:15 Лобачі Решетилівський район
15:15 17:25 18:30 Решетилівка (а/т Київ-Харків) Решетилівський район I
15:50 17:50 19:10 Полтава АВ місто Полтава J
Рейси виконуються щоденно. Можливі автобуси на маршруті: Volkswagen (18 місць), БАЗ (29 місць), Рута. Протяжність складає 180 км.

Розклад руху автобусів у зворотньому напрямку ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК

Автобус Кременчук-Полтава через Глобине з’єднує два найбільші міста Полтавщини, місто на Дніпрі - Кременчук із обласним центром - містом Полтава через районний центр - місто Глобине. Маршрут автобус проходить територією п’яти районів: Кременчуцьким, Глобинським, Великобагачанським, Решетилівським та Полтавським. Відстань від Кременчука до Полтави становить 170 км. Повна тривалість поїздки складе понад 3 години. На маршруті здійснюється по три щоденні рейси. Найбільші населені пункти на шляху слідування: Погреби, Бабичівка, Пироги, Опришки, Глобине, Великі Кринки, Іванове Селище, Рокита, Білоцерківка, Решетилівка (автотраса Київ-Харків).





Скориставшись автобусом Кременчук-Полтава через Глобине, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Кременчука - Кременчук-Погреби, Кременчук-Бабичівка, Кременчук-Пироги, Кременчук-Опришки, Кременчук-Глобине, Кременчук-Семимогили, Кременчук-Степове, Кременчук-Великі Кринки, Кременчук-Іванове Селище, Кременчук-Зубані, Кременчук-Рокита, Кременчук-Попове, Кременчук-Мостовівщина, Кременчук-Красногорівка, Кременчук-Білоцерківка, Кременчук-Лобачі, Кременчук-Решетилівка, Кременчук-Полтава;

із Глобиного - Глобине-Семимогили, Глобине-Степове, Глобине-Великі Кринки, Глобине-Іванове Селище, Глобине-Зубані, Глобине-Рокита, Глобине-Попове, Глобине-Мостовівщина, Глобине-Красногорівка, Глобине-Білоцерківка, Глобине-Лобачі, Глобине-Решетилівка, Глобине-Полтава;

із інших населених пунктів: Погреби-Глобине, Погреби-Великі Кринки, Погреби-Полтава, Бабичівка-Глобине, Бабичівка-Великі Кринки, Бабичівка-Полтава, Пироги-Глобине, Пироги-Великі Кринки, Пироги-Полтава, Опришки-Глобине, Опришки-Великі Кринки, Опришки-Полтава, Семимогили-Великі Кринки, Семимогили-Полтава, Степове-Великі Кринки, Степове-Полтава, Великі Кринки-Полтава, Іванове Селище-Полтава, Зубані-Полтава, Рокита-Полтава, Попове-Полтава, Мостовівщина-Полтава, Красногорівка-Полтава, Білоцерківка-Полтава, Лобачі-Полтава.


Час відправлення по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій або водіїв автобуса. Придбати або забронювати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Кременчука, Глобиного та Полтави.

Інші рейси, якими можна доїхати із КРЕМЕНЧУКА до ПОЛТАВИ

КИШИНІВ-ХАРКІВ
КРЕМЕНЧУК-ГАДЯЧ
КРЕМЕНЧУК-ЗІНЬКІВ
КРЕМЕНЧУК-КОТЕЛЬВА
КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА через Градизьк
КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА через Горішні Плавні
КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА через Лелюхівку
КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА через Манжелію
КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА через Миргород
КРОПИВНИЦЬКИЙ-СУМИ
КРОПИВНИЦЬКИЙ-ХАРКІВ
ОЛЕКСАНДРІЯ-ПОЛТАВА
ОЛЕКСАНДРІЯ-ХАРКІВ
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ-ХАРКІВ
ЧЕРКАСИ-ПОЛТАВА через Градизьк
ЧЕРКАСИ-ПОЛТАВА через Світловодськ


2015-2017