Автобус КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА

через Глобине, Великі Кринки, Рокиту, Білоцерківку


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Час відправлення Станція Регіон На карті
12:25 14:40 Кременчук АС місто Кременчук A
12:50 15:05 Погреби Глобинський район
13:00 15:15 Бабичівка Глобинський район
13:10 15:25 Пироги Глобинський район B
13:15 15:30 Опришки Глобинський район
13:30 15:40 Глобине АС місто Глобине C
13:45 15:55 Семимогили Глобинський район D
13:50 16:00 Степове Глобинський район
13:55 16:05 Великі Кринки Глобинський район E
14:10 16:20 Іванове Селище Глобинський район
14:15 16:25 Зубані Глобинський район
14:25 16:35 Рокита Глобинський район F
14:30 16:40 Попове Глобинський район
14:35 16:45 Мостовівщина Великобагачанський район G
14:45 16:55 Красногорівка Великобагачанський район
14:50 17:00 Білоцерківка Великобагачанський район H
15:05 17:15 Лобачі Решетилівський район
15:15 17:25 Решетилівка (а/т Київ-Харків) Решетилівський район I
15:50 17:50 Полтава АВ місто Полтава J
Рейси виконуються щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: Еталон (23 місця), Рута (18 місць).
Протяжність складає 170 км.
Розклад руху автобусів у зворотному напрямку ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК

Автобус Кременчук-Полтава через Глобине з’єднує два найбільші міста Полтавщини, місто на Дніпрі - Кременчук із обласним центром - містом Полтава через районний центр - місто Глобине. Маршрут автобус проходить територією п’яти районів: Кременчуцьким, Глобинським, Великобагачанським, Решетилівським та Полтавським. Відстань від Кременчука до Полтави становить 170 км. Повна тривалість поїздки складе понад 3 години. На маршруті здійснюється два рейси. Найбільші населені пункти на шляху слідування: Погреби, Бабичівка, Пироги, Опришки, Глобине, Великі Кринки, Іванове Селище, Рокита, Білоцерківка, Решетилівка (автотраса Київ-Харків).





Скориставшись автобусом Кременчук-Полтава через Глобине, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Кременчука - Кременчук-Погреби, Кременчук-Бабичівка, Кременчук-Пироги, Кременчук-Опришки, Кременчук-Глобине, Кременчук-Семимогили, Кременчук-Степове, Кременчук-Великі Кринки, Кременчук-Іванове Селище, Кременчук-Зубані, Кременчук-Рокита, Кременчук-Попове, Кременчук-Мостовівщина, Кременчук-Красногорівка, Кременчук-Білоцерківка, Кременчук-Лобачі, Кременчук-Решетилівка, Кременчук-Полтава;

із Глобиного - Глобине-Семимогили, Глобине-Степове, Глобине-Великі Кринки, Глобине-Іванове Селище, Глобине-Зубані, Глобине-Рокита, Глобине-Попове, Глобине-Мостовівщина, Глобине-Красногорівка, Глобине-Білоцерківка, Глобине-Лобачі, Глобине-Решетилівка, Глобине-Полтава;

із інших населених пунктів: Погреби-Глобине, Погреби-Великі Кринки, Погреби-Полтава, Бабичівка-Глобине, Бабичівка-Великі Кринки, Бабичівка-Полтава, Пироги-Глобине, Пироги-Великі Кринки, Пироги-Полтава, Опришки-Глобине, Опришки-Великі Кринки, Опришки-Полтава, Семимогили-Великі Кринки, Семимогили-Полтава, Степове-Великі Кринки, Степове-Полтава, Великі Кринки-Полтава, Іванове Селище-Полтава, Зубані-Полтава, Рокита-Полтава, Попове-Полтава, Мостовівщина-Полтава, Красногорівка-Полтава, Білоцерківка-Полтава, Лобачі-Полтава.


Час відправлення по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій або водіїв автобуса. Придбати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Кременчука та Полтави.

Інші рейси, якими можна доїхати із КРЕМЕНЧУКА до ПОЛТАВИ

КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА через Велику Багачку

КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА через Горішні Плавні

КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА через Градизьк

КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА через Кобеляки

КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА через Лелюхівку

КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА через Манжелію

КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА через Шишаки

КРОПИВНИЦЬКИЙ-МОСКВА

КРОПИВНИЦЬКИЙ-ХАРКІВ

ОЛЕКСАНДРІЯ-ПОЛТАВА

ЧЕРКАСИ-ГРАДИЗЬК-ПОЛТАВА

ЧЕРКАСИ-СВІТЛОВОДСЬК-ПОЛТАВА

2015-2020