Автобус КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА

через Глобине, Великі Кринки, Рокиту, Білоцерківку


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Час відправлення Станція Регіон На карті
12:25 15:45 Кременчук АС місто Кременчук A
12:50 Погреби Кременчуцький район
13:00 Бабичівка Кременчуцький район
13:10 Пироги Кременчуцький район B
13:15 Опришки Кременчуцький район
13:30 16:35 Глобине АС місто Глобине C
13:45 16:50 Семимогили Кременчуцький район D
13:50 16:55 Степове Кременчуцький район
13:55 17:00 Великі Кринки Кременчуцький район E
14:10 17:30 Іванове Селище Кременчуцький район
14:15 17:35 Зубані Кременчуцький район
14:25 17:45 Рокита Кременчуцький район F
14:30 17:50 Попове Кременчуцький район
14:35 17:55 Мостовівщина Миргородський район G
14:45 18:05 Красногорівка Миргородський район
14:50 18:10 Білоцерківка Миргородський район H
15:05 18:15 Лобачі Полтавський район
15:15 18:35 Решетилівка (а/т Київ-Харків) місто Решетилівка I
15:50 19:10 Полтава АВ місто Полтава J
ЩОДЕННО ПТ.-НД. періодичність
Рейси виконуються щоденно і по днях.
Можливі автобуси на маршруті: БАЗ (26-30 місць).
Протяжність складає 170 км.
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК

Автобус Кременчук-Полтава через Глобине з’єднує два найбільші міста Полтавщини, місто на Дніпрі - Кременчук із обласним центром - містом Полтава через місто Глобине. Маршрут автобус проходить територією трьох районів: Кременчуцьким, Миргородським та Полтавським. Відстань від Кременчука до Полтави становить 170 км. Повна тривалість поїздки складе 3,5 години. На маршруті здійснюється два рейси. Найбільші населені пункти на шляху слідування: Погреби, Бабичівка, Пироги, Опришки, Глобине, Великі Кринки, Іванове Селище, Рокита, Білоцерківка, Решетилівка (автотраса Київ-Харків).





Скориставшись автобусом Кременчук-Полтава через Глобине, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Кременчука - Кременчук-Погреби, Кременчук-Бабичівка, Кременчук-Пироги, Кременчук-Опришки, Кременчук-Глобине, Кременчук-Семимогили, Кременчук-Степове, Кременчук-Великі Кринки, Кременчук-Іванове Селище, Кременчук-Зубані, Кременчук-Рокита, Кременчук-Попове, Кременчук-Мостовівщина, Кременчук-Красногорівка, Кременчук-Білоцерківка, Кременчук-Лобачі, Кременчук-Решетилівка, Кременчук-Полтава;

із Глобиного - Глобине-Семимогили, Глобине-Степове, Глобине-Великі Кринки, Глобине-Іванове Селище, Глобине-Зубані, Глобине-Рокита, Глобине-Попове, Глобине-Мостовівщина, Глобине-Красногорівка, Глобине-Білоцерківка, Глобине-Лобачі, Глобине-Решетилівка, Глобине-Полтава;

із інших населених пунктів: Погреби-Глобине, Погреби-Великі Кринки, Погреби-Полтава, Бабичівка-Глобине, Бабичівка-Великі Кринки, Бабичівка-Полтава, Пироги-Глобине, Пироги-Великі Кринки, Пироги-Полтава, Опришки-Глобине, Опришки-Великі Кринки, Опришки-Полтава, Семимогили-Великі Кринки, Семимогили-Полтава, Степове-Великі Кринки, Степове-Полтава, Великі Кринки-Полтава, Іванове Селище-Полтава, Зубані-Полтава, Рокита-Полтава, Попове-Полтава, Мостовівщина-Полтава, Красногорівка-Полтава, Білоцерківка-Полтава, Лобачі-Полтава.


Час відправлення по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій або водіїв автобуса. Придбати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Кременчука та Полтави.

Інші рейси, якими можна доїхати із КРЕМЕНЧУКА до ПОЛТАВИ

КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА через Горішні Плавні

КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА через Градизьк

КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА через Лелюхівку

КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА через Манжелію

КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА через Шишаки

КРОПИВНИЦЬКИЙ-МОСКВА

ОДЕСА-ХАРКІВ

ОЛЕКСАНДРІЯ-ПОЛТАВА

2015-2020