Розклад руху автобусів по автостанції ГЛОБИНЕ

Автостанція Глобине - автобусна станція Глобиного. Розташований автовокзал по вулиці Володимирській (колишня Карла Маркса), неподалік залізничного вокзалу станції Глобине.


Автостанція обслуговує як приміські, так і міжміські автобусні рейси. Найкраще сполучення Глобине має із Кременчуком та Полтавою. Переважна більшість автобусів, які відправляються із автостанції - транзитні. Крім Полтавської області, із Глобиного можна доїхати до Дніпропетровської області (транзитний автобус Лубни-Дніпро через Верхньодніпровськ та Кам’янське). По області із автостанції курсують міжміські автобуси до Гадяча (через Семенівку, Хорол, Миргород, Великі Сорочинці), Комсомольська (через Градизьк, Кременчук), Кременчука (через Градизьк, Погреби або Пустовійтове), Лубен (через Семенівку, Хорол), Миргорода (через Семенівку, Хорол), Полтави (через Решетилівку). Автобусами приміського сполучення можна доїхати до Градизька (через Опришки, Пироги, Яроші, Котляревське, Ганнівку), Броварок (через Опришки, Кирияківку), Гриньків (через Опришки, Жуки, Горби), Жуків, Ламаного (через Пустовійтове, Пузикове, Троїцьке, Сиротенки, Манжелію), Новоселівки (через Жуки, Павлівку, Жорняки), Пузикового (через Пустовійтове), Радалівки (через Старий Хутір, Новомосковське, Кордубанове, Корещину, Землянки, Малинівку), Романівки (через Семимогили, Степове, Великі Кринки, Петрівку, Іванове Селище, Зубані). Більшість рейсів виконується по днях. Щоденні рейси лише на Дніпро, Полтаву (7 рейсів, із яких 6 транзитних), Кременчук (10 рейсів), Горішні Плавні, Лубни (2 рейси), Миргород, Гадяч, Градизьк, Жуки, Новоселівку.





Для зручності перегляду рейсів, розклад згруповано по напрямках. Щоб подивитися перелік рейсів, необхідно натиснути на зацікавлений напрямок.

Важливо! На сайті НЕМОЖЛИВО забронювати чи придбати квиток на автобусний рейс. Розміщено матеріал для попереднього ознайомлення. Деякі автобуси можуть бути відмінені. Інформацію стосовно будь-якого рейсу УТОЧНЮЙТЕ у довідковій автостанції та безпосередньо на станції, оскільки з різних причин розклад окремих маршрутів може бути змінено.

м. Глобине
вул. Володимирська (Карла Маркса), 156



тел. (05365)27-0-33, (093)792-25-89
Режим роботи: 4:30-18:00





розклад руу автобусів УТОЧНЮЙТЕ у довідковій автостанції

Полтавський напрямок (на Полтаву)

Час відправл. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Глобиного Рейс Час відправл. із Глобиного Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
15:10 18:45 Глобине-Полтава: Великі Кринки, Рокита 05:05 08:00 щоденно
05:30 05:55 Градизьк-Полтава: В.Кринки, Рокита 06:00 08:30 щоденно
06:35 07:40 Кременчук-Полтава: Великі Кринки 07:45 10:00 щоденно
09:20 09:55 Градизьк-Полтава: В.Кринки, Рокита 10:00 12:40 щоденно
12:25 13:27 Кременчук-Полтава: Великі Кринки 13:30 15:50 щоденно
13:15 14:35 Кременчук-Полтава: Манжелія, Федорівка 14:40 17:40 пн.-ср., пт.-нд.
14:40 15:35 Кременчук-Полтава: Великі Кринки 15:40 17:50 щоденно
15:45 16:30 Кременчук-Полтава: Великі Кринки 16:35 19:10 щоденно

Кременчуцький напрямок (на Кременчук, Горішні Плавні, Дніпро)

Час відправл. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Глобиного Рейс Час відправл. із Глобиного Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
06:30 06:40
Жуки-Кременчук: Устимівка, Погреби
Жуки06:30
Глобине06:45
Шепелівка06:52
Новобудова06:56
Устимівка07:04
Бабичівка07:06
Погреби07:13
Гориславці07:20
БК КрАЗ07:36
Критий ринок07:44
Кременчук07:45
06:45 07:45 щоденно
06:10 07:10 Радалівка-Кременчук: Пустовійтове 07:20 08:50 пн., пт.
07:35 08:05
Гриньки-Кременчук: Устимівка, Погреби, Піщане
Гриньки07:35
Глобине08:10
Шепелівка08:25
Новобудова08:30
Устимівка08:34
Бабичівка08:36
Набережне08:40
Погреби08:47
Гориславці08:55
Піщане09:05
БК КрАЗ09:13
Кременчук09:20
08:10 09:20 пн., пт.-нд.
06:10 08:45 Лубни-Кременчук: Градизьк 08:50 10:15 щоденно
06:45 09:15 Полтава-Кременчук: Устимівка, Погреби 09:20 10:20 щоденно
07:15 09:00 Глобине-Кременчук: Пустовійтове 09:45 11:25 вт.-нд.
07:40 10:00 Лубни-Дніпро: Кременчук, Кам’янське 10:05 15:00 щоденно
07:40 10:40 Полтава-Кременчук: Пироги, Градизьк 10:45 11:55 пн.-ср., пт.-нд.
09:30 11:25 Полтава-Кременчук: Устимівка, Погреби 11:30 12:30 щоденно
11:35 11:55
Новоселівка-Кременчук: Устимівка, Погреби
Новоселівка11:35
Глобине12:00
Шепелівка12:08
Новобудова12:13
Устимівка12:22
Бабичівка12:24
Погреби12:34
Гориславці12:42
БК КрАЗ13:00
Кременчук13:05
12:00 13:05 щоденно
13:00 13:25
Гриньки-Кременчук: Устимівка, Погреби, Піщане
Гриньки13:00
Глобине13:30
Шепелівка13:45
Новобудова13:50
Устимівка13:54
Бабичівка13:56
Набережне14:00
Погреби14:07
Гориславці14:15
Піщане14:25
БК КрАЗ14:33
Кременчук14:45
13:30 14:45 пн., пт.-нд.
13:25 14:25 Радалівка-Кременчук: Пустовійтове 14:30 16:00 пт., нд.
15:00 15:25
Жуки-Кременчук: Устимівка, Погреби
Жуки15:00
Глобине15:30
Шепелівка15:37
Новобудова15:41
Устимівка15:49
Бабичівка15:51
Погреби15:58
Гориславці16:05
БК КрАЗ16:21
Критий ринок16:28
Кременчук16:30
15:30 16:30 щоденно
13:15 15:45 Миргород-Горішні Плавні (Комсомольськ) 15:50 17:35 щоденно
14:15 16:35 Полтава-Кременчук: Пироги, Градизьк 16:40 18:00 щоденно
14:00 17:05 Лубни-Кременчук 17:10 18:10 пт.-нд.
14:30 18:05 Гадяч-Кременчук: Пироги, Погреби 18:10 19:00 щоденно

Хорольський напрямок (на Миргород, Лубни, Гадяч)

Час відправл. із початкової станції Час прибуття до Глобиного Рейс Час відправл. із Глобиного Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
06:00 08:05 Горішні Плавні-Миргород: Семенівка, Хорол 08:10 11:05 щоденно
07:55 08:45 Кременчук-Лубни: Семенівка, Хорол 08:50 11:20 пт.-нд.
08:30 09:25 Кременчук-Гадяч: Миргород, В.Сорочинці 09:30 12:55 щоденно
12:00 13:25 Кременчук-Лубни: Семенівка, Хорол 13:30 16:00 щоденно
09:50 14:30 Дніпро-Лубни: Семенівка, Хорол 14:35 16:45 щоденно

Приміське сполучення (на Ламане, Романівку, Пузикове, Градизьк)

Час відправл. із (початкової) кінцевої станції Час прибуття до Глобиного Рейс Час відправл. із Глобиного Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність

ГЛОБИНЕ-ПУЗИКОВЕ ГЛОБИНЕ-ПУСТОВІЙТОВЕ

08:45 09:15
Глобине-Пузикове: Пустовійтове
Глобине08:00
Пустовійтове08:20
Пузикове08:30
08:00 08:30 пн.-пт.
11:00 11:30
Глобине-Пузикове: Пустовійтове
Глобине10:30
Пустовійтове10:50
Пузикове10:55
10:30 10:55 пн.-пт.
15:55 16:25
Глобине-Пузикове: Пустовійтове
Глобине12:10
Пустовійтове12:30
Пузикове12:40
12:10 12:40 пн.-вт., чт.-пт.
17:50 18:20
Глобине-Пузикове: Пустовійтове
Глобине17:20
Пустовійтове17:40
Пузикове17:45
17:20 17:45 пн.-пт.

ГЛОБИНЕ-ЛАМАНЕ ГЛОБИНЕ-МАНЖЕЛІЯ

07:00 07:55
Глобине-Ламане: Пустовійтове, Манжелія
Глобине05:45
Пустовійтове06:05
Пузикове06:12
Троїцьке06:20
Сиротенки06:31
Манжелія06:38
Ламане06:45
05:45 06:45 ср.
15:55 16:50
Глобине-Ламане: Пустовійтове, Манжелія
Глобине12:10
Пустовійтове12:28
Пузикове12:34
Троїцьке12:41
Сиротенки12:51
Манжелія12:57
Ламане13:05
12:10 13:05 ср.

ГЛОБИНЕ-РОМАНІВКА ГЛОБИНЕ-ВЕЛИКІ КРИНКИ

07:15 08:25
Глобине-Романівка: Семимогили, В.Кринки
Глобине06:10
Семимогили06:31
Степове06:36
Великі Кринки06:46
Іванове Селище07:01
Зубані07:06
Романівка07:10
06:10 07:10 пт.
12:35 13:30
Глобине-Романівка: Семимогили, В.Кринки
Глобине11:00
Семимогили11:21
Степове11:30
Великі Кринки11:37
Петрівка11:54
Іванове Селище12:07
Зубані12:11
Романівка12:20
11:00 12:20 пт.

ГЛОБИНЕ-РАДАЛІВКА

10:30 11:55 Кременчук-Радалівка: Кордубанове, Землянки 12:20 13:20 пн., пт.
17:00 18:30 Кременчук-Радалівка: Кордубанове, Землянки 18:35 19:35 пт., нд.

ГЛОБИНЕ-ЖУКИ

05:25 06:18
Кременчук-Жуки
Кременчук05:25
Критий ринок05:27
БК КрАЗ05:30
Гориславці05:47
Погреби05:54
Бабичівка06:03
Устимівка06:05
Новобудова06:11
Шепелівка06:15
Глобине06:20
Жуки06:25
06:20 06:25 щоденно
13:40 14:45
Кременчук-Жуки
Кременчук13:40
Критий ринок13:42
БК КрАЗ13:45
Гориславці14:00
Погреби14:06
Бабичівка14:14
Устимівка14:16
Новобудова14:23
Шепелівка14:27
Глобине14:50
Жуки15:00
14:50 15:00 щоденно

ГЛОБИНЕ-ГРИНЬКИ ГЛОБИНЕ-ГОРБИ

05:15 06:30
Кременчук-Гриньки: Опришки, Жуки, Горби
Кременчук05:15
БК КрАЗ05:19
Піщане05:28
Гориславці05:38
Погреби05:46
Набережне05:53
Бабичівка05:57
Устимівка05:59
Новобудова06:03
Шепелівка06:08
Глобине06:35
Опришки06:40
Жуки06:45
Горби06:56
Гриньки07:05
06:35 07:05 пн., пт.-нд.
10:50 12:05
Кременчук-Гриньки: Опришки, Жуки, Горби
Кременчук10:50
БК КрАЗ10:54
Піщане11:03
Гориславці11:13
Погреби11:21
Набережне11:28
Бабичівка11:32
Устимівка11:34
Новобудова11:38
Шепелівка11:43
Глобине12:10
Опришки12:15
Жуки12:20
Горби12:31
Гриньки12:35
12:10 12:35 пн., пт.-нд.
16:30 17:35
Кременчук-Гриньки: Опришки, Жуки, Горби
Кременчук16:30
БК КрАЗ16:35
Піщане16:43
Гориславці16:53
Погреби17:01
Набережне17:08
Бабичівка17:12
Устимівка17:14
Новобудова17:18
Шепелівка17:27
Глобине17:40
Опришки17:55
Жуки18:00
Горби18:11
Гриньки18:10
17:40 18:10 пт.

ГЛОБИНЕ-НОВОСЕЛІВКА

09:20 10:45
Кременчук-Новоселівка: Жуки, Павлівка
Кременчук09:20
Критий ринок09:22
БК КрАЗ09:27
Гориславці09:50
Погреби09:59
Бабичівка10:12
Устимівка10:14
Новобудова10:25
Шепелівка10:32
Глобине10:50
Жуки11:01
Павлівка11:10
Жорняки11:15
Новоселівка11:25
10:50 11:25 щоденно

ГЛОБИНЕ-БРОВАРКИ

07:20
Глобине-Броварки: Опришки, Кирияківка
Глобине11:40
Опришки11:55
Кирияківка12:05
Броварки12:15
11:40 12:15 вт.-ср., пт.

ГЛОБИНЕ-ГРАДИЗЬК ГЛОБИНЕ-ПИРОГИ

07:00 07:55
Глобине-Градизьк: Опришки, Яроші
Глобине10:00
Опришки10:25
Пироги10:30
Яроші10:35
Бориси10:40
Котляревське10:43
Ганнівка10:45
Градизьк10:55
10:00 10:55 пн.-пт.
13:15 15:25 Полтава-Градизьк: Пироги, Яроші, Ганнівка 15:30 15:55 щоденно
16:15 18:45 Полтава-Градизьк: Пироги, Яроші, Ганнівка 18:50 19:25 щоденно


2015-2017