Автобус КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА

через Комсомольськ, Решетилівку

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
11:20 Кременчук АС місто Кременчук A
11:50 Комсомольськ АС місто Комсомольськ B
12:02 Кияшки місто Комсомольськ
12:20 Запсілля Кременчуцький район C
12:24 Йосипівка Козельщинський район
12:35 Дяченки Козельщинський район D
12:37 В'язівка Козельщинський район
12:45 Хорішки Козельщинський район
12:55 Буняківка Козельщинський район E
12:57 Дружба Решетилівський район F
13:01 Шевченкове Решетилівський район G
13:06 Сені Решетилівський район H
13:15 Решетилівка АС смт Решетилівка I
13:50 Полтава АВ місто Полтава J
Рейс виконується щоденно. Можливі автобуси на маршруті: Рута (19 місць). Протяжність складає 150 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК

Інші рейси, якими можна доїхати із КРЕМЕНЧУКА до ПОЛТАВИ

КИШИНІВ-ХАРКІВ
КІРОВОГРАД-СУМИ
КІРОВОГРАД-ХАРКІВ
КРЕМЕНЧУК-ГАДЯЧ
КРЕМЕНЧУК-ЗІНЬКІВ
КРЕМЕНЧУК-КОТЕЛЬВА
КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА через Глобине
КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА через Градизьк
КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА через Лелюхівку
КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА через Манжелію
КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА через Миргород
ОЛЕКСАНДРІЯ-ПОЛТАВА
ОЛЕКСАНДРІЯ-ХАРКІВ
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ-ХАРКІВ
ЧЕРКАСИ-ПОЛТАВА через Градизьк
ЧЕРКАСИ-ПОЛТАВА через Світловодськ


2015-2017