Автобус КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА

через Горішні Плавні, Решетилівку


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті




розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
11:20 Кременчук АС місто Кременчук A
11:50 Горішні Плавні місто Горішні Плавні B
12:02 Кияшки Горішьноплавнівська м/р
12:20 Запсілля Кременчуцький район C
12:24 Йосипівка Козельщинський район
12:35 Дяченки Козельщинський район D
12:37 В'язівка Козельщинський район
12:45 Хорішки Козельщинський район
12:55 Буняківка Козельщинський район E
12:57 Дружба Решетилівський район F
13:01 Шевченкове Решетилівський район G
13:06 Сені Решетилівський район H
13:15 Решетилівка АС місто Решетилівка I
13:50 Полтава АВ місто Полтава J
Рейс виконується по понеділках, вівторках, п’ятницях, суботах та неділях.
Можливі автобуси на маршруті: Рута (21 місце).
Протяжність складає 150 км.
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК

Автобус Кременчук-Полтава через Горішні Плавні з’єднує найбільші міста Полтавщини - Кременчук та Горішні Плавні із Полтавою. Маршрут автобуса проходить територією чотирьох районів: Кременчуцьким, Козельщинським, Решетилівським та Полтавським. Відстань між містами становить 150 км. Найбільші населені пункти, через які курсує маршрутка Кременчук-Полтава: Горішні Плавні та Решетилівка. Із Кременчука автобус відправляється в обідню пору, у Полтаві - прибуває на головний автовокзал міста на Алмазному.





Скориставшись автобусом Кременчук-Полтава через Горішні Плавні, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Кременчука - Кременчук-Горішні Плавні, Кременчук-Кияшки, Кременчук-Запсілля, Кременчук-Йосипівка, Кременчук-Дяченки, Кременчук-В’язівка, Кременчук-Хорішки, Кременчук-Буняківка, Кременчук-Дружба, Кременчук-Шевченкове, Кременчук-Сені, Кременчук-Решетилівка, Кременчук-Полтава;
із Горішніх Плавней - Горішні Плавні-Кияшки, Горішні Плавні-Запсілля, Горішні Плавні-Йосипівка, Горішні Плавні-Дяченки, Горішні Плавні-В’язівка, Горішні Плавні-Хорішки, Горішні Плавні-Буняківка, Горішні Плавні-Дружба, Горішні Плавні-Шевченкове, Горішні Плавні-Сені, Горішні Плавні-Решетилівка, Горішні Плавні-Полтава;
із Кияшок - Кияшки-Запсілля, Кияшки-Йосипівка, Кияшки-Дяченки, Кияшки-В’язівка, Кияшки-Хорішки, Кияшки-Буняківка, Кияшки-Дружба, Кияшки-Шевченкове, Кияшки-Сені, Кияшки-Решетилівка, Кияшки-Полтава;
із Запсілля - Запсілля-Йосипівка, Запсілля-Дяченки, Запсілля-В’язівка, Запсілля-Хорішки, Запсілля-Буняківка, Запсілля-Дружба, Запсілля-Шевченкове, Запсілля-Сені, Запсілля-Решетилівка, Запсілля-Полтава;
із Йосипівки - Йосипівка-Дяченки, Йосипівка-В’язівка, Йосипівка-Хорішки, Йосипівка-Буняківка, Йосипівка-Дружба, Йосипівка-Шевченкове, Йосипівка-Сені, Йосипівка-Решетилівка, Йосипівка-Полтава;
із Дружби - Дружба-Шевченкове, Дружба-Сені, Дружба-Решетилівка, Дружба-Полтава;
із Решетилівки - Решетилівка-Полтава.


Час відправлення по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій або водіїв автобуса. Придбати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Кременчука, Решетилівки та Полтави.

Інші рейси, якими можна доїхати із КРЕМЕНЧУКА до ПОЛТАВИ

КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА через Велику Багачку

КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА через Глобине

КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА через Градизьк

КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА через Кобеляки

КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА через Лелюхівку

КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА через Манжелію

КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА через Шишаки

КРОПИВНИЦЬКИЙ-МОСКВА

КРОПИВНИЦЬКИЙ-ХАРКІВ

ОЛЕКСАНДРІЯ-ПОЛТАВА

ЧЕРКАСИ-ГРАДИЗЬК-ПОЛТАВА

ЧЕРКАСИ-СВІТЛОВОДСЬК-ПОЛТАВА

2015-2020