Автобус КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА

через Горішні Плавні, Решетилівку

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
11:20 Кременчук АС місто Кременчук A
11:50 Горішні Плавні АС місто Горішні Плавні B
12:02 Кияшки Горішьноплавнівська м/р
12:20 Запсілля Кременчуцький район C
12:24 Йосипівка Козельщинський район
12:35 Дяченки Козельщинський район D
12:37 В'язівка Козельщинський район
12:45 Хорішки Козельщинський район
12:55 Буняківка Козельщинський район E
12:57 Дружба Решетилівський район F
13:01 Шевченкове Решетилівський район G
13:06 Сені Решетилівський район H
13:15 Решетилівка АС місто Решетилівка I
13:50 Полтава АВ місто Полтава J
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: Рута (19 місць).
Протяжність складає 150 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК

Інші рейси, якими можна доїхати із КРЕМЕНЧУКА до ПОЛТАВИ

КИШИНІВ-ХАРКІВ
КРЕМЕНЧУК-ГАДЯЧ
КРЕМЕНЧУК-ЗІНЬКІВ
КРЕМЕНЧУК-КОТЕЛЬВА
КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА через Глобине
КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА через Градизьк
КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА через Лелюхівку
КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА через Кобеляки КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА через Манжелію
КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА через Миргород
КРОПИВНИЦЬКИЙ-ХАРКІВ
ОЛЕКСАНДРІЯ-ПОЛТАВА
ЧЕРКАСИ-ПОЛТАВА через Градизьк
ЧЕРКАСИ-ПОЛТАВА через Світловодськ


2015-2018