Автобус ЗАПОРІЖЖЯ-ПОЗНАНЬ-КОШАЛІН / Autobus ZAPOROŻE-POZNAŃ-KOSZALIN

через Дніпро, Кам’янське, Кременчук, Пирятин, Київ, Житомир, Звягель, Рівне, Луцьк, Володимир, Люблін, Варшаву, Лодзь, Познань, Свебодзін, Гожув-Великопольський, Щецин, Голенюв, Колобжег

Dniepr - Kamieńskie - Krzemieńczuk - Pyriatyn - Kijow - Żytomierz - Zwiahel - Równe - Łuck - Włodzimierz - Lublin - Warszawa - Łódź - Poznań - Świebodzin - Gorzów Wielkopolski - Szczeczin - Goleniów - Kołobrzeg


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті




розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій та перевізника


Час відправлення / Godzina odjazdu Станція / Dworzec PKS Регіон / Wojewodztwo На карті / Mapa
06:15 Запоріжжя АВ/Zaporoże Dworzec Autobusowy Запорізька область A
08:10 Дніпро АВЦ/Dniepr Dworzec Autobusowy Дніпропетровська область
09:00 Кам’янське АС/Kamieńskie Дніпропетровська область
11:30 Кременчук АВ/Krzemieńczuk Dworzec Autobusowy Полтавська область
13:10 Пирятин АС/Pyriatyn Dworzec Autobusowy Полтавська область
15:45 Київ АС Київ/Kijow місто Київ
18:00 Житомир АВ/Żytomierz Dworzec Autobusowy Житомирська область
19:10 Звягель АС/Zwiahel Dworzec Autobusowy Житомирська область
21:00 Рівне АВ/Równe Dworzec Autobusowy Рівненська область
22:10 Луцьк АВ/Łuck Волинська область
23:15 Володимир АС/Włodzimierz Волинська область
05:00 Lublin Dworzec Autobusowy/Люблін АВ Polska B
07:35 Warszawa Dworzec Autobusowy/Варшава АВ Polska C
09:40 Łódź/Лодзь Polska D
12:30 Dw. PKS Poznań/Познань АВ Polska E
14:10 Świebodzin/Свебодзін Polska
15:20 Gorzów Wielkopolski Dworzec Autobusowy/Гожув-Великопольський АВ Polska F
17:10 Szczeczin Dworzec Autobusowy/Щецин АВ Polska G
18:00 Goleniów Dworzec Autobusowy/Голенюв АВ Polska H
19:25 Kołobrzeg Dworzec Autobusowy/Колобжег АВ Polska I
20:00 Koszalin Dworzec Autobusowy/Кошалін АВ Polska J
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: Scania, VanHool.
Сайт перевізника: caznatrans.com.ua

Wyjazd: codziennie.
www: caznatrans.com.ua
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку КОШАЛІН-ЗАПОРІЖЖЯ/KOSZALIN-ZAPOROŻE

Автобус Запоріжжя-Кошалін (autobus Zaporoże-Koszalin) з’єднує найбільші індустріальні міста країни - Запоріжжя, Дніпро та Кременчук із містами Польщі. Маршрут автобуса проходить територією України та Польщі. Міста, через які курсує автобус: Дніпро, Кам’янське, Кременчук, Пирятин, Київ, Житомир, Звягель, Рівне, Луцьк, Володимир, Люблін, Варшава, Лодзь, Познань, Свебодзін, Гожув-Великопольський, Щецин, Голенюв та Колобжег. Повна тривалість поїздки складе півтори доби.





Скориставшись автобусом Запоріжжя-Кошалін, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Запоріжжя - Запоріжжя-Люблін, Запоріжжя-Варшава, Запоріжжя-Познань, Запоріжжя-Гожув-Великопольський, Запоріжжя-Щецин, Запоріжжя-Голенюв, Запоріжжя-Колобжег, Запоріжжя-Кошалін;
із Дніпра - Дніпро-Люблін, Дніпро-Варшава, Дніпро-Познань, Дніпро-Гожув-Великопольський, Дніпро-Щецин, Дніпро-Голенюв, Дніпро-Колобжег, Дніпро-Кошалін;
із Кам’янського - Кам’янське-Люблін, Кам’янське-Варшава, Кам’янське-Познань, Кам’янське-Гожув-Великопольський, Кам’янське-Щецин, Кам’янське-Голенюв, Кам’янське-Колобжег, Кам’янське-Кошалін;
із Кременчука - Кременчук-Люблін, Кременчук-Варшава, Кременчук-Познань, Кременчук-Гожув-Великопольський, Кременчук-Щецин, Кременчук-Голенюв, Кременчук-Колобжег, Кременчук-Кошалін;
із Пирятина - Пирятин-Люблін, Пирятин-Варшава, Пирятин-Познань, Пирятин-Гожув-Великопольський, Пирятин-Щецин, Пирятин-Голенюв, Пирятин-Колобжег, Пирятин-Кошалін;
із Києва - Київ-Люблін, Київ-Варшава, Київ-Познань, Київ-Гожув-Великопольський, Київ-Щецин, Київ-Голенюв, Київ-Колобжег, Київ-Кошалін;
із Житомира - Житомир-Люблін, Житомир-Варшава, Житомир-Познань, Житомир-Гожув-Великопольський, Житомир-Щецин, Житомир-Голенюв, Житомир-Колобжег, Житомир-Кошалін;
зі Звягеля - Звягель-Люблін, Звягель-Варшава, Звягель-Познань, Звягель-Гожув-Великопольський, Звягель-Щецин, Звягель-Голенюв, Звягель-Колобжег, Звягель-Кошалін;
із Рівного - Рівне-Люблін, Рівне-Варшава, Рівне-Познань, Рівне-Гожув-Великопольський, Рівне-Щецин, Рівне-Голенюв, Рівне-Колобжег, Рівне-Кошалін;
із Луцька - Луцьк-Люблін, Луцьк-Варшава, Луцьк-Познань, Луцьк-Гожув-Великопольський, Луцьк-Щецин, Луцьк-Голенюв, Луцьк-Колобжег, Луцьк-Кошалін.


Інформацію про вартість проїзду, кількість вільних місць, наявність автобуса у рейсі УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій по маршруту слідування автобуса, а також у перевізника. Час відправлення автобуса по станціях може змінюватися в залежності від швидкості проходження митниці.

Інші рейси, якими можна доїхати із ЗАПОРІЖЖЯ до ПОЛЬЩІ

ЗАПОРІЖЖЯ-ЗЕЛЕНА ГУРА

ЗАПОРІЖЖЯ-СЛУПСЬК

2015-2023