Автобус ПОЛТАВА-ЧЕРКАСИ

через Кременчук, Світловодськ, Чигирин


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
07:40 Полтава АВ Полтавська область A
08:20 Лелюхівка Полтавська область B
08:30 Малий Кобелячок Полтавська область
08:50 Бутенки Полтавська область C
09:25 Солониця Полтавська область D
10:05 Кременчук АС Полтавська область E
10:50 Світловодськ АС Кіровоградська область F
11:10 Подорожнє Кіровоградська область
11:25 Велика Андрусівка Кіровоградська область G
11:35 Калантаїв Кіровоградська область
11:45 Стецівка Черкаська область
12:20 Чигирин АС Черкаська область H
12:30 Розсошинці Черкаська область
12:35 Красносілля Черкаська область
12:45 Трушівці Черкаська область
12:55 Худоліївка Черкаська область
13:10 Леськи Черкаська область I
13:20 Червона Слобода Черкаська область
13:35 Черкаси АС Черкаська область J
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: БАЗ (29 місць).
Протяжність складає 260 км.
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку ЧЕРКАСИ-ПОЛТАВА

Автобус Полтава-Черкаси через Світловодськ сполучає два сусідніх обласних центри - місто Полтаву із містом Черкаси. Маршрут автобуса проходить територією трьох областей: Полтавською, Кіровоградською та Черкаською. Найбільші населені пункти на шляху слідування: Кременчук, Світловодськ та Чигирин. Відстань від Полтави до Черкас становить 260 км. Повна тривалість поїздки складе 6 годин. У Полтаві автобус відправляється зранку із центрального автовокзалу на Алмазному. Маршрут автобуса проходить автомобільними шляхами М-22 Полтава-Олександрія та Р-10 Канів-Чигирин-Кременчук.





Скориставшись автобусом Полтава-Черкаси, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Полтави - Полтава-Лелюхівка, Полтава-Малий Кобелячок, Полтава-Бутенки, Полтава-Солониця, Полтава-Кременчук, Полтава-Світловодськ, Полтава-Подорожнє, Полтава-Велика Андрусівка, Полтава-Калантаїв, Полтава-Стецівка, Полтава-Чигирин, Полтава-Розсошинці, Полтава-Красносілля, Полтава-Трушівці, Полтава-Худоліївка, Полтава-Леськи, Полтава-Червона Слобода, Полтава-Черкаси;
із Кременчука - Кременчук-Світловодськ, Кременчук-Подорожнє, Кременчук-Велика Андрусівка, Кременчук-Калантаїв, Кременчук-Стецівка, Кременчук-Чигирин, Кременчук-Розсошинці, Кременчук-Красносілля, Кременчук-Трушівці, Кременчук-Худоліївка, Кременчук-Леськи, Кременчук-Червона Слобода, Кременчук-Черкаси;
зі Світловодська - Світловодськ-Подорожнє, Світловодськ-Велика Андрусівка, Світловодськ-Калантаїв, Світловодськ-Стецівка, Світловодськ-Чигирин, Світловодськ-Розсошинці, Світловодськ-Красносілля, Світловодськ-Трушівці, Світловодськ-Худоліївка, Світловодськ-Леськи, Світловодськ-Червона Слобода, Світловодськ-Черкаси;
із Чигирина - Чигирин-Розсошинці, Чигирин-Красносілля, Чигирин-Трушівці, Чигирин-Худоліївка, Чигирин-Леськи, Чигирин-Червона Слобода, Чигирин-Черкаси.


Придбати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій по маршруту слідування автобуса.

Наявність автобуса у рейсі, а також більш повну інформацію по маршруту слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій та автовокзалів Полтави, Кременчука, Світловодська, Чигирина та Черкас.

Інші рейси, якими можна доїхати із ПОЛТАВИ до ЧЕРКАС

ПОЛТАВА-ЧЕРКАСИ через Градизьк

ПОЛТАВА-ЧЕРКАСИ через Пирятин

ХАРКІВ-ОДЕСА

2015-2020