Автобус ДНІПРО-КАНІВ (ДНІПРОПЕТРОВСЬК-КАНІВ)

через Кам’янське, Верхньодніпровськ, Кременчук, Світловодськ, Чигирин, Черкаси

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
07:10 Дніпро АВЦ Дніпропетровська область A
08:00 Кам’янське АС-1 Дніпропетровська область B
08:40 Верхньодніпровськ АС Дніпропетровська область C
09:10 Бородаївка Дніпропетровська область
09:20 Івашкове Дніпропетровська область
09:25 Мости Дніпропетровська область
09:35 Мишурин Ріг Дніпропетровська область D
09:50 Куцеволівка Кіровоградська область
10:00 Дача Кіровоградська область
10:05 Успенка Кіровоградська область
10:15 Кам’яні Потоки Полтавська область
10:35 Кременчук АС Полтавська область E
11:25 Світловодськ АС Кіровоградська область F
11:45 Подорожнє Кіровоградська область
11:55 Велика Андрусівка Кіровоградська область
12:00 Калантаїв Кіровоградська область
12:10 Стецівка Черкаська область
12:50 Чигирин АС Черкаська область G
13:00 Розсошинці Черкаська область
13:10 Красносілля Черкаська область
13:20 Трушівці Черкаська область
13:30 Худоліївка Черкаська область
13:50 Леськи Черкаська область
14:00 Червона Слобода Черкаська область
14:30 Черкаси АС-2 Черкаська область H
14:45 Черкаси АВ Черкаська область I
15:20 Будище Черкаська область
15:30 Мошни Черкаська область
15:45 Софіївка Черкаська область
16:00 Межиріч Черкаська область
16:05 Гамарня Черкаська область
16:40 Канів АС Черкаська область J
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: Mercedes (18 місць), Еталон (29 місць).
Протяжність складає 410 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку КАНІВ-ДНІПРО


2015-2018