Автобус ДНІПРОПЕТРОВСЬК-КАНІВ

через Дніпродзержинськ, Верхньодніпровськ, Кременчук, Світловодськ, Чигирин, Черкаси

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
07:10 Дніпропетровськ АВЦ Дніпропетровська область A
08:00 Дніпродзержинськ АС-1 Дніпропетровська область B
08:40 Верхньодніпровськ АС Дніпропетровська область C
09:10 Бородаївка Дніпропетровська область
09:20 Івашкове Дніпропетровська область
09:25 Мости Дніпропетровська область
09:35 Мишурин Ріг Дніпропетровська область D
09:50 Куцеволівка Кіровоградська область
10:05 Дача Кіровоградська область
10:15 Успенка Кіровоградська область
10:30 Кам’яні Потоки Полтавська область
11:20 Кременчук АС Полтавська область E
11:55 Світловодськ АС Кіровоградська область F
12:20 Подорожнє Кіровоградська область
12:40 Велика Андрусівка Кіровоградська область
12:45 Калантаїв Кіровоградська область
13:00 Стецівка Черкаська область
13:40 Чигирин АС Черкаська область G
13:55 Розсошинці Черкаська область
14:05 Красносілля Черкаська область
14:15 Трушівці Черкаська область
14:30 Худоліївка Черкаська область
15:00 Леськи Черкаська область
15:10 Червона Слобода Черкаська область
15:20 Черкаси АВ Черкаська область H
15:35 Черкаси АС-2 Черкаська область I
16:10 Будище Черкаська область
16:30 Мошни Черкаська область
16:45 Софіївка Черкаська область
17:10 Межиріч Черкаська область
17:20 Гамарня Черкаська область
17:50 Канів АС Черкаська область J
Рейс виконується щоденно. Можливі автобуси на маршруті: Mercedes (18 місць). Протяжність складає 410 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку КАНІВ-ДНІПРОПЕТРОВСЬК


2015-2017