Автобус ДНІПРО-КАНІВ (ДНІПРОПЕТРОВСЬК-КАНІВ)

через Кам’янське, Верхньодніпровськ, Кременчук, Світловодськ, Чигирин, Черкаси

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
07:10 Дніпро АВЦ Дніпропетровська область A
08:00 Кам’янське АС-1 Дніпропетровська область B
08:40 Верхньодніпровськ АС Дніпропетровська область C
09:10 Бородаївка Дніпропетровська область
09:20 Івашкове Дніпропетровська область
09:25 Мости Дніпропетровська область
09:35 Мишурин Ріг Дніпропетровська область D
09:50 Куцеволівка Кіровоградська область
10:00 Дача Кіровоградська область
10:05 Успенка Кіровоградська область
10:15 Кам’яні Потоки Полтавська область
10:35 Кременчук АС Полтавська область E
11:25 Світловодськ АС Кіровоградська область F
11:45 Подорожнє Кіровоградська область
11:55 Велика Андрусівка Кіровоградська область
12:00 Калантаїв Кіровоградська область
12:10 Стецівка Черкаська область
12:50 Чигирин АС Черкаська область G
13:00 Розсошинці Черкаська область
13:10 Красносілля Черкаська область
13:20 Трушівці Черкаська область
13:30 Худоліївка Черкаська область
13:50 Леськи Черкаська область
14:00 Червона Слобода Черкаська область
14:30 Черкаси АС-2 Черкаська область H
14:45 Черкаси АВ Черкаська область I
15:20 Будище Черкаська область
15:30 Мошни Черкаська область
15:45 Софіївка Черкаська область
16:00 Межиріч Черкаська область
16:05 Гамарня Черкаська область
16:40 Канів АС Черкаська область J
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: Mercedes (18 місць), Еталон (29 місць).
Протяжність складає 410 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку КАНІВ-ДНІПРО

Автобус Дніпро-Канів (Дніпропетровськ-Канів) з’єднує два міста, які розташувалися на берегах Дніпра - обласний центр Дніпро із містечком на Черкащині - Каневом. Маршрут автобуса проходить територією чотирьох областей: Дніпропетровською, Кіровоградською, Полтавською та Черкаською. Відстань між Дніпром та Каневом становить понад 400 км. Найбільші міста, через які курсує маршрутка Дніпро-Канів: Кам’янське, Верхньодніпровськ, Кременчук, Світловодськ, Чигирин та Черкаси. Повна тривалість поїздки складе 9,5 годин. У Дніпрі автобус відправляється щоранку із центрального автовокзалу.





Скориставшись автобусом Дніпро-Канів, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Дніпра - Дніпро-Кам’янське, Дніпро-Верхньодніпровськ, Дніпро-Бородаївка, Дніпро-Івашкове, Дніпро-Мости, Дніпро-Мишурин Ріг, Дніпро-Куцеволівка, Дніпро-Дача, Дніпро-Успенка, Дніпро-Кам’яні Потоки, Дніпро-Кременчук, Дніпро-Світловодськ, Дніпро-Подорожнє, Дніпро-Велика Андрусівка, Дніпро-Калантаїв, Дніпро-Стецівка, Дніпро-Чигирин, Дніпро-Розсошинці, Дніпро-Красносілля, Дніпро-Трушівці, Дніпро-Худоліївка, Дніпро-Леськи, Дніпро-Червона Слобода, Дніпро-Черкаси, Дніпро-Будище, Дніпро-Мошни, Дніпро-Софіївка, Дніпро-Межиріч, Дніпро-Гамарня, Дніпро-Канів;
із Кам’янського - Кам’янське-Верхньодніпровськ, Кам’янське-Бородаївка, Кам’янське-Івашкове, Кам’янське-Мости, Кам’янське-Мишурин Ріг, Кам’янське-Куцеволівка, Кам’янське-Дача, Кам’янське-Успенка, Кам’янське-Кам’яні Потоки, Кам’янське-Кременчук, Кам’янське-Світловодськ, Кам’янське-Подорожнє, Кам’янське-Велика Андрусівка, Кам’янське-Калантаїв, Кам’янське-Стецівка, Кам’янське-Чигирин, Кам’янське-Розсошинці, Кам’янське-Красносілля, Кам’янське-Трушівці, Кам’янське-Худоліївка, Кам’янське-Леськи, Кам’янське-Червона Слобода, Кам’янське-Черкаси, Кам’янське-Будище, Кам’янське-Мошни, Кам’янське-Софіївка, Кам’янське-Межиріч, Кам’янське-Гамарня, Кам’янське-Канів;
із Кременчука - Кременчук-Світловодськ, Кременчук-Подорожнє, Кременчук-Велика Андрусівка, Кременчук-Калантаїв, Кременчук-Стецівка, Кременчук-Чигирин, Кременчук-Розсошинці, Кременчук-Красносілля, Кременчук-Трушівці, Кременчук-Худоліївка, Кременчук-Леськи, Кременчук-Червона Слобода, Кременчук-Черкаси, Кременчук-Будище, Кременчук-Мошни, Кременчук-Софіївка, Кременчук-Межиріч, Кременчук-Гамарня, Кременчук-Канів;
із Черкас - Черкаси-Будище, Черкаси-Мошни, Черкаси-Софіївка, Черкаси-Межиріч, Черкаси-Гамарня, Черкаси-Канів.


Наявність автобуса у рейсі, а також більш повну інформацію по маршруту УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій Дніпра, Кам’янського, Верхньодніпровська, Кременчука, Світловодська, Чигирина, Черкас та Канева.


2015-2018