Автобус КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА

через Градизьк, Глобине, Великі Кринки, Красногорівку

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
06:35 Кременчук АС місто Кременчук A
07:20 Градизьк АС Глобинський район B
07:45 Глобине АС місто Глобине C
07:55 Семимогили Глобинський район D
07:58 Степове Глобинський район
08:04 Великі Кринки Глобинський район E
08:28 Іванове Селище Глобинський район
08:30 Зубані Глобинський район
08:38 Рокита Глобинський район F
08:43 Попове Глобинський район
08:46 Мостовівщина Великобагачанський район G
08:55 Красногорівка Великобагачанський район
08:55 Білоцерківка Великобагачанський район H
09:06 Лобачі Решетилівський район
09:29 Решетилівка (а/т Харків-Київ) Решетилівський район I
10:00 Полтава АВ місто Полтава J
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: Рута (19 місць).
Протяжність складає 175 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК

Автобус Кременчук-Полтава через Градизьк з’єднує найбільші міста Полтавської області - Кременчук та Полтаву. Маршрут автобуса проходить територією п’яти районів: Кременчуцьким, Глобинським, Великобагачанським, Решетилівським та Полтавським. Відстань між Кременчуком та Полтавою становить 175 км. Найбільші населені пункти, через які слідує маршрутка Кременчук-Полтава: Градизьк, Глобине та Решетилівка (автотраса Київ-Харків). Повна тривалість поїздки складе 3,5 години. Із Кременчука автобус відправляється щоранку, в обласному центрі - прибуває на головний автовокзал міста на Алмазному.





Скориставшись автобусом Кременчук-Полтава через Градизьк, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Кременчука - Кременчук-Градизьк, Кременчук-Глобине, Кременчук-Семимогили, Кременчук-Степове, Кременчук-Великі Кринки, Кременчук-Іванове Селище, Кременчук-Зубані, Кременчук-Рокита, Кременчук-Попове, Кременчук-Мостовівщина, Кременчук-Красногорівка, Кременчук-Білоцерківка, Кременчук-Лобачі, Кременчук-Решетилівка, Кременчук-Полтава;
із Градизька - Градизьк-Глобине, Градизьк-Семимогили, Градизьк-Степове, Градизьк-Великі Кринки, Градизьк-Іванове Селище, Градизьк-Зубані, Градизьк-Рокита, Градизьк-Попове, Градизьк-Мостовівщина, Градизьк-Красногорівка, Градизьк-Білоцерківка, Градизьк-Лобачі, Градизьк-Решетилівка, Градизьк-Полтава;
із Глобиного - Глобине-Семимогили, Глобине-Степове, Глобине-Великі Кринки, Глобине-Іванове Селище, Глобине-Зубані, Глобине-Рокита, Глобине-Попове, Глобине-Мостовівщина, Глобине-Красногорівка, Глобине-Білоцерківка, Глобине-Лобачі, Глобине-Решетилівка, Глобине-Полтава;
із інших населених пунктів - Семимогили-Полтава, Степове-Полтава, Великі Кринки-Полтава, Іванове Селище-Полтава, Зубані-Полтава, Рокита-Полтава, Попове-Полтава, Мостовівщина-Полтава, Красногорівка-Полтава, Білоцерківка-Полтава, Лобачі-Полтава, Решетилівка-Полтава.


Час відправлення автобуса по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій або водіїв автобуса. Придбати або забронювати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Кременчука, Градизька, Глобиного та Полтави.

Інші рейси, якими можна доїхати із КРЕМЕНЧУКА до ПОЛТАВИ

КИШИНІВ-ХАРКІВ
КРОПИВНИЦЬКИЙ-ХАРКІВ
КРЕМЕНЧУК-ГАДЯЧ
КРЕМЕНЧУК-ЗІНЬКІВ
КРЕМЕНЧУК-КОТЕЛЬВА
КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА через Глобине
КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА через Горішні Плавні
КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА через Лелюхівку
КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА через Кобеляки КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА через Манжелію
КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА через Миргород
ОЛЕКСАНДРІЯ-ПОЛТАВА
ЧЕРКАСИ-ПОЛТАВА через Градизьк
ЧЕРКАСИ-ПОЛТАВА через Світловодськ


2015-2018