Автобус КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА

через Градизьк, Глобине, Великі Кринки, Красногорівку

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
06:35 Кременчук АС місто Кременчук A
07:20 Градизьк АС Глобинський район B
07:45 Глобине АС місто Глобине C
07:55 Семимогили Глобинський район D
07:58 Степове Глобинський район
08:04 Великі Кринки Глобинський район E
08:28 Іванове Селище Глобинський район
08:30 Зубані Глобинський район
08:38 Рокита Глобинський район F
08:43 Попове Глобинський район
08:46 Мостовівщина Великобагачанський район G
08:55 Красногорівка Великобагачанський район
08:55 Білоцерківка Великобагачанський район H
09:06 Лобачі Решетилівський район
09:29 Решетилівка (а/т Харків-Київ) Решетилівський район I
10:00 Полтава АВ місто Полтава J
Рейс виконується щоденно. Можливі автобуси на маршруті: Рута (19 місць). Протяжність складає 175 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК

Інші рейси, якими можна доїхати із КРЕМЕНЧУКА до ПОЛТАВИ

КИШИНІВ-ХАРКІВ
КІРОВОГРАД-СУМИ
КІРОВОГРАД-ХАРКІВ
КРЕМЕНЧУК-ГАДЯЧ
КРЕМЕНЧУК-ЗІНЬКІВ
КРЕМЕНЧУК-КОТЕЛЬВА
КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА через Глобине
КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА через Лелюхівку
КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА через Комсомольськ
КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА через Манжелію
КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА через Миргород
ОЛЕКСАНДРІЯ-ПОЛТАВА
ОЛЕКСАНДРІЯ-ХАРКІВ
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ-ХАРКІВ
ЧЕРКАСИ-ПОЛТАВА через Градизьк
ЧЕРКАСИ-ПОЛТАВА через Світловодськ


2015-2017