Розклад руху автобусів по автостанції ХОРОЛ АС-1

Хорол АС-1 - центральна автостанція Хорола. Розташована у центральній частині міста біля ринку. Автостанція обслуговує пасажирів на приміських та міжміських маршрутах. Регулярним автобусним сполученням Хорол пов’язаний із Полтавською, Дніпропетровською та Кіровоградською областями.

Від автостанції Хорол-1 відправляються всі автобуси приміського сполучення. Скориставшись приміськими рейсами пасажири можуть дістатися до більшості сіл Хорольського району: Бовбасівка, Бригадирівка, Бутівці, Вербине, Вергуни, Вишняки, Глибока Долина, Демина Балка, Клепачі, Княжа Лука (Улянівка), Ковалі, Костюки, Кривці, Кулики, Лагодівка, Мала Попівка, Мелюшки, Новоаврамівка, Новоіванівка, Орликівщина, Павлівка, Падусі, Пристань, Стайки, Староаврамівка, Трубайці, Червоне, Шишаки, Ялосовецьке. Автобусами міжміського сполучення жителі та гості міста можуть доїхати до Полтави (маршрутки Хорол-Полтава, а також транзитні із Кременчука, Оржиці та Семенівського району), Кременчука (всі автобуси транзитні, слідують через Семенівку, Глобине, Градизьк), Миргорода (маршрутки Хорол-Миргород, а також транзитні автобуси із Комсомольська, Кременчука та Дніпропетровської області), Лубен (всі автобуси транзитні), Оржиці (маршрутки Полтава-Оржиця та Полтава-Гребінка), Гадяча (транзитні автобуси сполученням Кременчук-Гадяч через Миргород, Великі Сорочинці або Миргород, Лохвицю), Великої Багачки (прямий рейс - по неділях, транзитний Кременчук-Полтава - щоденно), Гребінки (транзитна маршрутка із Полтави), Семенівки (всі рейси транзитні), Шишак (транзитна маршрутка із Кременчука через Миргород, Великі Сорочинці), Комсомольська (транзитний автобус із Миргорода через Семенівку, Глобине, Градизьк, Кременчук). Також міжміськими автобусами можна дістатися Дніпропетровської області, зокрема, Кам’янського (через Верхньодніпровськ) та Дніпра (через Верхньодніпровськ та Кам’янське). Всі автобуси транзитні, слідують із Лубен та Миргорода. Деякі рейси виконуються по днях.





Для зручності перегляду рейсів, розклад згруповано за напрямками. Щоб подивитися розклад рейсів, необхідно натиснути на потрібний напрямок.

Важливо! На сайті НЕМОЖЛИВО забронювати або придбати квиток на автобусний рейс. Матеріал розміщено для попереднього ознайомлення. Деякі автобуси можуть бути відмінені. Інформацію стосовно будь-якого рейсу УТОЧНЮЙТЕ у довідковій автостанції та безпосередньо на станції, оскільки з різних причин розклад окремих маршрутів може бути змінено.

м. Хорол
вул. Київська, 11



тел. (05362)33-157, (093)792-34-40.
Режим роботи: 5:00-18:30





розклад руху автобусів УТОЧНЮЙТЕ у довідковій автостанції

Полтавський напрямок (на Полтаву)

Час відправл. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Хоролу Рейс Час відправл. із Хоролу Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
13:20 15:40 Хорол-Полтава: Білоцерківка, Решетилівка 05:30 07:30 вт.-сб.
04:50 05:45 Оржиця-Полтава: Білоцерківка 05:50 07:45 пн.-пт.
10:33 12:35 Хорол-Полтава: Білоцерківка, Решетилівка 06:25 08:20 пн.-вт.
06:50 07:15 Семенівка-Полтава: Білоцерківка 07:20 09:20 щоденно
08:55 10:05 Оболонь-Полтава: Білоцерківка 10:10 12:00 пн.-пт., нд.
16:20 18:35 Хорол-Полтава: Білоцерківка, Решетилівка 12:20 14:45 пн.-пт., нд.
18:10 20:05 Хорол-Полтава 14:15 16:25 нд.
15:05 17:30 Гребінка-Полтава: Чапаєвка, Білоцерківка 17:35 19:20 щоденно

Кременчуцький напрямок (на Семенівку, Кременчук, Горішні Плавні)

Час відправл. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Хоролу Рейс Час відправл. із Хоролу Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
06:10 07:05 Лубни-Кременчук: Глобине, Градизьк 07:15 10:15 щоденно
07:05 07:55 Миргород-Кременчук: Хорол, Семенівка 08:00 10:10 щоденно
07:40 08:40 Лубни-Дніпро: Кременчук, Кам’янське 08:45 15:00 щоденно
07:10 09:10 Шишаки-Кременчук: Семенівка 09:15 11:15 щоденно
06:50 10:40 Гадяч-Кременчук: Семенівка 10:45 13:10 щоденно
10:00 12:25 Полтава-Кременчук: Семенівка 12:30 14:15 щоденно
13:15 14:25 Миргород-Горішні Плавні (Комсомольськ) 14:30 17:35 щоденно
14:40 15:30 Миргород-Кам’янське (Дніпродзержинськ) 15:35 19:35 пн.-вт., чт.-нд.
13:50 15:40 Полтава-Семенівка: Куторжиха, Карпиха 15:45 16:15 щоденно
14:40 16:25 Полтава-Оболонь: Семенівка 16:30 17:40 пн.-пт., нд.
14:30 16:50 Гадяч-Кременчук: Семенівка, Глобине 16:55 19:00 щоденно
17:20 19:20 Полтава-Наріжжя: Семенівка, Худоліївка 19:20 21:05 пт.
17:20 19:20 Полтава-Семенівка (без заїзду на АС) 19:20 19:40 нд.

Лубенський напрямок (на Лубни)

Час відправл. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Хоролу Рейс Час відправл. із Хоролу Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
06:00 07:35 Новачиха-Лубни: Покровська Багачка 07:40 08:35 ср., пт., нд.
07:55 09:50 Кременчук-Лубни: Мусіївка, Мацківці 10:10 11:20 пт.-нд.
12:00 15:00 Кременчук-Лубни: Ковтуни, П.Багачка 15:10 16:00 щоденно
09:50 15:40 Дніпро-Лубни 15:45 16:45 щоденно

Миргородський напрямок (на Миргород, Шишаки, Лохвицю, Гадяч)

Час відправл. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Хоролу Рейс Час відправл. із Хоролу Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність

ХОРОЛ-ГАДЯЧ ХОРОЛ-ШИШАКИ ХОРОЛ-ЛОХВИЦЯ ХОРОЛ-ПОЛТАВА

06:00 09:35 Горішні Плавні-Миргород 09:40 11:05 щоденно
08:30 10:29 Кременчук-Гадяч: Миргород, В.Сорочинці 10:30 12:55 щоденно
07:20 12:00 Кам’янське-Миргород 12:05 13:05 пн.-вт., чт.-нд.
11:25 13:20 Кременчук-Миргород: Ковалі, Петрівці 13:25 14:10 щоденно
12:30 14:10 Кременчук-Шишаки: Миргород, В.Сорочинці 14:15 16:20 щоденно
13:15 14:45 Кременчук-Полтава: Миргород, В.Багачка 14:50 18:15 щоденно
15:00 16:40 Кременчук-Гадяч: Миргород, Лохвиця 16:45 20:05 щоденно

ХОРОЛ-МИРГОРОД ХОРОЛ-НОВОАВРАМІВКА ХОРОЛ-КОВАЛІ

06:20 07:15 Хорол-Миргород: Ковалі, Петрівці 07:20 08:05 щоденно
10:20 11:15 Хорол-Миргород: Ковалі, Петрівці 12:00 12:45 щоденно
17:10 17:55 Хорол-Миргород: Ковалі, Петрівці 18:10 18:45 щоденно

Оржицький напрямок (на Оржицю, Лубни, Гребінку)

Час відправл. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Хоролу Рейс Час відправл. із Хоролу Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
06:25 08:15 Полтава-Оржиця: Мусіївка, Лукім’я 08:20 09:20 щоденно
07:55 10:05 Кременчук-Лубни: Лукім’я, Мацківці 10:10 11:20 пт.-нд.
10:05 11:50 Полтава-Гребінка: Оржиця, Круподеринці 11:55 14:30 щоденно
13:00 14:40 Полтава-Оржиця: Мусіївка, Лукім’я 14:45 15:45 пн.-пт.
14:58 16:40 Полтава-Оржиця: Мусіївка, Лукім’я 16:45 17:45 щоденно

Приміське сполучення (на Бовбасівку, Улянівку, Вергуни, Орликівщину)

Час відправл. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Хоролу Рейс Час відправл. із Хоролу Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність

ХОРОЛ-ПАВЛІВКА ХОРОЛ-ШИШАКИ

07:30 08:00 Хорол-Павлівка: Шишаки, Падусі 07:00 07:25 ср., пт., нд.
11:20 12:00 Хорол-Павлівка: Шишаки, Падусі 10:40 11:20 ср., пт., нд.

ХОРОЛ-НОВАЧИХА ЛУБНИ-НОВАЧИХА

06:00 07:35
Хорол-Новачиха: Клепачі, Новооріхівка
Хорол АС-111:55
Шишаки12:35
Клепачі12:47
Вергуни12:55
Іващенки13:10
Новооріхівка13:16
Остапенки13:30
Новачиха13:35
11:55 13:35 пн.
10:55 11:50 Лубни-Новачиха: Клепачі, Новооріхівка 11:55 13:35 ср., пт., нд.

ХОРОЛ-ВЕРГУНИ ХОРОЛ-КЛЕПАЧІ

07:45 08:25
Хорол-Вергуни: Шишаки, Клепачі
Хорол05:40
Шишаки06:13
Клепачі06:19
Вергуни06:25
05:40 06:25 ср., пт., нд.
11:25 12:00
Хорол-Вергуни: Шишаки, Клепачі
Хорол10:45
Шишаки11:10
Клепачі11:15
Вергуни11:20
10:45 11:20 ср., пт., нд.

ХОРОЛ-УЛЯНІВКА ХОРОЛ-СТАРОАВРАМІВКА

06:15
Хорол-Улянівка: Бутівці, Староаврамівка
Хорол05:20
Пристань05:33
Бутівці05:40
Староаврамівка05:49
Стайки05:56
Улянівка06:00
05:20 06:00 ср., пт., нд.
12:00
Хорол-Улянівка: Бутівці, Староаврамівка
Хорол11:10
Пристань11:23
Бутівці11:30
Староаврамівка11:39
Стайки11:46
Улянівка11:50
11:10 11:50 ср., пт., нд.

ХОРОЛ-ОРЛИКІВЩИНА ХОРОЛ-НОВОІВАНІВКА

07:10 08:10
Хорол-Орликівщина: Вербине, Лагодівка
Хорол06:15
Демина Балка06:25
Вербине06:31
Червоне06:46
Лагодівка06:51
Новоіванівка06:58
Орликівщина07:05
06:15 07:05 ср., пт., нд.
13:00 13:50
Хорол-Орликівщина: Вербине, Лагодівка
Хорол11:00
Демина Балка11:10
Вербине11:16
Червоне11:31
Лагодівка11:36
Новоіванівка11:43
Орликівщина12:00
11:00 12:00 ср., пт., нд.

ХОРОЛ-КРИВЦІ ХОРОЛ-БРИГАДИРІВКА

06:55 07:50
Хорол-Кривці: Ялосовецьке, Бригадирівка
Хорол06:15
Вербине06:29
Новоіванівка06:39
Ялосовецьке06:43
Бригадирівка06:51
Кривці06:55
06:15 06:55 ср., пт., нд.
11:40 12:20
Хорол-Кривці: Ялосовецьке, Бригадирівка
Хорол11:00
Вербине11:16
Новоіванівка11:29
Ялосовецьке11:33
Бригадирівка11:36
Кривці11:40
11:00 11:40 ср., пт., нд.

ХОРОЛ-ВЕЛИКА БАГАЧКА

06:15 08:00 Хорол-Велика Багачка: Радивонівка 11:00 12:45 нд.

ХОРОЛ-БОВБАСІВКА ХОРОЛ-ТРУБАЙЦІ

06:00
Хорол-Бовбасівка: Вишняки, Трубайці, Кулики
Хорол05:10
Вишняки05:19
Костюки05:26
Трубайці05:39
Кулики05:47
Бовбасівка05:55
05:10 05:55 ср., пт., нд.
10:50
Хорол-Бовбасівка: Вишняки, Трубайці, Кулики
Хорол10:00
Вишняки10:09
Костюки10:16
Трубайці10:29
Кулики10:37
Бовбасівка10:45
10:00 10:45 ср., пт., нд.


2015-2017