Розклад руху автобусів по автостанції ХОРОЛ АС-2

Хорол АС-2 - одна із двох автостанцій Хорола. Знаходиться вздовж автотраси Київ-Харків.

Хорол пов’язаний автобусним сполученням із більшістю районів Полтавщини (Великобагачанським, Гадяцьким, Глобинським, Гребінківським, Кобеляцьким, Кременчуцьким, Лохвицьким, Лубенським, Миргородським, Новосанжарським, Оржицьким, Пирятинським, Полтавським, Решетилівським, Семенівським, Чорнухинським, Чутівським), а також із іншими областями України (Вінницькою, Дніпропетровською, Житомирською, Київською, Харківською, Хмельницькою, Черкаською та Чернігівською). Щоденно із автостанції відправляється понад 50 автобусів, а в окремі дні їх кількість перевищує за 70. Основні напрямки: Київ, Харків, Полтава, Лубни, Миргород. Автостанція Хорол АС-2 обслуговує всі транзитні автобуси.

Скориставшись автобусами, які відправляються із автовокзалу, можна дістатися наступних населених пунктів Полтавщини: Великих Сорочинець, Гадяча, Глобиного, Горошиного, Градизька, Круподеринець, Кобеляк, Горішніх Плавней, Кременчука, Лохвиці, Лубен, Миргорода, Новооріхівки, Оболоні, Оржиці, Пирятина, Полтави, Решетилівки, Семенівки, Малинівки, Чорнух, Чутового. Також із автостанції пасажири можуть здійснити поїздку по Україні. Найкраще сполучення Хорол має із Києвом (через аеропорт Бориспіль) та Харковом (по декілька рейсів на день). Крім того, можна дістатися також Кам’янського (через Верхньодніпровськ), Дніпра (через Верхньодніпровськ та Кам’янське), Коропа (через Прилуки та Ніжин), Прилук, Хмельницького (через Київ, Житомир, Бердичів, Хмільник), Черкас (через Чорнобай або Драбів та Золотоношу), Чернігова (через Прилуки та Ніжин).





Для зручності пошуку рейсів, розклад згруповано за напрямками. Щоб знайти необхідний рейс, потрібно натиснути на напрямок.

Важливо! На сайті НЕМОЖЛИВО забронювати або придбати квиток на автобус. Матеріал розміщено з метою попереднього ознайомлення. Деякі автобусні рейси можуть бути відмінені. Інформацію стосовно будь-якого рейсу УТОЧНЮЙТЕ у довідковій автостанції та безпосередньо на станції, оскільки з різних причин розклад окремих маршрутів може бути змінено.

м. Хорол
вул. Глибокодолинська, 27, автотраса Київ-Харків



тел. (05362)33-582, (093)792-25-06
Режим роботи: 5:30-20:00





розклад руху автобусів УТОЧНЮЙТЕ у довідковій автостанції

Київський напрямок (на Лубни, Пирятин, Київ, Черкаси, Чернігів)

Час відправл. із початкової станції Час прибуття до Хоролу Рейс Час відправл. із Хоролу Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність

ХОРОЛ-КИЇВ ХОРОЛ-БОРИСПІЛЬ ХОРОЛ-ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ

00:15 04:10 Харків-Київ (Гюнсел): аеропорт Бориспіль
gunsel.ua
04:15 08:00 щоденно
05:00 06:10 Полтава-Київ: Лубни, Пирятин 06:10 09:30 щоденно
07:00 08:25 Полтава-Київ: Лубни, Пирятин 08:30 11:30 щоденно
06:15 09:45 Харків-Київ (Гюнсел): аеропорт Бориспіль
gunsel.ua
09:50 14:00 щоденно
09:00 10:10 Полтава-Київ: Лубни, Пирятин 10:10 13:30 щоденно
10:30 12:00 Полтава-Київ: Лубни, Пирятин 12:03 16:00 пт., нд.
08:30 12:55 Харків-Київ: Лубни, Пирятин
firma-ikarus.com.ua
13:00 17:35 щоденно
14:00 15:10 Полтава-Київ: Лубни, Пирятин 15:10 18:30 щоденно
15:30 16:10 Миргород-Київ: Лубни, Пирятин, Бориспіль 16:15 20:20 щоденно
13:10 16:40 Харків-Хмельницький: Київ, Житомир 16:40 04:15 пн., пт.-нд.
17:00 18:10 Полтава-Київ: Лубни, Пирятин 18:10 21:30 щоденно
17:00 20:55 Харків-Київ (Гюнсел): аеропорт Бориспіль
gunsel.ua
21:00 00:30 щоденно

ХОРОЛ-ЛУБНИ ХОРОЛ-ПИРЯТИН ХОРОЛ-ОРЖИЦЯ ХОРОЛ-ЧЕРКАСИ

05:50 06:45 Миргород-Черкаси: Лубни, Оржиця 06:50 11:05 щоденно
06:00 07:40 Кременчук-Пирятин: Лубни 07:45 09:20 щоденно
07:55 09:55 Полтава-Чорнухи: П.Багачка, Лубни 10:00 12:20 щоденно
08:05 10:04 Полтава-Черкаси: Пирятин, Золотоноша 10:09 15:45 щоденно
08:50 10:25 Полтава-Прилуки: Лубни, Пирятин 10:30 13:00 пт.-нд.
10:55 12:30 Полтава-Оржиця: Лубни 12:35 14:20 щоденно
12:25 14:10 Полтава-Чернігів: Пирятин, Прилуки, Ніжин 14:15 20:25 щоденно
12:50 14:25 Полтава-Оржиця: Лубни 14:30 16:15 пн.-пт.
13:45 15:15 Полтава-Новооріхівка: П.Багачка, Березівка 15:20 16:10 щоденно
09:50 15:55 Дніпро-Лубни 16:00 16:45 щоденно
12:00 15:50 Кобеляки-Короп: Лубни, Прилуки, Ніжин 16:05 22:05 пн., пт.
14:30 16:05 Полтава-Лохвиця: Лубни, Чорнухи 16:10 19:15 щоденно
15:00 16:30 Полтава-Прилуки: Лубни, Пирятин 16:35 19:00 щоденно
15:50 17:30 Полтава-Пирятин: Лубни 17:35 19:25 вт.-сб.
17:35 19:05 Полтава-Лубни: Покровська Багачка 19:10 19:50 щоденно
18:30 20:00 Полтава-Лубни: Покровська Багачка 20:05 20:40 пн.вт.чт.пт.

Полтавський напрямок (на Полтаву, Кобеляки, Харків)

Час відправл. із початкової станції Час прибуття до Хоролу Рейс Час відправл. із Хоролу Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність

ХОРОЛ-ХАРКІВ ХОРОЛ-ЧУТОВЕ ХОРОЛ-ВАЛКИ

22:45 02:15 Київ-Харків (Гюнсел): Полтава
gunsel.ua
02:20 06:10 щоденно
08:00 11:35 Київ-Харків (Гюнсел): Полтава, Чутове
gunsel.ua
11:40 15:30 щоденно
09:00 12:50 Київ-Єсентуки: Полтава, Харків
askuktrans.com.ua, kavkaz-line.ru
12:55 18:25 пн., пт.
07:00 сб. 16:40 Слупськ-Запоріжжя/Słupsk-Zaporoże
odri-ua.com
16:40 02:10 нд.
13:30 17:20 Київ-Харків: Полтава, Чутове, Валки
firma-ikarus.com.ua
17:25 22:00 щоденно
14:25 18:05 Київ-Харків (Гюнсел): Полтава
gunsel.ua
18:10 21:35 щоденно
06:30 20:30 Кельн-Харків/Köln-Charkiw
kan-trans.com
20:30 23:30 нд.

ХОРОЛ-ПОЛТАВА ХОРОЛ-РЕШЕТИЛІВКА ХОРОЛ-КОБЕЛЯКИ

05:00 05:45 Лубни-Полтава: Білоцерківка, Решетилівка 05:50 07:35 пн.вт.чт.пт.
06:25 06:28 Хорол-Полтава: Білоцерківка, Решетилівка 06:30 08:20 пн.-вт.
06:10 07:00 Новооріхівка-Полтава: Красногорівка 07:05 08:45 щоденно
05:10 07:10 Оржиця-Полтава: Решетилівка 07:15 08:50 пн.-пт.
06:50 07:25 Семенівка-Полтава: Білоцерківка 07:30 09:20 щоденно
07:25 08:00 Лубни-Полтава 08:05 09:40 вт.-чт., сб.
05:30 08:25 Лохвиця-Полтава: Білоцерківка 08:30 10:55 щоденно
07:20 08:55 Пирятин-Полтава: Білоцерківка 09:00 11:00 вт.-сб.
08:55 10:15 Оболонь-Полтава: Білоцерківка 10:20 12:00 пн.-пт., нд.
09:40 10:25 Лубни-Полтава 10:30 12:10 пн., пт., нд.
09:45 10:40 Оржиця-Полтава: Білоцерківка 10:45 12:40 щоденно
08:05 10:50 Прилуки-Полтава: Білоцерківка 10:55 13:10 щоденно
12:20 12:25 Хорол-Полтава: Білоцерківка, Решетилівка 12:25 14:45 пн.-пт., нд.
09:40 13:45 Київ-Полтава 13:47 15:30 пн., сб.
12:30 14:00 Біляки-Полтава: Білоцерківка, Решетилівка 14:05 15:50 вт.-чт.
13:20 14:05 Семенівка-Полтава: Білоцерківка 14:10 16:00 пт.
12:00 14:05 Наріжжя-Полтава: Білоцерківка 14:10 16:00 нд.
14:15 14:25 Хорол-Полтава: Білоцерківка, Решетилівка 14:30 16:25 нд.
13:45 15:35 Горошине-Полтава: Білоцерківка, Решетилівка 15:40 17:15 чт.-нд.
14:10 16:35 Чорнухи-Полтава: Білоцерківка 16:40 18:40 щоденно
15:30 17:05 Оржиця-Полтава: Решетилівка 17:10 18:50 щоденно
16:00 17:10 Малинівка-Полтава/Чапаєвка-Полтава 17:12 18:30 нд.
15:05 17:40 Гребінка-Полтава: Мар’янівка, Білоцерківка 17:45 19:20 щоденно
15:00 18:05 Прилуки-Полтава: Білоцерківка 18:10 20:00 пт.-нд.
12:40 18:40 Короп-Кобеляки: Полтава 18:45 22:00 чт., нд.
13:00 18:46 Черкаси-Полтава: Білоцерківка 18:51 20:50 щоденно
18:05 19:00 Оржиця-Полтава: Білоцерківка 19:05 20:50 щоденно
13:05 19:55 Чернігів-Полтава: Решетилівка 20:00 21:45 щоденно

Миргородський напрямок (на Миргород, Гадяч, Шишаки)

Час відправл. із початкової станції Час прибуття до Хоролу Рейс Час відправл. із Хоролу Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
06:00 09:45 Горішні Плавні-Миргород 09:50 11:05 щоденно
08:30 10:40 Кременчук-Гадяч: Миргород, В.Сорочинці 10:45 12:55 щоденно
07:20 12:10 Кам’янське-Миргород 12:25 13:05 пн.-вт., чт.-нд.
08:10 12:30 Черкаси-Миргород
avtostancia.com.ua
12:35 13:25 пн., пт.-нд.
13:30 17:15 Черкаси-Миргород 17:20 18:15 щоденно

Кременчуцький напрямок (на Кременчук, Оржицю, Семенівку)

Час відправл. із початкової станції Час прибуття до Хоролу Рейс Час відправл. із Хоролу Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
06:45 08:15 Полтава-Біляки: Семенівка, Веселий Поділ 08:20 09:50 вт.-чт.
07:40 08:25 Лубни-Дніпро: Кременчук, Кам’янське 08:30 15:00 щоденно
07:10 09:00 Шишаки-Кременчук: Семенівка 09:05 11:15 щоденно
09:00 10:15 Полтава-Горошине: Семенівка, Оболонь 10:20 11:50 чт.-нд.
09:35 11:05 Пирятин-Кременчук: Семенівка 11:10 13:20 щоденно
10:05 11:35 Полтава-Гребінка: Оржиця, Круподеринці 11:40 13:50 щоденно
13:15 14:10 Миргород-Горішні Плавні: Кременчук 14:15 17:35 щоденно
13:15 14:45 Полтава-Малинівка/Полтава-Чапаєвка 14:50 15:45 нд.
14:40 15:20 Миргород-Кам’янське: Кременчук 15:25 19:35 пн.-вт., чт.-нд.
13:50 15:30 Полтава-Семенівка: Куторжиха, Карпиха 15:35 16:15 щоденно
14:40 16:15 Полтава-Оболонь: Семенівка 16:20 17:40 пн.-пт., нд.
14:30 16:40 Гадяч-Кременчук: Семенівка, Глобине 16:45 19:00 щоденно
17:20 19:15 Полтава-Семенівка (без заїзду на АС) 19:15 19:40 нд.

Міжнародне сполучення (у Німеччину, Польщу, Росію)

Час відправл. із початкової станції Час прибуття до Хоролу Рейс Час відправл. із Хоролу Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
01:05 04:30 Харків-Кельн/Charkiw-Köln
kan-trans.com
04:30 18:40 сб.
01:05 04:30 Харків-Гамбург/Charkiw-Hamburg
kan-trans.com
04:30 18:15 сб.
01:05 04:30 Харків-Штутгарт/Charkiw-Stuttgart
kan-trans.com
04:30 17:40 сб.
09:00 12:50 Київ-Єсентуки/Киев-Ессентуки
askuktrans.com.ua, kavkaz-line.ru
12:55 18:25 пн., пт.
10:00 19:40 Запоріжжя-Слупськ/Zaporoże-Słupsk
odri-ua.com
19:40 03:50 ср.


2015-2018