Розклад руху автобусів по автостанції ХОРОЛ АС-2

Хорол АС-2 - одна із двох автостанцій Хорола. Знаходиться вздовж автотраси Київ-Харків.

Хорол пов’язаний автобусним сполученням із усіма районами Полтавщини (Кременчуцьким, Лубенським, Миргородським та Полтавським), а також із іншими областями України (Дніпропетровською, Київською, Харківською, Черкаською, Чернігівською та ін.). Щоденно із автостанції відправляється понад 50 автобусів, а в окремі дні їх кількість перевищує за 70. Основні напрямки: Київ, Харків, Полтава, Лубни, Миргород. Із автостанції Хорол АС-2 відправляються всі транзитні автобуси.

Скориставшись автобусами, які відправляються із автовокзалу, можна дістатися наступних населених пунктів Полтавщини: Глобиного, Градизька, Круподеринець, Кременчука, Лохвиці, Лубен, Миргорода, Оболоні, Оржиці, Пирятина, Полтави, Решетилівки, Семенівки, Малинівки, Чорнух, Чутового. Також із автостанції пасажири можуть здійснити поїздку по Україні. Найкраще сполучення Хорол має із Києвом (через аеропорт Бориспіль) та Харковом (по декілька рейсів на день). Крім того, можна дістатися також Кам’янського (через Верхньодніпровськ), Дніпра (через Верхньодніпровськ та Кам’янське), Прилук, Черкас (через Чорнобай або Драбів та Золотоношу) та ін.





Для зручності пошуку рейсів, розклад згруповано за напрямками. Щоб знайти необхідний рейс, потрібно натиснути на напрямок.

Важливо! На сайті НЕМОЖЛИВО забронювати або придбати квиток на автобус. Матеріал розміщено з метою попереднього ознайомлення. Деякі автобусні рейси можуть бути відмінені. Інформацію стосовно будь-якого рейсу УТОЧНЮЙТЕ на автостанції та водіїв автобусів, оскільки з різних причин розклад окремих маршрутів може бути змінено.

м. Хорол
вул. Глибокодолинська, 27, автотраса Київ-Харків






розклад руху автобусів УТОЧНЮЙТЕ у водіїв автобусів, можлива зупинка автобусів біля АЗС WOG, у напрямку Києва - навпроти автостанції

Київський напрямок (на Лубни, Пирятин, Київ, Черкаси)

Час відправлення із початкової станції Час прибуття до Хоролу Рейс Час відправлення із Хоролу Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність

ХОРОЛ-КИЇВ ХОРОЛ-АЕРОПОРТ БОРИСПІЛЬ ХОРОЛ-ЛЬВІВ

07:30 11:10 Харків-Щецин: Київ, Луцьк, Ковель 11:10 14:00 через день
10:00 13:35 Харків-Київ: Лубни, Пирятин, Бориспіль 13:35 16:50 щоденно
15:30 16:10 Миргород-Київ: Лубни, Пирятин, Бориспіль
avtotur.net
16:15 19:30 щоденно

ХОРОЛ-ЛУБНИ ХОРОЛ-ПИРЯТИН ХОРОЛ-ОРЖИЦЯ ХОРОЛ-ЧЕРКАСИ

05:50 06:45 Миргород-Черкаси: Лубни, Оржиця 06:50 11:05 Пн., Пт.-Нд.
05:50 07:40 Кременчук-Пирятин: Лубни 07:45 09:20 щоденно
07:55 09:45 Полтава-Чорнухи: П.Багачка, Лубни 09:50 12:20 щоденно
08:05 10:04 Полтава-Черкаси: Пирятин, Золотоноша 10:09 15:45 Вт., Пт., Нд.
12:50 14:25 Полтава-Оржиця: Лубни 14:30 16:15 Пн.-Пт.
09:50 15:55 Дніпро-Лубни 16:00 16:45 щоденно
14:30 16:05 Полтава-Лохвиця: Лубни, Чорнухи 16:10 18:55 щоденно
17:35 19:05 Полтава-Лубни: Покровська Багачка 19:10 19:50 щоденно

Полтавський напрямок (на Полтаву, Чутове, Харків)

Час відправлення із початкової станції Час прибуття до Хоролу Рейс Час відправлення із Хоролу Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність

ХОРОЛ-ХАРКІВ ХОРОЛ-ЧУТОВЕ ХОРОЛ-ВАЛКИ

22:00 01:40 Київ-Харків: Полтава, Чутове, Валки
zs7.com.ua
01:40 05:30 щоденно
08:00 11:40 Київ-Харків: Полтава, Чутове, Валки
zs7.com.ua
11:40 15:30 щоденно
07:55 11:55 Київ-Харків: Полтава 11:55 14:55 щоденно
10:00 13:20 Київ-Харків: Полтава 13:20 16:50 щоденно
10:00 13:40 Київ-Харків: Полтава, Чутове, Валки
zs7.com.ua
13:40 17:30 щоденно
12:00 15:40 Київ-Харків: Полтава, Чутове, Валки
zs7.com.ua
15:40 19:30 щоденно

ХОРОЛ-ПОЛТАВА ХОРОЛ-РЕШЕТИЛІВКА

05:10 07:10 Оржиця-Полтава: Решетилівка 07:15 08:50 Пн.-Пт.
07:25 08:00 Лубни-Полтава 08:05 09:40 Вт.-Чт., Сб.
05:30 08:25 Лохвиця-Полтава: Білоцерківка 08:30 10:55 щоденно
08:55 10:15 Оболонь-Полтава: Білоцерківка 10:20 12:00 Пн., Ср., Пт.
09:40 10:25 Лубни-Полтава 10:30 12:10 Пн., Пт., Нд.
13:20 14:05 Семенівка-Полтава: Білоцерківка 14:10 16:00 Пт.
14:55 15:25 Лубни-Полтава: Білоцерківка, Решетилівка 15:25 16:50 щоденно
14:10 16:35 Чорнухи-Полтава: Білоцерківка 16:40 18:00 щоденно
16:00 17:10 Малинівка-Полтава/Чапаєвка-Полтава 17:12 18:30 Нд.
14:00 17:35 Київ-Полтава: Білоцерківка, Решетилівка
zs7.com.ua
17:35 19:10 щоденно
15:05 17:40 Гребінка-Полтава: Мар’янівка, Білоцерківка 17:45 19:20 щоденно
13:00 18:10 Черкаси-Полтава: Білоцерківка 18:11 20:10 Пн., Чт., Сб.
16:00 19:35 Київ-Полтава: Білоцерківка, Решетилівка
zs7.com.ua
19:35 21:10 щоденно
18:00 21:35 Київ-Полтава: Білоцерківка, Решетилівка
zs7.com.ua
21:35 23:10 щоденно

Миргородський напрямок (на Миргород)

Час відправлення із початкової станції Час прибуття до Хоролу Рейс Час відправлення із Хоролу Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
07:20 11:50 Кам’янське-Миргород 11:50 12:30 Пн.-Вт.Чт.-Нд.
08:50 12:45 Київ-Миргород
avtotur.net
12:45 13:20 щоденно
13:30 17:15 Черкаси-Миргород 17:20 18:15 Пн., Пт.-Нд.

Кременчуцький напрямок (на Кременчук, Оржицю, Семенівку)

Час відправлення із початкової станції Час прибуття до Хоролу Рейс Час відправлення із Хоролу Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
07:40 08:25 Лубни-Дніпро: Кременчук, Кам’янське 08:30 15:00 щоденно
09:35 11:05 Пирятин-Кременчук: Семенівка 11:10 13:20 щоденно
10:05 11:35 Полтава-Гребінка: Оржиця, Круподеринці 11:40 13:50 щоденно
13:15 14:45 Полтава-Малинівка/Полтава-Чапаєвка 14:50 15:45 Нд.
14:40 15:20 Миргород-Кам’янське: Кременчук 15:25 19:35 Пн.-Вт.Чт.-Нд.
13:50 15:30 Полтава-Семенівка: Куторжиха, Карпиха 15:35 16:15 щоденно
14:40 16:15 Полтава-Оболонь: Семенівка 16:20 17:40 Пн., Ср., Пт.

Міжнародне сполучення (у Польщу, Німеччину, Чехію)

Час відправлення із початкової станції Час прибуття до Хоролу Рейс (місце відправлення у Хоролі)
сайт перевізника
Час відправлення із Хоролу Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
05:50 07:30 Полтава-Кобленц/Poltawa-Koblenz
odri-ua.com
07:30 22:10 Ср., Сб.
05:50 07:30 Полтава-Фрайбург/Poltawa-Freiburg
odri-ua.com
07:30 00:15 Ср., Сб.
06:00 10:00 Охтирка-Вроцлав/Ochtyrka-Wrocław 10:00 10:10 Вт., Чт., Сб.
07:30 11:10 Харків-Гдиня/Charków-Gdynia 11:10 14:00 щоденно
07:30 11:10 Харків-Пардубиці/Charkiv-Pardubice 11:10 16:00 щоденно
07:30 11:10 Харків-Щецин/Charków-Szczecin 11:10 14:00 щоденно

2015-2020