Автобус ЛОХВИЦЯ-ПОЛТАВА

через Чорнухи, Лубни, Хорол


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
05:30 Лохвиця АС місто Лохвиця A
05:40 Пестичевське Лохвицький район
05:45 Архипівка Лохвицький район B
05:50 Красне Чорнухинський район
05:55 Нова Діброва Чорнухинський район C
06:00 Пізники Чорнухинський район
06:20 Чорнухи АС смт Чорнухи D
06:30 Пізники Чорнухинський район
06:40 Вороньки Чорнухинський район E
06:45 Мелехи Чорнухинський район
06:50 Загребелля Чорнухинський район
06:55 Городище Чорнухинський район
07:10 Калайдинці Лубенський район F
07:15 Клепачі Лубенський район
07:35 Лубни АС місто Лубни G
08:00 Покровська Багачка Хорольський район H
08:30 Хорол АС-2 місто Хорол I
08:50 Мар’янівка Великобагачанський район
09:25 Білоцерківка Великобагачанський район
10:10 Решетилівка (а/т Київ-Харків) Решетилівський район
10:55 Полтава АВ місто Полтава J
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: БАЗ (30 місць).
Протяжність складає 215 км.
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку ПОЛТАВА-ЛОХВИЦЯ

Автобус Лохвиця-Полтава через Лубни з’єднує районний центр - місто Лохвицю із обласним центром - містом Полтава. Маршрут автобуса проходить територією семи районів: Лохвицьким, Чорнухинським, Лубенським, Хорольським, Великобагачанським, Решетилівським та Полтавським. Відстань між Лохвицею та Полтавою становить 215 км. Найбільші населені пункти на шляху слідування: Чорнухи, Лубни, Хорол та Решетилівка (автотраса Київ-Харків). Повна тривалість поїздки складе 5,5 годин. Із Лохвиці автобус відправляється щоранку, у Полтаві - прибуває на центральний автовокзал на Алмазному.





Скориставшись автобусом Лохвиця-Полтава через Хорол, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Лохвиці - Лохвиця-Пестичевське, Лохвиця-Архипівка, Лохвиця-Красне, Лохвиця-Нова Діброва, Лохвиця-Пізники, Лохвиця-Чорнухи, Лохвиця-Вороньки, Лохвиця-Мелехи, Лохвиця-Загребелля, Лохвиця-Городище, Лохвиця-Калайдинці, Лохвиця-Клепачі, Лохвиця-Лубни, Лохвиця-Покровська Багачка, Лохвиця-Хорол, Лохвиця-Мар’янівка, Лохвиця-Білоцерківка, Лохвиця-Решетилівка, Лохвиця-Полтава;
із Чорнух - Чорнухи-Пізники, Чорнухи-Вороньки, Чорнухи-Мелехи, Чорнухи-Загребелля, Чорнухи-Городище, Чорнухи-Калайдинці, Чорнухи-Клепачі, Чорнухи-Лубни, Чорнухи-Покровська Багачка, Чорнухи-Хорол, Чорнухи-Мар’янівка, Чорнухи-Білоцерківка, Чорнухи-Решетилівка, Чорнухи-Полтава;
із Лубен - Лубни-Покровська Багачка, Лубни-Хорол, Лубни-Мар’янівка, Лубни-Білоцерківка, Лубни-Решетилівка, Лубни-Полтава;
із Хорола - Хорол-Мар’янівка, Хорол-Білоцерківка, Хорол-Решетилівка, Хорол-Полтава;
із інших населених пунктів - Пестичевське-Полтава, Архипівка-Полтава, Красне-Полтава, Нова Діброва-Полтава, Пізники-Полтава, Вороньки-Полтава, Мелехи-Полтава, Загребелля-Полтава, Городище-Полтава, Калайдинці-Полтава, Клепачі-Полтава, Покровська Багачка-Полтава, Мар’янівка-Полтава, Білоцерківка-Полтава.


Час відправлення маршрутки Лохвиця-Полтава по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій або водіїв автобуса. Придбати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Лохвиці, Чорнух, Лубен, Хорола та Полтави.

Інші рейси, якими можна доїхати із ЛОХВИЦІ до ПОЛТАВИ

ЛОХВИЦЯ-ГАДЯЧ-ПОЛТАВА

ЛОХВИЦЯ-МИРГОРОД-ПОЛТАВА

РОМНИ-ПОЛТАВА

2015-2020