Автобус ЛОХВИЦЯ-ПОЛТАВА

через Чорнухи, Лубни, Хорол

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Час відправлення Станція Регіон На карті
05:30 05:30 Лохвиця АС місто Лохвиця A
05:45 05:45 Архипівка Лохвицький район B
05:50 05:50 Красне Чорнухинський район
05:55 05:55 Нова Діброва Чорнухинський район C
06:00 06:00 Пізники Чорнухинський район
06:20 06:20 Чорнухи АС смт Чорнухи D
06:40 06:40 Вороньки Чорнухинський район E
06:55 06:55 Городище Чорнухинський район
07:10 07:10 Калайдинці Лубенський район F
07:15 07:15 Клепачі Лубенський район
07:20 07:35 Лубни АС місто Лубни G
07:55 08:00 Покровська Багачка Хорольський район H
08:30 08:30 Хорол АС-2 місто Хорол I
08:50 08:50 Чапаєвка Великобагачанський район
09:15 09:25 Білоцерківка Великобагачанський район
09:55 10:10 Решетилівка (а/т Київ-Харків) Решетилівський район
10:45 10:55 Полтава АВ місто Полтава J
ПН., ПТ. ВТ.СР.ЧТ.СБ.НД. періодичність
Рейс виконується щоденно. Можливі автобуси на маршруті: БАЗ. Протяжність складає 215 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку ПОЛТАВА-ЛОХВИЦЯ

Інші рейси, якими можна доїхати із ЛОХВИЦІ до ПОЛТАВИ

ЛОХВИЦЯ-ПОЛТАВА через Червонозаводське, Гадяч, Зіньків
ЛОХВИЦЯ-ПОЛТАВА через Миргород, Велику Багачку
РОМНИ-ПОЛТАВА


2015-2017