Розклад руху автобусів по автовокзалу ХАРКІВ АС-1

Харків АС-1 - центральний автовокзал Харкова. Розташована автостанція у центральній частині міста по проспекту Гагаріна. Неподалік автовокзалу знаходиться станція метро «Проспект Гагаріна». Біля автостанції розташовані автобусні зупинки: станція метро Проспект Гагаріна, вулиця Вернадського, Автовокзал, вулиця Молочна. Також поруч із автовокзалом знаходиться залізнична станція Харків-Левада, від якої відправляються приміські поїзди на Зміїв, станцію Шебелинка, Балаклію, Савинці, Ізюм, Люботин, станцію Мерчик, Чугуїв, станцію Гракове, Золочів.


Автовокзал Харків АС-1 надає послуги поточного та попереднього продажу квитків на автобуси приміського, міжміського та міжнародного сполучення; продаж квитків у зворотному напрямку; бронювання квитків. Забронювати та придбати квитки на автобуси, які відправляються із автовокзалу можна також на офіційному сайті bus.kharkov.ua


Від автовокзалу Харків АС-1 пасажири можуть здійснити поїздку по Харківській області, по Україні та за кордон. По області від автостанції відправляються автобуси на Зачепилівку, Кегичівку, Красноград, Сахновщину. Скориставшись автобусами, які курсують між Харковом та іншими регіонами України, пасажири можуть здійснити поїздку до Бердянська, Білокуракиного, Дніпра, Запоріжжя, Кам’янського, Каховки, Києва, Краматорська, Кривого Рогу, Кропивницького, Лисичанська, Львова, Марківки, Миколаєва, Нікополя, Новоайдара, Нової Каховки, Новопскова, Одеси, Полтави, Сєвєродонецька, Старобільська, Сум, Херсона, Хмельницького, Чернівців та багатьох інших.


Для зручності пошуку необхідних рейсів, розклад руху автобусів поділено за напрямками. Щоб переглянути потрібний рейс, необхідно натиснути на напрямок.





Важливо! На сайті НЕМОЖЛИВО придбати або забронювати квиток на той чи інший автобусний рейс. Розміщений матеріал носить ознайомчий характер. Можлива відміна рейсів. Інформацію стосовно будь-якого рейсу УТОЧНЮЙТЕ у довідковій автовокзалу та безпосередньо на вокзалі, оскільки з різних причин розклад окремих маршрутів може бути змінено, а також можуть організовуватися додаткові рейси, у разі підвищення попиту пасажирів у певному напрямку (у більшості випадків - на свята та (або) у п’ятницю і неділю). Розклад руху автобусів, які слідують на міжнародних маршрутах може відрізнятися від зазначеного (може змінюватися залежно від затримок, пов’язаних із простоями на кордоні та пробками на дорогах).

м. Харків
проспект Гагаріна, 22



тел. (057)732-65-02, 732-65-04, (050)406-86-04, (067)579-91-61, (073)410-20-21
Режим роботи: цілодобово




розклад руху автобусів УТОЧНЮЙТЕ у довідковій автовокзалу

Полтавський напрямок (на Київ, Львів, Кропивницький, Чернівці)

Час відпр. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Харкова Рейс Час відпр. із Харкова Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
22:45 06:45 Харків-Київ (Гюнсел): Полтава
gunsel.ua
00:15 08:10 щоденно
08:00 20:40 Харків-Кошалін: Київ, Рівне, Луцьк
caznatrans.com.ua
04:30 14:20 щоденно
Харків-Черкаси: Кременчук, Градизьк
elitexpress.com.ua
06:00 12:15 щоденно
06:35 19:45 Харків-Одеса: Кременчук, Кропивницький
askuktrans.com.ua
06:00 20:20 щоденно
07:30 Вт.Чт.-Нд. 22:40 Харків-Гдиня: Київ, Рівне, Львів
likebus.ua
06:00 17:10 Вт.-Пт., Нд.
12:00 21:00 Харків-Прага: Київ, Рівне, Львів 07:00 15:30 через день
15:50 23:00 Харків-Познань: Полтава, Київ, Львів
bus-k.com
07:00 12:30 через день
12:00 06:40 Краснодар-Чернівці/Краснодар-Черновцы 07:00 02:40 Пн., Чт.
12:10 06:50 Харків-Піла: Київ, Рівне, Львів
kasa.lux-reisen.com
07:15 22:35 щоденно
12:00 21:00 Харків-Прага: Київ, Рівне, Львів
vastrans.com.ua
07:30 15:30 через день
07:30 15:30 Харків-Щецин: Київ, Коростень, Ковель
vastrans.com.ua
07:30 14:00 через день
09:20 19:05 Харків-Кропивницький: Олександрія 08:20 18:00 через день
Харків-Кропивницький: Олександрія 08:20 15:00 через день
12:45 22:00 Харків-Київ (Фірма Ікарус): Полтава
firma-ikarus.com.ua
08:30 17:35 щоденно
09:50 00:40 Харків-Щецин: Київ, Луцьк, Львів
ternvoyage.com
09:40 20:50 через день
10:05 18:00 Харків-Київ (Фірма Ікарус): Полтава
firma-ikarus.com.ua
10:30 18:55 щоденно
03:35 10:15 Сєвєродонецьк-Зелена Гура: Полтава, Київ, Луцьк
z-time.ua
10:30 Пн.Вт.Чт.Пт.Нд.
Харків-Черкаси: Кременчук, Градизьк
elitexpress.com.ua
12:00 18:30 щоденно
13:30 14:00 Харків-Лодзь: Київ, Коростень, Ковель
bus-k.com
12:00 12:30 щоденно
06:45 10:45 Харків-Полтава: Красноград, Карлівка 12:40 15:55 щоденно
16:00 02:00 Харків-Одеса: Кременчук, Кропивницький 13:30 00:00 щоденно
09:00 14:15 Запоріжжя-Латина: Київ, Луцьк, Львів
bus-trans.com.ua
14:15 13:00 Чт.
09:00 14:30 Сєвєродонецьк-Варшава: Полтава, Київ 14:40 09:40 через день
13:50 07:50 Харків-Чернівці: Київ, К.-Подільський
bustrek.net
14:40 08:10 щоденно
09:30 06:30 Харків-Буковель: Львів, Ів.-Франківськ 15:00 11:50 Пт., Нд.
14:00 06:30 Харків-Затока: Київ, Умань, Одеса 15:00 08:30 Пт., Нд.
22:00 12:30 Харків-Одеса: Кременчук, Черкаси, Умань
elitexpress.com.ua
15:00 05:30 щоденно
16:00 06:30 Харків-Львів: Житомир, Рівне, Луцьк 16:00 07:30 щоденно
08:00 16:00 Харків-Київ (Гюнсел): Полтава
gunsel.ua
17:00 00:45 щоденно
Мелітополь-Щецин: Кропивницький, Львів
winew-reisen.com
17:00 07:30 щоденно
12:30 17:00 Сєвєродонецьк-Львів: Київ, Рівне, Луцьк 17:10 08:15 щоденно
11:20 19:40 Станиця Луганська-Варшава (до Києва): Полтава
bus-k.com
20:00 04:30 щоденно
21:00 08:15 Харків-Гдиня: Київ, Рівне, Луцьк 21:40 06:50 через день
16:00 21:55 Запоріжжя-Прага: Київ, Рівне, Львів
ewe.ua
22:00 07:00 Вт., Пт.
Харків-Прага: Київ, Львів, Ужгород 23:00 16:55 щоденно
17:30 23:25 Марківка-Київ: Полтава, Пирятин 23:30 06:00 щоденно

Красноградський напрямок (на Красноград, Зачепилівку, Сахновщину)

Час відпр. із кінцевої станції Час прибуття до Харкова Рейс Час відпр. із Харкова Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
05:25 07:25 Харків-Красноград: Хрестище 08:10 10:20 Пн.-Сб.
15:15 18:27 Харків-Сахновщина: Красноград 08:28 11:43 щоденно
07:00 10:23 Харків-Зачепилівка: Красноград 11:18 14:15 щоденно
06:45 10:45 Харків-Полтава: Красноград, Карлівка 12:40 15:55 щоденно
11:45 13:55 Харків-Красноград: Хрестище 14:20 16:30 щоденно
13:25 15:35 Харків-Красноград: Хрестище 16:35 18:45 щоденно
13:30 17:20 Харків-Кегичівка: Красноград, Медведівка 18:05 21:55 Пт., Нд.
14:50 18:07 Харків-Зачепилівка: Красноград 18:35 21:28 щоденно

Кегичівський напрямок (на Кегичівку, Старовірівку)

Час відпр. із кінцевої станції Час прибуття до Харкова Рейс Час відпр. із Харкова Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
04:30 07:20 Харків-Кегичівка: Старовірівка 09:00 10:50 щоденно
07:30 10:00 Харків-Кегичівка: Старовірівка 12:00 14:50 щоденно
13:00 15:30 Харків-Кегичівка: Старовірівка 17:00 19:18 щоденно
14:50 17:40 Харків-Кегичівка: Старовірівка 17:48 20:38 Пт., Нд.
13:30 17:20 Харків-Кегичівка: Красноград, Медведівка 18:05 21:55 Пт., Нд.

Дніпровський напрямок (на Дніпро, Кривий Ріг, Одесу, Запоріжжя)

Час відпр. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Харкова Рейс Час відпр. із Харкова Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
20:00 00:15 Суми-Дніпро: Красноград 00:20 05:20 щоденно
16:00 23:20 Харків-Кирилівка: Дніпро, Мелітополь 06:00 14:00 щоденно
11:30 16:40 Харків-Запоріжжя: Красноград 06:30 11:10 щоденно
07:15 15:45 Харків-Кривий Ріг: Красноград, Дніпро 07:15 15:40 щоденно
07:10 16:30 Харків-Бердянськ: Дніпро, Запоріжжя 07:45 16:10 щоденно
08:00 16:10 Харків-Нікополь: Новомосковськ, Дніпро 08:15 16:15 через день
08:40 19:10 Харків-Бердянськ: Дніпро, Запоріжжя 09:00 19:35 щоденно
08:00 19:50 Харків-Арабатська Стрілка: Дніпро, Генічеськ 09:35 21:50 через день
Харків-Запоріжжя: Красноград 10:00 15:00 щоденно
05:30 09:50 Харків-Дніпро: Красноград 10:25 14:50 щоденно
12:00 19:00 Харків-Бердянськ: Запоріжжя, Токмак
busking.com.ua
11:15 19:20 щоденно
12:10 20:40 Харків-Кривий Ріг: Красноград, Дніпро 11:30 19:30 щоденно
15:25 11:35 Краснодар-Дніпро/Краснодар-Днепр 11:40 17:25 Сб.
05:00 08:50 Харків-Запоріжжя: Дніпро 12:00 16:50 щоденно
06:30 10:20 Харків-Дніпро: Красноград 12:45 17:08 щоденно
09:30 13:10 Суми-Бердянськ: Дніпро, Запоріжжя
busking.com.ua
13:15 20:45 щоденно
07:00 12:00 Харків-Дніпро: Красноград, Новомосковськ 13:25 18:10 щоденно
09:20 13:45 Харків-Дніпро: Красноград, Новомосковськ 14:40 19:40 щоденно
06:20 13:00 Харків-Кам’янське: Дніпро 15:25 21:35 щоденно
16:00 07:35 Харків-Одеса: Дніпро, Нікополь, Херсон 15:35 07:00 щоденно
11:00 15:30 Харків-Запоріжжя: Дніпро 16:10 21:20 щоденно
07:00 16:35 Пльзень-Запоріжжя/Plzeň-Záporoží
east-express.cz
16:35 22:00 Пн.Ср.Чт.Сб.Нд.
Харків-Затока: Кр. Ріг, Миколаїв, Одеса 17:15 07:00 щоденно
10:15 14:15 Харків-Дніпро: Красноград, Новомосковськ 17:35 21:55 щоденно
16:30 08:50 Харків-Одеса: Дніпро, Енергодар, Херсон 17:45 08:30 через день
18:50 08:00 Харків-Стрілкове: Дніпро, Запоріжжя, Генічеськ
avtoovi.com
18:30 07:25 щоденно
16:30 08:50 Харків-Одеса: Дніпро, Енергодар, Херсон 18:30 09:15 щоденно
15:00 05:00 Харків-Залізний Порт: Кр.Ріг, Скадовськ 19:00 07:50 щоденно
12:25 16:55 Харків-Дніпро: Красноград 19:05 23:55 щоденно
17:30 09:00 Харків-Залізний Порт: Запоріжжя, Херсон 19:20 11:30 щоденно
18:00 05:30 Харків-Стрілкове: Дніпро, Запоріжжя, Генічеськ
hotabuch.com.ua
19:30 07:35 щоденно
07:00 19:50 Москва-Бердянськ/Москва-Бердянск 20:00 04:00 Вт., Сб.
19:00 Пн.Чт.-Нд. 07:00 Харків-Херсон: Дніпро, Нікополь 20:10 07:45 Ср.-Нд.
20:00 20:25 Суми-Бердянськ: Дніпро, Запоріжжя, Приморськ
busking.com.ua
20:30 06:30 щоденно
18:10 06:00 Харків-Одеса: Кр.Ріг, Миколаїв
likebus.ua
20:30 07:40 щоденно
12:00 23:30 Харків-Стрілкове: Дніпро, Запоріжжя, Генічеськ 20:50 08:50 щоденно
17:35 05:40 Харків-Каховка: Дніпро, Нікополь
kahatp.com.ua
21:20 09:05 щоденно
17:30 21:50 Харків-Дніпро: Красноград 22:20 01:55 щоденно

Лозовський напрямок (на Близнюки, Павлоград, Першотравенськ)

Час відпр. із кінцевої станції Час прибуття до Харкова Рейс Час відпр. із Харкова Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
13:00 18:00 Харків-Павлоград: Первомайський, Лозова 07:25 11:25 щоденно
15:50 20:00 Харків-Першотравенськ: Лозова, Павлоград 10:20 15:00 щоденно
05:00 08:30 Харків-Близнюки: Первомайський, Лозова 12:30 16:10 щоденно

Ізюмський напрямок (на Маріуполь, Покровськ, Сєвєродонецьк)

Час відпр. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Харкова Рейс Час відпр. із Харкова Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
Харків-Бердянськ: Костянтинівка, Маріуполь 04:00 18:15 щоденно
Харків-Бахмут: Чугуїв, Ізюм, Слов’янськ 06:30 12:05 щоденно
12:00 06:50 Варшава-Сєвєродонецьк/Warszawa-Siewierodonieck 07:00 12:30 через день
17:30 Харків-Торецьк: Слов’янськ, Краматорськ 07:50 14:30 щоденно
10:10 20:55 Харків-Маріуполь: Бахмут, Покровськ 09:35 21:25 щоденно
06:05 10:40 Харків-Краматорськ: Ізюм, Слов’янськ 12:10 16:55 Пн.-Сб.
20:00 05:30 Харків-Маріуполь: Краматорськ, Покровськ
zorin-bus.com.ua
13:55 23:40 щоденно
06:20 12:50 Харків-Покровськ: Слов’янськ, Краматорськ 15:05 21:25 щоденно
10:50 15:10 Суми-Краматорськ: Ізюм, Слов’янськ 15:40 20:05 щоденно
05:30 11:35 Харків-Бахмут: Краматорськ, Костянтинівка 16:30 22:25 щоденно
12:20 16:15 Харків-Святогірськ: Ізюм, Студенок 18:20 21:15 щоденно
20:25 Зелена Гура-Сєвєродонецьк/Zielona Góra-Siewierodonieck
z-time.ua
20:30 02:30 Пн.Ср.-Пт.Нд.
12:00 21:10 Кирилівка-Дворічна: Шевченкове, Куп’янськ 21:15 01:15 Пн., Ср., Нд.
10:30 18:30 Харків-Станиця Луганська: Костянтинівка, Сєвєродонецьк 22:00 06:00 щоденно

Балаклійський напрямок (на Донець, Балаклію)

Час відпр. із кінцевої станції Час прибуття до Харкова Рейс Час відпр. із Харкова Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
05:10 08:15 Харків-Балаклія: Зміїв, Донець 08:50 11:55 щоденно
08:25 10:20 Харків-Донець: Зміїв, Андріївка 15:00 16:55 щоденно
13:20 16:25 Харків-Балаклія: Зміїв, Донець 17:02 20:17 щоденно

Сватовський напрямок (на Старобільськ, Сєвєродонецьк, Лисичанськ)

Час відпр. із кінцевої станції Час прибуття до Харкова Рейс Час відпр. із Харкова Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
18:00 00:55 Київ-Марківка: Старобільськ, Біловодськ 01:00 07:30 щоденно
15:50 21:05 Харків-Старобільськ: Куп’янськ, Сватове 07:30 12:40 щоденно
05:10 11:00 Харків-Марківка: Старобільськ, Біловодськ 12:15 18:00 щоденно
05:15 11:50 Харків-Білокуракине: Сватове, Старобільськ 14:00 20:30 щоденно
06:15 12:20 Харків-Троїцьке: Сватове, Н.Дуванка 14:35 20:40 Пт.
06:20 11:30 Харків-Сєвєродонецьк: Сватове, Рубіжне 14:45 19:50 щоденно
07:05 13:45 Харків-Новопсков: Сватове, Старобільськ 15:15 21:40 щоденно
06:35 12:30 Харків-Щастя: Куп’янськ, Сєвєродонецьк 15:45 22:00 щоденно
11:30 15:30 Харків-Старобільськ: Куп’янськ, Сватове 15:55 21:20 Пт.-Нд.
07:10 13:00 Харків-Старобільськ: Куп’янськ, Сватове 16:50 22:15 Чт.-Пт.
16:00 23:25 Київ-Станиця Луганська: Куп’янськ, Сєвєродонецьк
bus-k.com
23:30 08:00 щоденно

Сумський напрямок (на Охтирку, Суми)

Час відпр. із початкової станції Час прибуття до Харкова Рейс Час відпр. із Харкова Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
20:30 00:15 Дніпро-Суми: Богодухів, Охтирка 00:20 06:30 щоденно
20:00 05:45 Бердянськ-Суми: Охтирка
busking.com.ua
05:55 09:50 щоденно
06:30 16:40 Маріуполь-Москва: Суми 16:45 06:00 Пт.
09:25 17:15 Бердянськ-Суми: Охтирка
busking.com.ua
17:20 21:00 щоденно

Білоруський напрямок (на Брест, Барановичі, Мінськ)

Час відправлення із початкової станції Час прибуття до Харкова Рейс Час відправлення із Харкова Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
03:35 10:20 Сєвєродонецьк-Мінськ/Севераданэцк-Мінск
z-time.ua
10:30 13:15 Пн.-Вт., Пт.

Іспанський напрямок (на Мадрид, Барселону, Валенсію)

Час відправлення із початкової станції Час прибуття до Харкова Рейс Час відправлення із Харкова Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
22:00 03:10 Запоріжжя-Мадрид/Zaporiyia-Madrid
odri-ua.com
03:15 16:20 Ср.

Італійський напрямок (на Рим, Неаполь, Салерно)

Час відправлення із початкової станції Час прибуття до Харкова Рейс Час відправлення із Харкова Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
09:00 14:15 Запоріжжя-Латина/Zaporižžja-Latina
bus-trans.com.ua
14:15 13:00 Чт.

Молдовський напрямок (на Кишинів)

Час відправлення із кінцевої станції Час прибуття до Харкова Рейс Час відправлення із Харкова Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
13:15 Ср.Нд. 06:00 Харків-Кишинів/Harkiv-Chișinău 19:00 11:45 Пн., Чт.

Німецький напрямок (на Кобленц, Трір)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Харкова Рейс Час відправлення із Харкова Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
22:00 03:10 Запоріжжя-Кобленц/Saporischschja-Koblenz
odri-ua.com
03:15 23:30 Ср.
22:00 03:20 Запоріжжя-Трір/Saporischschja-Trier
odri-ua.com
03:30 00:50 Ср.
16:00 21:55 Запоріжжя-Кельн/Saporischschja-Köln
ewe.ua
22:00 14:25 Вт., Пт.
16:00 21:55 Запоріжжя-Франкфурт-на-Майні/Saporischschja-Frankfurt am Mainewe.ua 22:00 17:15 Вт.
15:30 21:55 Запоріжжя-Дюссельдорф/Saporischschja-Düsseldorf
busreisen.com.ua
22:00 13:30 Пн., Пт.
15:30 21:55 Запоріжжя-Карлсруе/Saporischschja-Karlsruhe
busreisen.com.ua
22:00 14:00 Пн., Пт.

Польський напрямок (на Кошалін, Познань, Щецин)

Час відпр. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Харкова Рейс Час відпр. із Харкова Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
08:00 20:40 Харків-Кошалін/Charków-Koszalin
caznatrans.com.ua
04:30 14:20 щоденно
07:30 Вт.Чт.-Нд. 22:40 Харків-Гдиня/Charków-Gdynia
likebus.ua
06:00 17:10 Вт.-Пт., Нд.
15:50 23:00 Харків-Познань/Charków-Poznań
bus-k.com
07:00 12:30 через день
06:00 15:30 Харків-Вейхерово/Charków-Wejherowo 07:00 14:30 через день
12:10 06:50 Харків-Піла/Charków-Piła
kasa.lux-reisen.com
07:15 22:35 щоденно
06:00 15:30 Харків-Вейхерово/Charków-Wejherowo
vastrans.com.ua
07:30 14:30 через день
07:30 15:30 Харків-Щецин/Charków-Szczecin
vastrans.com.ua
07:30 14:00 через день
10:20 00:40 Харків-Слупськ/Charków-Słupsk
ternvoyage.com
09:40 21:50 через день
09:50 00:40 Харків-Щецин/Charków-Szczecin
ternvoyage.com
09:40 20:50 через день
03:35 10:15 Сєвєродонецьк-Зелена Гура/Siewierodonieck-Zielona Góra
z-time.ua
10:30 Пн.Вт.Чт.Пт.Нд.
13:30 14:00 Харків-Лодзь/Charków-Łódź
bus-k.com
12:00 12:30 щоденно
09:00 14:30 Сєвєродонецьк-Варшава/Siewierodonieck-Warszawa 14:40 09:40 через день
Мелітополь-Щецин/Melitopol-Szczecin
winew-reisen.com
17:00 07:30 щоденно
21:00 08:15 Харків-Гдиня/Charków-Gdynia 21:40 06:50 через день
15:00 22:45 Запоріжжя-Пльзень/Zaporoże-Pilzno
east-express.cz
22:50 09:00 Пн.-Вт., Пт.

Російський напрямок (на Москву, Краснодар, Кисловодськ)

Час відпр. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Харкова Рейс Час відпр. із Харкова Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
08:00 03:40 Чернівці-Краснодар/Черновцы-Краснодар 03:50 19:00 Пн., Сб.
20:00 05:45 Маріуполь-Москва/Мариуполь-Москва
zorin-bus.com.ua
05:55 22:40 Пн.Ср.Пт.Нд.
07:00 14:30 Бердянськ-Москва/Бердянск-Москва 14:40 06:00 Вт., Сб.
06:30 16:40 Маріуполь-Москва/Мариуполь-Москва
likebus.ua
16:45 06:00 Пт.
20:15 10:25 Харків-Москва/Харьков-Москва
autotrance.moscow
18:30 07:30 через день
12:00 19:40 Київ-Єсентуки/Киев-Ессентуки
askuktrans.com.ua
19:45 22:30 Пт.
06:35 19:40 Одеса-Волгоград/Одесса-Волгоград
askuktrans.com.ua
19:45 18:00 Пн., Пт.
15:20 21:10 Дніпро-Краснодар/Днепр-Краснодар 21:15 17:20 Ср.
19:00 21:55 Дніпро-Воронєж/Днепр-Воронеж 22:00 09:30 Вт.Ср.Пт.-Нд.
Харків-Волгоград/Харьков-Волгоград 22:30 23:55 Вт., Пт., Нд.
11:00 06:20 Харків-Краснодар/Харьков-Краснодар 22:30 17:50 Вт., Пт., Нд.
05:00 Вт.Пт.Нд. 06:20 Харків-Адлер/Харьков-Адлер 23:25 23:20 Вт., Пт., Нд.

Чеський напрямок (на Прагу)

Час відпр. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Харкова Рейс Час відпр. із Харкова Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
13:00 22:50 Харків-Прага/Charkiv-Praha
likebus.ua
06:00 14:30 Чт., Нд.
12:00 21:00 Харків-Прага/Charkiv-Praha 07:00 15:30 через день
12:00 21:00 Харків-Прага/Charkiv-Praha
vastrans.com.ua
07:30 15:30 через день
16:00 21:55 Запоріжжя-Прага/Záporoží-Praha
ewe.ua
22:00 07:00 Вт., Пт.
15:00 22:45 Запоріжжя-Пльзень/Záporoží-Plzeň
east-express.cz
22:50 09:00 Пн.-Вт., Пт.
Харків-Прага/Charkiv-Praha 23:00 16:55 щоденно

2015-2020