Розклад руху автобусів по автовокзалу ХАРКІВ АС-1

Харків АС-1 - центральний автовокзал Харкова. Розташована автостанція у центральній частині міста по проспекту Гагаріна. Неподалік автовокзалу знаходиться станція метро «Проспект Гагаріна». Біля автостанції розташовані автобусні зупинки: станція метро Проспект Гагаріна, вулиця Вернадського, Автовокзал, вулиця Молочна. Також поруч із автовокзалом знаходиться залізнична станція Харків-Левада, від якої відправляються приміські поїзди на Зміїв, станцію Шебелинка, Балаклію, Савинці, Ізюм, Люботин, станцію Мерчик, Чугуїв, станцію Гракове, Золочів.


Автовокзал Харків АС-1 надає послуги поточного та попереднього продажу квитків на автобуси приміського, міжміського та міжнародного сполучення; продаж квитків у зворотньому напрямку; бронювання квитків. Забронювати та придбати квитки на автобуси, які відправляються із автовокзалу можна також на офіційному сайті bus.kharkov.ua


Від автовокзалу Харків АС-1 пасажири можуть здійснити поїздку по Харківській області, по Україні та за кордон. По області від автостанції відправляються автобуси на Зачепилівку, Кегичівку, Красноград, Новоселівку, Сахновщину. Скориставшись автобусами, які курсують між Харковом та іншими регіонами України, пасажири можуть здійснити поїздку до Бердянська, Білокуракиного, Дніпра, Запоріжжя, Кам’янського, Каховки, Києва, Краматорська, Кривого Рогу, Кропивницького, Лисичанська, Миколаєва, Нікополя, Новоайдара, Нової Каховки, Новопскова, Одеси, Полтави, Сєвєродонецька, Старобільська, Сум, Херсона, Хмельницького, Чернівців.


Для зручності пошуку необхідних рейсів, розклад руху автобусів поділено за напрямками. Щоб переглянути потрібний рейс, необхідно натиснути на напрямок.





Важливо! На сайті НЕМОЖЛИВО придбати або забронювати квиток на той чи інший автобусний рейс. Розміщений матеріал носить ознайомчий характер. Можлива відміна рейсів. Інформацію стосовно будь-якого рейсу УТОЧНЮЙТЕ у довідковій автовокзалу та безпосередньо на вокзалі, оскільки з різних причин розклад окремих маршрутів може бути змінено, а також можуть організовуватися додаткові рейси, у разі підвищення попиту пасажирів у певному напрямку (у більшості випадків - на свята та (або) у п’ятницю і неділю). Розклад руху автобусів, які слідують на міжнародних маршрутах може відрізнятися від зазначеного (може змінюватися залежно від затримок, пов’язаних із простоями на кордоні та пробками на дорогах).

м. Харків
проспект Гагаріна, 22



тел. (057)732-65-02, 732-65-04, (050)406-86-04, (067)579-91-61, (073)410-20-21
Режим роботи: цілодобово





розклад руху автобусів УТОЧНЮЙТЕ у довідковій автовокзалу

Полтавський напрямок (на Київ, Кропивницький, Чернівці)

Час відпр. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Харкова Рейс Час відпр. із Харкова Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
22:45 06:45 Харків-Київ (Гюнсел): Полтава
gunsel.ua
00:15 08:10 щоденно
08:00 20:40 Харків-Кошалін: Київ, Рівне, Луцьк
agat.eu
04:30 14:20 через день
15:50 23:00 Харків-Познань: Полтава, Київ, Львів
bus-k.com, agat.eu
07:00 12:30 щоденно
12:00 06:40 Краснодар-Чернівці/Краснодар-Черновцы 07:00 02:40 пн., чт., сб.
09:20 19:05 Харків-Кропивницький: Олександрія 08:20 18:00 щоденно
12:45 22:00 Харків-Київ (Фірма Ікарус): Полтава
firma-ikarus.com.ua
08:30 17:35 щоденно
14:45 04:50 Харків-Одеса: Полтава, Київ, Умань 10:00 00:15 вт., чт., сб.
10:05 18:00 Харків-Київ (Фірма Ікарус): Полтава
firma-ikarus.com.ua
10:30 18:55 щоденно
03:35 10:15 Сєвєродонецьк-Зелена Гура: Полтава, Київ, Луцьк
z-time.ua
10:30 20:00 вт., пт., нд.
08:00 15:00 Харків-Познань: Полтава, Київ, Львів
vvk-bus.com.ua
11:15 17:00 щоденно
16:00 14:00 Харків-Варшава: Полтава, Київ, Ковель
bus-k.com, agat.eu
12:00 10:25 щоденно
07:00 пн.пт. 23:55 Харків-Кишинів: Кременчук, Кропивницький 12:00 05:45 вт., сб.
06:45 10:45 Харків-Полтава: Красноград, Карлівка 12:40 15:55 щоденно
13:50 07:50 Харків-Чернівці: Київ, К.-Подільський
bustrek.net
14:40 08:10 щоденно
09:00 14:30 Сєвєродонецьк-Варшава: Полтава, Київ 14:40 09:40 через день
16:50 09:00 Харків-Затока: Кропивницький, Одеса
askuktrans.com.ua
16:15 08:00 Чт.-Нд.
20:00 16:40 Волгоград-Київ/Волгоград-Киев
vega-reisen.com.ua
16:50 22:50 пн.
08:00 16:00 Харків-Київ (Гюнсел): Полтава
gunsel.ua
17:00 00:45 щоденно
12:45 20:30 Станиця Луганська-Київ: Полтава, Пирятин 20:40 05:25 щоденно
15:30 21:55 Сєвєродонецьк-Колобжег: Київ, Рівне, Луцьк 22:00 10:15 щоденно
18:30 21:55 Дніпро-Прага: Київ, Рівне, Львів
ewe.ua
22:00 07:00 вт., пт.
22:50 08:35 Харків-Ґдиня: Полтава, Київ, Луцьк
ternvoyage.com.ua, vvk-bus.com.ua
22:30 07:00 щоденно
19:30 22:40 Єсентуки-Київ/Ессентуки-Киев
askuktrans.com.ua, kavkaz-line.ru
22:50 06:45 пн., сб.
06:40 21:00 Харків-Колобжег: Київ, Рівне, Львів 23:30 13:55 щоденно

Красноградський напрямок (на Красноград, Зачепилівку, Сахновщину)

Час відпр. із кінцевої станції Час прибуття до Харкова Рейс Час відпр. із Харкова Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
05:25 07:25 Харків-Красноград: Хрестище 08:10 10:20 пн.-сб.
15:15 18:27 Харків-Сахновщина: Красноград 08:28 11:38 щоденно
07:00 10:23 Харків-Зачепилівка: Красноград 11:18 14:15 щоденно
06:45 10:45 Харків-Полтава: Красноград, Карлівка 12:40 15:55 щоденно
04:30 07:36 Харків-Сахновщина: Красноград 13:00 16:07 пн.-сб.
11:45 13:55 Харків-Красноград: Хрестище 14:20 16:30 щоденно
04:35 08:10 Харків-Новоселівка: Красноград, Зачепилівка 15:55 19:30 щоденно
13:25 15:35 Харків-Красноград: Хрестище 16:35 18:45 щоденно
13:20 16:26 Харків-Сахновщина: Красноград 17:12 20:20 пн.-пт., нд.
14:50 18:07 Харків-Зачепилівка: Красноград 18:35 21:43 щоденно
16:25 18:35 Харків-Красноград: Хрестище 19:00 21:10 щоденно

Кегичівський напрямок (на Кегичівку, Старовірівку, Сахновщину)

Час відпр. із кінцевої станції Час прибуття до Харкова Рейс Час відпр. із Харкова Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
04:30 07:20 Харків-Кегичівка: Старовірівка 09:05 11:55 щоденно
08:20 11:10 Харків-Кегичівка: Старовірівка 12:05 14:55 пн.-сб.
13:10 16:00 Харків-Кегичівка: Старовірівка 16:48 19:38 щоденно
15:05 17:55 Харків-Кегичівка: Старовірівка 18:45 21:35 пт., нд.

Дніпровський напрямок (на Дніпро, Кривий Ріг, Одесу, Запоріжжя)

Час відпр. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Харкова Рейс Час відпр. із Харкова Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
20:00 00:30 Суми-Дніпро: Красноград 00:45 05:20 щоденно
16:00 01:30 Харків-Кирилівка: Дніпро, Мелітополь 06:00 14:00 щоденно
Харків-Бердянськ: Дніпро, Запоріжжя 06:50 14:20 через день
07:15 15:45 Харків-Кривий Ріг: Красноград, Дніпро 07:15 15:40 щоденно
08:00 16:10 Харків-Нікополь: Новомосковськ, Дніпро 08:15 16:15 через день
08:40 19:10 Харків-Бердянськ: Дніпро, Запоріжжя 09:00 19:35 щоденно
17:30 20:30 Харків-Дніпро: Красноград
firma-ikarus.com.ua
10:25 15:30 щоденно
12:10 20:40 Харків-Кривий Ріг: Красноград, Дніпро 11:30 19:30 щоденно
06:30 10:20 Харків-Дніпро: Красноград 12:45 17:08 щоденно
06:10 11:20 Харків-Дніпро: Красноград 13:20 18:30 щоденно
07:00 12:00 Харків-Дніпро: Красноград 14:40 19:40 щоденно
06:20 13:00 Харків-Кам’янське: Дніпро 15:25 21:05 щоденно
16:00 07:35 Харків-Одеса: Дніпро, Нікополь, Херсон 15:35 07:00 щоденно
09:00 13:05 Харків-Дніпро: Красноград 17:35 21:55 щоденно
18:50 08:00 Харків-Стрілкове: Дніпро, Запоріжжя, Генічеськ
avtoovi.com
18:30 07:25 щоденно
18:55 04:55 Харків-Кирилівка: Запоріжжя, Мелітополь
firma-ikarus.com.ua
19:00 04:55 щоденно
12:25 16:55 Харків-Дніпро: Красноград 19:05 23:55 щоденно
19:00 07:00 Харків-Херсон: Дніпро, Нікополь 20:10 07:45 щоденно
20:00 06:15 Харків-Бердянськ: Красноград, Запоріжжя 20:30 06:25 щоденно
17:35 05:40 Харків-Каховка: Дніпро, Нікополь 21:20 09:05 щоденно
13:00 21:50 Харків-Кирилівка: Запоріжжя, Мелітополь 21:40 06:30 щоденно
20:00 03:30 Харків-Кирилівка: Запоріжжя 23:00 07:00 щоденно
Харків-Дніпро: Красноград 23:15 04:05 Пт.-Нд.

МІЖНАРОДНІ РЕЙСИ

03:30 01:00 Кобленц-Дніпро/Koblenz-Dnipro
odri-ua.com
01:00 04:50 пн., чт.
04:20 01:10 Франкфурт-на-Майні-Дніпро/Frankfurt am Main-Dnipro
ewe.ua
01:15 04:40 пн.
11:00 03:00 Саратов-Запоріжжя/Саратов-Запорожье 03:05 09:00 пн., чт.
16:30 07:00 Москва-Миколаїв/Москва-Николаев
orion-auto.com.ua
07:10 20:00 через день
09:30 нд. 08:00 Латина-Запоріжжя/Latina-Zaporižžja
bus-trans.com.ua
08:00 13:15 вт.
21:10 09:50 Москва-Дніпро/Москва-Днепр
avtoovi.com
09:50 13:55 щоденно
15:25 12:35 Краснодар-Дніпро/Краснодар-Днепр 12:40 18:25 вт., чт., сб.
08:30 16:35 Прага-Запоріжжя/Praha-Záporoží
east-express.cz
16:35 22:00 чт., нд.
05:30 21:00 Дюссельдорф-Запоріжжя/Düsseldorf-Saporischschja
busreisen.com.ua
21:00 01:30 ср., нд.
04:30 21:00 Карлсруе-Запоріжжя/Karlsruhe-Saporischschja
busreisen.com.ua
21:00 01:30 ср., нд.
01:30 22:55 Кобленц-Запоріжжя/Koblenz-Saporischschja
odri-ua.com
22:55 04:15 ср., нд.

Ізюмський напрямок (на Краматорськ, Покровськ, Сєвєродонецьк)

Час відпр. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Харкова Рейс Час відпр. із Харкова Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
16:00 23:50 Київ-Станиця Луганська: Слов’янськ, Сєвєродонецьк 00:10 07:50 щоденно
13:10 02:50 Колобжег-Сєвєродонецьк/Kołobrzeg-Siewierodonieck 03:00 09:30 щоденно
12:00 06:50 Варшава-Сєвєродонецьк/Warszawa-Siewierodonieck 07:00 12:30 через день
10:50 15:10 Суми-Краматорськ: Ізюм, Слов’янськ 15:40 20:05 щоденно
10:00 15:55 Харків-Покровськ: Слов’янськ, Краматорськ 16:55 23:10 щоденно
07:00 21:10 Зелена Гура-Сєвєродонецьк/Zielona Góra-Siewierodonieck 21:20 03:25 пн., ср., пт.

Балаклійський напрямок (на Донець, Балаклію)

Час відпр. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Харкова Рейс Час відпр. із Харкова Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
05:10 08:15 Харків-Балаклія: Зміїв, Донець 08:50 11:55 щоденно
08:25 10:20 Харків-Донець: Зміїв, Андріївка 15:00 16:55 щоденно
13:20 16:25 Харків-Балаклія: Зміїв, Донець 17:02 20:17 щоденно

Сватовський напрямок (на Старобільськ, Сєвєродонецьк, Лисичанськ)

Час відпр. із кінцевої станції Час прибуття до Харкова Рейс Час відпр. із Харкова Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
16:00 21:35 Харків-Сєвєродонецьк: Сватове, Рубіжне 07:10 12:45 щоденно
15:50 21:05 Харків-Старобільськ: Куп’янськ, Сватове 07:30 12:40 щоденно
09:05 Нд. 16:00 Харків-Новоайдар: Сватове, Старобільськ 10:20 16:25 Пт.
12:00 пн.-пт.нд. 18:10 Харків-Лисичанськ: Сєвєродонецьк 12:40 19:00 пн.-сб.
05:15 11:50 Харків-Білокуракине: Сватове, Старобільськ 14:00 20:30 щоденно
07:05 13:45 Харків-Новопсков: Сватове, Старобільськ 15:15 21:55 щоденно
07:10 13:00 Харків-Старобільськ: Куп’янськ, Сватове 16:50 22:15 щоденно

Російський напрямок (на Москву, Воронєж, Саратов, Ростов)

Час відпр. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Харкова Рейс Час відпр. із Харкова Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
21:40 13:25 Харків-Москва/Харьков-Москва 16:10 08:00 через 3 дні
14:40 17:05 Полтава-Москва: Курск 17:20 07:30 щоденно
20:15 10:15 Харків-Москва/Харьков-Москва
avtoovi.com, autotrance.moscow
18:30 08:30 щоденно
06:15 19:15 Миколаїв-Москва/Николаев-Москва
orion-auto.com.ua
19:30 11:00 через день
16:45 20:50 Дніпро-Москва/Днепр-Москва
avtoovi.com
21:10 09:15 щоденно
16:00 21:35 Харків-Курськ/Харьков-Курск
firma-ikarus.com.ua
07:55 15:00 щоденно
08:00 15:55 Харків-Воронєж/Харьков-Воронеж 07:40 16:20 щоденно
20:00 04:45 Харків-Воронєж/Харьков-Воронеж 20:00 06:10 щоденно
07:00 12:40 Запоріжжя-Саратов/Запорожье-Саратов 12:50 06:00 пн., пт.
19:00 23:55 Запоріжжя-Ростов/Запорожье-Ростов 00:05 15:00 вт., сб.
21:00 11:30 Харків-Ростов/Харьков-Ростов 19:00 12:00 щоденно
08:00 03:40 Чернівці-Краснодар/Черновцы-Краснодар 03:50 19:00 пн., чт., сб.
15:20 21:05 Дніпро-Краснодар/Днепр-Краснодар 21:15 17:20 пн., ср.-чт., сб.
16:30 нд. 15:00 Харків-Ставрополь/Харьков-Ставрополь 16:00 16:00 пт.
09:00 16:50 Київ-Єсентуки/Киев-Ессентуки
askuktrans.com.ua, kavkaz-line.ru
17:20 20:00 пн., пт.
14:30 21:55 Київ-Волгоград/Киев-Волгоград
vega-reisen.com.ua
22:05 13:30 пт.

Сумський напрямок (на Охтирку, Суми)

Час відпр. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Харкова Рейс Час відпр. із Харкова Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
20:30 00:15 Дніпро-Суми: Богодухів, Охтирка 00:20 06:30 щоденно

Міжнародне сполучення (Італія, Молдова, Польща, Росія, Чехія)

Час відпр. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Харкова Рейс Час відпр. із Харкова Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність

ІТАЛІЯ: Салерно, Рим, Неаполь, Болонія

09:00 14:15 Запоріжжя-Латина/Zaporižžja-Latina
bus-trans.com.ua
14:15 13:00 чт.

МОЛДОВА: Кишинів, Дубоссари, Вадул-луй-Воде

07:00 пн.пт. 23:55 Харків-Кишинів/Harkiv-Chișinău 12:00 05:45 вт., сб.

НІМЕЧЧИНА: Гайльбронн, Кобленц, Крефельд

06:45 сб. 23:30 нд. Харків-Гамбург/Charkiw-Hamburg
kan-trans.com
01:05 18:15 сб.
08:10 сб. 23:30 нд. Харків-Штутгарт/Charkiw-Stuttgart
kan-trans.com
01:05 17:40 сб.
22:00 03:10 Запоріжжя-Кобленц/Saporischschja-Koblenz
odri-ua.com
03:15 23:30 ср., сб.
23:30 03:20 Дніпро-Кобленц/Dnipro-Koblenz
odri-ua.com
03:30 00:50 вт., пт.
05:00 сб. 00:45 пн. Харків-Кельн/Charkiw-Köln
kan-trans.com
21:30 17:15 пт.
15:30 21:55 Запоріжжя-Дюссельдорф/Saporischschja-Düsseldorf
busreisen.com.ua
22:00 13:30 пн., пт.
15:30 21:55 Запоріжжя-Карлсруе/Saporischschja-Karlsruhe
busreisen.com.ua
22:00 14:00 пн., пт.
18:30 21:55 Дніпро-Кельн/Dnipro-Köln
ewe.ua
22:00 14:30 пн.-ср., пт.
18:30 21:55 Дніпро-Франкфурт-на-Майні/Dnipro-Frankfurt am Mainewe.ua 22:00 17:15 вт.

ПОЛЬЩА: Варшава, Вроцлав, Ґдиня, Щецин

08:00 20:40 Харків-Кошалін/Charków-Koszalin
agat.eu
04:30 14:20 через день
07:40 15:35 Харків-Слупськ/Charków-Słupsk
ternvoyage.com
06:30 14:00 щоденно
14:00 06:00 Харків-Колобжег/Charków-Kołobrzeg
kasa.lux-reisen.com
07:00 20:20 через день
15:50 23:00 Харків-Познань/Charków-Poznań
bus-k.com, agat.eu
07:00 12:30 щоденно
17:35 21:30 Харків-Вроцлав/Charków-Wrocław
vastrans.com.ua
07:30 09:30 щоденно
09:00 21:05 Харків-Свіноуйсьце/Charków-Świnoujście
vvk-bus.com.ua
07:45 17:30 через день
09:00 пн. 19:45 вт. Харків-Ґдиня/Charków-Gdynia 08:00 17:40 сб.
03:35 10:15 Сєвєродонецьк-Зелена Гура/Siewierodonieck-Zielona Góra
z-time.ua
10:30 20:00 вт., пт., нд.
08:00 15:00 Харків-Познань/Charków-Poznań
vvk-bus.com.ua, ternvoyage.com.ua
11:15 17:00 щоденно
16:00 14:00 Харків-Варшава/Charków-Warszawa
bus-k.com, agat.eu
12:00 10:25 щоденно
09:00 14:30 Сєвєродонецьк-Варшава/Siewierodonieck-Warszawa 14:40 09:40 через день
15:30 21:55 Сєвєродонецьк-Колобжег/Siewierodonieck-Kołobrzeg 22:00 10:15 щоденно
21:50 08:10 Харків-Ґдиня/Charków-Gdynia
vvk-bus.com.ua, ternvoyage.com.ua
22:30 07:00 щоденно
06:40 21:00 Харків-Колобжег/Charków-Kołobrzeg 23:30 13:55 щоденно

ПРИБАЛТИКА: Рига, Єлгава, Шяуляй, Каунас, Маріямполе

08:00 16:10 Харків-Рига/Harkova-Rīga
ewhd.pl
22:20 08:00 через день

РОСІЯ: Волгоград, Воронєж, Москва, Ростов, Саратов

14:30 21:55 Київ-Волгоград/Киев-Волгоград
vega-reisen.com.ua
22:05 13:30 вт., пт.
08:00 15:55 Харків-Воронєж/Харьков-Воронеж 07:40 16:20 щоденно
20:00 04:45 Харків-Воронєж/Харьков-Воронеж 20:00 06:10 щоденно
09:00 16:50 Київ-Єсентуки/Киев-Ессентуки
askuktrans.com.ua, kavkaz-line.ru
17:20 19:25 пн., пт.
08:00 03:40 Чернівці-Краснодар/Черновцы-Краснодар 03:50 19:00 пн., чт., сб.
15:20 21:05 Дніпро-Краснодар/Днепр-Краснодар 21:15 17:20 пн., ср.-чт., сб.
16:00 21:35 Харків-Курськ/Харьков-Курск
firma-ikarus.com.ua
07:55 15:00 щоденно
21:40 13:25 Харків-Москва/Харьков-Москва 16:10 08:00 через 3 дні
14:40 17:05 Полтава-Москва: Курск 17:20 07:30 щоденно
20:15 10:15 Харків-Москва/Харьков-Москва
avtoovi.com, autotrance.moscow
18:30 08:30 щоденно
06:15 19:15 Миколаїв-Москва/Николаев-Москва
orion-auto.com.ua
19:30 11:00 через день
16:45 20:50 Дніпро-Москва/Днепр-Москва
avtoovi.com
21:10 09:15 щоденно
19:00 23:55 Запоріжжя-Ростов/Запорожье-Ростов 00:05 15:00 вт.сб.
21:00 11:30 Харків-Ростов/Харьков-Ростов 19:00 12:00 щоденно
07:00 12:40 Запоріжжя-Саратов/Запорожье-Саратов 12:50 06:00 пн., пт.
16:30 нд. 15:00 Харків-Ставрополь/Харьков-Ставрополь 16:00 16:00 пт.

ЧЕХІЯ: Прага, Брно, Оломоуц, Острава

08:00 17:20 Харків-Прага/Charkiv-Praha
vastrans.com.ua
07:30 16:45 вт., чт., сб.
18:30 21:55 Дніпро-Прага/Dnipro-Praha
ewe.ua
22:00 07:00 пн.-ср., пт.
15:00 22:50 Запоріжжя-Прага/Záporoží-Praha
east-express.cz
23:00 07:00 пн.вт.пт.сб.


2015-2020