Розклад руху автобусів по автостанції КИЇВ (залізничний вокзал, яма)

Автостанція «Київ» - автобусна станція столиці, яка знаходиться «у ямі» поруч із головним залізничним вокзалом країни «Київ-Пасажирський» по вулиці Симона Петлюри. Досить вдале місцезнаходження автовокзалу дозволяє гостям та мешканцям столиці, поєднавши залізничний та автомобільний транспорт, дістатися не лише більшості куточків країни, а й багатьох міст Європи. Від станції Київ-Пасажирський можна дістатися Астрахані, Бакеу, Баку, Брянська, Будапешта, Бухареста, Варни, Варшави, Відня, Вітебська, Волгограда, Гомеля, Кишинева, Кошице, Любліна, Махачкали, Мінська, Могилева, Москви, Плоєшті, Пшемисля, Санкт-Петербурга та багатьох інших міст. Із приміського вокзалу курсують потяги на Білу Церкву, Ворожбу, Гребінку, Житомир, Жмеринку, Зернове, Козятин, Конотоп, Коростень, Малин, Миронівку, Неданчичі, Ніжин, Рівне, Славутич, Тетерів, Фастів, Чернігів, Шепетівку, Шостку, Яготин.


Із автостанції «Київ» цілодобово відправляються автобуси по Україні та за кордон. Скориставшись рейсами від АС «Київ», пасажири можуть у межах країни доїхати до таких населених пунктів, як Баранівка, Бердичів, Березне, Біла Церква, Благовіщенське (Ульяновка), Бориспіль, Броди, Буськ, Вараш (Кузнецовськ), Великі Дедеркали, Вінниця, Володимирець, Городок, Градизьк, Гусятин, Демидівка, Дубно, Дубровиця, Житомир, Заліщики, Зарічне, Золотоноша, Ізяслав, Калинівка, Кельменці, Козелець, Корець, Коростень, Коростишів, Костопіль, Кременець, Кременчук, Луцьк, Любар, Любешів, Львів, Маневичі, Млинів, Нетішин, Новоград-Волинський, Новодністровськ, Одеса, Острог, Переяслав-Хмельницький, Пирятин, Полонне, Полтава, Почаїв, Радивилів, Рівне, Ріпки, Рокитне, Сарни, Славута, Сокиряни, Старокостянтинів, Суми, Теребовля, Тернопіль, Товсте, Фастів, Хмельницький, Чемерівці, Черкаси, Чернігів, Чортків, Чуднів, Шепетівка, Шумськ.


За межі країни із автостанції курсують автобуси у Білорусь (Гомель, Річиця), Італію (Болонья, Неаполь, Рим), Німеччину (Берлін, Гамбург, Дортмунд, Дюссельдорф, Ессен), Польщу (Бидгощ, Валбжих, Варшава, Влоцлавек, Вроцлав, Гданськ, Гдиня, Глівіце, Дембіца, Катовіце, Конін, Краків, Легниця, Лодзь, Люблін, Ополе, Плоцьк, Познань, Свідниця, Тарнув, Торунь, Холм), Росію (Воронеж, Курськ, Липецьк), Чехію (Брно, Градець-Кралове, Оломоуц, Острава, Прага) та ін.





Важливо! На сайті НЕМОЖЛИВО придбати або забронювати квиток на той чи інший автобусний рейс. Розміщений матеріал носить ознайомчий характер. Можлива відміна рейсів. Інформацію стосовно будь-якого рейсу УТОЧНЮЙТЕ у перевізників та безпосередньо на автостанції, оскільки з різних причин розклад окремих маршрутів може бути змінено, а також можуть організовуватися додаткові рейси, у разі підвищення попиту пасажирів у певному напрямку (у більшості випадків - на свята та (або) у п’ятницю і неділю). Розклад руху автобусів, які слідують на міжнародних маршрутах може відрізнятися від зазначеного (може змінюватися залежно від затримок, пов’язаних із простоями на кордоні та пробками на дорогах).

м. Київ
вулиця Симона Петлюри, 32



Режим роботи: цілодобово





розклад руху автобусів УТОЧНЮЙТЕ у довідковій автостанції та перевізників

Бориспільський напрямок (на Бориспіль)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Києва Рейс Час відправлення із Києва Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
18:00 00:00 Луцьк-Бориспіль
le.lt.ua
00:00 01:00 щоденно
20:00 02:00 Луцьк-Бориспіль
le.lt.ua
02:00 03:00 щоденно
22:30 04:30 Луцьк-Бориспіль
le.lt.ua
05:00 05:30 щоденно
03:00 09:00 Луцьк-Бориспіль
le.lt.ua
09:00 10:00 щоденно
15:00 21:00 Луцьк-Бориспіль
le.lt.ua
21:00 22:00 щоденно
16:15 22:15 Луцьк-Бориспіль
le.lt.ua
22:15 23:15 щоденно
17:00 23:00 Луцьк-Бориспіль
le.lt.ua
23:00 00:00 щоденно
16:00 23:00 Ковель-Бориспіль
voyagelux.in.ua
23:00 00:00 щоденно

Сумський напрямок (на Суми, Ромни, Лохвицю)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Києва Рейс Час відправлення із Києва Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
01:00 Київ-Суми: Пирятин, Лохвиця, Ромни
sumy.kiev.ua
00:00 щоденно
02:00 Київ-Суми: Пирятин, Лохвиця, Ромни
sumy.kiev.ua
01:00 щоденно
00:00 Київ-Суми: Пирятин, Лохвиця, Ромни
service-lux.at.ua
01:00 щоденно
03:00 Київ-Суми: Пирятин, Лохвиця, Ромни
sumy.kiev.ua
05:00 щоденно
01:00 Київ-Суми: Пирятин, Лохвиця, Ромни
service-lux.at.ua
05:00 щоденно
04:00 Київ-Суми: Пирятин, Лохвиця, Ромни
sumy.kiev.ua
06:00 щоденно
02:00 Київ-Суми: Пирятин, Лохвиця, Ромни
service-lux.at.ua
06:00 щоденно
05:00 Київ-Суми: Пирятин, Лохвиця, Ромни
sumy.kiev.ua
07:00 щоденно
03:00 Київ-Суми: Пирятин, Лохвиця, Ромни
service-lux.at.ua
07:00 щоденно
06:00 Київ-Суми: Пирятин, Лохвиця, Ромни
sumy.kiev.ua
08:00 щоденно
04:00 Київ-Суми: Пирятин, Лохвиця, Ромни
service-lux.at.ua
08:00 щоденно
07:00 Київ-Суми: Пирятин, Лохвиця, Ромни
sumy.kiev.ua
09:00 щоденно
05:00 Київ-Суми: Пирятин, Лохвиця, Ромни
service-lux.at.ua
09:00 щоденно
08:00 Київ-Суми: Пирятин, Лохвиця, Ромни
sumy.kiev.ua
10:00 щоденно
06:00 Київ-Суми: Пирятин, Лохвиця, Ромни
service-lux.at.ua
10:00 щоденно
09:00 Київ-Суми: Пирятин, Лохвиця, Ромни
sumy.kiev.ua
11:00 щоденно
07:00 Київ-Суми: Пирятин, Лохвиця, Ромни
service-lux.at.ua
11:00 щоденно
10:00 Київ-Суми: Пирятин, Лохвиця, Ромни
sumy.kiev.ua
12:00 щоденно
08:00 Київ-Суми: Пирятин, Лохвиця, Ромни
service-lux.at.ua
12:00 щоденно
11:00 Київ-Суми: Пирятин, Лохвиця, Ромни
sumy.kiev.ua
13:00 щоденно
09:00 Київ-Суми: Пирятин, Лохвиця, Ромни
service-lux.at.ua
13:00 щоденно
12:00 Київ-Суми: Пирятин, Лохвиця, Ромни
sumy.kiev.ua
14:00 щоденно
10:00 Київ-Суми: Пирятин, Лохвиця, Ромни
service-lux.at.ua
14:00 щоденно
13:00 Київ-Суми: Пирятин, Лохвиця, Ромни
sumy.kiev.ua
15:00 щоденно
11:00 Київ-Суми: Пирятин, Лохвиця, Ромни
service-lux.at.ua
15:00 щоденно
14:00 Київ-Суми: Пирятин, Лохвиця, Ромни
sumy.kiev.ua
16:00 щоденно
12:00 Київ-Суми: Пирятин, Лохвиця, Ромни
service-lux.at.ua
16:00 щоденно
15:00 Київ-Суми: Пирятин, Лохвиця, Ромни
sumy.kiev.ua
17:00 щоденно
13:00 Київ-Суми: Пирятин, Лохвиця, Ромни
service-lux.at.ua
17:00 щоденно
16:00 Київ-Суми: Пирятин, Лохвиця, Ромни
sumy.kiev.ua
18:00 щоденно
14:00 Київ-Суми: Пирятин, Лохвиця, Ромни
service-lux.at.ua
18:00 щоденно
17:00 Київ-Суми: Пирятин, Лохвиця, Ромни
sumy.kiev.ua
19:00 щоденно
15:00 Київ-Суми: Пирятин, Лохвиця, Ромни
service-lux.at.ua
19:00 щоденно
18:00 Київ-Суми: Пирятин, Лохвиця, Ромни
sumy.kiev.ua
20:00 щоденно
16:00 Київ-Суми: Пирятин, Лохвиця, Ромни
service-lux.at.ua
20:00 щоденно
19:00 Київ-Суми: Пирятин, Лохвиця, Ромни
sumy.kiev.ua
21:00 щоденно
17:00 Київ-Суми: Пирятин, Лохвиця, Ромни
service-lux.at.ua
21:00 щоденно
21:00 Київ-Суми: Пирятин, Лохвиця, Ромни
sumy.kiev.ua
22:00 щоденно
18:00 Київ-Суми: Пирятин, Лохвиця, Ромни
service-lux.at.ua
22:00 щоденно
23:00 Київ-Суми: Пирятин, Лохвиця, Ромни
sumy.kiev.ua
23:00 щоденно
19:00 Київ-Суми: Пирятин, Лохвиця, Ромни
service-lux.at.ua
23:00 щоденно
20:00 Київ-Суми: Пирятин, Лохвиця, Ромни
service-lux.at.ua
23:59 щоденно

Харківський напрямок (на Полтаву, Харків, Луганськ, Донецьк)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Києва Рейс Час відправлення із Києва Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність

КИЇВ-ПОЛТАВА

01:00 06:00 Київ-Полтава: аеропорт Бориспіль
zs7.com.ua
01:00 06:00 щоденно
01:00 Київ-Полтава: аеропорт Бориспіль
vladislav.poltava.ua
01:00 щоденно
02:00 07:00 Київ-Полтава: аеропорт Бориспіль
zs7.com.ua
02:00 07:00 щоденно
03:00 08:00 Київ-Полтава: аеропорт Бориспіль
zs7.com.ua
03:00 08:00 щоденно
02:00 Київ-Полтава: аеропорт Бориспіль
vladislav.poltava.ua
03:00 щоденно
04:00 09:00 Київ-Полтава: аеропорт Бориспіль
zs7.com.ua
04:00 09:00 щоденно
05:00 10:00 Київ-Полтава: аеропорт Бориспіль
zs7.com.ua
05:00 10:00 щоденно
03:00 Київ-Полтава: аеропорт Бориспіль
vladislav.poltava.ua
05:00 щоденно
06:00 11:00 Київ-Полтава: аеропорт Бориспіль
zs7.com.ua
06:00 11:00 щоденно
04:00 Київ-Полтава: аеропорт Бориспіль
vladislav.poltava.ua
06:00 щоденно
07:00 12:00 Київ-Полтава: аеропорт Бориспіль
zs7.com.ua
07:00 12:00 щоденно
05:00 Київ-Полтава: аеропорт Бориспіль
vladislav.poltava.ua
07:00 щоденно
08:00 13:00 Київ-Полтава: аеропорт Бориспіль
zs7.com.ua
08:00 13:00 щоденно
06:00 Київ-Полтава: аеропорт Бориспіль
vladislav.poltava.ua
08:00 щоденно
09:00 14:00 Київ-Полтава: аеропорт Бориспіль
zs7.com.ua
09:00 14:00 щоденно
07:00 Київ-Полтава: аеропорт Бориспіль
vladislav.poltava.ua
09:00 щоденно
10:00 15:00 Київ-Полтава: аеропорт Бориспіль
zs7.com.ua
10:00 15:00 щоденно
08:00 Київ-Полтава: аеропорт Бориспіль
vladislav.poltava.ua
10:00 щоденно
11:00 16:00 Київ-Полтава: аеропорт Бориспіль
zs7.com.ua
11:00 16:00 щоденно
09:00 Київ-Полтава: аеропорт Бориспіль
vladislav.poltava.ua
11:00 щоденно
12:00 17:00 Київ-Полтава: аеропорт Бориспіль
zs7.com.ua
12:00 17:00 щоденно
10:00 Київ-Полтава: аеропорт Бориспіль
vladislav.poltava.ua
12:00 щоденно
13:00 18:00 Київ-Полтава: аеропорт Бориспіль
zs7.com.ua
13:00 18:00 щоденно
11:00 Київ-Полтава: аеропорт Бориспіль
vladislav.poltava.ua
13:00 щоденно
14:00 19:00 Київ-Полтава: аеропорт Бориспіль
zs7.com.ua
14:00 19:00 щоденно
12:00 Київ-Полтава: аеропорт Бориспіль
vladislav.poltava.ua
14:00 щоденно
15:00 20:00 Київ-Полтава: аеропорт Бориспіль
zs7.com.ua
15:00 20:00 щоденно
13:00 Київ-Полтава: аеропорт Бориспіль
vladislav.poltava.ua
15:00 щоденно
16:00 21:00 Київ-Полтава: аеропорт Бориспіль
zs7.com.ua
16:00 21:00 щоденно
14:00 Київ-Полтава: аеропорт Бориспіль
vladislav.poltava.ua
16:00 щоденно
17:00 22:00 Київ-Полтава: аеропорт Бориспіль
zs7.com.ua
17:00 22:00 щоденно
15:00 Київ-Полтава: аеропорт Бориспіль
vladislav.poltava.ua
17:00 щоденно
18:00 23:00 Київ-Полтава: аеропорт Бориспіль
zs7.com.ua
18:00 23:00 щоденно
16:00 Київ-Полтава: аеропорт Бориспіль
vladislav.poltava.ua
18:00 щоденно
19:00 00:00 Київ-Полтава: аеропорт Бориспіль
zs7.com.ua
19:00 00:00 щоденно
17:00 Київ-Полтава: аеропорт Бориспіль
vladislav.poltava.ua
19:00 щоденно
20:00 01:00 Київ-Полтава: аеропорт Бориспіль
zs7.com.ua
20:00 01:00 щоденно
18:00 Київ-Полтава: аеропорт Бориспіль
vladislav.poltava.ua
20:00 щоденно
21:00 02:00 Київ-Полтава: аеропорт Бориспіль
zs7.com.ua
21:00 02:00 щоденно
19:00 Київ-Полтава: аеропорт Бориспіль
vladislav.poltava.ua
21:00 щоденно
22:00 03:00 Київ-Полтава: аеропорт Бориспіль
zs7.com.ua
22:00 03:00 щоденно
20:00 Київ-Полтава: аеропорт Бориспіль
vladislav.poltava.ua
22:00 щоденно
23:00 04:00 Київ-Полтава: аеропорт Бориспіль
zs7.com.ua
23:00 04:00 щоденно
21:00 Київ-Полтава: аеропорт Бориспіль
vladislav.poltava.ua
23:00 щоденно
23:59 05:00 Київ-Полтава: аеропорт Бориспіль
zs7.com.ua
23:59 05:00 щоденно

КИЇВ-ХАРКІВ

00:00 Київ-Харків: аеропорт Бориспіль, Полтава
vladislav.poltava.ua
00:00 щоденно
01:00 Київ-Харків: аеропорт Бориспіль, Полтава
vladislav.poltava.ua
01:00 щоденно
14:00 21:00 Київ-Харків: аеропорт Бориспіль, Полтава
zs7.com.ua
03:00 10:00 щоденно
02:00 Київ-Харків: аеропорт Бориспіль, Полтава
vladislav.poltava.ua
03:00 щоденно
04:00 Київ-Харків: аеропорт Бориспіль, Полтава
vladislav.poltava.ua
05:00 щоденно
05:00 Київ-Харків: аеропорт Бориспіль, Полтава
vladislav.poltava.ua
07:00 щоденно
08:00 07:20 Познань-Харків/Poznań-Charków
vvk-bus.com.ua
07:20 15:00 щоденно
08:00 14:50 Київ-Харків: Пирятин, Полтава
express.in.ua
08:00 14:50 щоденно
09:00 15:50 Київ-Харків: Пирятин, Полтава
express.in.ua
09:00 15:50 щоденно
07:00 Київ-Харків: аеропорт Бориспіль, Полтава
vladislav.poltava.ua
09:00 щоденно
10:00 16:50 Київ-Харків: Пирятин, Полтава
express.in.ua
10:00 16:50 щоденно
11:00 17:50 Київ-Харків: Пирятин, Полтава
express.in.ua
11:00 17:50 щоденно
09:00 Київ-Харків: аеропорт Бориспіль, Полтава
vladislav.poltava.ua
11:00 щоденно
12:00 18:50 Київ-Харків: Пирятин, Полтава
express.in.ua
12:00 18:50 щоденно
13:00 19:50 Київ-Харків: Пирятин, Полтава
express.in.ua
13:00 19:50 щоденно
11:00 Київ-Харків: аеропорт Бориспіль, Полтава
vladislav.poltava.ua
13:00 щоденно
08:00 13:50 Кошалін-Харків/Koszalin-Charków
agat.eu
13:50 20:40 через день
14:00 20:50 Київ-Харків: Пирятин, Полтава
express.in.ua
14:00 20:50 щоденно
19:00 02:00 Київ-Харків: аеропорт Бориспіль, Полтава
zs7.com.ua
14:00 21:00 щоденно
15:00 21:50 Київ-Харків: Пирятин, Полтава
express.in.ua
15:00 21:50 щоденно
13:00 Київ-Харків: аеропорт Бориспіль, Полтава
vladislav.poltava.ua
15:00 щоденно
15:50 15:30 Познань-Харків/Poznań-Charków
bus-k.com, agat.eu
15:40 23:00 щоденно
16:00 22:50 Київ-Харків: Пирятин, Полтава
express.in.ua
16:00 22:50 щоденно
17:00 23:50 Київ-Харків: Пирятин, Полтава
express.in.ua
17:00 23:50 щоденно
15:00 Київ-Харків: аеропорт Бориспіль, Полтава
vladislav.poltava.ua
17:00 щоденно
18:00 00:50 Київ-Харків: Пирятин, Полтава
express.in.ua
18:00 00:50 щоденно
19:00 01:50 Київ-Харків: Пирятин, Полтава
express.in.ua
19:00 01:50 щоденно
17:00 Київ-Харків: аеропорт Бориспіль, Полтава
vladislav.poltava.ua
19:00 щоденно
20:00 02:50 Київ-Харків: Пирятин, Полтава
express.in.ua
20:00 02:50 щоденно
21:00 03:50 Київ-Харків: Пирятин, Полтава
express.in.ua
21:00 03:50 щоденно
19:00 Київ-Харків: аеропорт Бориспіль, Полтава
vladislav.poltava.ua
21:00 щоденно
22:00 04:50 Київ-Харків: Пирятин, Полтава
express.in.ua
22:00 04:50 щоденно
21:00 Київ-Харків: аеропорт Бориспіль, Полтава
vladislav.poltava.ua
22:00 щоденно
22:00 Київ-Харків: аеропорт Бориспіль, Полтава
vladislav.poltava.ua
23:00 щоденно
22:50 23:45 Ґдиня-Харків/Gdynia-Charków
vvk-bus.com.ua, ewhd.eu
23:45 07:50 щоденно
23:59 07:00 Київ-Харків: аеропорт Бориспіль, Полтава
zs7.com.ua
23:59 07:00 щоденно

КИЇВ-ДНІПРО КИЇВ-ЗАПОРІЖЖЯ

07:00 сб. 01:45 Салерно-Дніпро/Salerno-Dnipro
odri-ua.com
01:45 12:25 пн.
08:30 08:40 Прага-Запоріжжя/Praha-Záporoží
east-express.cz
08:40 22:00 чт., нд.
09:00 10:10 Вроцлав-Запоріжжя/Wrocław-Zaporoże
agat.eu, перевозки.zp.ua
10:10 21:35 пн., ср., сб.
07:00 12:35 Слупськ-Запоріжжя/Słupsk-Zaporoże
odri-ua.com
12:35 02:10 нд.
05:30 13:30 Дюссельдорф-Запоріжжя/Düsseldorf-Saporischschja
busreisen.com.ua
13:30 01:30 ср., нд.
04:30 13:30 Гайльбронн-Запоріжжя/Heilbronn-Saporischschja
busreisen.com.ua
13:30 01:30 ср., нд.
02:30 15:55 Фрайбург-Запоріжжя/Freiburg-Saporischschja
odri-ua.com
15:55 04:00 ср., нд.
03:30 16:05 Кобленц-Запоріжжя/Koblenz-Saporischschja
odri-ua.com
16:05 05:15 ср., нд.
06:00 16:20 Кельн-Дніпро/Köln-Dnipro
ewe.ua
16:25 04:00 ср., нд.
08:30 16:20 Оснабрюк-Дніпро/Osnabrück-Dnipro
ewe.ua
16:25 04:00 ср., нд.
04:20 16:20 Франкфурт-на-Майні-Дніпро/Frankfurt am Main-Dnipro
ewe.ua
16:25 04:00 ср., нд.
03:30 17:55 Кобленц-Дніпро/Koblenz-Dnipro
odri-ua.com
17:55 04:50 ср., нд.

КИЇВ-СТАНИЦЯ-ЛУГАНСЬКА

10:00 00:00 Київ-Станиця Луганська: Харків, Сєвєродонецьк
vip-buss.com.ua
16:00 08:00 щоденно
10:00 02:30 Київ-Станиця Луганська: Харків, Сєвєродонецьк
kiev-lugansk.com.ua
16:00 07:00 щоденно
14:00 06:00 Київ-Станиця Луганська: Харків, Сєвєродонецьк
forvardavto.com.ua
16:00 08:00 щоденно
10:00 00:00 Київ-Станиця Луганська: Харків, Сєвєродонецьк
bonvoyage.com.ua
16:00 06:00 щоденно

КИЇВ-ЛУГАНСЬК КИЇВ-СТАХАНОВ

09:00 08:00 Київ-Луганськ: Харків, Бєлгород, Краснодон
vip-buss.com.ua
09:30 15:00 по непарних
08:00 08:00 Київ-Луганськ: Харків, Бєлгород, Краснодон
bonvoyage.com.ua
09:30 14:00 щоденно
18:30 17:00 Київ-Луганськ: Харків, Бєлгород, Краснодон
vip-buss.com.ua
10:00 15:00 по парних
09:00 10:00 Київ-Луганськ: Ізварине
busexpress.com.ua
10:00 13:00 щоденно
06:15 09:00 Київ-Стаханов: Бєлгород, Луганськ, Алчевськ
citytour.com.ua
10:00 12:30 щоденно
08:00 08:00 Київ-Луганськ: Харків, Бєлгород, Краснодон
vip-buss.com.ua
10:30 15:00 щоденно
08:00 06:00 Київ-Луганськ: Харків, Краснодон
русь-транс.com
11:00 07:45 через день
09:30 06:00 Київ-Луганськ: Харків, Краснодон
русь-транс.com
12:00 08:45 через день
09:00 11:00 Київ-Луганськ: Харків, Росія
kiev-lugansk.com.ua
13:30 19:00 щоденно
09:30 09:00 Київ-Луганськ: Харків, Росія
astra-bus.com
14:00 17:00 щоденно
07:45 09:00 Київ-Алчевськ: Харків, Росія
astra-bus.com
14:00 18:00 по парних

КИЇВ-ДОНЕЦЬК КИЇВ-МАКІЇВКА

11:00 чт.нд. 19:00 Київ-Донецьк: Ростов-на-Дону
busexpress.com.ua
07:00 15:30 вт., пт.
06:00 20:30 Київ-Донецьк: Дніпро, Полтава
donbus-trans.dn.ua
08:00 щоденно
09:00 20:30 Київ-Донецьк: Дніпро, Полтава
donbus-trans.dn.ua
09:30 щоденно
08:00 20:30 Київ-Донецьк: Новотроїцьке
busexpress.com.ua
17:00 05:00 щоденно
08:00 20:30 Київ-Донецьк: Полтава, Павлоград
yasnatour.com.ua
17:00 10:00 щоденно
14:45 06:00 Київ-Донецьк: Полтава, Павлоград
sv-trans.com.ua
17:15 10:00 щоденно
06:00 18:00 Київ-Макіївка: Новомосковськ, Донецьк
tranceservice.com
18:00 06:00 щоденно
13:00 ср.сб. 05:00 Київ-Донецьк: Дніпро
busexpress.com.ua
18:00 11:30 вт., пт.
07:00 22:00 Київ-Донецьк
autoflot.com.ua
19:00 10:00 щоденно
07:00 19:00 Київ-Макіївка: Новомосковськ, Донецьк
tranceservice.com
19:00 07:00 щоденно
Київ-Макіївка: Донецьк
dtrans.com.ua
19:00 09:00 щоденно
Київ-Донецьк
dtrans.com.ua
20:00 12:00 щоденно

Дніпровський напрямок (на Дніпро)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Києва Рейс Час відправлення із Києва Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
13:30 21:00 Київ-Дніпро: Хорол, Кобеляки
nika-bus.com.ua
13:30 21:00 щоденно
13:00 23:00 Київ-Курахове: Дніпро, Запоріжжя
autoflot.net
21:00 07:00 щоденно
22:30 06:00 Київ-Дніпро: Хорол, Кобеляки
nika-bus.com.ua
22:30 06:00 щоденно

Кременчуцький напрямок (на Кременчук, Дніпро, Запоріжжя)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Києва Рейс Час відправлення із Києва Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
02:00 Київ-Кременчук: аеропорт Бориспіль
15-58.com
02:00 щоденно
03:00 Київ-Кременчук: аеропорт Бориспіль
15-58.com
04:00 щоденно
04:00 Київ-Кременчук: аеропорт Бориспіль
15-58.com
06:00 щоденно
05:00 Київ-Кременчук: аеропорт Бориспіль
15-58.com
07:00 щоденно
06:00 Київ-Кременчук: аеропорт Бориспіль
15-58.com
08:00 щоденно
07:00 Київ-Кременчук: аеропорт Бориспіль
15-58.com
09:00 щоденно
08:00 Київ-Кременчук: аеропорт Бориспіль
15-58.com
10:00 щоденно
09:00 Київ-Кременчук: аеропорт Бориспіль
15-58.com
11:00 щоденно
10:00 Київ-Кременчук: аеропорт Бориспіль
15-58.com
12:00 щоденно
11:00 Київ-Кременчук: аеропорт Бориспіль
15-58.com
13:00 щоденно
10:30 12:45 Легниця-Запоріжжя/Legnica-Zaporoże
agat.eu
13:00 01:00 через день
12:00 Київ-Кременчук: аеропорт Бориспіль
15-58.com
14:00 щоденно
13:00 Київ-Кременчук: аеропорт Бориспіль
15-58.com
15:00 щоденно
14:00 Київ-Кременчук: аеропорт Бориспіль
15-58.com
16:00 щоденно
15:00 Київ-Кременчук: аеропорт Бориспіль
15-58.com
17:00 щоденно
16:00 Київ-Кременчук: аеропорт Бориспіль
15-58.com
18:00 щоденно
17:00 Київ-Кременчук: аеропорт Бориспіль
15-58.com
19:00 щоденно
18:00 Київ-Кременчук: аеропорт Бориспіль
15-58.com
20:00 щоденно
19:00 Київ-Кременчук: аеропорт Бориспіль
15-58.com
21:00 щоденно
20:00 Київ-Кременчук: аеропорт Бориспіль
15-58.com
23:55 щоденно

Черкаський напрямок (на Черкаси, Кропивницький, Кривий Ріг)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Києва Рейс Час відправлення із Києва Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
18:00 21:30 Київ-Черкаси
avtostancia.com.ua
06:00 09:30 щоденно
01:00 09:00 Київ-Кривий Ріг: Черкаси, Кропивницький
tk-istok.net.ua
06:00 13:30 щоденно
18:40 22:10 Київ-Черкаси
avtostancia.com.ua
06:35 10:05 щоденно
08:00 06:30 Вроцлав-Черкаси/Wrocław-Czerkasy
nadiya.biz
06:45 10:00 щоденно
03:30 12:30 Київ-Кривий Ріг: Черкаси, Кропивницький
tk-istok.net.ua
07:00 14:00 щоденно
19:20 22:50 Київ-Черкаси
avtostancia.com.ua
07:10 10:40 щоденно
20:00 23:30 Київ-Черкаси
avtostancia.com.ua
07:45 11:15 щоденно
05:30 14:30 Київ-Кривий Ріг: Черкаси, Кропивницький
tk-istok.net.ua
08:00 15:30 щоденно
04:00 07:30 Київ-Черкаси
avtostancia.com.ua
08:20 11:50 щоденно
07:30 08:20 Щецин-Кривий Ріг/Szczecin-Krzywy Róg
agat.eu
08:20 16:10 щоденно
04:35 08:05 Київ-Черкаси
avtostancia.com.ua
08:55 12:25 щоденно
08:00 15:30 Київ-Кривий Ріг: Черкаси, Кропивницький
tk-istok.net.ua
09:00 17:00 щоденно
05:10 08:40 Київ-Черкаси
avtostancia.com.ua
09:30 13:00 щоденно
08:30 10:00 Прага-Кривий Ріг/Praha-Kryvyj Rih
east-express.cz
10:00 17:30 нд.
09:00 18:00 Київ-Кривий Ріг: Черкаси, Кропивницький
tk-istok.net.ua
10:00 19:00 щоденно
05:45 09:15 Київ-Черкаси
avtostancia.com.ua
10:05 13:35 щоденно
06:15 09:45 Київ-Черкаси
avtostancia.com.ua
10:40 14:10 щоденно
23:00 07:30 Київ-Інгулець: Черкаси, Кривий Ріг
tk-istok.net.ua
11:00 20:00 щоденно
06:45 10:15 Київ-Черкаси
avtostancia.com.ua
11:15 14:45 щоденно
07:15 10:45 Київ-Черкаси
avtostancia.com.ua
11:50 15:20 щоденно
11:00 19:00 Київ-Кривий Ріг: Черкаси, Кропивницький
tk-istok.net.ua
12:00 18:30 щоденно
07:45 11:15 Київ-Черкаси
avtostancia.com.ua
12:25 15:55 щоденно
14:30 12:45 Бидгощ-Кропивницький/Bydgoszcz-Kropywnycki
agat.eu
12:45 20:00 щоденно
08:15 11:45 Київ-Черкаси
avtostancia.com.ua
13:00 16:30 щоденно
13:00 21:00 Київ-Кривий Ріг: Черкаси, Кропивницький
tk-istok.net.ua
13:00 21:00 щоденно
08:45 12:15 Київ-Черкаси
avtostancia.com.ua
13:30 17:00 щоденно
09:15 12:45 Київ-Черкаси
avtostancia.com.ua
14:00 17:30 щоденно
15:00 23:00 Київ-Кривий Ріг: Черкаси, Кропивницький
tk-istok.net.ua
14:00 23:00 щоденно
09:50 13:20 Київ-Черкаси
avtostancia.com.ua
14:30 18:00 щоденно
10:25 13:55 Київ-Черкаси
avtostancia.com.ua
15:00 18:30 щоденно
11:00 14:30 Київ-Черкаси
avtostancia.com.ua
15:30 19:00 щоденно
11:35 15:05 Київ-Черкаси
avtostancia.com.ua
16:00 19:30 щоденно
16:00 23:30 Київ-Кривий Ріг: Черкаси, Кропивницький
tk-istok.net.ua
16:00 01:00 щоденно
12:10 15:40 Київ-Черкаси
avtostancia.com.ua
16:30 20:00 щоденно
06:00 13:30 Київ-Інгулець: Черкаси, Кривий Ріг
tk-istok.net.ua
17:00 02:00 щоденно
12:45 15:55 Київ-Черкаси
avtostancia.com.ua
17:05 20:35 щоденно
13:25 16:55 Київ-Черкаси
avtostancia.com.ua
17:40 21:10 щоденно
17:00 00:00 Київ-Кривий Ріг: Черкаси, Кропивницький
tk-istok.net.ua
18:00 03:00 щоденно
14:00 17:15 Київ-Черкаси
oriana-ua.com
18:12 20:57 щоденно
14:05 17:35 Київ-Черкаси
avtostancia.com.ua
18:15 21:45 щоденно
14:45 18:15 Київ-Черкаси
avtostancia.com.ua
18:50 22:20 щоденно
18:30 02:30 Київ-Кривий Ріг: Черкаси, Кропивницький
tk-istok.net.ua
19:00 02:30 щоденно
15:20 18:50 Київ-Черкаси
avtostancia.com.ua
19:25 22:55 щоденно
21:00 06:00 Київ-Кривий Ріг: Черкаси, Кропивницький
tk-istok.net.ua
20:00 04:00 щоденно
16:00 19:30 Київ-Черкаси
avtostancia.com.ua
20:05 23:35 щоденно
16:40 20:10 Київ-Черкаси
avtostancia.com.ua
20:40 00:10 щоденно
17:20 20:50 Київ-Черкаси
avtostancia.com.ua
21:20 00:50 щоденно
22:00 05:30 Київ-Кривий Ріг: Черкаси, Кропивницький
tk-istok.net.ua
22:00 06:00 щоденно
23:00 05:30 Київ-Кривий Ріг: Черкаси, Кропивницький
tk-istok.net.ua
23:00 07:00 щоденно
Київ-Кривий Ріг: Черкаси, Кропивницький
tk-istok.net.ua
23:55 08:55 щоденно

Уманський напрямок (на Умань, Христинівку)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Києва Рейс Час відправлення із Києва Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
12:05 15:30 Київ-Умань: Біла Церква, Жашків
oriana-ua.com
08:05 11:40 щоденно
12:40 16:05 Київ-Умань: Біла Церква, Жашків
oriana-ua.com
08:40 12:20 щоденно
16:00 19:25 Київ-Умань: Біла Церква, Жашків
oriana-ua.com
11:35 15:15 щоденно
06:10 09:55 Київ-Умань: Біла Церква, Жашків
oriana-ua.com
12:15 15:50 щоденно
19:00 22:25 Київ-Умань: Біла Церква, Жашків
oriana-ua.com
15:20 18:45 щоденно
20:00 23:25 Київ-Умань: Біла Церква, Жашків
oriana-ua.com
15:25 19:05 щоденно
13:25 16:50 Київ-Умань: Біла Церква, Жашків
oriana-ua.com
16:20 20:00 щоденно
08:40 12:05 Київ-Умань: Біла Церква, Жашків
oriana-ua.com
17:40 21:20 щоденно
06:55 11:45 Київ-Христинівка: Жашків, Умань
oriana-ua.com
18:05 22:55 щоденно
17:00 нд. 20:30 Київ-Умань: Біла Церква, Жашків
oriana-ua.com
19:00 22:30 пт.
15:10 18:35 Київ-Умань: Біла Церква, Жашків
oriana-ua.com
19:10 22:45 щоденно
18:00 нд. 21:30 Київ-Умань: Біла Церква, Жашків
oriana-ua.com
20:00 23:30 пт.

Одеський напрямок (на Одесу)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Києва Рейс Час відправлення із Києва Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
15:00 20:50 Київ-Одеса: Умань
ukrvoyazh.com.ua
06:45 12:30 через день
13:00 19:00 Київ-Одеса: Умань
busexpress.com.ua
07:00 13:00 щоденно
17:00 22:30 Київ-Одеса: Умань
ukrvoyazh.com.ua
08:30 14:15 щоденно
Київ-Одеса: Умань
ukrvoyazh.com.ua
10:00 15:45 нд.
Київ-Одеса: Умань
ukrvoyazh.com.ua
15:45 21:30 пт.-нд.
13:00 18:50 Бориспіль-Одеса: Умань
ukrvoyazh.com.ua
23:30 05:30 через день

Миколаївський напрямок (на Первомайськ, Миколаїв, Херсон)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Києва Рейс Час відправлення із Києва Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
13:00 06:00 Варшава-Херсон/Warszawa-Chersoń
ewhd.eu
06:00 12:50 пн., чт., нд.
21:55 ср.сб. 07:00 Київ-Херсон: Первомайськ, Миколаїв
ewhd.eu
06:00 12:50 вт., пт.

Сарненський напрямок (на Зарічне, Вараш, Володимирець)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Києва Рейс Час відправлення із Києва Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
13:30 21:30 Київ-Зарічне: Рокитне, Сарни, Дубровиця
nadiya.biz
07:20 14:45 щоденно
22:00 05:30 Київ-Володимирець: Сарни, Вараш
voltransservis.com.ua
08:30 15:00 щоденно
23:00 06:30 Київ-Володимирець: Сарни, Вараш
voltransservis.com.ua
09:45 16:15 щоденно
07:00 14:00 Київ-Зарічне: Сарни, Дубровиця
nadiya.biz
10:00 17:00 щоденно
00:00 07:30 Київ-Володимирець: Сарни, Вараш
voltransservis.com.ua
11:30 18:00 щоденно
23:00 Київ-Володимирець: Сарни, Вараш
voltransservis.com.ua
13:00 19:30 щоденно
Київ-Зарічне: Сарни, Дубровиця
nadiya.biz
13:30 20:00 щоденно
22:00 05:20 Київ-Зарічне: Рокитне, Сарни, Дубровиця
nadiya.biz
16:00 22:00 щоденно
08:00 14:30 Київ-Володимирець: Сарни, Вараш
voltransservis.com.ua
16:30 23:00 щоденно
12:00 18:30 Київ-Володимирець: Сарни, Вараш
voltransservis.com.ua
21:00 03:30 щоденно

Волинський напрямок (на Луцьк, Ковель)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Києва Рейс Час відправлення із Києва Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
01:30 02:30 Бориспіль-Луцьк: Житомир, Рівне
le.lt.ua
02:30 08:30 щоденно
05:45 07:00 Бориспіль-Луцьк: Житомир: Рівне
le.lt.ua
07:00 12:45 щоденно
00:00 07:00 Київ-Ковель: Рівне, Луцьк
voyagelux.in.ua
07:00 14:00 щоденно
00:00 06:00 Київ-Луцьк: Житомир, Рівне
le.lt.ua
08:00 14:00 щоденно
00:00 06:00 Київ-Луцьк: Рівне
voyagelux.in.ua
08:00 14:00 щоденно
06:30 08:00 Бориспіль-Ковель: Рівне, Луцьк
voyagelux.in.ua
08:00 15:00 щоденно
01:00 07:00 Київ-Луцьк: Житомир, Рівне
le.lt.ua
09:00 щоденно
01:00 08:30 Київ-Ковель: Рівне, Луцьк
voyagelux.in.ua
09:00 16:00 щоденно
02:15 08:15 Київ-Луцьк: Житомир, Рівне
le.lt.ua
10:00 щоденно
01:00 07:00 Київ-Луцьк: Рівне
voyagelux.in.ua
10:30 16:00 щоденно
23:00 05:55 Київ-Ковель: Житомир, Рівне, Луцьк
comexp.com.ua
10:50 19:00 щоденно
04:00 10:00 Київ-Луцьк: Житомир, Рівне
le.lt.ua
11:00 щоденно
22:30 05:30 Київ-Ковель: Рівне, Луцьк
voyagelux.in.ua
11:00 18:00 щоденно
02:00 08:00 Київ-Луцьк: Рівне
voyagelux.in.ua
11:30 17:00 щоденно
05:00 11:00 Київ-Луцьк: Житомир, Рівне
le.lt.ua
12:00 щоденно
03:00 09:00 Київ-Луцьк: Рівне
voyagelux.in.ua
12:30 18:00 щоденно
06:15 12:15 Київ-Луцьк: Житомир, Рівне
le.lt.ua
13:00 щоденно
06:00 13:00 Київ-Ковель: Рівне, Луцьк
voyagelux.in.ua
13:00 20:00 щоденно
08:00 14:00 Київ-Луцьк: Житомир, Рівне
le.lt.ua
14:00 щоденно
07:30 14:30 Київ-Ковель: Рівне, Луцьк
voyagelux.in.ua
14:30 21:30 щоденно
10:55 17:35 Київ-Ковель: Коростень, Сарни, Маневичі
comexp.com.ua
14:50 21:10 щоденно
13:30 15:00 Бориспіль-Луцьк: Житомир, Рівне
le.lt.ua
15:00 20:30 щоденно
04:00 10:00 Київ-Луцьк: Рівне
voyagelux.in.ua
15:00 20:30 щоденно
Київ-Ковель: Житомир, Рівне, Луцьк
eclub.kiev.ua
15:00 22:00 пт.
05:00 11:00 Київ-Луцьк: Рівне
voyagelux.in.ua
15:30 21:00 щоденно
09:00 15:00 Київ-Луцьк: Житомир, Рівне
le.lt.ua
16:00 22:00 щоденно
09:00 16:00 Київ-Ковель: Рівне, Луцьк
voyagelux.in.ua
16:00 23:00 щоденно
Київ-Ковель: Житомир, Рівне, Луцьк
eclub.kiev.ua
16:00 23:00 ср., сб.
06:00 12:00 Київ-Луцьк: Рівне
voyagelux.in.ua
16:30 22:00 щоденно
10:00 16:00 Київ-Луцьк: Житомир, Рівне
le.lt.ua
17:00 23:00 щоденно
10:00 17:00 Київ-Ковель: Рівне, Луцьк
voyagelux.in.ua
17:00 00:00 щоденно
07:00 13:00 Київ-Луцьк: Рівне
voyagelux.in.ua
17:30 23:00 щоденно
05:00 13:30 Київ-Ковель: Житомир, Рівне, Луцьк
comexp.com.ua
17:30 00:30 щоденно
11:00 17:00 Київ-Луцьк: Житомир, Рівне
le.lt.ua
18:00 щоденно
11:00 18:00 Київ-Ковель: Рівне, Луцьк
voyagelux.in.ua
18:00 01:00 щоденно
07:30 13:30 Київ-Луцьк: Рівне
voyagelux.in.ua
18:30 00:00 щоденно
12:15 18:15 Київ-Луцьк: Житомир, Рівне
le.lt.ua
19:00 щоденно
09:00 15:35 Київ-Ковель: Коростень, Сарни, Маневичі
comexp.com.ua
19:00 01:20 щоденно
09:00 15:00 Київ-Луцьк: Рівне
voyagelux.in.ua
19:30 01:00 щоденно
13:00 19:00 Київ-Луцьк: Житомир, Рівне
le.lt.ua
20:00 02:00 щоденно
12:00 19:00 Київ-Ковель: Рівне, Луцьк
voyagelux.in.ua
20:00 03:00 щоденно
10:00 16:00 Київ-Луцьк: Рівне
voyagelux.in.ua
20:30 02:00 щоденно
14:00 20:00 Київ-Луцьк: Житомир, Рівне
le.lt.ua
21:00 щоденно
13:00 20:00 Київ-Ковель: Рівне, Луцьк
voyagelux.in.ua
21:00 04:00 щоденно
14:00 20:25 Київ-Ковель: Коростень, Сарни, Маневичі
comexp.com.ua
21:05 03:20 щоденно
11:00 17:00 Київ-Луцьк: Рівне
voyagelux.in.ua
21:30 03:00 щоденно
Київ-Луцьк: Житомир, Рівне
le.lt.ua
22:00 щоденно
14:00 21:00 Київ-Ковель: Рівне, Луцьк
voyagelux.in.ua
22:00 05:00 щоденно
Київ-Луцьк: Житомир, Рівне
le.lt.ua
23:00 щоденно
17:00 00:00 Київ-Ковель: Рівне, Луцьк
voyagelux.in.ua
23:00 06:00 щоденно
12:00 18:00 Київ-Луцьк: Рівне
voyagelux.in.ua
23:30 05:00 щоденно
Київ-Луцьк: Житомир, Рівне
le.lt.ua
23:50 щоденно

Шепетівський напрямок (на Ізяслав, Шумськ)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Києва Рейс Час відправлення із Києва Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
02:00 06:00 Київ-Ізяслав: Баранівка, Полонне, Шепетівка
autoexpres.kiev.ua, s-express.com.ua
08:00 12:30 щоденно
15:45 22:35 Київ-Шумськ: Житомир, Шепетівка, Острог
podillya-tour.com.ua
08:00 14:50 щоденно
00:10 06:00 Київ-Шумськ: Житомир, Шепетівка, Острог
autoexpres.kiev.ua, s-express.com.ua
09:00 15:00 щоденно
05:00 10:00 Київ-Ізяслав: Баранівка, Полонне, Шепетівка
autoexpres.kiev.ua, s-express.com.ua
10:00 14:30 щоденно
03:30 10:00 Київ-Шумськ: Житомир, Шепетівка, Острог
autoexpres.kiev.ua, s-express.com.ua
11:00 17:00 щоденно
09:30 14:30 Київ-Ізяслав: Баранівка, Полонне, Шепетівка
autoexpres.kiev.ua, s-express.com.ua
12:45 17:00 щоденно
08:00 14:00 Київ-Шумськ: Житомир, Шепетівка, Острог
autoexpres.kiev.ua, s-express.com.ua
12:45 19:00 щоденно
12:20 17:00 Київ-Ізяслав: Баранівка, Полонне, Шепетівка
autoexpres.kiev.ua, s-express.com.ua
15:00 19:30 щоденно
10:50 17:20 Київ-Шумськ: Житомир, Шепетівка, Острог
autoexpres.kiev.ua, s-express.com.ua
16:00 22:00 щоденно
15:00 19:30 Київ-Ізяслав: Баранівка, Полонне, Шепетівка
autoexpres.kiev.ua, s-express.com.ua
17:00 21:30 щоденно
13:30 19:00 Київ-Шумськ: Житомир, Шепетівка, Острог
autoexpres.kiev.ua, s-express.com.ua
18:00 23:55 щоденно
08:00 14:50 Київ-Шумськ: Житомир, Шепетівка, Острог
podillya-tour.com.ua
18:00 00:50 щоденно
17:00 21:30 Київ-Ізяслав: Баранівка, Полонне, Шепетівка
autoexpres.kiev.ua,s-express.com.ua
19:00 23:30 щоденно
15:30 21:30 Київ-Шумськ: Житомир, Шепетівка, Острог
autoexpres.kiev.ua, s-express.com.ua
20:00 02:00 щоденно
11:00 17:50 Київ-Шумськ: Житомир, Шепетівка, Острог
podillya-tour.com.ua
20:00 02:50 щоденно
Київ-Ізяслав: Баранівка, Полонне, Шепетівка
autoexpres.kiev.ua, s-express.com.ua
21:00 01:30 щоденно
Київ-Ізяслав: Баранівка, Полонне, Шепетівка
autoexpres.kiev.ua, s-express.com.ua
22:00 02:30 щоденно
Київ-Шумськ: Житомир, Шепетівка, Острог
autoexpres.kiev.ua, s-express.com.ua
22:00 04:00 щоденно

Львівський напрямок (на Львів, Ужгород)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Києва Рейс Час відправлення із Києва Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
01:00 09:00 Київ-Львів: Житомир, Рівне, Броди
autoexpres.kiev.ua
01:00 09:00 щоденно
01:00 09:00 Київ-Львів: Житомир, Рівне, Броди
s-express.com.ua
01:00 09:00 щоденно
06:45 14:45 Київ-Львів: Житомир, Рівне, Броди
autoexpres.kiev.ua
03:30 11:30 щоденно
08:30 15:30 Київ-Львів: Житомир, Рівне, Броди
autoexpres.kiev.ua
06:30 14:30 щоденно
06:45 14:45 Київ-Львів: Житомир, Рівне, Броди
s-express.com.ua
06:30 15:40 щоденно
Київ-Львів: Житомир, Рівне
eclub.kiev.ua
07:50 15:00 ср., пт.-нд.
10:30 18:30 Київ-Львів: Житомир, Рівне, Броди
autoexpres.kiev.ua
09:00 17:00 щоденно
10:30 19:30 Київ-Львів: Житомир, Рівне, Броди
s-express.com.ua
09:00 17:00 щоденно
13:00 21:00 Київ-Львів: Житомир, Рівне, Броди
autoexpres.kiev.ua
11:30 19:30 щоденно
13:00 21:00 Київ-Львів: Житомир, Рівне, Броди
s-express.com.ua
11:30 19:30 щоденно
15:00 23:00 Київ-Львів: Житомир, Рівне, Броди
autoexpres.kiev.ua
13:00 21:00 щоденно
17:00 23:50 Київ-Львів: Житомир, Рівне, Броди
autoexpres.kiev.ua
15:00 23:00 щоденно
15:00 23:00 Київ-Львів: Житомир, Рівне, Броди
s-express.com.ua
15:00 23:00 щоденно
18:00 06:00 Київ-Ужгород: Житомир, Рівне, Львів
autoexpres.kiev.ua
16:30 04:30 щоденно
18:30 02:30 Київ-Львів: Житомир, Рівне, Броди
autoexpres.kiev.ua
18:00 02:00 щоденно
18:30 02:30 Київ-Львів: Житомир, Рівне, Броди
s-express.com.ua
18:00 03:00 щоденно
Київ-Львів: Житомир, Рівне, Броди
autoexpres.kiev.ua
20:00 04:00 пт.
Київ-Львів: Житомир, Рівне, Броди
s-express.com.ua
20:00 04:00 пт.
21:00 05:00 Київ-Львів: Житомир, Рівне, Броди
autoexpres.kiev.ua
21:00 05:00 щоденно
21:00 05:15 Київ-Львів: Житомир, Рівне, Броди
s-express.com.ua
21:00 05:00 щоденно
Київ-Львів: Житомир, Рівне, Броди
autoexpres.kiev.ua
22:00 06:00 пт.
Київ-Львів: Житомир, Рівне, Броди
s-express.com.ua
22:00 06:00 пт.

Хмельницький напрямок (на Борщів, Чернівці)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Києва Рейс Час відправлення із Києва Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
23:00 07:00 Київ-Борщів: Хмельницький, К.-Подільський
sprinter-auto.at.ua
15:00 23:00 щоденно
15:30 15:40 Краснодар-Чернівці/Краснодар-Черновцы 16:00 02:40 пн., ср.

Кримський напрямок (на Сімферополь, Севастополь)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Києва Рейс Час відправлення із Києва Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
17:10 06:00 Київ-Алушта: Херсон, Армянськ
comfort-ug.com
19:00 09:30 щоденно
17:00 06:00 Київ-Євпаторія: Херсон, Армянськ
comfort-ug.com
19:00 09:30 щоденно
16:30 06:00 Київ-Севастополь: Херсон, Армянськ
comfort-ug.com
19:00 10:30 щоденно
18:30 06:00 Київ-Сімферополь: Херсон, Армянськ
comfort-ug.com
19:00 08:30 щоденно
15:30 06:00 Київ-Феодосія: Херсон, Армянськ
comfort-ug.com
19:00 10:30 щоденно
16:30 06:00 Київ-Ялта: Херсон, Армянськ
comfort-ug.com
19:00 10:30 щоденно

Іспанський напрямок (на Мадрид, Малагу)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Києва Рейс Час відправлення із Києва Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
11:00 сб. 20:30 пн. Київ-Мадрид/Kiev-Madrid
odri-ua.com
07:00 16:40 ср.
09:30 нд. 17:30 Київ-Мадрид/Kiev-Madrid
universe.kiev.ua
08:30 17:00 чт.
07:30 сб. 23:50 Київ-Малага/Kiev-Málaga
universe.kiev.ua
06:30 21:00 ср.

Італійський напрямок (на Барі, Салерно)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Києва Рейс Час відправлення із Києва Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
13:00 00:10 Дніпро-Салерно/Dnipro-Salerno
odri-ua.com
00:10 17:50 чт.
07:20 чт.сб. 00:55 пн.сб. Київ-Салерно/Kiev-Salerno
odri-ua.com
07:00 00:30 чт., нд.
14:15 нд. 11:15 вт. Київ-Барі/Kiev-Bari
universe.kiev.ua
12:00 08:55 чт.

Німецький напрямок (на Дюссельдорф, Кельн, Франкфурт-на-Майні)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Києва Рейс Час відправлення із Києва Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
18:30 05:35 Дніпро-Кельн/Dnipro-Köln
ewe.ua
05:40 14:30 ср., сб.
06:00 нд. 16:20 пн. Київ-Кельн/Kiew-Köln
ewe.ua
05:40 14:30 чт.
18:30 05:35 Дніпро-Оснабрюк/Dnipro-Osnabrück
ewe.ua
05:40 11:00 ср., сб.
08:30 нд. 16:20 пн. Київ-Оснабрюк/Kiew-Osnabrück
ewe.ua
05:40 11:00 чт.
18:30 05:35 Дніпро-Франкфурт-на-Майні/Dnipro-Frankfurt am Main
ewe.ua
05:40 17:15 ср., сб.
05:00 вт., сб. 13:30 Київ-Дортмунд/Kiew-Dortmund
regionavto.com.ua
06:40 14:30 вт., сб.
16:00 06:15 Запоріжжя-Гайльбронн/Saporischschja-Heilbronn
busreisen.com.ua
07:00 15:00 вт., сб.
16:00 06:15 Запоріжжя-Дюссельдорф/Saporischschja-Düsseldorf
busreisen.com.ua
07:00 13:30 вт., сб.
05:30 чт. 13:30 пт. Київ-Дюссельдорф/Kiew-Düsseldorf
busreisen.com.ua
07:00 13:30 чт.
05:00 нд. 13:30 Київ-Кельн/Kiew-Köln
bus-lines.com
07:00 15:25 пт.
05:30 вт.сб. 13:30 Київ-Мюнстер/Kiew-Münster
busreisen.com.ua
07:00 13:30 вт., сб.
04:00 вт.пт. 13:10 Київ-Трір/Kiew-Trier
shevchenkoreisen.com
07:00 15:50 вт., сб.
04:00 пн-ср пт-нд 12:30 Київ-Дортмунд/Kiew-Dortmund
shevchenkoreisen.com
07:15 13:45 вт.-нд.
04:15 ср.сб. 16:00 Київ-Бонн/Kiew-Bonn
shevchenkoreisen.com
07:15 18:40 ср., нд.
07:00 вт.сб. 15:30 Київ-Кельн/Kiew-Köln
eclub.kiev.ua
07:50 14:30 ср., сб.
05:00 вт.ср.сб.нд. 15:30 Київ-Франкфурт-на-Майні/Kiew-Frankfurt am Main
eclub.kiev.ua
07:50 16:00 ср., пт.-нд.
07:10 вт.нд. 15:30 Київ-Росток/Kiew-Rostock
eclub.kiev.ua
07:50 17:30 пт., нд.
23:00 07:50 Харків-Бонн/Charkiw-Bonn
eclub.com.ua
07:50 15:30 чт., нд.
08:00 пн.чт.сб.нд. 17:00 Київ-Кельн/Kiew-Köln
eurovoyage.com.ua
08:45 20:00 вт., чт.-сб.
08:00 вт.сб. 17:00 Київ-Штутгарт/Kiew-Stuttgart
eurovoyage.com.ua
08:45 20:00 чт., сб.
20:30 10:00 Запоріжжя-Фрайбург/Saporischschja-Freiburg im Breisgau
odri-ua.com
10:00 22:30 ср., сб.
23:30 11:05 Дніпро-Кобленц/Dnipro-Koblenz
odri-ua.com
11:05 00:50 вт., пт.
22:00 11:05 Запоріжжя-Кобленц/Saporischschja-Koblenz
odri-ua.com
11:05 22:10 ср., сб.

Польський напрямок (на Варшаву, Вроцлав, Лодзь, Познань)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Києва Рейс Час відправлення із Києва Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
10:00 00:00 Запоріжжя-Слупськ/Zaporoże-Słupsk
odri-ua.com
00:00 03:50 чт.
18:30 05:35 Дніпро-Прага/Dnipro-Praha
ewe.ua
05:40 07:00 ср., сб.
Київ-Прага/Kyjev-Praha
ewe.ua
05:40 07:00 чт.
13:00 пн.чт. 04:30 Київ-Варшава/Kijów-Warszawa
autoflot.net
06:15 19:25 вт., пт.
21:55 07:00 Херсон-Варшава/Chersoń-Warszawa
ewhd.eu
07:00 19:25 вт., пт., сб.
23:55 вт.ср.сб.нд. 15:30 Київ-Краків/Kijów-Kraków
eclub.kiev.ua
07:50 23:00 ср., пт.-нд.
01:30 07:50 Кропивницький-Бидгощ/Kropywnycki-Bydgoszcz
agat.eu
07:50 06:30 щоденно
Київ-Варшава/Kijów-Warszawa
ewe.ua
08:00 04:30 щоденно
17:55 16:55 Київ-Вроцлав/Kijów-Wrocław
ewe.ua
08:00 05:00 щоденно
Київ-Лодзь/Kijów-Łódź
ewe.ua
08:00 05:30 щоденно
22:30 07:00 Харків-Ґдиня/Charków-Gdynia
vvk-bus.com.ua, ewhd.eu
08:00 07:00 щоденно
19:30 пн. 18:40 Київ-Вроцлав/Kijów-Wrocław
voltransservis.com.ua
08:30 06:00 нд.
10:00 вт.пт. 10:30 Бориспіль-Ґданськ/Boryspol-Gdańsk
nadiya.biz, ewhd.eu
10:00 07:00 ср., нд.
13:00 ср.сб. 16:00 Київ-Познань/Kijów-Poznań
visitor.com.pl
10:00 13:00 пн., пт.
20:00 пн.вт. 19:30 Київ-Прага/Kyjev-Praha
transtempo.ua
10:00 09:00 пн.
07:15 пт. 15:00 Київ-Злоценець/Kijów-Złocieniec
ewhd.eu
10:00 14:40 нд.
10:50 04:20 Київ-Лодзь/Kijów-Łódź
comexp.com.ua
11:00 02:20 щоденно
07:00 10:30 Черкаси-Вроцлав/Czerkasy-Wrocław
nadiya.biz, ewhd.eu
11:00 07:40 щоденно
04:30 11:20 Харків-Кошалін/Charków-Koszalin
agat.eu
11:20 14:20 через день
14:45 12:10 Київ-Лодзь/Kijów-Łódź
ewhd.eu
11:30 10:05 щоденно
23:30 11:15 Запоріжжя-Легниця/Zaporoże-Legnica
agat.eu
11:30 10:50 через день
14:35 13:40 Київ-Закопане/Kijów-Zakopane
comexp.com.ua
11:50 08:50 щоденно
Київ-Щецин/Kijów-Szczecin
lux-reisen.com
11:50 22:35 щоденно
13:45 15:40 Київ-Лігниця/Kijów-Legnica
agat.eu
12:00 13:30 щоденно
13:00 14:25 Київ-Вроцлав/Kijów-Wrocław
www.eurolines-polska.pl, ee-travel.com.ua
12:25 12:00 щоденно
08:25 17:25 Київ-Зелена Гура/Kijów-Zielona Góra
www.eurolines-polska.pl, ee-travel.com.ua
12:25 12:00 щоденно
19:00 19:05 Київ-Познань/Kijów-Poznań
ewe.ua
12:30 11:30 щоденно
11:30 пн.сб. 13:05 Київ-Ґданськ/Kijów-Gdańsk
ewhd.eu, universe.kiev.ua
12:50 10:50 чт., сб.
17:20 14:35 Київ-Познань/Kijów-Poznań
agat.eu, voltransservis.com.ua
13:00 09:50 щоденно
06:30 вт.пт. 09:30 Київ-Свіноуйсьце/Kijów-Świnoujście
ewhd.eu
13:00 13:50 ср., нд.
12:00 14:35 Київ-Прага/Kijów-Praga
agat.eu
13:30 15:30 щоденно
16:40 вт.сб. 15:20 Київ-Вроцлав/Kijów-Wrocław
eurostatus.com.ua
14:30 11:20 чт., нд.
20:30 пн.ср.пт.сб. 12:00 Київ-Варшава/Kijów-Warszawa
ewhd.eu
14:30 07:30 вт.чт.пт.нд.
11:40 03:00 Київ-Варшава/Kijów-Warszawa
comexp.com.ua
15:00 04:10 щоденно
07:00 14:30 Харків-Познань/Charków-Poznań
bus-k.com, agat.eu
15:00 12:30 щоденно
06:00 15:00 Кривий Ріг-Щецин/Krzywy Róg-Szczecin
agat.eu
15:00 12:50 щоденно
17:00 пн.ср.сб. 08:30 Київ-Варшава/Kijów-Warszawa
transtempo.ua
16:00 08:00 вт., пт., нд.
17:00 пн.-ср.нд. 08:30 Київ-Варшава/Kijów-Warszawa
citytour.com.ua
16:00 08:00 пн.вт.пт.нд.
15:00 пн.сб. 14:25 Київ-Ґданськ/Kijów-Gdańsk
universe.kiev.ua
16:00 12:55 чт., сб.
13:40 пн.пт.нд. 08:30 Київ-Лодзь/Kijów-Łódź
eclub.kiev.ua
16:00 09:30 ср., пт., сб.
Київ-Щецин/Kijów-Szczecin
elita-trans.com.ua
16:00 19:45 ср., сб.
09:00 06:20 Київ-Познань/Kijów-Poznań
agat.eu, voltransservis.com.ua
16:30 12:00 щоденно
14:30 06:30 Київ-Варшава/Kijów-Warszawa
comexp.com.ua
17:00 07:40 щоденно
10:00 чт.сб.нд. 09:30 Київ-Прага/Kyjev-Praha
transtempo.ua
17:00 17:00 вт., чт.-сб.
11:30 10:25 Київ-Валбжих/Kijów-Wałbrzych
naszbus.com
17:30 14:00 щоденно
20:30 пн.ср.пт.-нд. 12:00 Київ-Варшава/Kijów-Warszawa
sprinter-auto.at.ua
17:30 08:30 вт., чт.-нд.
12:00 08:50 Чернігів-Познань/Czernihów-Poznań
naszbus.com
18:00 12:15 щоденно
11:15 19:30 Харків-Познань/Charków-Poznań
vvk-bus.com.ua, ewhd.eu
20:00 16:00 щоденно
12:50 ср.сб.нд. 07:10 Київ-Каліш/Kijów-Kalisz
ewhd.eu
20:30 13:30 чт., сб.-нд.
07:45 пн.чт.сб. 06:05 Київ-Вроцлав/Kijów-Wrocław
al-trans.com.ua
23:15 19:35 вт., чт., сб.
12:00 23:40 Запоріжжя-Вроцлав/Zaporoże-Wrocław
agat.eu, перевозки.zp.ua
23:40 22:30 ср., пт., нд.

Російський напрямок (на Москву, Воронеж, Липецьк, Кавказ)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Києва Рейс Час відправлення із Києва Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність

КИЇВ-МОСКВА

18:30 пн.ср.пт.сб. 10:00 Київ-Москва/Киев-Москва
www.shlyah-gmbh.com
14:20 07:00 вт., чт., нд.
15:15 20:10 Вінниця-Москва/Винница-Москва
moscow-kiev.com
20:25 13:30 через день

КИЇВ-РОСТОВ КИЇВ-КРАСНОДАР КИЇВ-СОЧІ

06:30 чт.нд. 15:30 Київ-Геленджик/Киев-Геленджик
viabona.com.ua, citytour.com.ua
07:00 17:00 вт., пт.
06:00 чт.нд. 18:30 Київ-Адлер/Киев-Адлер
citytour.com.ua
07:00 18:50 вт., пт.
07:00 чт.нд. 18:30 Київ-Сочі/Киев-Сочи
busexpress.com.ua
07:00 20:30 вт., пт.
07:00 нд. 18:30 Київ-Сочі/Киев-Сочи
astra-bus.com
07:00 17:50 пт.
19:30 пт.нд. 06:45 вт.нд. Київ-Єсентуки/Киев-Ессентуки
askuktrans.com.ua, kavkaz-line.ru
09:00 18:25 пн., пт.
08:00 18:50 Чернівці-Краснодар/Черновцы-Краснодар 19:00 19:00 чт., сб.

КИЇВ-КУРСЬК КИЇВ-ВОРОНЕЖ КИЇВ-ЛИПЕЦЬК

15:30вт.чт.сб.нд. 07:30 Київ-Липецьк/Киев-Липецк
oriana-ua.com
18:00 11:00 пн.ср.пт.сб.
19:30 вт.чт.сб. 08:00 Київ-Воронеж/Киев-Воронеж
voronezh.kiev.ua
19:00 09:00 пн., ср., пт.
16:45ср.пт. 06:30 Київ-Воронеж/Киев-Воронеж
oriana-ua.com
21:00 11:30 вт., чт.

Чеський напрямок (на Прагу, Плзень, Карлові Вари)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Києва Рейс Час відправлення із Києва Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
18:30 05:35 Дніпро-Прага/Dnipro-Praha
ewe.ua
05:40 07:00 ср., сб.
Київ-Прага/Kyjev-Praha
ewe.ua
05:40 07:00 чт.
09:30 пн.ср.пт. 12:30 Київ-Плзень/Kyjev-Plzeň
nikolo.cz
07:00 08:00 ср.-чт., нд.
09:20 пн.-ср.пт.сб. 12:30 Київ-Плзень/Kyjev-Plzeň
svd.onlinebus.net
07:00 08:30 ср.чт.сб.нд.
22:00 08:00 Кривий Ріг-Прага/Kryvyj Rih-Praha
east-express.cz
08:00 08:40 пн.
16:00 08:00 Запоріжжя-Прага/Záporoží-Praha
east-express.cz
08:00 07:00 вт., нд.
12:30 пн.ср.пт. 13:00 Київ-Прага/Kyjev-Praha
east-express.cz
08:00 07:00 чт.
11:00 чт.нд. 12:55 Київ-Прага/Kyjev-Praha
kpt.kiev.ua
08:30 10:30 вт., пт.
20:00 пн.вт. 19:30 Київ-Прага/Kyjev-Praha
transtempo.ua
10:00 09:00 пн.
16:15 чт.сб.нд. 17:00 Київ-Прага/Kyjev-Praha
citytour.com.ua, regabus.org
10:00 09:15 вт.чт.пт.нд.
06:00 пн.пт. 10:00 Київ-Карлові Вари/Kyjev-Karlovy Vary
citytour.com.ua, regabus.org
10:00 12:00 ср., сб.
09:00 нд. 10:55 Київ-Прага/Kyjev-Praha
autoflot.net
10:20 11:45 нд.
07:20 сб.нд. 11:00 Черкаси-Плзень/Čerkasy-Plzeň
svd.onlinebus.net
10:30 13:30 пн., пт.
12:00 14:35 Київ-Прага/Kyjev-Praha
agat.eu
13:30 15:30 щоденно
10:00 чт.сб.нд. 10:00 Київ-Прага/Kyjev-Praha
eclub.kiev.ua
17:00 17:00 пн., чт., пт.
10:00 чт.сб.нд. 09:30 Київ-Прага/Kyjev-Praha
transtempo.ua
17:00 17:00 вт., чт.-сб.
09:15 вт.ср. 10:00 Київ-Прага/Kyjev-Praha
citytour.com.ua, regabus.org
17:00 17:15 пн.


2015-2018