Розклад руху автобусів по автостанції КИЇВ (залізничний вокзал, яма)

Автостанція «Київ» - автобусна станція столиці, яка знаходиться «у ямі» поруч із головним залізничним вокзалом країни «Київ-Пасажирський» по вулиці Симона Петлюри. Досить вдале місцезнаходження автовокзалу дозволяє гостям та мешканцям столиці, поєднавши залізничний та автомобільний транспорт, дістатися не лише більшості куточків країни, а й багатьох міст Європи. Із приміського вокзалу курсують потяги на Білу Церкву, Ворожбу, Гребінку, Житомир, Жмеринку, Зернове, Козятин, Конотоп, Коростень, Малин, Миронівку, Неданчичі, Ніжин, Рівне, Славутич, Тетерів, Фастів, Чернігів, Шепетівку, Шостку, Яготин.


Із автостанції «Київ» цілодобово відправляються автобуси по Україні та за кордон. Скориставшись рейсами від АС «Київ», пасажири можуть у межах країни доїхати до таких населених пунктів, як Баранівка, Бердичів, Березне, Біла Церква, Благовіщенське (Ульяновка), Бориспіль, Броди, Буськ, Вараш (Кузнецовськ), Великі Дедеркали, Вінниця, Володимирець, Городок, Градизьк, Гусятин, Демидівка, Дубно, Дубровиця, Житомир, Заліщики, Зарічне, Золотоноша, Ізяслав, Калинівка, Кельменці, Козелець, Корець, Коростень, Коростишів, Костопіль, Кременець, Кременчук, Луцьк, Любар, Любешів, Львів, Маневичі, Млинів, Нетішин, Новоград-Волинський, Новодністровськ, Одеса, Острог, Переяслав, Пирятин, Полонне, Полтава, Почаїв, Радивилів, Рівне, Ріпки, Рокитне, Сарни, Славута, Сокиряни, Старокостянтинів, Суми, Теребовля, Тернопіль, Товсте, Фастів, Хмельницький, Чемерівці, Черкаси, Чернігів, Чортків, Чуднів, Шепетівка, Шумськ.


За межі країни із автостанції курсують автобуси в Італію (Болонья, Неаполь, Рим), Німеччину (Берлін, Гамбург, Дортмунд, Дюссельдорф, Ессен), Польщу (Бидгощ, Валбжих, Варшава, Влоцлавек, Вроцлав, Гданськ, Гдиня, Глівіце, Дембіца, Катовіце, Конін, Краків, Легниця, Лодзь, Люблін, Ополе, Плоцьк, Познань, Свідниця, Тарнув, Торунь, Холм), Чехію (Брно, Градець-Кралове, Оломоуц, Острава, Прага) та ін.





Важливо! На сайті НЕМОЖЛИВО придбати або забронювати квиток на той чи інший автобусний рейс. Розміщений матеріал носить ознайомчий характер. Можлива відміна рейсів. Інформацію стосовно будь-якого рейсу УТОЧНЮЙТЕ у перевізників та безпосередньо на автостанції, оскільки з різних причин розклад окремих маршрутів може бути змінено, а також можуть організовуватися додаткові рейси, у разі підвищення попиту пасажирів у певному напрямку (у більшості випадків - на свята та (або) у п’ятницю і неділю). Розклад руху автобусів, які слідують на міжнародних маршрутах може відрізнятися від зазначеного (може змінюватися залежно від затримок, пов’язаних із простоями на кордоні та пробками на дорогах).

м. Київ
вулиця Симона Петлюри, 32




Режим роботи: цілодобово





розклад руху автобусів УТОЧНЮЙТЕ у довідковій автостанції та перевізників

Сумський напрямок (на Суми, Ромни, Лохвицю, Пирятин)

Час відправлення із Сум Час прибуття до Києва Рейс Час відправлення із Києва Час прибуття в Суми Періодичність
06:00 11:00 Київ-Суми: Пирятин, Лохвиця, Ромни
service-lux.com.ua
06:00 11:00 щоденно
07:00 12:00 Київ-Суми: Пирятин, Лохвиця, Ромни
service-lux.com.ua
07:00 12:00 щоденно
08:00 13:00 Київ-Суми: Пирятин, Лохвиця, Ромни
service-lux.com.ua
08:00 13:00 щоденно
09:00 14:00 Київ-Суми: Пирятин, Лохвиця, Ромни
service-lux.com.ua
09:00 14:00 щоденно
10:00 15:00 Київ-Суми: Пирятин, Лохвиця, Ромни
service-lux.com.ua
10:00 15:00 щоденно
11:00 16:00 Київ-Суми: Пирятин, Лохвиця, Ромни
service-lux.com.ua
11:00 16:00 щоденно
12:00 17:00 Київ-Суми: Пирятин, Лохвиця, Ромни
service-lux.com.ua
12:00 17:00 щоденно
13:00 18:00 Київ-Суми: Пирятин, Лохвиця, Ромни
service-lux.com.ua
13:00 18:00 щоденно
14:00 19:00 Київ-Суми: Пирятин, Лохвиця, Ромни
service-lux.com.ua
14:00 19:00 щоденно
15:00 20:00 Київ-Суми: Пирятин, Лохвиця, Ромни
service-lux.com.ua
15:00 20:00 щоденно
16:00 21:00 Київ-Суми: Пирятин, Лохвиця, Ромни
service-lux.com.ua
16:00 21:00 щоденно
17:00 22:00 Київ-Суми: Пирятин, Лохвиця, Ромни
service-lux.com.ua
17:00 22:00 щоденно

Харківський напрямок (на Полтаву, Харків)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Києва Рейс Час відправлення із Києва Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність

КИЇВ-ПОЛТАВА КИЇВ-ПИРЯТИН КИЇВ-ЛУБНИ

16:15 21:15 Київ-Полтава: Пирятин, Хорол
zs7.com.ua
08:00 13:10 щоденно
05:00 10:10 Київ-Полтава: Пирятин, Хорол
zs7.com.ua
11:00 16:10 щоденно
07:00 12:00 Київ-Полтава: Пирятин, Хорол
zs7.com.ua
14:00 19:10 щоденно
12:00 17:00 Київ-Полтава: Пирятин, Хорол
zs7.com.ua
16:00 21:10 щоденно

КИЇВ-ХАРКІВ КИЇВ-ПОЛТАВА

12:00 05:55 Варшава-Харків/Warszawa-Charków 06:00 14:00 Чт., Нд.
13:30 06:20 Лодзь-Харків/Łódź-Charków 06:30 14:10 через день
07:55 14:45 Київ-Харків: Пирятин, Полтава 07:55 14:55 щоденно
10:00 16:50 Київ-Харків: Пирятин, Полтава 10:00 16:50 щоденно
07:20 11:45 Гдиня-Харків/Gdynia-Charków
z-time.ua
11:50 22:10 щоденно
08:00 15:10 Київ-Харків: Пирятин, Полтава
zs7.com.ua
22:00 06:45 щоденно

Кременчуцький напрямок (на Черкаси, Кременчук)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Києва Рейс Час відправлення із Києва Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
05:00 Київ-Кременчук: аеропорт Бориспіль
15-58.com
06:00 щоденно
06:00 Київ-Кременчук: аеропорт Бориспіль
15-58.com
07:00 щоденно
07:00 Київ-Кременчук: аеропорт Бориспіль
15-58.com
08:00 щоденно
08:00 Київ-Кременчук: аеропорт Бориспіль
15-58.com
09:00 щоденно
09:00 Київ-Кременчук: аеропорт Бориспіль
15-58.com
10:00 щоденно
10:00 Київ-Кременчук: аеропорт Бориспіль
15-58.com
11:00 щоденно
07:20 11:20 Гдиня-Харків/Gdynia-Charków
z-time.ua
11:50 22:10 щоденно
11:00 Київ-Кременчук: аеропорт Бориспіль
15-58.com
12:00 щоденно
12:00 Київ-Кременчук: аеропорт Бориспіль
15-58.com
13:00 щоденно
13:00 Київ-Кременчук: аеропорт Бориспіль
15-58.com
14:00 щоденно
14:00 Київ-Кременчук: аеропорт Бориспіль
15-58.com
15:00 щоденно
15:00 Київ-Кременчук: аеропорт Бориспіль
15-58.com
16:00 щоденно
16:00 Київ-Кременчук: аеропорт Бориспіль
15-58.com
17:00 щоденно

Дніпропетровський напрямок (на Дніпро)

Час відправлення із кінцевої станції Час прибуття до Києва Рейс Час відправлення із Києва Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність

КИЇВ-ДНІПРО

13:00 19:40 Київ-Дніпро: Хорол, Кобеляки
nika-bus.com.ua
13:00 19:50 щоденно
22:00 05:05 Київ-Дніпро: Хорол, Кобеляки
nika-bus.com.ua
22:00 04:50 щоденно

Черкаський напрямок (на Черкаси)

Час відправлення із Черкас Час прибуття до Києва Рейс Час відправлення із Києва Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
06:00 Київ-Черкаси
avtostancia.com.ua
07:00 щоденно
07:00 Київ-Черкаси
avtostancia.com.ua
08:00 щоденно
08:00 Київ-Черкаси
avtostancia.com.ua
09:00 щоденно
09:00 Київ-Черкаси
avtostancia.com.ua
10:00 щоденно
10:00 Київ-Черкаси
avtostancia.com.ua
11:00 щоденно
11:00 Київ-Черкаси
avtostancia.com.ua
12:00 щоденно
12:00 Київ-Черкаси
avtostancia.com.ua
13:00 щоденно
13:30 Київ-Черкаси
avtostancia.com.ua
14:00 щоденно
15:00 Київ-Черкаси
avtostancia.com.ua
15:00 щоденно
16:00 Київ-Черкаси
avtostancia.com.ua
16:00 щоденно
17:00 Київ-Черкаси
avtostancia.com.ua
17:00 щоденно
18:00 Київ-Черкаси
avtostancia.com.ua
18:30 щоденно

Новодністровський напрямок (на Новодністровськ, Сокиряни, Кельменці)

Час відправлення із кінцевої станції Час прибуття до Києва Рейс Час відправлення із Києва Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
08:00 Київ-Кельменці: Новодністровськ, Сокиряни
auto-life.info
10:00 18:10 щоденно

Шепетівський напрямок (на Ізяслав, Шумськ, Почаїв)

Час відправлення із кінцевої станції Час прибуття до Києва Рейс Час відправлення із Києва Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
02:00 06:00 Київ-Ізяслав: Баранівка, Полонне, Шепетівка
autoexpres.kiev.ua
08:00 12:30 щоденно
13:00 Київ-Почаїв: Кременець
auto-life.info
08:00 щоденно
00:10 06:00 Київ-Шумськ: Житомир, Шепетівка, Острог
autoexpres.kiev.ua
09:00 15:00 щоденно
09:30 14:30 Київ-Ізяслав: Баранівка, Полонне, Шепетівка
autoexpres.kiev.ua
10:00 14:30 щоденно
03:30 10:00 Київ-Шумськ: Житомир, Шепетівка, Острог
autoexpres.kiev.ua
11:00 17:00 щоденно
12:20 17:00 Київ-Ізяслав: Баранівка, Полонне, Шепетівка
autoexpres.kiev.ua
12:45 17:10 щоденно
08:00 14:00 Київ-Шумськ: Житомир, Шепетівка, Острог
autoexpres.kiev.ua
12:45 19:00 щоденно
15:00 19:30 Київ-Ізяслав: Баранівка, Полонне, Шепетівка
autoexpres.kiev.ua
15:00 19:30 щоденно
06:00 Київ-Почаїв: Кременець
auto-life.info
15:30 щоденно
Київ-Ізяслав: Баранівка, Полонне, Шепетівка
autoexpres.kiev.ua
17:00 21:30 щоденно
Київ-Ізяслав: Баранівка, Полонне, Шепетівка
autoexpres.kiev.ua
19:00 23:30 щоденно
10:50 17:20 Київ-Шумськ: Житомир, Шепетівка, Острог
autoexpres.kiev.ua
20:00 02:00 щоденно

Сарненський напрямок (на Сарни, Вараш, Володимирець)

Час відправлення із кінцевої станції Час прибуття до Києва Рейс Час відправлення із Києва Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
08:00 14:30 Київ-Володимирець: Сарни, Вараш
voltransservis.com.ua
13:00 19:30 щоденно

Волинський напрямок (на Рівне, Луцьк, Ковель)

Час відправлення із кінцевої станції Час прибуття до Києва Рейс Час відправлення із Києва Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
06:00 13:00 Київ-Ковель: Рівне, Луцьк
voyagelux.in.ua
07:00 14:00 щоденно
07:00 14:00 Київ-Луцьк: Житомир, Рівне
le.lt.ua
07:30 14:15 щоденно
07:30 14:30 Київ-Ковель: Рівне, Луцьк
voyagelux.in.ua
09:00 16:00 щоденно
10:00 17:00 Київ-Луцьк: Житомир: Рівне
le.lt.ua
10:30 16:30 щоденно
23:00 06:20 Київ-Ковель: Житомир, Рівне, Луцьк
comexp.com.ua
10:50 19:00 щоденно
09:00 16:00 Київ-Ковель: Рівне, Луцьк
voyagelux.in.ua
11:00 18:00 щоденно
12:00 19:00 Київ-Луцьк: Житомир, Рівне
le.lt.ua
12:00 19:00 щоденно
10:00 16:30 Київ-Ковель: Рівне, Луцьк
voyagelux.in.ua
13:00 20:00 щоденно
11:00 18:00 Київ-Ковель: Рівне, Луцьк
voyagelux.in.ua
16:00 23:00 щоденно
15:00 21:00 Київ-Луцьк: Житомир, Рівне
le.lt.ua
16:00 22:30 щоденно

Рівненський напрямок (на Рівне, Берестечко, Почаїв)

Час відправлення із кінцевої станції Час прибуття до Києва Рейс Час відправлення із Києва Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
08:00 Київ-Берестечко: Рівне, Дубно, Млинів
auto-life.info
11:00 18:30 щоденно
13:00 20:00 Київ-Почаїв: Рівне, Дубно, Кременець
auto-life.info
15:30 23:00 щоденно

Львівський напрямок (на Львів, Ужгород, Івано-Франківськ)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Києва Рейс Час відправлення із Києва Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
08:30 16:30 Київ-Львів: Житомир, Рівне, Броди
autoexpres.kiev.ua
01:00 09:00 щоденно
10:30 18:30 Київ-Львів: Житомир, Рівне, Броди
autoexpres.kiev.ua
03:30 11:30 щоденно
22:00 11:30 Київ-Чоп: Житомир, Рівне, Львів
autoexpres.kiev.ua
06:30 19:00 щоденно
07:40 23:00 Київ-Рахів: Рівне, Львів, Ів.-Франківськ
autoexpres.kiev.ua
09:00 23:30 щоденно
13:00 21:00 Київ-Львів: Житомир, Рівне, Броди
autoexpres.kiev.ua
11:30 19:30 щоденно
15:00 05:00 Київ-Ясиня: Рівне, Львів, Ів.-Франківськ
autoexpres.kiev.ua
13:00 03:00 щоденно
17:00 23:50 Київ-Львів: Житомир, Рівне, Броди
autoexpres.kiev.ua
15:00 23:00 щоденно
18:00 06:00 Київ-Ужгород: Житомир, Рівне, Львів
autoexpres.kiev.ua
16:30 04:30 щоденно
19:20 09:00 Київ-Рахів: Рівне, Львів, Ів.-Франківськ
autoexpres.kiev.ua
18:00 08:20 щоденно
Київ-Львів: Житомир, Рівне, Броди
autoexpres.kiev.ua
20:00 04:00 Пт.
07:30 20:00 Київ-Ужгород: Житомир, Рівне, Львів
autoexpres.kiev.ua
20:00 08:10 щоденно
22:15 06:30 Київ-Львів: Житомир, Рівне, Броди
autoexpres.kiev.ua
21:00 05:00 щоденно
16:45 Вт.Чт.Нд. 06:00 Київ-Тячів: Рівне, Львів, Мукачево
autoexpres.kiev.ua
21:00 11:00 Пн., Ср., Пт.
17:30 04:30 Київ-Трускавець: Рівне, Львів, Стрий
autoexpres.kiev.ua
21:20 08:05 щоденно
16:30 05:20 Київ-Східниця: Рівне, Львів, Трускавець
autoexpres.kiev.ua
21:45 08:50 щоденно
22:00 06:00 Київ-Сокаль: Рівне, Броди, Червоноград
autoexpres.kiev.ua
22:00 06:00 щоденно
Київ-Львів: Житомир, Рівне, Броди
s-express.com.ua
22:00 06:00 Пт.
18:20 07:00 Київ-Ясиня: Рівне, Львів, Ів.-Франківськ
autoexpres.kiev.ua
23:00 13:00 щоденно

Литовський напрямок (на Вільнюс)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Києва Рейс Час відправлення із Києва Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
21:30 16:50 Київ-Вільнюс/Kijevas-Vilnius
ollex.lt
19:20 17:50 щоденно

Польський напрямок (на Варшаву, Вроцлав, Лодзь, Познань)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Києва Рейс Час відправлення із Києва Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
22:00 21:00 Київ-Познань/Kijów-Poznań 06:30 04:30 щоденно
17:00 11:50 Київ-Варшава/Kijów-Warszawa
itravel-bus.com
07:00 23:20 щоденно
21:50 00:30 Київ-Гдиня/Kijów-Gdynia 07:30 08:00 3 через 1
07:00 15:40 Київ-Кельн/Kijów-Kolonia
eclub.com.ua
07:50 14:30 Вт.-Нд.
13:00 12:30 Київ-Вроцлав/Kijów-Wrocław
ee-travel.com.ua
08:00 08:00 щоденно
20:20 15:15 Київ-Варшава/Kijów-Warszawa 09:00 04:00 щоденно
Київ-Колобжег/Kijów-Kołobrzeg 09:00 14:05 щоденно
07:00 09:20 Біла Церква-Свіноуйсьце/Biała Cerkiew-Świnoujście
mustang-trans.net
09:30 10:40 через день
13:45 06:20 Київ-Варшава/Kijów-Warszawa
comexp.com.ua
09:40 00:30 щоденно
16:30 Пт.Сб. 15:40 Київ-Болеславець/Kijów-Bolesławiec
voltransservis.com.ua
09:45 07:15 Ср.-Чт.
10:00 10:40 Київ-Ґданськ/Kijów-Gdańsk
nadiya.biz
10:00 07:00 Вт., Пт., Нд.
Київ-Зелена Гура/Kijów-Zielona Góra
autoexpres.kiev.ua
10:00 06:30 щоденно
17:25 12:10 Київ-Лодзь/Kijów-Łódź
kantol.com.ua
10:15 01:55 щоденно
11:00 Вт.Чт.Сб. 11:05 Київ-Прага/Kijów-Praga
vilartrans.com
10:20 10:25 Вт., Чт., Нд.
15:30 10:00 Київ-Варшава/Kijów-Warszawa 11:30 06:00 щоденно
17:40 21:40 Київ-Ґдиня/Kijów-Gdynia
kasa.lux-reisen.com
11:50 17:00 через день
12:35 21:00 Київ-Гдиня/Kijów-Gdynia 12:30 19:20 щоденно
14:00 14:30 Київ-Вільнюс/Kijów-Wilno
likebus.ua
13:00 16:20 щоденно
17:20 14:35 Київ-Познань/Kijów-Poznań
voltransservis.com.ua
13:00 09:50 щоденно
08:00 12:50 Чернігів-Познань/Czernihów-Poznań
atlas-travel.com.ua
13:00 08:30 Вт., Чт., Сб.
06:50 09:50 Київ-Гдиня/Kijów-Gdynia
likebus.ua
13:30 14:55 щоденно
23:00 14:20 Київ-Познань/Kijów-Poznań 14:00 10:15 Вт., Чт., Сб.
08:00 14:15 Суми-Варшава/Sumy-Warszawa
busik.pl.ua
14:20 06:00 щоденно
10:00 11:00 Київ-Щецин/Kijów-Szczecin
leonpoltrans.com
14:30 15:00 щоденно
07:00 14:50 Дніпро-Щецин/Dniepr-Szczecin 15:00 14:00 щоденно
Київ-Прага/Kijów-Praga
autoexpres.kiev.ua
15:00 15:30 щоденно
07:30 15:00 Харків-Гдиня/Charków-Gdynia 15:00 14:00 щоденно
07:00 14:30 Харків-Лодзь/Charków-Łódź 15:00 07:10 через день
07:00 14:50 Харків-Пльзень/Charków-Pilzno
east-express.cz
15:00 19:30 Ср., Пт.-Сб.
23:15 15:40 Київ-Варшава/Kijów-Warszawa
flixbus.ua
15:30 06:55 щоденно
21:20 Ср.Сб. 14:10 Київ-Варшава/Kijów-Warszawa
flixbus.ua
16:20 08:10 Вт., Пт.
16:10 Харків-Свіноуйсьце/Charków-Świnoujście
ternvoyage.com
16:40 щоденно
10:00 08:50 Київ-Познань/Kijów-Poznań
naszbus.com
17:00 14:50 Ср.-Чт., Нд.
09:15 16:55 Полтава-Зелена Гура/Połtawa-Zielona Góra
caznatrans.com.ua
17:00 20:40 щоденно
16:55 Харків-Кошалін/Charków-Koszalin
caznatrans.com.ua
17:00 20:30 щоденно
07:40 19:10 Харків-Щецин/Charków-Szczecin
z-time.ua
19:10 21:05 щоденно
12:30 20:30 Харків-Колобжег/Charków-Kołobrzeg 21:00 07:05 щоденно
11:30 21:20 Дніпро-Варшава/Dniepr-Warszawa 21:30 14:00 Ср., Нд.

Чеський напрямок (на Прагу, Пльзень, Хеб, Карлові Вари)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Києва Рейс Час відправлення із Києва Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
Київ-Ліберець/Kyjev-Liberec
dmd-ticket.eu
06:30 14:00 щоденно
17:30 17:30 Київ-Прага/Kyjev-Praha 08:00 08:30 щоденно
20:00 18:30 Київ-Прага/Kyjev-Praha
transtempo.ua
09:00 08:00 щоденно
Київ-Пльзень/Kyjev-Plzeň
regabus.cz
10:00 07:55 щоденно
11:00 Вт.Чт.Сб. 11:05 Київ-Прага/Kyjev-Praha
vilartrans.com
10:20 10:25 Вт., Чт., Нд.
Київ-Прага/Kyjev-Praha
flixbus.ua
11:05 10:35 Вт.-Нд.
17:00 21:40 Київ-Пльзень/Kyjev-Plzeň
kasa.lux-reisen.com
11:50 17:35 щоденно
13:00 16:15 Київ-Прага/Kyjev-Praha
likebus.ua
13:00 14:30 щоденно
07:30 14:55 Харків-Пардубиці/Charkiv-Pardubice 15:00 16:00 щоденно
07:00 18:30 Запоріжжя-Пльзень/Záporoží-Plzeň
east-express.cz
18:30 19:30 Пн.Вт.Чт.Нд.
10:00 18:30 Харків-Пльзень/Charkiv-Plzeň
east-express.cz
18:30 19:30 Пт.-Сб.

Австрійський напрямок (на Відень через Угорщину (Будапешт))

Час відправлення із кінцевої станції Час прибуття до Києва Рейс Час відправлення із Києва Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
15:30 Пн.Пт. 12:20 Київ-Відень/Kiew-Wien
eclub.com.ua
11:00 11:00 Ср., Сб.

Німецький напрямок (на Дюссельдорф, Кельн, Франкфурт-на-Майні)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Києва Рейс Час відправлення із Києва Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
08:00 Ср. 15:30 Київ-Дюссельдорф/Kiew-Düsseldorf
regionavto.com.ua
06:30 15:30 Нд.
15:30 06:15 Запоріжжя-Дюссельдорф/Saporischschja-Düsseldorf
busreisen.com.ua
06:30 13:30 Вт., Чт., Сб.
15:30 06:15 Запоріжжя-Карлсруе/Saporischschja-Karlsruhe
busreisen.com.ua
06:30 14:00 Вт., Сб.
06:30 Ср.Сб. 13:30 Київ-Дортмунд/Kiew-Dortmund
regionavto.com.ua
06:40 15:30 Вт., Сб.
04:00 Вт.Ср.Пт.Сб. 12:30 Київ-Дортмунд/Kiew-Dortmund
shevchenkoreisen.com
07:15 13:45 Вт.-Ср.
07:00 Вт.-Нд. 15:30 Київ-Кельн/Kiew-Köln
eclub.com.ua
07:50 14:30 Вт.-Нд.
08:00 Вт.-Нд. 18:00 Київ-Франкфурт-на-Майні/Kiew-Frankfurt am Main
eclub.com.ua
07:50 13:30 Вт.-Нд.
05:00 Ср.Сб.Нд. 17:00 Київ-Кельн/Kiew-Köln
wgrand.com.ua
08:00 17:15 Ср.-Чт., Сб.
08:00 Нд. 17:00 Київ-Кельн/Kiew-Köln
eurovoyage.com.ua
08:45 20:00 Пт.
08:00 Сб. 17:00 Київ-Штутгарт/Kiew-Stuttgart
eurovoyage.com.ua
08:45 20:00 Чт.
05:50 10:30 Полтава-Кобленц/Poltawa-Koblenz
odri-ua.com
10:30 22:10 Ср., Сб.
05:50 10:30 Полтава-Фрайбург/Poltawa-Freiburg
odri-ua.com
10:30 00:15 Ср., Сб.

Італійський напрямок (на Неаполь, Рим, Салерно)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Києва Рейс Час відправлення із Києва Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
07:30 Чт.Сб. 03:00 Сб.Пн. Київ-Салерно/Kiev-Salerno 09:00 05:00 Ср., Нд.
20:00 Запоріжжя-Латина/Zaporižžja-Latina
bus-trans.com.ua
20:00 13:00 Вт., Чт.
07:00 Вт.Чт.Нд. 03:30 Чт.Сб.Вт. Київ-Салерно/Kiev-Salerno
al-trans.com.ua
22:30 20:20 Пн., Чт., Сб.

Іспанський напрямок (на Мадрид, Малагу, Севілью)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Києва Рейс Час відправлення із Києва Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
14:00 Нд. 00:50 Ср. Київ-Мадрид/Kiev-Madrid
grandes-tour.com.ua
02:00 10:00 Чт.
08:00 Нд. 20:30 Вт. Київ-Севілья/Kiev-Sevilla
odri-ua.com
07:00 21:20 Чт.
14:45 Нд. 20:30 Вт. Київ-Мадрид/Kiev-Madrid
odri-ua.com
07:00 16:40 Чт.
07:30 Сб. 23:50 Пн. Київ-Малага/Kiev-Málaga
universe.kiev.ua
18:00 06:00 Вт.

2015-2020