Розклад руху автобусів по автостанції КИЇВ (залізничний вокзал, яма)

Автостанція «Київ» - автобусна станція столиці, яка знаходиться «у ямі» поруч із головним залізничним вокзалом країни «Київ-Пасажирський» по вулиці Симона Петлюри. Досить вдале місцезнаходження автовокзалу дозволяє гостям та мешканцям столиці, поєднавши залізничний та автомобільний транспорт, дістатися не лише більшості куточків країни, а й багатьох міст Європи. Із приміського вокзалу курсують потяги на Білу Церкву, Ворожбу, Гребінку, Житомир, Жмеринку, Зернове, Козятин, Конотоп, Коростень, Малин, Миронівку, Неданчичі, Ніжин, Рівне, Славутич, Тетерів, Фастів, Чернігів, Шепетівку, Шостку, Яготин.


Із автостанції «Київ» цілодобово відправляються автобуси по Україні та за кордон. Скориставшись рейсами від АС «Київ», пасажири можуть у межах країни доїхати до таких населених пунктів, як Баранівка, Бердичів, Березне, Біла Церква, Благовіщенське (Ульяновка), Бориспіль, Броди, Буськ, Вараш (Кузнецовськ), Великі Дедеркали, Вінниця, Володимирець, Городок, Градизьк, Гусятин, Демидівка, Дубно, Дубровиця, Житомир, Заліщики, Зарічне, Золотоноша, Ізяслав, Калинівка, Кельменці, Козелець, Корець, Коростень, Коростишів, Костопіль, Кременець, Кременчук, Луцьк, Любар, Любешів, Львів, Маневичі, Млинів, Нетішин, Новоград-Волинський, Новодністровськ, Одеса, Острог, Переяслав, Пирятин, Полонне, Полтава, Почаїв, Радивилів, Рівне, Ріпки, Рокитне, Сарни, Славута, Сокиряни, Старокостянтинів, Суми, Теребовля, Тернопіль, Товсте, Фастів, Хмельницький, Чемерівці, Черкаси, Чернігів, Чортків, Чуднів, Шепетівка, Шумськ.


За межі країни із автостанції курсують автобуси у Білорусь (Гомель, Річиця), Італію (Болонья, Неаполь, Рим), Німеччину (Берлін, Гамбург, Дортмунд, Дюссельдорф, Ессен), Польщу (Бидгощ, Валбжих, Варшава, Влоцлавек, Вроцлав, Гданськ, Гдиня, Глівіце, Дембіца, Катовіце, Конін, Краків, Легниця, Лодзь, Люблін, Ополе, Плоцьк, Познань, Свідниця, Тарнув, Торунь, Холм), Росію (Воронеж, Курськ, Липецьк), Чехію (Брно, Градець-Кралове, Оломоуц, Острава, Прага) та ін.





Важливо! На сайті НЕМОЖЛИВО придбати або забронювати квиток на той чи інший автобусний рейс. Розміщений матеріал носить ознайомчий характер. Можлива відміна рейсів. Інформацію стосовно будь-якого рейсу УТОЧНЮЙТЕ у перевізників та безпосередньо на автостанції, оскільки з різних причин розклад окремих маршрутів може бути змінено, а також можуть організовуватися додаткові рейси, у разі підвищення попиту пасажирів у певному напрямку (у більшості випадків - на свята та (або) у п’ятницю і неділю). Розклад руху автобусів, які слідують на міжнародних маршрутах може відрізнятися від зазначеного (може змінюватися залежно від затримок, пов’язаних із простоями на кордоні та пробками на дорогах).

м. Київ
вулиця Симона Петлюри, 32




Режим роботи: цілодобово





розклад руху автобусів УТОЧНЮЙТЕ у довідковій автостанції та перевізників

Сумський напрямок (на Суми, Ромни, Лохвицю, Пирятин)

Час відправлення із Сум Час прибуття до Києва Рейс Час відправлення із Києва Час прибуття в Суми Періодичність
01:00 06:00 Київ-Суми: Пирятин, Лохвиця, Ромни
sumy.kiev.ua
00:00 05:00 щоденно
02:00 07:00 Київ-Суми: Пирятин, Лохвиця, Ромни
sumy.kiev.ua
01:00 06:00 щоденно
00:00 05:00 Київ-Суми: Пирятин, Лохвиця, Ромни
service-lux.com.ua
01:00 06:00 щоденно
01:00 06:00 Київ-Суми: Пирятин, Лохвиця, Ромни
service-lux.com.ua
02:00 07:00 щоденно
03:00 08:00 Київ-Суми: Пирятин, Лохвиця, Ромни
sumy.kiev.ua
05:00 10:00 щоденно
02:00 07:00 Київ-Суми: Пирятин, Лохвиця, Ромни
service-lux.com.ua
05:00 10:00 щоденно
04:00 09:00 Київ-Суми: Пирятин, Лохвиця, Ромни
sumy.kiev.ua
06:00 11:00 щоденно
03:00 08:00 Київ-Суми: Пирятин, Лохвиця, Ромни
service-lux.com.ua
06:00 11:00 щоденно
05:00 10:00 Київ-Суми: Пирятин, Лохвиця, Ромни
sumy.kiev.ua
07:00 12:00 щоденно
04:00 09:00 Київ-Суми: Пирятин, Лохвиця, Ромни
service-lux.com.ua
07:00 12:00 щоденно
06:00 11:00 Київ-Суми: Пирятин, Лохвиця, Ромни
sumy.kiev.ua
08:00 13:00 щоденно
05:00 10:00 Київ-Суми: Пирятин, Лохвиця, Ромни
service-lux.com.ua
08:00 13:00 щоденно
07:00 12:00 Київ-Суми: Пирятин, Лохвиця, Ромни
sumy.kiev.ua
09:00 14:00 щоденно
06:00 11:00 Київ-Суми: Пирятин, Лохвиця, Ромни
service-lux.com.ua
09:00 14:00 щоденно
08:00 13:00 Київ-Суми: Пирятин, Лохвиця, Ромни
sumy.kiev.ua
10:00 15:00 щоденно
07:00 12:00 Київ-Суми: Пирятин, Лохвиця, Ромни
service-lux.com.ua
10:00 15:00 щоденно
09:00 14:00 Київ-Суми: Пирятин, Лохвиця, Ромни
sumy.kiev.ua
11:00 16:00 щоденно
08:00 13:00 Київ-Суми: Пирятин, Лохвиця, Ромни
service-lux.com.ua
11:00 16:00 щоденно
10:00 15:00 Київ-Суми: Пирятин, Лохвиця, Ромни
sumy.kiev.ua
12:00 17:00 щоденно
09:00 14:00 Київ-Суми: Пирятин, Лохвиця, Ромни
service-lux.com.ua
12:00 17:00 щоденно
11:00 16:00 Київ-Суми: Пирятин, Лохвиця, Ромни
sumy.kiev.ua
13:00 18:00 щоденно
10:00 15:00 Київ-Суми: Пирятин, Лохвиця, Ромни
service-lux.com.ua
13:00 18:00 щоденно
12:00 17:00 Київ-Суми: Пирятин, Лохвиця, Ромни
sumy.kiev.ua
14:00 19:00 щоденно
11:00 16:00 Київ-Суми: Пирятин, Лохвиця, Ромни
service-lux.com.ua
14:00 19:00 щоденно
13:00 18:00 Київ-Суми: Пирятин, Лохвиця, Ромни
sumy.kiev.ua
15:00 20:00 щоденно
12:00 17:00 Київ-Суми: Пирятин, Лохвиця, Ромни
service-lux.com.ua
15:00 20:00 щоденно
14:00 19:00 Київ-Суми: Пирятин, Лохвиця, Ромни
sumy.kiev.ua
16:00 21:00 щоденно
13:00 18:00 Київ-Суми: Пирятин, Лохвиця, Ромни
service-lux.com.ua
16:00 21:00 щоденно
15:00 20:00 Київ-Суми: Пирятин, Лохвиця, Ромни
sumy.kiev.ua
17:00 22:00 щоденно
14:00 19:00 Київ-Суми: Пирятин, Лохвиця, Ромни
service-lux.com.ua
17:00 22:00 щоденно
16:00 21:00 Київ-Суми: Пирятин, Лохвиця, Ромни
sumy.kiev.ua
18:00 23:00 щоденно
15:00 20:00 Київ-Суми: Пирятин, Лохвиця, Ромни
service-lux.com.ua
18:00 23:00 щоденно
17:00 22:00 Київ-Суми: Пирятин, Лохвиця, Ромни
sumy.kiev.ua
19:00 00:00 щоденно
16:00 21:00 Київ-Суми: Пирятин, Лохвиця, Ромни
service-lux.com.ua
19:00 00:00 щоденно
18:00 23:00 Київ-Суми: Пирятин, Лохвиця, Ромни
sumy.kiev.ua
20:00 01:00 щоденно
17:00 22:00 Київ-Суми: Пирятин, Лохвиця, Ромни
service-lux.com.ua
20:00 01:00 щоденно
19:00 00:00 Київ-Суми: Пирятин, Лохвиця, Ромни
sumy.kiev.ua
21:00 02:00 щоденно
18:00 23:00 Київ-Суми: Пирятин, Лохвиця, Ромни
service-lux.com.ua
21:00 02:00 щоденно
21:00 02:00 Київ-Суми: Пирятин, Лохвиця, Ромни
sumy.kiev.ua
22:00 03:00 щоденно
19:00 00:00 Київ-Суми: Пирятин, Лохвиця, Ромни
service-lux.com.ua
22:00 03:00 щоденно
23:00 04:00 Київ-Суми: Пирятин, Лохвиця, Ромни
sumy.kiev.ua
23:00 04:00 щоденно
20:00 01:00 Київ-Суми: Пирятин, Лохвиця, Ромни
service-lux.com.ua
23:00 04:00 щоденно
21:00 02:00 Київ-Суми: Пирятин, Лохвиця, Ромни
service-lux.com.ua
23:59 05:00 щоденно

Харківський напрямок (на Полтаву, Харків, Сєвєродонецьк)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Києва Рейс Час відправлення із Києва Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність

КИЇВ-ПОЛТАВА КИЇВ-МИРГОРОД КИЇВ-ЛУБНИ

04:00 09:00 Київ-Полтава: аеропорт Бориспіль
zs7.com.ua
01:00 06:10 щоденно
10:35 10:45 Щецин-Полтава/Szczecin-Poltawa
leonpoltrans.com
10:45 15:35 через день
11:00 16:00 Київ-Полтава: аеропорт Бориспіль
zs7.com.ua
15:00 20:10 щоденно
08:55 13:45 Київ-Миргород: Пирятин, Лубни, Хорол
avtotur.net
15:50 20:30 щоденно
Київ-Полтава: аеропорт Бориспіль
zs7.com.ua
20:00 01:10 щоденно

КИЇВ-ХАРКІВ КИЇВ-ПОЛТАВА

04:00 11:00 Київ-Харків: аеропорт Бориспіль, Полтава
zs7.com.ua
03:00 10:30 щоденно
12:00 19:00 Київ-Харків: аеропорт Бориспіль, Полтава
zs7.com.ua
07:00 14:30 щоденно
11:00 07:20 Вроцлав-Харків/Wrocław-Charków
vvk-bus.com.ua
07:20 15:00 через день
07:00 07:55 Познань-Харків/Poznań-Charków 08:10 16:25 Пт., Нд.
07:30 08:20 Щецин-Харків/Szczecin-Charków
vastrans.com.ua
08:20 15:30 щоденно
07:40 08:25 Слупськ-Харків/Słupsk-Charków
ternvoyage.com.ua
08:30 15:35 щоденно
15:00 22:00 Київ-Харків: аеропорт Бориспіль, Полтава
zs7.com.ua
09:00 16:30 щоденно
17:00 00:00 Київ-Харків: аеропорт Бориспіль, Полтава
zs7.com.ua
10:00 17:30 щоденно
19:00 02:00 Київ-Харків: аеропорт Бориспіль, Полтава
zs7.com.ua
12:00 19:30 щоденно
08:00 13:50 Кошалін-Харків/Koszalin-Charków
caznatrans.com.ua
13:50 20:40 щоденно
21:00 04:00 Київ-Харків: аеропорт Бориспіль, Полтава
zs7.com.ua
14:00 21:30 щоденно
12:00 14:35 Прага-Харків/Praha-Charkov
vastrans.com.ua
14:35 21:00 щоденно
15:50 15:30 Познань-Харків/Poznań-Charków
bus-k.com, agat.eu
15:40 23:00 щоденно
23:59 07:00 Київ-Харків: аеропорт Бориспіль, Полтава
zs7.com.ua
17:00 00:30 щоденно
Київ-Харків: аеропорт Бориспіль, Полтава
zs7.com.ua
19:00 02:30 щоденно
17:40 21:50 Гдиня-Харків/Gdynia-Charków
kasa.lux-reisen.com
21:55 06:50 щоденно
Київ-Харків: аеропорт Бориспіль, Полтава
zs7.com.ua
22:00 05:20 щоденно
Київ-Харків: аеропорт Бориспіль, Полтава
zs7.com.ua
23:59 07:20 щоденно

КИЇВ-СТАНИЦЯ-ЛУГАНСЬКА КИЇВ-СЄВЄРОДОНЕЦЬК

11:20 04:40 Київ-Станиця Луганська: Харків, Сєвєродонецьк
bus-k.com
16:00 06:30 щоденно
12:00 23:50 Варшава-Сєвєродонецьк/Warszawa-Siewierodonieck 23:55 12:30 через день

Кременчуцький напрямок (на Черкаси, Кременчук)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Києва Рейс Час відправлення із Києва Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
02:00 Київ-Кременчук: аеропорт Бориспіль
15-58.com
02:00 щоденно
03:00 Київ-Кременчук: аеропорт Бориспіль
15-58.com
04:00 щоденно
04:00 Київ-Кременчук: аеропорт Бориспіль
15-58.com
06:00 щоденно
05:00 Київ-Кременчук: аеропорт Бориспіль
15-58.com
07:00 щоденно
06:00 Київ-Кременчук: аеропорт Бориспіль
15-58.com
08:00 щоденно
17:00 21:50 Київ-Кременчук 08:15 13:25 щоденно
09:45 08:00 Познань-Кременчук/Poznań-Krzemieńczuk 08:20 14:15 по датах
07:00 Київ-Кременчук: аеропорт Бориспіль
15-58.com
09:00 щоденно
18:00 23:20 Київ-Кременчук 09:00 13:50 щоденно
08:00 Київ-Кременчук: аеропорт Бориспіль
15-58.com
10:00 щоденно
09:00 Київ-Кременчук: аеропорт Бориспіль
15-58.com
11:00 щоденно
04:00 09:05 Київ-Кременчук 11:00 15:55 щоденно
18:30 00:00 Київ-Кременчук 11:45 16:55 щоденно
10:00 Київ-Кременчук: аеропорт Бориспіль
15-58.com
12:00 щоденно
06:00 11:30 Київ-Кременчук 12:30 17:40 щоденно
11:00 Київ-Кременчук: аеропорт Бориспіль
15-58.com
13:00 щоденно
05:00 10:05 Київ-Кременчук 13:20 18:15 щоденно
12:00 Київ-Кременчук: аеропорт Бориспіль
15-58.com
14:00 щоденно
13:00 Київ-Кременчук: аеропорт Бориспіль
15-58.com
15:00 щоденно
14:00 Київ-Кременчук: аеропорт Бориспіль
15-58.com
16:00 щоденно
07:30 12:20 Київ-Кременчук 16:55 21:45 щоденно
15:00 Київ-Кременчук: аеропорт Бориспіль
15-58.com
17:00 щоденно
16:00 Київ-Кременчук: аеропорт Бориспіль
15-58.com
18:00 щоденно
17:00 Київ-Кременчук: аеропорт Бориспіль
15-58.com
19:00 щоденно
18:00 Київ-Кременчук: аеропорт Бориспіль
15-58.com
20:00 щоденно
19:00 Київ-Кременчук: аеропорт Бориспіль
15-58.com
21:00 щоденно
20:00 Київ-Кременчук: аеропорт Бориспіль
15-58.com
23:55 щоденно

Дніпропетровський напрямок (на Дніпро, Запоріжжя)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Києва Рейс Час відправлення із Києва Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність

КИЇВ-ДНІПРО КИЇВ-ПАВЛОГРАД

10:15 06:40 Познань-Павлоград/Poznań-Pawłohrad 06:50 18:20 щоденно
08:40 10:45 Свіноуйсьце-Дніпро/Świnoujście-Dniepr
agat.eu
10:45 20:20 через день
13:00 19:40 Київ-Дніпро: Хорол, Кобеляки
nika-bus.com.ua
13:00 19:50 щоденно
22:00 05:05 Київ-Дніпро: Хорол, Кобеляки
nika-bus.com.ua
22:00 04:50 щоденно

КИЇВ-ЗАПОРІЖЖЯ

09:30 Нд. 01:00 Латина-Запоріжжя/Latina-Zaporižžja
bus-trans.com.ua
01:00 13:15 Вт.
18:25 03:20 Колобжег-Запоріжжя/Kołobrzeg-Zaporoże
akvitania-trans.com.ua
03:40 14:25 Вт., Чт., Нд.
07:30 08:10 Щецин-Запоріжжя/Szczecin-Zaporoże
vastrans.com.ua
08:20 17:00 щоденно
06:30 08:40 Пльзень-Запоріжжя/Plzeň-Záporoží
east-express.cz
08:40 22:00 Пн.Ср.Чт.Сб.Нд.
08:00 10:45 Свебодзін-Запоріжжя/Świebodzin-Zaporoże
caznatrans.com.ua
10:45 22:20 щоденно
16:00 11:10 Вроцлав-Запоріжжя/Wrocław-Zaporoże
comexp.com.ua
11:40 23:20 щоденно
05:30 13:30 Дюссельдорф-Запоріжжя/Düsseldorf-Saporischschja
busreisen.com.ua
13:30 01:30 Ср., Нд.
04:30 13:30 Карлсруе-Запоріжжя/Karlsruhe-Saporischschja
busreisen.com.ua
13:30 01:30 Ср., Нд.
12:00 14:35 Прага-Запоріжжя/Praha-Záporoží
vastrans.com.ua
14:35 23:00 через день
02:30 15:05 Кобленц-Запоріжжя/Koblenz-Saporischschja
odri-ua.com
15:05 04:15 Нд.
02:30 16:55 Трір-Запоріжжя/Trier-Saporischschja
odri-ua.com
16:55 05:50 Нд.
06:00 17:30 Кельн-Запоріжжя/Köln-Saporischschja
ewe.ua
17:35 06:20 Ср., Нд.
04:20 17:30 Франкфурт-на-Майні-Запоріжжя/Frankfurt am Main-Saporischschja
ewe.ua
17:35 06:20 Нд.
14:00 17:30 Прага-Запоріжжя/Praha-Záporoží
ewe.ua
17:35 06:20 Ср., Нд.

КИЇВ-БЕРДЯНСЬК КИЇВ-МАРІУПОЛЬ

14:00 12:15 Гданськ-Маріуполь/Gdańsk-Mariupol
interliner.com.ua
12:25 02:00 Пн.
17:00 07:45 Київ-Бердянськ: Дніпро, Запоріжжя
busking.com.ua
16:00 07:30 щоденно

Черкаський напрямок (на Черкаси, Кропивницький, Кривий Ріг)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Києва Рейс Час відправлення із Києва Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність

КИЇВ-ЧЕРКАСИ

04:00 07:30 Київ-Черкаси
avtostancia.com.ua
06:00 09:30 щоденно
05:00 08:30 Київ-Черкаси
avtostancia.com.ua
06:55 10:25 щоденно
06:00 09:30 Київ-Черкаси
avtostancia.com.ua
07:50 11:20 щоденно
07:00 10:30 Київ-Черкаси
avtostancia.com.ua
08:45 12:15 щоденно
08:00 11:30 Київ-Черкаси
avtostancia.com.ua
09:40 13:10 щоденно
09:00 12:30 Київ-Черкаси
avtostancia.com.ua
10:40 14:10 щоденно
10:00 13:30 Київ-Черкаси
avtostancia.com.ua
11:40 15:10 щоденно
11:00 14:30 Київ-Черкаси
avtostancia.com.ua
12:40 16:10 щоденно
12:00 15:30 Київ-Черкаси
avtostancia.com.ua
13:35 17:05 щоденно
13:00 16:30 Київ-Черкаси
avtostancia.com.ua
14:30 18:00 щоденно
14:00 17:30 Київ-Черкаси
avtostancia.com.ua
15:25 18:55 щоденно
15:00 18:30 Київ-Черкаси
avtostancia.com.ua
16:20 19:50 щоденно
16:00 19:30 Київ-Черкаси
avtostancia.com.ua
17:20 20:55 щоденно
17:00 20:30 Київ-Черкаси
avtostancia.com.ua
18:20 21:55 щоденно
18:00 21:30 Київ-Черкаси
avtostancia.com.ua
19:20 22:50 щоденно
19:00 22:30 Київ-Черкаси
avtostancia.com.ua
20:20 23:50 щоденно
20:00 23:30 Київ-Черкаси
avtostancia.com.ua
21:20 00:50 щоденно

КИЇВ-КРИВИЙ РІГ КИЇВ-КРОПИВНИЦЬКИЙ

07:30 08:20 Щецин-Кривий Ріг/Szczecin-Krzywy Róg
vastrans.com.ua
08:20 16:10 щоденно

Новодністровський напрямок (на Новодністровськ, Сокиряни, Кельменці)

Час відправлення із кінцевої станції Час прибуття до Києва Рейс Час відправлення із Києва Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
23:00 07:00 Київ-Кельменці: Новодністровськ, Сокиряни
auto-life.info
10:00 18:10 щоденно

Шепетівський напрямок (на Ізяслав, Шумськ, Почаїв)

Час відправлення із кінцевої станції Час прибуття до Києва Рейс Час відправлення із Києва Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
02:00 06:00 Київ-Ізяслав: Баранівка, Полонне, Шепетівка
autoexpres.kiev.ua
08:00 12:30 щоденно
00:10 06:00 Київ-Шумськ: Житомир, Шепетівка, Острог
autoexpres.kiev.ua
09:00 15:00 щоденно
05:00 10:00 Київ-Ізяслав: Баранівка, Полонне, Шепетівка
autoexpres.kiev.ua
10:00 14:30 щоденно
03:30 10:00 Київ-Шумськ: Житомир, Шепетівка, Острог
autoexpres.kiev.ua
11:00 17:00 щоденно
09:30 14:30 Київ-Ізяслав: Баранівка, Полонне, Шепетівка
autoexpres.kiev.ua
12:45 17:10 щоденно
08:00 14:00 Київ-Шумськ: Житомир, Шепетівка, Острог
autoexpres.kiev.ua
12:45 19:00 щоденно
23:00 07:30 Київ-Почаїв: Шепетівка, Острог, Кременець
auto-life.info
13:00 20:40 щоденно
12:20 17:00 Київ-Ізяслав: Баранівка, Полонне, Шепетівка
autoexpres.kiev.ua
15:00 19:30 щоденно
10:50 17:20 Київ-Шумськ: Житомир, Шепетівка, Острог
autoexpres.kiev.ua
16:00 22:00 щоденно
15:00 19:30 Київ-Ізяслав: Баранівка, Полонне, Шепетівка
autoexpres.kiev.ua
17:00 21:30 щоденно
13:30 19:00 Київ-Шумськ: Житомир, Шепетівка, Острог
autoexpres.kiev.ua
18:00 23:55 щоденно
17:00 21:30 Київ-Ізяслав: Баранівка, Полонне, Шепетівка
autoexpres.kiev.ua
19:00 23:30 щоденно
15:30 21:30 Київ-Шумськ: Житомир, Шепетівка, Острог
autoexpres.kiev.ua
20:00 02:00 щоденно
Київ-Ізяслав: Баранівка, Полонне, Шепетівка
autoexpres.kiev.ua
21:00 01:30 щоденно
11:00 19:30 Київ-Почаїв: Шепетівка, Острог, Кременець
auto-life.info
21:00 04:50 щоденно
Київ-Шумськ: Житомир, Шепетівка, Острог
autoexpres.kiev.ua
22:00 04:00 Пт.

Сарненський напрямок (на Сарни, Вараш, Володимирець)

Час відправлення із кінцевої станції Час прибуття до Києва Рейс Час відправлення із Києва Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
22:00 05:30 Київ-Володимирець: Сарни, Вараш
voltransservis.com.ua
09:45 16:15 щоденно
23:00 06:30 Київ-Володимирець: Сарни, Вараш
voltransservis.com.ua
13:00 19:30 щоденно
08:00 14:30 Київ-Володимирець: Сарни, Вараш
voltransservis.com.ua
16:30 23:00 щоденно
Київ-Володимирець: Сарни, Вараш
voltransservis.com.ua
21:00 03:30 щоденно

Волинський напрямок (на Рівне, Луцьк, Ковель)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Києва Рейс Час відправлення із Києва Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
01:30 02:30 Бориспіль-Луцьк: Житомир, Рівне
le.lt.ua
02:30 08:30 щоденно
05:45 07:00 Бориспіль-Луцьк: Житомир: Рівне
le.lt.ua
07:00 13:00 щоденно
00:00 06:30 Київ-Ковель: Рівне, Луцьк
voyagelux.in.ua
07:00 14:00 щоденно
00:00 06:00 Київ-Луцьк: Житомир, Рівне
le.lt.ua
08:00 14:00 щоденно
01:00 07:00 Київ-Луцьк: Житомир, Рівне
le.lt.ua
09:00 15:00 щоденно
01:00 07:30 Київ-Ковель: Рівне, Луцьк
voyagelux.in.ua
09:00 16:00 щоденно
03:00 09:00 Київ-Луцьк: Житомир, Рівне
le.lt.ua
10:00 16:00 щоденно
23:00 05:55 Київ-Ковель: Житомир, Рівне, Луцьк
comexp.com.ua
10:50 19:00 щоденно
04:00 10:00 Київ-Луцьк: Житомир, Рівне
le.lt.ua
11:00 17:00 щоденно
06:00 13:00 Київ-Ковель: Рівне, Луцьк
voyagelux.in.ua
11:00 18:00 щоденно
05:00 11:00 Київ-Луцьк: Житомир, Рівне
le.lt.ua
12:00 18:00 щоденно
06:00 12:00 Київ-Луцьк: Житомир, Рівне
le.lt.ua
13:00 19:00 щоденно
07:30 14:30 Київ-Ковель: Рівне, Луцьк
voyagelux.in.ua
13:00 20:00 щоденно
08:00 14:00 Київ-Луцьк: Житомир, Рівне
le.lt.ua
14:00 20:00 щоденно
10:00 16:30 Київ-Ковель: Рівне, Луцьк
voyagelux.in.ua
14:30 21:30 щоденно
09:00 15:00 Київ-Луцьк: Житомир, Рівне
le.lt.ua
15:00 21:00 щоденно
10:00 16:00 Київ-Луцьк: Житомир, Рівне
le.lt.ua
16:00 22:00 щоденно
12:00 18:30 Київ-Ковель: Рівне, Луцьк
voyagelux.in.ua
16:00 23:00 щоденно
11:00 17:00 Київ-Луцьк: Житомир, Рівне
le.lt.ua
17:00 23:00 щоденно
13:00 19:30 Київ-Ковель: Рівне, Луцьк
voyagelux.in.ua
17:00 00:00 щоденно
14:00 20:25 Київ-Ковель: Житомир, Рівне, Луцьк
comexp.com.ua
17:30 00:30 щоденно
12:00 18:00 Київ-Луцьк: Житомир, Рівне
le.lt.ua
18:00 00:00 щоденно
14:00 20:30 Київ-Ковель: Рівне, Луцьк
voyagelux.in.ua
18:00 01:00 щоденно
13:00 19:00 Київ-Луцьк: Житомир, Рівне
le.lt.ua
19:00 01:00 щоденно
14:00 20:00 Київ-Луцьк: Житомир, Рівне
le.lt.ua
20:00 02:00 щоденно
17:00 00:00 Київ-Ковель: Рівне, Луцьк
voyagelux.in.ua
20:00 03:00 щоденно
Київ-Луцьк: Житомир, Рівне
le.lt.ua
21:00 03:00 щоденно
22:30 05:30 Київ-Ковель: Рівне, Луцьк
voyagelux.in.ua
21:00 04:00 щоденно
Київ-Луцьк: Житомир, Рівне
le.lt.ua
22:00 04:00 щоденно
Київ-Ковель: Рівне, Луцьк
voyagelux.in.ua
22:00 04:30 щоденно
Київ-Луцьк: Житомир, Рівне
le.lt.ua
23:00 05:00 щоденно
Київ-Ковель: Рівне, Луцьк
voyagelux.in.ua
23:00 06:00 щоденно
Київ-Луцьк: Житомир, Рівне
le.lt.ua
23:50 05:50 щоденно
Київ-Ковель: Рівне, Луцьк
voyagelux.in.ua
23:55 06:55 щоденно

Рівненський напрямок (на Рівне, Берестечко, Почаїв)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Києва Рейс Час відправлення із Києва Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
Київ-Рівне
auto-life.info
07:00 щоденно
15:30 22:30 Київ-Почаїв: Рівне, Дубно, Кременець
auto-life.info
07:30 14:30 щоденно
00:00 07:00 Київ-Берестечко: Рівне, Дубно, Млинів
auto-life.info
11:00 18:30 щоденно
00:30 08:30 Київ-Почаїв: Рівне, Дубно, Кременець
auto-life.info
15:00 22:30 щоденно
08:45 16:00 Київ-Почаїв: Рівне, Дубно, Кременець
auto-life.info
18:00 00:30 щоденно
11:20 Київ-Рівне
auto-life.info
20:30 щоденно
11:40 19:30 Київ-Берестечко: Рівне, Дубно, Млинів
auto-life.info
20:45 02:45 щоденно

Львівський напрямок (на Львів, Ужгород, Івано-Франківськ)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Києва Рейс Час відправлення із Києва Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
08:30 16:30 Київ-Львів: Житомир, Рівне, Броди
autoexpres.kiev.ua
01:00 09:00 щоденно
10:30 18:30 Київ-Львів: Житомир, Рівне, Броди
autoexpres.kiev.ua
03:30 11:30 щоденно
22:00 11:30 Київ-Чоп: Житомир, Рівне, Львів
autoexpres.kiev.ua
06:30 19:00 щоденно
07:40 23:00 Київ-Рахів: Рівне, Львів, Ів.-Франківськ
autoexpres.kiev.ua
09:00 23:30 щоденно
13:00 21:00 Київ-Львів: Житомир, Рівне, Броди
autoexpres.kiev.ua
11:30 19:30 щоденно
15:00 05:00 Київ-Ясиня: Рівне, Львів, Ів.-Франківськ
autoexpres.kiev.ua
13:00 03:00 щоденно
17:00 23:50 Київ-Львів: Житомир, Рівне, Броди
autoexpres.kiev.ua
15:00 23:00 щоденно
18:00 06:00 Київ-Ужгород: Житомир, Рівне, Львів
autoexpres.kiev.ua
16:30 04:30 щоденно
19:20 09:00 Київ-Рахів: Рівне, Львів, Ів.-Франківськ
autoexpres.kiev.ua
18:00 08:20 щоденно
Київ-Львів: Житомир, Рівне, Броди
autoexpres.kiev.ua
20:00 04:00 Пт.
07:30 20:00 Київ-Ужгород: Житомир, Рівне, Львів
autoexpres.kiev.ua
20:00 08:10 щоденно
22:15 06:30 Київ-Львів: Житомир, Рівне, Броди
autoexpres.kiev.ua
21:00 05:00 щоденно
16:45 Вт.Чт.Нд. 06:00 Київ-Тячів: Рівне, Львів, Мукачево
autoexpres.kiev.ua
21:00 11:00 Пн., Ср., Пт.
17:30 04:30 Київ-Трускавець: Рівне, Львів, Стрий
autoexpres.kiev.ua
21:20 08:05 щоденно
16:30 05:20 Київ-Східниця: Рівне, Львів, Трускавець
autoexpres.kiev.ua
21:45 08:50 щоденно
22:00 06:00 Київ-Сокаль: Рівне, Броди, Червоноград
autoexpres.kiev.ua
22:00 06:00 щоденно
Київ-Львів: Житомир, Рівне, Броди
s-express.com.ua
22:00 06:00 Пт.
18:20 07:00 Київ-Ясиня: Рівне, Львів, Ів.-Франківськ
autoexpres.kiev.ua
23:00 13:00 щоденно

Хмельницький напрямок (на Борщів, Гусятин, Чернівці)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Києва Рейс Час відправлення із Києва Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
20:00 05:30 Київ-Гусятин: Житомир, Хмельницький, Чемерівці 11:50 21:00 щоденно
23:00 07:00 Київ-Борщів: Хмельницький, К.-Подільський
sprinter-auto.at.ua
15:00 23:00 щоденно
04:50 13:40 Київ-Волочиськ: Хмільник, Хмельницький
luxtrans.com.ua
15:30 23:35 Пн., Пт., Нд.
12:00 15:40 Краснодар-Чернівці/Краснодар-Черновцы 16:00 02:40 Пн., Чт.

Російський напрямок (на Москву, Воронеж, Ростов, Краснодар)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Києва Рейс Час відправлення із Києва Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність

КИЇВ-МОСКВА

06:35 17:40 Львів-Москва/Львов-Москва
viabona.com.ua
17:45 08:30 Ср., Пт.

КИЇВ-РОСТОВ КИЇВ-КРАСНОДАР КИЇВ-СОЧІ

21:30 Вт. 12:00 Чт. Київ-Єсентуки/Киев-Ессентуки
askuktrans.com.ua
12:00 22:30 Пт.
11:00 14:55 Житомир-Адлер: Бєлгород, Ростов, Краснодар
viabona.com.ua
15:00 23:55 Пт.
13:00 16:55 Житомир-Адлер: Бєлгород, Ростов, Краснодар
viabona.com.ua
17:00 01:55 Вт.
08:00 18:50 Чернівці-Краснодар/Черновцы-Краснодар 19:00 19:00 Пт., Нд.

КИЇВ-КУРСЬК КИЇВ-ВОРОНЕЖ КИЇВ-ЛИПЕЦЬК

18:00 Вт.Пт. 09:00 Київ-Воронеж/Киев-Воронеж
oriana-ua.com
18:00 12:00 Вт., Пт.

Литовський напрямок (на Вільнюс)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Києва Рейс Час відправлення із Києва Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
21:30 16:50 Київ-Вільнюс/Kijevas-Vilnius
ollex.lt
19:20 17:50 щоденно

Польський напрямок (на Варшаву, Вроцлав, Лодзь, Познань)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Києва Рейс Час відправлення із Києва Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
01:35 02:20 Київ-Познань/Kijów-Poznań
nightexpress.com.ua
03:30 01:20 по датах
07:00 Вт.Сб. 22:20 Київ-Варшава/Kijów-Warszawa
vastrans.com.ua
07:00 19:00 Ср., Нд.
23:30 Вт.Ср.Сб.Нд. 15:30 Київ-Краків/Kijów-Kraków
eclub.com.ua
07:50 23:00 Ср., Пт.-Нд.
22:20 07:50 Харків-Познань/Charków-Poznań 07:55 06:30 Вт., Чт.
Київ-Вроцлав/Kijów-Wrocław
ewe.ua
08:00 06:00 щоденно
15:00 08:00 Запоріжжя-Краків-Пльзень/Zaporoże-Kraków-Pilzno
east-express.cz
08:00 09:00 Вт.-Ср., Сб.
17:15 Вт. 18:40 Київ-Болеславець/Kijów-Bolesławiec
voltransservis.com.ua
08:30 08:10 Нд.
21:00 08:20 Запоріжжя-Колобжег/Zaporoże-Kołobrzeg
akvitania-trans.com.ua
09:00 13:30 Ср., Пт., Нд.
07:30 09:30 Біла Церква-Свіноуйсьце/Biała Cerkiew-Świnoujście
mustang-trans.net
09:50 10:40 через день
07:30 08:00 Бориспіль-Голенюв/Boryspol-Goleniów
mustang-trans.net
10:00 12:30 через день
10:00 10:30 Київ-Ґданськ/Kijów-Gdańsk
nadiya.biz
10:00 07:00 Вт., Пт., Нд.
Київ-Зелена Гура/Kijów-Zielona Góra
autoexpres.kiev.ua
10:00 06:30 щоденно
15:00 14:30 Київ-Познань/Kijów-Poznań
toco-bus.com
10:00 11:10 щоденно
11:00 14:30 Київ-Слупськ/Kijów-Słupsk
toco-bus.com
10:00 10:00 щоденно
10:20 14:45 Київ-Щецин/Kijów-Szczecin
autoexpres.kiev.ua
10:00 15:00 щоденно
09:50 Запоріжжя-Вроцлав/Zaporoże-Wrocław
comexp.com.ua
10:20 щоденно
15:25 11:55 Київ-Живець/Kijów-Żywiec
kantol.com.ua
10:40 05:40 щоденно
14:50 11:55 Київ-Ченстохова/Kijów-Częstochowa
kantol.com.ua
10:40 06:10 щоденно
07:00 10:30 Черкаси-Вроцлав/Czerkasy-Wrocław
nadiya.biz
11:00 07:40 Вт., Пт., Нд.
04:30 11:20 Харків-Кошалін/Charków-Koszalin
caznatrans.com.ua
11:20 14:10 щоденно
01:30 11:15 Запоріжжя-Свебодзін/Zaporoże-Świebodzin
caznatrans.com.ua
11:30 13:00 щоденно
19:00 19:05 Київ-Познань/Kijów-Poznań
ewe.ua
12:30 11:30 щоденно
17:00 14:45 Київ-Зелена Гура/Kijów-Zielona Góra
autoexpres.kiev.ua
13:00 12:00 щоденно
17:20 14:35 Київ-Познань/Kijów-Poznań
voltransservis.com.ua
13:00 09:50 щоденно
08:30 12:50 Кременчук-Познань/Krzemieńczuk-Poznań 13:00 09:05 Пт.
13:00 12:30 Київ-Вроцлав/Kijów-Wrocław
ee-travel.com.ua
14:00 12:00 Вт., Чт., Сб.
08:05 12:30 Київ-Зелена Гура/Kijów-Zielona Góra
ee-travel.com.ua
14:00 17:25 Вт., Чт., Сб.
09:00 13:55 Суми-Варшава/Sumy-Warszawa
busik.pl.ua
14:00 06:00 щоденно
05:00 14:20 Павлоград-Познань/Pawłohrad-Poznań 14:30 12:30 щоденно
10:10 14:30 Полтава-Щецин/Poltawa-Szczecin
leonpoltrans.com
14:30 14:50 через день
23:00 14:20 Сєвєродонецьк-Вроцлав/Siewierodonieck-Wrocław
autotrans.lg.ua
14:30 11:40 Вт.Чт.Сб.Нд.
23:00 14:20 Сєвєродонецьк-Щецин/Siewierodonieck-Szczecin
autotrans.lg.ua
14:30 14:00 Вт.Чт.Сб.Нд.
Київ-Вроцлав/Kijów-Wrocław
autoexpres.kiev.ua
15:00 09:30 щоденно
06:00 15:00 Кривий Ріг-Щецин/Krzywy Róg-Szczecin
agat.eu
15:00 12:50 щоденно
05:00 14:50 Запоріжжя-Щецин/Zaporoże-Szczecin
vastrans.com.ua
15:00 14:00 щоденно
07:30 14:55 Харків-Щецин/Charków-Szczecin
vastrans.com.ua
15:00 14:00 щоденно
07:00 14:30 Харків-Познань/Charków-Poznań
bus-k.com, agat.eu
15:00 12:30 щоденно
05:40 15:00 Дніпро-Свіноуйсьце/Dniepr-Świnoujście
agat.eu
15:05 17:00 через день
09:30 15:00 Суми-Познань/Sumy-Poznań
sumy-poland.pro
15:10 10:00 щоденно
07:00 15:25 Харків-Ґдиня/Charków-Gdynia
kasa.lux-reisen.com
15:30 15:20 через день
07:15 15:25 Харків-Колобжег/Charków-Kołobrzeg
kasa.lux-reisen.com
15:30 20:20 через день
15:50 Запоріжжя-Познань/Zaporoże-Poznań
comexp.com.ua
16:20 13:30 щоденно
09:00 06:15 Київ-Познань/Kijów-Poznań
voltransservis.com.ua
16:30 12:00 щоденно
17:00 20:25 Черкаси-Варшава/Czerkasy-Warszawa
max-bus.business.site
20:30 09:30 Пт.
13:15 16:50 Чернігів-Познань/Czernihów-Poznań
naszbus.com
17:00 14:50 щоденно
11:30 10:30 Київ-Валбжих/Kijów-Wałbrzych
naszbus.com
17:30 14:00 щоденно
09:40 18:10 Харків-Свіноуйсьце/Charków-Świnoujście
ternvoyage.com
18:20 22:50 через день
09:40 18:10 Харків-Слупськ/Charków-Słupsk
ternvoyage.com
18:20 21:50 через день
10:00 18:45 Харків-Вроцлав/Charków-Wrocław
vvk-bus.com.ua
19:30 14:00 через день
09:00 21:45 Сєвєродонецьк-Варшава/Siewierodonieck-Warszawa 21:50 09:40 щоденно
06:30 23:00 Маріуполь-Гданськ/Mariupol-Gdańsk
interliner.com.ua
23:10 23:30 Пт.

Чеський напрямок (на Прагу, Пльзень, Хеб, Карлові Вари)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Києва Рейс Час відправлення із Києва Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
16:00 05:55 Запоріжжя-Краків-Прага/Záporoží-Kraków-Praha
ewe.ua
06:00 07:00 Ср., Сб.
15:00 08:00 Запоріжжя-Краків-Пльзень/Záporoží-Kraków-Plzeň
east-express.cz
08:00 09:00 Вт.-Ср., Сб.
21:00 08:00 Кривий Ріг-Краків-Пльзень/Kryvyj Rih-Kraków-Plzeň
east-express.cz
08:00 09:30 Пн., Пт.
15:00 08:00 Запоріжжя-Ужгород-Пльзень/Záporoží-Užhorod-Plzeň
east-express.cz
08:00 13:00 Вт.-Ср., Сб.
21:00 08:00 Кривий Ріг-Ужгород-Пльзень/Kryvyj Rih-Užhorod-Plzeň
east-express.cz
08:00 13:00 Пн., Пт.
15:00 08:00 Запоріжжя-Хеб/Záporoží-Cheb
east-express.cz
08:00 14:00 Вт.-Ср., Сб.
21:00 08:00 Кривий Ріг-Хеб/Kryvyj Rih-Cheb
east-express.cz
08:00 14:00 Пн., Пт.
07:00 Сб. 14:10 Київ-Пльзень/Kyjev-Plzeň
east-express.cz
09:00 12:00 Чт.
07:30 09:00 Київ-Хеб/Kyjev-Cheb
svdtrans.com
09:00 16:00 щоденно
16:30 14:10 Київ-Пльзень/Kyjev-Plzeň
regabus.cz
10:00 11:30 щоденно
11:00 Сб. 11:05 Київ-Прага/Kyjev-Praha
vilartrans.com
10:20 10:25 Чт.
06:30 14:00 Харків-Ужгород-Пльзень/Charkiv-Užhorod-Plzeň
kasa.lux-reisen.com
14:00 19:35 через день
07:00 15:00 Харків-Ужгород-Пльзень/Charkiv-Užhorod-Plzeň
kasa.lux-reisen.com
15:00 19:35 через день
07:30 14:55 Харків-Прага/Charkiv-Praha
vastrans.com.ua
15:00 15:30 через день
05:00 14:50 Запоріжжя-Прага/Záporoží-Praha
vastrans.com.ua
15:00 15:30 через день
08:00 15:00 Харків-Варшава-Прага/Charkiv-Warszawa-Praha
transtempo.ua
16:00 18:00 Вт., Чт., Сб.
08:00 16:50 Харків-Ужгород-Прага/Charkiv-Užhorod-Praha
transtempo.ua
17:00 18:30 Пн., Ср., Пт.

Австрійський напрямок (на Відень через Угорщину (Будапешт))

Час відправлення із кінцевої станції Час прибуття до Києва Рейс Час відправлення із Києва Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
15:30 Пн.Пт. 12:20 Київ-Відень/Kiew-Wien
eclub.com.ua
11:00 11:00 Ср., Сб.

Німецький напрямок (на Дюссельдорф, Кельн, Франкфурт-на-Майні)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Києва Рейс Час відправлення із Києва Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
16:00 05:55 Запоріжжя-Кельн/Saporischschja-Köln
ewe.ua
06:00 14:25 Ср., Сб.
16:00 05:55 Запоріжжя-Франкфурт-на-Майні/Saporischschja-Frankfurt am Main
ewe.ua
06:00 17:15 Ср.
05:30 Чт. 15:30 Київ-Дюссельдорф/Kiew-Düsseldorf
regionavto.com.ua
06:30 15:30 Нд.
15:30 06:15 Запоріжжя-Дюссельдорф/Saporischschja-Düsseldorf
busreisen.com.ua
06:30 13:30 Вт., Чт., Сб.
15:30 06:15 Запоріжжя-Карлсруе/Saporischschja-Karlsruhe
busreisen.com.ua
06:30 14:00 Вт., Сб.
05:00 Ср.Сб. 13:30 Київ-Дортмунд/Kiew-Dortmund
regionavto.com.ua
06:40 14:30 Вт., Сб.
04:00 Ср.Пт.-Нд. 12:30 Київ-Дортмунд/Kiew-Dortmund
shevchenkoreisen.com
07:15 13:45 Ср., Чт., Нд.
07:00 Вт.Ср.Сб. 15:30 Київ-Кельн/Kiew-Köln
eclub.com.ua
07:50 14:30 Ср., Сб.-Нд.
08:00 Вт.Сб. 15:30 Київ-Франкфурт-на-Майні/Kiew-Frankfurt am Main
eclub.com.ua
07:50 13:30 Ср., Сб.
11:50 Вт.Сб. 14:30 Київ-Росток/Kiew-Rostock
eclub.com.ua
07:50 17:30 Ср., Сб.
08:00 Нд. 17:45 Київ-Кельн/Kiew-Köln
eurovoyage.com.ua
09:00 21:25 Пт.
08:00 Сб. 18:00 Київ-Штутгарт/Kiew-Stuttgart
eurovoyage.com.ua
09:00 20:00 Чт.
22:00 11:05 Запоріжжя-Кобленц/Saporischschja-Koblenz
odri-ua.com
11:05 23:30 Ср.
22:00 11:05 Запоріжжя-Трір/Saporischschja-Trier
odri-ua.com
11:05 00:50 Ср.

Італійський напрямок (на Барі, Неаполь, Рим, Салерно)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Києва Рейс Час відправлення із Києва Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
11:00 Нд. 23:50 Пн. Київ-Генуя/Kiev-Genova
universe.kiev.ua
06:30 20:00 Вт.
07:20 Чт. 00:55 Сб. Київ-Салерно/Kiev-Salerno
odri-ua.com
07:00 00:30 Нд.
07:30 Чт. 01:00 Сб. Київ-Салерно/Kiev-Salerno
akvitania-trans.com.ua
08:00 02:00 Нд.
06:10 Чт. 01:00 Сб. Київ-Барі/Kiev-Bari
akvitania-trans.com.ua
08:00 03:00 Нд.
09:00 22:20 Запоріжжя-Латина/Zaporižžja-Latina
bus-trans.com.ua
22:30 13:00 Чт.
14:00 Нд. 01:45 Вт. Київ-Рим/Kiev-Roma
al-trans.com.ua
23:15 08:50 Чт.

Іспанський напрямок (на Мадрид, Малагу, Севілью)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Києва Рейс Час відправлення із Києва Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
14:00 Нд. 00:50 Ср. Київ-Мадрид/Kiev-Madrid
grandes-tour.com.ua
02:00 10:00 Чт.
08:00 Нд. 20:30 Вт. Київ-Севілья/Kiev-Sevilla
odri-ua.com
07:00 21:20 Чт.
14:45 Нд. 20:30 Вт. Київ-Мадрид/Kiev-Madrid
odri-ua.com
07:00 16:40 Чт.
22:00 11:00 Запоріжжя-Мадрид/Zaporiyia-Madrid
odri-ua.com
11:05 16:20 Ср.
07:30 Сб. 23:50 Пн. Київ-Малага/Kiev-Málaga
universe.kiev.ua
18:00 06:00 Вт.

2015-2020