Автобус ГРЕБІНКА-ПОЛТАВА із КРУПОДЕРИНЕЦЬ

через Оржицю, Мусіївку, Хорол

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
Гребінка АС місто Гребінка A
16:35 Оржиця АС смт Оржиця B
16:42 Онішки Оржицький район C
16:56 Нижній Іржавець Оржицький район
17:00 Лукім’я Оржицький район D
17:09 Мусіївка Хорольський район E
17:19 Хильківка Хорольський район F
17:35 Хорол АС-1 місто Хорол G
17:45 Хорол АС-2 місто Хорол H
18:10 Мар’янівка (Чапаєвка) Великобагачанський район
18:20 Красногорівка Великобагачанський район
18:27 Білоцерківка Великобагачанський район I
18:55 Решетилівка (а/т Київ-Харків) місто Решетилівка
19:20 Полтава АВ місто Полтава J
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: Рута (18 місць).
Протяжність складає 215 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку ПОЛТАВА-ГРЕБІНКА

Автобус Гребінка-Полтава з’єднує села Оржицького району із обласним центром - містом Полтава. Маршрут автобуса проходить територією п’яти районів: Оржицьким, Хорольським, Великобагачанським, Решетилівським та Полтавським. Відстань між Круподеринцями та Полтавою становить 185 км. Найбільші населені пункти, через які курсує маршрутка Гребінка-Полтава: Оржиця, Хорол та Решетилівка (автотраса Київ-Харків). Повна тривалість поїздки складе близько 3,5 годин. Рейс виконується у другій половині дня щоденно. У Полтаві автобус прибуває на центральний автовокзал на Алмазному.





Скориставшись автобусом Гребінка-Полтава, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Оржиці - Оржиця-Онішки, Оржиця-Нижній Іржавець, Оржиця-Лукім’я, Оржиця-Мусіївка, Оржиця-Хильківка, Оржиця-Хорол, Оржиця-Красногорівка, Оржиця-Білоцерківка, Оржиця-Решетилівка, Оржиця-Полтава;
із Онішків - Онішки-Нижній Іржавець, Онішки-Лукім’я, Онішки-Мусіївка, Онішки-Хильківка, Онішки-Хорол, Онішки-Красногорівка, Онішки-Білоцерківка, Онішки-Решетилівка, Онішки-Полтава;
із Нижнього Іржавця - Нижній Іржавець-Лукім’я, Нижній Іржавець-Мусіївка, Нижній Іржавець-Хильківка, Нижній Іржавець-Хорол, Нижній Іржавець-Красногорівка, Нижній Іржавець-Білоцерківка, Нижній Іржавець-Решетилівка, Нижній Іржавець-Полтава;
із Лукім’я - Лукім’я-Мусіївка, Лукім’я-Хильківка, Лукім’я-Хорол, Лукім’я-Красногорівка, Лукім’я-Білоцерківка, Лукім’я-Решетилівка, Лукім’я-Полтава;
із Мусіївки - Мусіївка-Хильківка, Мусіївка-Хорол, Мусіївка-Красногорівка, Мусіївка-Білоцерківка, Мусіївка-Полтава;
із Хильківки - Хильківка-Хорол, Хильківка-Красногорівка, Хильківка-Білоцерківка, Хильківка-Полтава;
із Хорола - Хорол-Красногорівка, Хорол-Білоцерківка, Хорол-Решетилівка, Хорол-Полтава;
із Красногорівки - Красногорівка-Білоцерківка, Красногорівка-Решетилівка, Красногорівка-Полтава;
із Білоцерківки - Білоцерківка-Решетилівка, Білоцерківка-Полтава.


Час відправлення по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій або водіїв автобуса. Придбати або забронювати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Оржиці, Хорола та Полтави.


2015-2018