Автобус ГРЕБІНКА-ПОЛТАВА із КРУПОДЕРИНЕЦЬ

через Оржицю, Мусіївку, Хорол

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
Гребінка АС місто Гребінка A
16:35 Оржиця АС смт Оржиця B
16:42 Онішки Оржицький район C
16:56 Нижній Іржавець Оржицький район
17:00 Лукім’я Оржицький район D
17:09 Мусіївка Хорольський район E
17:19 Хильківка Хорольський район F
17:35 Хорол АС-1 місто Хорол G
17:45 Хорол АС-2 місто Хорол H
18:10 Чапаєвка Великобагачанський район
18:20 Красногорівка Великобагачанський район
18:27 Білоцерківка Великобагачанський район I
18:55 Решетилівка (а/т Київ-Харків) Решетилівський район
19:20 Полтава АВ місто Полтава J
Рейс виконується щоденно. Можливі автобуси на маршрутах: Рута (18 місць). Протяжність складає 215 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку ПОЛТАВА-ГРЕБІНКА


2015-2017