Автобус ОБОЛОНЬ-ПОЛТАВА

через Семенівку, Хорол

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
08:55 Оболонь Семенівський район A
09:05 Новоселиця Семенівський район B
09:10 Товсте Семенівський район C
09:15 Греблі Семенівський район D
09:30 Семенівка АС смт Семенівка E
09:35 Карпиха Семенівський район
09:45 Вишневе (Петрівка) Хорольський район F
09:50 Куторжиха Хорольський район
09:55 Середнє Хорольський район
10:05 Хорол АС-1 місто Хорол G
10:20 Хорол АС-2 місто Хорол H
10:40 Мар’янівка (Чапаєвка) Великобагачанський район
10:55 Красногорівка Великобагачанський район I
11:00 Білоцерківка Великобагачанський район
11:05 Поділ Великобагачанський район
11:15 Лобачі Решетилівський район
11:30 Решетилівка (а/т Київ-Харків) Решетилівський район
12:00 Полтава АВ місто Полтава J
Рейс виконується щоденно, крім суботи.
Можливі автобуси на маршруті: БАЗ.
Протяжність складає 150 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку ПОЛТАВА-ОБОЛОНЬ

Автобус Оболонь-Полтава з’єднує найбільше село Семенівського району - Оболонь із районним центром - селищем Семенівка та обласним центром - містом Полтава. Маршрут автобуса проходить територією п’яти районів: Семенівським, Хорольським, Великобагачанським, Решетилівським та Полтавським. Відстань між Оболонню та Полтавою становить 150 км. Повна тривалість поїздки складе 3 години. Найбільші населені пункти, через які курсує маршрутка Оболонь-Полтава: Семенівка, Хорол, Білоцерківка та Решетилівка (автотраса Київ-Харків). Із Оболоні автобус відправляється щоранку, крім суботи, в обласному центрі - прибуває на центральний автовокзал на Алмазному.





Скориставшись автобусом Оболонь-Полтава, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Оболоні - Оболонь-Новоселиця, Оболонь-Товсте, Оболонь-Греблі, Оболонь-Семенівка, Оболонь-Карпиха, Оболонь-Вишневе, Оболонь-Куторжиха, Оболонь-Середнє, Оболонь-Хорол, Оболонь-Мар’янівка, Оболонь-Красногорівка, Оболонь-Білоцерківка, Оболонь-Поділ, Оболонь-Лобачі, Оболонь-Решетилівка, Оболонь-Полтава;
із Семенівки - Семенівка-Карпиха, Семенівка-Вишневе, Семенівка-Куторжиха, Семенівка-Середнє, Семенівка-Хорол, Семенівка-Мар’янівка, Семенівка-Красногорівка, Семенівка-Білоцерківка, Семенівка-Поділ, Семенівка-Лобачі, Семенівка-Решетилівка, Семенівка-Полтава;
із Хорола - Хорол-Мар’янівка, Хорол-Красногорівка, Хорол-Білоцерківка, Хорол-Поділ, Хорол-Лобачі, Хорол-Решетилівка, Хорол-Полтава;
із Білоцерківки - Білоцерківка-Поділ, Білоцерківка-Лобачі, Білоцерківка-Решетилівка, Білоцерківка-Полтава;
з інших населених пунктів - Новоселиця-Семенівка, Новоселиця-Хорол, Новоселиця-Решетилівка, Новоселиця-Полтава, Товсте-Семенівка, Товсте-Хорол, Товсте-Решетилівка, Товсте-Полтава, Греблі-Семенівка, Греблі-Хорол, Греблі-Решетилівка, Греблі-Полтава, Карпиха-Хорол, Карпиха-Решетилівка, Карпиха-Полтава, Вишневе-Хорол, Вишневе-Решетилівка, Вишневе-Полтава.


Час відправлення по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій або водіїв автобуса. Придбати або забронювати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Семенівки, Хорола та Полтави.

Інші рейси, якими можна доїхати із ОБОЛОНІ до ПОЛТАВИ

ГОРОШИНЕ-ПОЛТАВА


2015-2018