Автобус ОБОЛОНЬ-ПОЛТАВА

через Семенівку, Хорол

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
08:55 Оболонь Семенівський район A
09:05 Новоселиця Семенівський район B
09:10 Товсте Семенівський район C
09:15 Греблі Семенівський район D
09:30 Семенівка АС смт Семенівка E
09:35 Карпиха Семенівський район
09:45 Петрівка Хорольський район F
09:50 Куторжиха Хорольський район
09:55 Середнє Хорольський район
10:10 Хорол АС-1 місто Хорол G
10:20 Хорол АС-2 місто Хорол H
10:40 Чапаєвка Великобагачанський район
10:55 Красногорівка Великобагачанський район I
11:00 Білоцерківка Великобагачанський район
11:05 Поділ Великобагачанський район
11:15 Лобачі Решетилівський район
11:30 Решетилівка (а/т Київ-Харків) Решетилівський район
12:00 Полтава АВ місто Полтава J
Рейс виконується щоденно, крім суботи. Можливі автобуси на маршруті: БАЗ. Протяжність складає 150 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку ПОЛТАВА-ОБОЛОНЬ

Інші рейси, якими можна доїхати із ОБОЛОНІ до ПОЛТАВИ

ГОРОШИНЕ-ПОЛТАВА


2015-2017