Автобус ЧЕРКАСИ-ПОЛТАВА

через Золотоношу, Драбів, Пирятин, Лубни, Хорол

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
13:00 Черкаси АС Черкаська область A
14:00 Золотоноша АС Черкаська область B
14:10 Драбівці Черкаська область
14:30 Великий Хутір Черкаська область
15:05 Драбів АС Черкаська область C
15:40 Шрамківка Черкаська область D
16:55 Пирятин АС Полтавська область E
17:25 Вили Полтавська область
17:55 Лубни АС Полтавська область F
18:30 Покровська Багачка Полтавська область
18:51 Хорол АС-2 Полтавська область G
19:37 Білоцерківка Полтавська область H
20:08 Решетилівка Полтавська область I
20:50 Полтава АВ Полтавська область J
Рейс виконується щоденно. Можливі автобуси на маршрутах: Mercedes (18 місць). Протяжність складає 325 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку ПОЛТАВА-ЧЕРКАСИ

Автобус Черкаси-Полтава через Пирятин з’єднує сусідні обласні центри - місто Черкаси із містом Полтава. Маршрут автобуса проходить територією двох областей: Черкаською та Полтавською. Відстань від Черкас до Полтави становить 325 км. Повна тривалість поїздки складе близько 8 годин. Рейс здійснюється щоденно. Найбільші населені пункти на шляху слідування: Золотоноша, Драбів, Пирятин, Лубни, Хорол. У Черкасах маршрутка відправляється із центрального автовокзалу в обідню пору.





Скориставшись автобусом Черкаси-Полтава, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Черкас - Черкаси-Золотоноша, Черкаси-Драбівці, Черкаси-Ашанівка, Черкаси-Великий Хутір, Черкаси-Драбів, Черкаси-Кантакузівка, Черкаси-Шрамківка, Черкаси-Кононівка, Черкаси-Пирятин, Черкаси-Лубни, Черкаси-Покровська Багачка, Черкаси-Хорол, Черкаси-Білоцерківка, Черкаси-Решетилівка, Черкаси-Полтава;
із Золотоноші - Золотоноша-Драбівці, Золотоноша-Ашанівка, Золотоноша-Великий Хутір, Золотоноша-Драбів, Золотоноша-Кантакузівка, Золотоноша-Шрамківка, Золотоноша-Кононівка, Золотоноша-Пирятин, Золотоноша-Лубни, Золотоноша-Покровська Багачка, Золотоноша-Хорол, Золотоноша-Білоцерківка, Золотоноша-Решетилівка, Золотоноша-Полтава;
із Драбова - Драбів-Кантакузівка, Драбів-Шрамківка, Драбів-Кононівка, Драбів-Пирятин, Драбів-Лубни, Драбів-Покровська Багачка, Драбів-Хорол, Драбів-Білоцерківка, Драбів-Решетилівка, Драбів-Полтава;
зі Шрамківки - Шрамківка-Пирятин, Шрамківка-Лубни, Шрамківка-Покровська Багачка, Шрамківка-Хорол, Шрамківка-Білоцерківка, Шрамківка-Решетилівка, Шрамківка-Полтава;

із Пирятина - Пирятин-Лубни, Пирятин-Покровська Багачка, Пирятин-Хорол, Пирятин-Білоцерківка, Пирятин-Решетилівка, Пирятин-Полтава;
із Лубен - Лубни-Покровська Багачка, Лубни-Хорол, Лубни-Білоцерківка, Лубни-Решетилівка, Лубни-Полтава;
із Покровської Багачки - Покровська Багачка-Хорол, Покровська Багачка-Білоцерківка, Покровська Багачка-Решетилівка, Покровська Багачка-Полтава;
із Хорола - Хорол-Білоцерківка, Хорол-Решетилівка, Хорол-Полтава.


Наявність автобуса у рейсі, а також більш повну інформацію по маршруту слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій та автовокзалів Черкас, Золотоноші, Драбова, Пирятина, Лубен, Хорола та Полтави.

Інші рейси, якими можна доїхати із ЧЕРКАС до ПОЛТАВИ

ЧЕРКАСИ-ПОЛТАВА через Градизьк
ЧЕРКАСИ-ПОЛТАВА через Світловодськ


2015-2017