Автобус ЛУБНИ-ПОЛТАВА

через Покровську Багачку, Хорол, Красногорівку, Білоцерківку


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Час відправлення Час відправлення Станція Регіон На карті
05:00 07:25 09:40 Лубни АС місто Лубни A
05:20 07:40 10:00 Войниха Лубенський район B
05:25 07:45 10:05 Покровська Багачка Хорольський район C
05:30 07:50 10:10 Ковтуни Хорольський район D
05:35 07:55 10:15 Лобкова Балка Хорольський район E
05:50 08:05 10:30 Хорол АС-2 місто Хорол F
05:55 08:10 10:35 Вишняки Хорольський район
06:15 08:30 10:55 Мар’янівка Великобагачанський район
06:20 08:35 11:00 Широке Великобагачанський район
06:25 08:40 11:05 Сидорівщина Великобагачанський район
06:30 08:45 11:10 Красногорівка Великобагачанський район G
06:35 08:50 11:15 Білоцерківка Великобагачанський район H
06:40 08:55 11:20 Поділ Великобагачанський район
06:50 09:00 11:30 Лобачі Решетилівський район
06:55 09:05 11:35 Глибока Балка Решетилівський район
07:05 09:10 11:40 Решетилівка (а/т Київ-Харків) Решетилівський район I
07:35 09:40 12:10 Полтава АВ місто Полтава J
ПН.-ВТ., ЧТ.-ПТ. ВТ.-ЧТ., СБ. ПН., ПТ., НД. періодичність
Рейси виконуються по днях.
Можливі автобуси на маршруті: Mercedes (18-23 місця), Еталон (29 місць), Рута (17 місць).
Протяжність складає 135 км.
Розклад руху автобусів у зворотному напрямку ПОЛТАВА-ЛУБНИ

Автобус Лубни-Полтава з’єднує районний центр та місто обласного значення - Лубни із обласним центром - містом Полтава. Маршрут автобуса проходить територією п’яти районів: Лубенським, Хорольським, Великобагачанським, Решетилівським та Полтавським. Відстань між Лубнами та Полтавою становить 135 км. Час, витрачений на дорогу, складе в середньому 2-2,5 години. На своєму шляху автобус заїжджає на Хорольську автостанцію, яка знаходиться вздовж автотраси Київ-Харків. Найбільші населені пункти, через які слідують автобуси: Засулля, Войниха (Лубенського району), Покровська Багачка, Хорол, Вишняки (Хорольського району), Решетилівка (Решетилівського району), Абазівка, Супрунівка (Полтавського району).





Скориставшись автобусом чи маршруткою Лубни-Полтава, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:

із Лубен - Лубни-Войниха, Лубни-Покровська Багачка, Лубни-Ковтуни, Лубни-Лобкова Балка, Лубни-Хорол, Лубни-Вишняки, Лубни-Мар’янівка (Чапаєвка), Лубни-Широке, Лубни-Сидорівщина, Лубни-Красногорівка, Лубни-Білоцерківка, Лубни-Поділ, Лубни-Лобачі, Лубни-Глибока Балка, Лубни-Решетилівка, Лубни-Полтава;
із Хорола - Хорол-Вишняки, Хорол-Мар’янівка (Чапаєвка), Хорол-Широке, Хорол-Сидорівщина, Хорол-Красногорівка, Хорол-Білоцерківка, Хорол-Поділ, Хорол-Лобачі, Хорол-Глибока Балка, Хорол-Решетилівка, Хорол-Полтава;
із інших населених пунктів - Засулля-Полтава, Засулля-Хорол, Войниха-Полтава, Войниха-Хорол, Покровська Багачка-Полтава, Покровська Багачка-Хорол, Настасівка-Полтава, Настасівка-Хорол, Ковтуни-Полтава, Ковтуни-Хорол, Лобкова Балка-Полтава, Лобкова Балка-Хорол, Вишняки-Полтава, Мар’янівка-Полтава (Чапаєвка-Полтава), Широке-Полтава, Сидорівщина-Полтава, Морозівщина-Полтава, Красногорівка-Полтава, Білоцерківка-Полтава, Коноплянка-Полтава, Поділ-Полтава, Лобачі-Полтава, Глибока Балка-Полтава.


Час відправлення по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій. Придбати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Лубен, Хорола та Полтави.

Інші рейси, якими можна доїхати із ЛУБЕН до ПОЛТАВИ

БУКОВЕЛЬ-ХАРКІВ

КИЇВ-БЕРДЯНСЬК

КИЇВ-ЄСЕНТУКИ

КИЇВ-ПОЛТАВА

КИЇВ-ХАРКІВ (Гюнсел)

КИЇВ-ХАРКІВ (Фірма Ікарус)

КОРОП-КОБЕЛЯКИ

ЛОХВИЦЯ-ПОЛТАВА

ОРЖИЦЯ-ПОЛТАВА

ПРИЛУКИ-ПОЛТАВА

ЧЕРКАСИ-ПОЛТАВА

ЧЕРНІГІВ-ПОЛТАВА

ЧОРНУХИ-ПОЛТАВА

2015-2020