Автобус ЛУБНИ-ПОЛТАВА

через Покровську Багачку, Хорол, Красногорівку, Білоцерківку

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправл. Час відправл. Час відправл. Станція Регіон На карті
05:00 07:25 09:40 Лубни АС місто Лубни A
05:20 07:40 10:00 Войниха Лубенський район B
05:25 07:45 10:05 Покровська Багачка Хорольський район C
05:30 07:50 10:10 Ковтуни Хорольський район D
05:35 07:55 10:15 Лобкова Балка Хорольський район E
05:50 08:05 10:30 Хорол АС-2 місто Хорол F
05:55 08:10 10:35 Вишняки Хорольський район
06:15 08:30 10:55 Мар’янівка (Чапаєвка) Великобагачанський район
06:20 08:35 11:00 Широке Великобагачанський район
06:25 08:40 11:05 Сидорівщина Великобагачанський район
06:30 08:45 11:10 Красногорівка Великобагачанський район G
06:35 08:50 11:15 Білоцерківка Великобагачанський район H
06:40 08:55 11:20 Поділ Великобагачанський район
06:50 09:00 11:30 Лобачі Решетилівський район
06:55 09:05 11:35 Глибока Балка Решетилівський район
07:05 09:10 11:40 Решетилівка (а/т Київ-Харків) Решетилівський район I
07:35 09:40 12:10 Полтава АВ місто Полтава J
пн.-пт. вт.-чт., сб. пн., пт., нд. періодичність
Рейси виконуються по днях. Можливі автобуси на маршрутах: Volkswagen, БАЗ (30 місць), Рута (19 місць). Протяжність складає 135 км.

Розклад руху автобусів у зворотньому напрямку ПОЛТАВА-ЛУБНИ

Автобус Лубни-Полтава з’єднує районний центр та місто обласного значення - Лубни із обласним центром - містом Полтава. Маршрут автобуса проходить територією п’яти районів: Лубенським, Хорольським, Великобагачанським, Решетилівським та Полтавським. Відстань між Лубнами та Полтавою становить 135 км. Час, витрачений на дорогу, складе в середньому дві з половиною години. На своєму шляху автобус заїжджає на Хорольську автостанцію, яка знаходиться вздовж автотраси Київ-Харків. Із понеділка по п’ятницю на маршруті працює по два рейси, у суботу та неділю - один. Найбільші населені пункти, через які слідують автобуси: Засулля, Войниха (Лубенського району), Покровська Багачка, Хорол, Вишняки (Хорольського району), Решетилівка (Решетилівського району), Абазівка, Супрунівка (Полтавського району).





Скориставшись автобусом чи маршруткою Лубни-Полтава, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:

із Лубен - Лубни-Войниха, Лубни-Покровська Багачка, Лубни-Ковтуни, Лубни-Лобкова Балка, Лубни-Хорол, Лубни-Вишняки, Лубни-Мар’янівка (Чапаєвка), Лубни-Широке, Лубни-Сидорівщина, Лубни-Красногорівка, Лубни-Білоцерківка, Лубни-Поділ, Лубни-Лобачі, Лубни-Глибока Балка, Лубни-Решетилівка, Лубни-Полтава;

із Хорола - Хорол-Вишняки, Хорол-Мар’янівка (Чапаєвка), Хорол-Широке, Хорол-Сидорівщина, Хорол-Красногорівка, Хорол-Білоцерківка, Хорол-Поділ, Хорол-Лобачі, Хорол-Глибока Балка, Хорол-Решетилівка, Хорол-Полтава;

із інших населених пунктів - Засулля-Полтава, Засулля-Хорол, Войниха-Полтава, Войниха-Хорол, Покровська Багачка-Полтава, Покровська Багачка-Хорол, Настасівка-Полтава, Настасівка-Хорол, Ковтуни-Полтава, Ковтуни-Хорол, Лобкова Балка-Полтава, Лобкова Балка-Хорол, Вишняки-Полтава, Мар’янівка-Полтава (Чапаєвка-Полтава), Широке-Полтава, Сидорівщина-Полтава, Морозівщина-Полтава, Красногорівка-Полтава, Білоцерківка-Полтава, Коноплянка-Полтава, Поділ-Полтава, Лобачі-Полтава, Глибока Балка-Полтава.


Час відправлення по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій. Придбати або забронювати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Лубен, Хорола й Полтави або, скориставшись інтернетом, на сайті avtovokzal.pl.ua

Інші рейси, якими можна доїхати із ЛУБЕН до ПОЛТАВИ

КИЇВ-БЕРДЯНСЬК
КИЇВ-ДОНЕЦЬК (Шериф-Тур)
КИЇВ-ПОЛТАВА
КИЇВ-ХАРКІВ (Автолюкс)
КИЇВ-ХАРКІВ (Гюнсел)
КИЇВ-ХАРКІВ (Фірма Ікарус)
КОРОП-КОБЕЛЯКИ
ЛОХВИЦЯ-ПОЛТАВА
ОРЖИЦЯ-ПОЛТАВА
ПИРЯТИН-ПОЛТАВА
ПРИЛУКИ-ПОЛТАВА
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ-ХАРКІВ
ЧЕРКАСИ-ПОЛТАВА
ЧЕРНІГІВ-ПОЛТАВА
ЧОРНУХИ-ПОЛТАВА


2015-2017