Автобус ОРЖИЦЯ-ПОЛТАВА

через Райозеро, Ісківці, Лубни, Хорол

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправл. Час відправл. Станція Регіон На карті
05:10 15:30 Оржиця АС Полтавська область A
05:30 15:50 Райозеро Оржицький район B
05:40 16:00 Ісківці Лубенський район C
05:45 - П’ятигірці Лубенський район D
05:50 - Михнівці Лубенський район E
05:55 - Олександрівка Лубенський район
06:05 - В’язівок Лубенський район F
06:10 - Терни Лубенський район G
06:30 16:20 Лубни АС Полтавська область H
06:55 16:50 Покровська Багачка Хорольський район
07:15 17:10 Хорол АС-2 місто Хорол I
07:35 17:30 Чапаєвка Великобагачанський район
07:55 17:45 Красногорівка Великобагачанський район
08:00 17:50 Білоцерківка Великобагачанський район
08:25 18:20 Решетилівка (а/т Київ-Харків) Решетилівський район
08:50 18:50 Полтава АВ місто Полтава J
ПН.-ПТ. щоденно періодичність
Перший рейс виконується із понеділках по п’ятницю. Другий - щоденно. Можливі автобуси на маршруті: Рута. Протяжність складає 180-195 км.

Розклад руху автобусів у зворотньому напрямку ПОЛТАВА-ОРЖИЦЯ

Інші рейси, якими можна доїхати із ОРЖИЦІ до ПОЛТАВИ

ГРЕБІНКА-ПОЛТАВА
ОРЖИЦЯ-ПОЛТАВА через Хорол


2015-2017