Автобус ОРЖИЦЯ-ПОЛТАВА

через Райозеро, Ісківці, Лубни, Хорол

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправл. Час відправл. Станція Регіон На карті
05:10 15:30 Оржиця АС смт Оржиця A
05:30 15:50 Райозеро Оржицький район B
05:40 16:00 Ісківці Лубенський район C
05:45 - П’ятигірці Лубенський район D
05:50 - Михнівці Лубенський район E
05:55 - Олександрівка Лубенський район
06:05 - В’язівок Лубенський район F
06:10 - Терни Лубенський район G
06:30 16:20 Лубни АС місто Лубни H
06:55 16:50 Покровська Багачка Хорольський район
07:15 17:10 Хорол АС-2 місто Хорол I
07:35 17:30 Мар’янівка (Чапаєвка) Великобагачанський район
07:55 17:45 Красногорівка Великобагачанський район
08:00 17:50 Білоцерківка Великобагачанський район
08:25 18:20 Решетилівка (а/т Київ-Харків) Решетилівський район
08:50 18:50 Полтава АВ місто Полтава J
ПН.-ПТ. щоденно періодичність
Перший рейс виконується із понеділках по п’ятницю, другий - щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: Рута (19 місць).
Протяжність складає 180-195 км.

Розклад руху автобусів у зворотньому напрямку ПОЛТАВА-ОРЖИЦЯ

Автобус Оржиця-Полтава через Лубни з’єднує чотиритисячний районний центр Полтавської області - селище Оржицю із обласним центром - містом Полтава. Маршрут автобуса проходить територією шести районів: Оржицьким, Лубенським, Хорольським, Великобагачанським, Решетилівським та Полтавським. Відстань між Оржицею та Полтавою становить близько 200 км. Найбільші населені пункти, через які курсує маршрутка Оржиця-Полтава: Ісківці, Михнівці, Лубни, Покровська Багачка, Хорол та Решетилівка (автотраса Київ-Харків). Повна тривалість поїздки складе 3,5 години. Рейси здійснюються зранку та увечері.





Скориставшись автобусом Оржиця-Полтава через Лубни, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Оржиці - Оржиця-Райозеро, Оржиця-Ісківці, Оржиця-П’ятигірці, Оржиця-Михнівці, Оржиця-Олександрівка, Оржиця-В’язівок, Оржиця-Терни, Оржиця-Лубни, Оржиця-Покровська Багачка, Оржиця-Хорол, Оржиця-Мар’янівка, Оржиця-Красногорівка, Оржиця-Білоцерківка, Оржиця-Решетилівка, Оржиця-Полтава;
із Лубен - Лубни-Покровська Багачка, Лубни-Хорол, Лубни-Мар’янівка, Лубни-Красногорівка, Лубни-Білоцерківка, Лубни-Решетилівка, Лубни-Полтава;
із Хорола - Хорол-Мар’янівка, Хорол-Красногорівка, Хорол-Білоцерківка, Хорол-Решетилівка, Хорол-Полтава;
з інших населених пунктів - Райозеро-Лубни, Райозеро-Хорол, Райозеро-Решетилівка, Райозеро-Полтава, Ісківці-Лубни, Ісківці-Хорол, Ісківці-Решетилівка, Ісківці-Полтава, П’ятигірці-Лубни, П’ятигірці-Хорол, П’ятигірці-Решетилівка, П’ятигірці-Полтава, Михнівці-Лубни, Михнівці-Хорол, Михнівці-Решетилівка, Михнівці-Полтава, Олександрівка-Лубни, Олександрівка-Хорол, Олександрівка-Решетилівка, Олександрівка-Полтава, В’язівок-Лубни, В’язівок-Хорол, В’язівок-Решетилівка, В’язівок-Полтава, Терни-Лубни, Терни-Хорол, Терни-Решетилівка, Терни-Полтава, Покровська Багачка-Хорол, Покровська Багачка-Решетилівка, Покровська Багачка-Полтава.


Час відправлення маршрутки по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій або водіїв автобуса. Придбати або забронювати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Оржиці, Лубен, Хорола та Полтави.

Інші рейси, якими можна доїхати із ОРЖИЦІ до ПОЛТАВИ

ГРЕБІНКА-ПОЛТАВА
ОРЖИЦЯ-ПОЛТАВА через Хорол


2015-2018