Автобус МИРГОРОД-ЧЕРКАСИ

через Хорол, Лубни, Оржицю, Чорнобай


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Час відправлення Станція Регіон На карті
05:50 Миргород АС Полтавська область A
Ромодан Полтавська область B
06:50 Хорол АС-2 Полтавська область C
07:05 Покровська Багачка Полтавська область D
07:40 Лубни АС Полтавська область E
07:55 Малий В’язівок Полтавська область
08:05 Ісківці Полтавська область F
08:15 Райозеро Полтавська область
09:00 Оржиця АВ Полтавська область G
09:15 Старий Іржавець Полтавська область
09:20 Мар’янівка Черкаська область
09:25 Хрестителеве Черкаська область
09:45 Чорнобай АС Черкаська область H
10:50 Черкаси АС-2 Черкаська область I
11:05 Черкаси АВ Черкаська область J
ПН., ПТ.-НД. періодичність
Рейс виконується по понеділках, п’ятницях, суботах та неділях.
Можливі автобуси на маршруті: БАЗ (30 місць).
Протяжність складає 215 км.
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку ЧЕРКАСИ-МИРГОРОД

Автобус Миргород-Черкаси сполучає курортне містечко на Полтавщині - Миргород із сусіднім обласним центром - містом Черкаси. Маршрут автобуса проходить територією двох областей: Полтавською та Черкаською. Відстань від Миргорода до Черкас становить 215 км. Повна тривалість поїздки складе 4-5 годин. Найбільші населені пункти на шляху слідування: Хорол, Лубни, Оржиця, Чорнобай. На маршруті здійснюється ранковий рейс.





Скориставшись автобусом Миргород-Черкаси, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Миргорода - Миргород-Хорол, Миргород-Покровська Багачка, Миргород-Лубни, Миргород-Малий В’язівок, Миргород-Ісківці, Миргород-Райозеро, Миргород-Оржиця, Миргород-Старий Іржавець, Миргород-Мар’янівка, Миргород-Хрестителеве, Миргород-Чорнобай, Миргород-Черкаси;
із Хорола - Хорол-Покровська Багачка, Хорол-Лубни, Хорол-Малий В’язівок, Хорол-Ісківці, Хорол-Райозеро, Хорол-Оржиця, Хорол-Старий Іржавець, Хорол-Мар’янівка, Хорол-Хрестителеве, Хорол-Чорнобай, Хорол-Черкаси;
із Лубен - Лубни-Малий В’язівок, Лубни-Ісківці, Лубни-Райозеро, Лубни-Оржиця, Лубни-Старий Іржавець, Лубни-Мар’янівка, Лубни-Хрестителеве, Лубни-Чорнобай, Лубни-Черкаси;
із Оржиці - Оржиця-Старий Іржавець, Оржиця-Мар’янівка, Оржиця-Хрестителеве, Оржиця-Чорнобай, Оржиця-Черкаси;
із Чорнобая - Чорнобай-Черкаси.


ПРИБЛИЗНА вартість квитка (станом на квітень 2022 року) становить:
із Миргорода до Черкас - 320 грн., до Чорнобая - 220 грн., до Оржиці - 170 грн., до Лубен - 110 грн., до Хорола - 55 грн.


Час відправлення по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі, а також більш повну інформацію по маршруту слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій та автовокзалів Миргорода, Лубен, Чорнобая та Черкас.


2015-2020