Автобус МИРГОРОД-ЧЕРКАСИ

через Хорол/Ромодан, Лубни, Оржицю, Чорнобай

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправл. Час відправл. Станція Регіон На карті
05:50 14:30 Миргород АС Полтавська область A
14:55 Ромодан Полтавська область B
06:50 Хорол АС-2 Полтавська область C
07:05 Покровська Багачка Полтавська область D
07:40 15:20 Лубни АС Полтавська область E
07:55 15:35 Малий В’язівок Полтавська область
08:05 15:40 Ісківці Полтавська область F
08:15 15:50 Райозеро Полтавська область
09:00 16:25 Оржиця АВ Полтавська область G
09:15 16:40 Старий Іржавець Полтавська область
09:20 16:45 Мар’янівка Черкаська область
09:25 16:50 Хрестителеве Черкаська область
09:45 17:20 Чорнобай АС Черкаська область H
10:50 18:20 Черкаси АС-2 Черкаська область I
11:05 Черкаси АВ Черкаська область J
щоденно Пн.Пт.Сб.Нд. періодичність
Перший рейс виконується щоденно. Другий рейс - по понеділках, п’ятницях, суботах та неділях. Можливі автобуси на маршруті: ATAMAN, БАЗ. Протяжність складає 215 км.
Сайт одного із перевізників: avtostancia.com.ua

Розклад руху автобусів у зворотньому напрямку ЧЕРКАСИ-МИРГОРОД

Автобус Миргород-Черкаси сполучає курортне містечко на Полтавщині - Миргород із сусіднім обласним центром - містом Черкаси. Маршрут автобуса проходить територією двох областей: Полтавською та Черкаською. Відстань від Миргорода до Черкас становить 210 км. Повна тривалість поїздки складе 4-5 годин. Найбільші населені пункти на шляху слідування: Хорол, Лубни, Оржиця, Чорнобай. На маршруті здійснюється по два рейси: ранковий - щоденно і вечірній - по понеділках, п’ятницях, суботах та неділях. Ранковий рейс слідує через Хорол, вечірній - через Ромодан.





Скориставшись автобусом Миргород-Черкаси, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Миргорода - Миргород-Хорол, Миргород-Покровська Багачка, Миргород-Ромодан, Миргород-Лубни, Миргород-Малий В’язівок, Миргород-Ісківці, Миргород-Райозеро, Миргород-Оржиця, Миргород-Старий Іржавець, Миргород-Мар’янівка, Миргород-Хрестителеве, Миргород-Чорнобай, Миргород-Черкаси;
із Хорола - Хорол-Покровська Багачка, Хорол-Лубни, Хорол-Малий В’язівок, Хорол-Ісківці, Хорол-Райозеро, Хорол-Оржиця, Хорол-Старий Іржавець, Хорол-Мар’янівка, Хорол-Хрестителеве, Хорол-Чорнобай, Хорол-Черкаси;
із Лубен - Лубни-Малий В’язівок, Лубни-Ісківці, Лубни-Райозеро, Лубни-Оржиця, Лубни-Старий Іржавець, Лубни-Мар’янівка, Лубни-Хрестителеве, Лубни-Чорнобай, Лубни-Черкаси;
із Оржиці - Оржиця-Старий Іржавець, Оржиця-Мар’янівка, Оржиця-Хрестителеве, Оржиця-Чорнобай, Оржиця-Черкаси;
із Чорнобая - Чорнобай-Черкаси.


ПРИБЛИЗНА вартість квитка (станом на листопад 2016 року) становить
із Миргорода до Черкас - 145 грн., до Чорнобая - 100 грн., до Оржиці - 80 грн., до Лубен - 50 грн., до Хорола - 25 грн.;
із Хорола до Лубен - 25 грн., до Оржиці - 55 грн., до Чорнобая - 80 грн., до Черкас - 120 грн.;
із Лубен до Черкас - 90 грн., до Чорнобая - 52 грн., до Оржиці - 30 грн.;
із Оржиці до Черкас - 65 грн., до Чорнобая - 25 грн.


Забронювати та придбати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій по маршруту слідування автобуса, а також на сайті avtovokzal.pl.ua (Полтавська область).


Час відправлення по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі, а також більш повну інформацію по маршруту слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій та автовокзалів Миргорода, Хорола, Лубен, Оржиці, Чорнобая та Черкас.


2015-2017