Автобус ЧЕРКАСИ-МИРГОРОД

через Чорнобай, Оржицю, Лубни, Хорол


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Час відправлення Станція Регіон На карті
13:30 Черкаси АВ Черкаська область A
13:45 Черкаси АС-2 Черкаська область B
14:30 Маліївка Черкаська область
14:50 Чорнобай АС Черкаська область C
15:00 Хрестителеве Черкаська область
15:05 Мар’янівка Черкаська область
15:15 Старий Іржавець Полтавська область
15:40 Оржиця АС Полтавська область D
15:55 Райозеро Полтавська область
16:05 Ісківці Полтавська область E
16:10 Малий В’язівок Полтавська область
16:35 Лубни АС Полтавська область F
17:00 Покровська Багачка Полтавська область G
17:20 Хорол АС-2 Полтавська область H
17:35 Новоаврамівка Полтавська область
17:45 Мелюшки Полтавська область I
17:55 Петрівці Полтавська область
18:15 Миргород АС Полтавська область J
ПН., ПТ.-НД. періодичність
Рейс виконується по понеділках, п’ятницях, суботах та неділях.
Можливі автобуси на маршруті: ATAMAN, БАЗ.
Протяжність складає 215 км.
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку МИРГОРОД-ЧЕРКАСИ

Автобус Черкаси-Миргород з’єднує обласний центр України - місто Черкаси зі славетним курортом Полтавщини - містом Миргород. Маршрут автобуса пролягає територією двох сусідніх областей: Черкаською та Полтавською. Відстань між Черкасами та Миргородом становить 215 км. Повна тривалість поїздки складе близько 5 годин. Автобус у Черкасах відправляється від АС-1 та АС-2. Найбільші населені пункти на шляху автобуса: Чорнобай, Оржиця, Лубни та Хорол. Рейс виконується по понеділках, п’ятницях, суботах та неділях.





Скориставшись автобусом Черкаси-Миргород, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Черкас: Черкаси-Чорнобай, Черкаси-Хрестителеве, Черкаси-Мар’янівка, Черкаси-Старий Іржавець, Черкаси-Оржиця, Черкаси-Райозеро, Черкаси-Ісківці, Черкаси-Лубни, Черкаси-Покровська Багачка, Черкаси-Хорол, Черкаси-Миргород;
із Чорнобая - Чорнобай-Хрестителеве, Чорнобай-Мар’янівка, Чорнобай-Старий Іржавець, Чорнобай-Оржиця, Чорнобай-Райозеро, Чорнобай-Ісківці, Чорнобай-Лубни, Чорнобай-Покровська Багачка, Чорнобай-Хорол, Чорнобай-Миргород;

із Оржиці - Оржиця-Райозеро, Оржиця-Ісківці, Оржиця-Малий В’язівок, Оржиця-Лубни, Оржиця-Покровська Багачка, Оржиця-Хорол, Оржиця-Миргород;
із Лубен - Лубни-Покровська Багачка, Лубни-Хорол, Лубни-Миргород;
із Хорола - Хорол-Новоаврамівка, Хорол-Мелюшки, Хорол-Петрівці, Хорол-Миргород.


ОРІЄНТОВНА вартість проїзду (станом на квітень 2022 року) становить:
із Черкас до Чорнобая - 95 грн., до Хрестителевого - 115 грн., до Мар’янівки - 120 грн., до Старого Іржавця - 130 грн., до Оржиці - 150 грн., до Райозера та Ісківців - 180 грн., до Лубен - 210 грн., до Покровської Багачки - 260 грн., до Хорола - 270 грн., до Миргорода - 340 грн.


Наявність автобусів у рейсі, а також більш повну інформацію по маршруту слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій та автовокзалів Черкас, Чорнобая, Лубен та Миргорода.


2015-2020