Автобус ЧЕРКАСИ-МИРГОРОД

через Чорнобай, Оржицю, Лубни, Хорол

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправл. Час відправл. Станція Регіон На карті
08:10 13:30 Черкаси АВ Черкаська область A
08:45 13:45 Черкаси АС-2 Черкаська область B
09:30 14:30 Маліївка Черкаська область
09:50 14:50 Чорнобай АС Черкаська область C
10:00 15:00 Хрестителеве Черкаська область
10:05 15:05 Мар’янівка Черкаська область
10:15 15:15 Старий Іржавець Полтавська область
10:35 15:40 Оржиця АВ Полтавська область D
10:50 15:55 Райозеро Полтавська область
11:00 16:05 Ісківці Полтавська область E
11:05 16:10 Малий В’язівок Полтавська область
11:30 16:35 Лубни АС Полтавська область F
12:10 17:00 Покровська Багачка Полтавська область G
12:35 17:20 Хорол АС-2 Полтавська область H
12:50 17:35 Новоаврамівка Полтавська область
13:00 17:45 Мелюшки Полтавська область I
13:10 17:55 Петрівці Полтавська область
13:25 18:15 Миргород АС Полтавська область J
Пн.Пт.Сб.Нд. щоденно періодичність
Перший рейс виконується по понеділках, п’ятницях, суботах та неділях. Другий рейс - щоденно. Можливі автобуси на маршруті: ATAMAN, БАЗ. Протяжність складає 215 км.
Сайт одного із перевізників: avtostancia.com.ua

Розклад руху автобусів у зворотньому напрямку МИРГОРОД-ЧЕРКАСИ

Автобус Черкаси-Миргород з’єднує обласний центр України - місто Черкаси зі славетним курортом Полтавщини - містом Миргород. Маршрут автобуса пролягає територією двох сусідніх областей: Черкаською (Золотоніський та Чорнобаївський райони) та Полтавською (Оржицький, Лубенський, Хорольський та Миргородський райони). Відстань між Черкасами та Миргородом становить 210 км. Повна тривалість поїздки складе близько 5 годин. Автобус у Черкасах відправляється від АС-1 та АС-2. Найбільші населені пункти на шляху автобуса: Чорнобай, Оржиця, Лубни та Хорол. Ранковий рейс виконується по понеділках, п’ятницях, суботах та неділях, а вечірній - щоденно.





Скориставшись автобусом Черкаси-Миргород, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Черкас: Черкаси-Чорнобай, Черкаси-Хрестителеве, Черкаси-Мар’янівка, Черкаси-Старий Іржавець, Черкаси-Оржиця, Черкаси-Райозеро, Черкаси-Ісківці, Черкаси-Лубни, Черкаси-Покровська Багачка, Черкаси-Хорол, Черкаси-Миргород;
із Чорнобая - Чорнобай-Хрестителеве, Чорнобай-Мар’янівка, Чорнобай-Старий Іржавець, Чорнобай-Оржиця, Чорнобай-Райозеро, Чорнобай-Ісківці, Чорнобай-Лубни, Чорнобай-Покровська Багачка, Чорнобай-Хорол, Чорнобай-Миргород;

із Оржиці - Оржиця-Райозеро, Оржиця-Ісківці, Оржиця-Малий В’язівок, Оржиця-Лубни, Оржиця-Покровська Багачка, Оржиця-Хорол, Оржиця-Миргород;
із Лубен - Лубни-Покровська Багачка, Лубни-Хорол, Лубни-Миргород;
із Хорола - Хорол-Новоаврамівка, Хорол-Мелюшки, Хорол-Петрівці, Хорол-Миргород.


ОРІЄНТОВНА вартість проїзду (станом на травень 2017 року) становить
із Черкас до Чорнобая - 50 грн., до Хрестителевого та Мар’янівки - 65 грн., до Старого Іржавця - 70 грн., до Оржиці - 65-80 грн., до Райозера та Ісківців - 100 грн., до Лубен - 95-115 грн., до Покровської Багачки - 115-140 грн., до Хорола - 120-150 грн., до Миргорода - 150-185 грн.;
із Оржиці до Райозера - 15 грн., до Ісківців - 20 грн., до Лубен - 30-35 грн., до Покровської Багачки - 45 грн., до Хорола - 55-70 грн., до Миргорода - 80-95 грн.;
із Лубен до Хорола - 25-30 грн., до Миргорода - 50-60 грн.;
із Хорола до Новоаврамівки - 10 грн., до Мелюшок - 15 грн., до Петрівець - 20 грн., до Миргорода - 25-30 грн.


Наявність автобусів у рейсі, а також більш повну інформацію по маршруту слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій та автовокзалів Черкас, Чорнобая, Оржиці, Лубен, Хорола та Миргорода.


2015-2017