Автобус ГАДЯЧ-КРЕМЕНЧУК

через Великі Сорочинці, Миргород, Хорол, Семенівку, Глобине

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
14:30 Гадяч АС місто Гадяч A
14:40 Сари Гадяцький район
14:50 Рашівка Гадяцький район B
15:00 Лисівка Гадяцький район
15:10 Велика Обухівка Миргородський район
15:15 Савинці Миргородський район
15:25 Великі Сорочинці АС Миргородський район C
15:55 Миргород АС місто Миргород D
16:10 Петрівці Миргородський район
16:15 Мелюшки Хорольський район E
16:20 Ковалі Хорольський район
16:25 Новоаврамівка Хорольський район
16:35 Мала Попівка Хорольський район
16:45 Хорол АС-2 місто Хорол F
16:55 Хорол АС-1 місто Хорол G
17:00 Куторжиха Хорольський район
17:10 Вишневе (Петрівка) Хорольський район
17:15 Карпиха Семенівський район
17:30 Семенівка АС смт Семенівка H
17:40 Устимівка Семенівський район
17:45 Герасимівка Семенівський район
18:10 Глобине АС місто Глобине I
18:25 Пироги Глобинський район
18:45 Погреби Глобинський район
19:00 Кременчук АС місто Кременчук J
Рейс виконується щоденно. Можливі автобуси на маршруті: MAN (26 місць). Протяжність складає 215 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку КРЕМЕНЧУК-ГАДЯЧ

Інші рейси, якими можна доїхати із ГАДЯЧА до КРЕМЕНЧУКА

ГАДЯЧ-КРЕМЕНЧУК через Лохвицю
ГАДЯЧ-КРЕМЕНЧУК через Полтаву


2015-2017