Автобус ГАДЯЧ-КРЕМЕНЧУК

через Великі Сорочинці, Миргород, Хорол, Семенівку, Глобине

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
14:30 Гадяч АС місто Гадяч A
14:40 Сари Гадяцький район
14:50 Рашівка Гадяцький район B
15:00 Лисівка Гадяцький район
15:10 Велика Обухівка Миргородський район
15:15 Савинці Миргородський район
15:25 Великі Сорочинці АС Миргородський район C
15:55 Миргород АС місто Миргород D
16:10 Петрівці Миргородський район
16:15 Мелюшки Хорольський район E
16:20 Ковалі Хорольський район
16:25 Новоаврамівка Хорольський район
16:35 Мала Попівка Хорольський район
16:45 Хорол АС-2 місто Хорол F
16:55 Хорол АС-1 місто Хорол G
17:00 Куторжиха Хорольський район
17:10 Вишневе (Петрівка) Хорольський район
17:15 Карпиха Семенівський район
17:30 Семенівка АС смт Семенівка H
17:40 Устимівка Семенівський район
17:45 Герасимівка Семенівський район
18:10 Глобине АС місто Глобине I
18:25 Пироги Глобинський район
18:45 Погреби Глобинський район
19:00 Кременчук АС місто Кременчук J
Рейс виконується щоденно. Можливі автобуси на маршруті: MAN (27 місць). Протяжність складає 215 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку КРЕМЕНЧУК-ГАДЯЧ

Автобус Гадяч-Кременчук через Великі Сорочинці з’єднує три міста обласного значення Полтавської області - Гадяч із Кременчуком через Миргород. Маршрут автобуса проходить територією шести районів: Гадяцьким, Миргородським, Хорольським, Семенівським, Глобинським та Кременчуцьким. Відстань між містами становить 215 км. Найбільші населені пункти, через які курсує маршрутка Гадяч-Кременчук: Великі Сорочинці, Миргород, Хорол, Семенівка та Глобине. Повна тривалість поїздки складе 4,5 години. Із Гадяча автобус відправляється щоденно у другій половині дня.





Скориставшись автобусом Гадяч-Кременчук, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Гадяча - Гадяч-Сари, Гадяч-Рашівка, Гадяч-Лисівка, Гадяч-Велика Обухівка, Гадяч-Савинці, Гадяч-Великі Сорочинці, Гадяч-Миргород, Гадяч-Семенівка, Гадяч-Глобине, Гадяч-Кременчук;
із Великих Сорочинець - Великі Сорочинці-Миргород, Великі Сорочинці-Семенівка, Великі Сорочинці-Глобине, Великі Сорочинці-Кременчук;
із Миргорода - Миргород-Петрівці, Миргород-Мелюшки, Миргород-Ковалі, Миргород-Новоаврамівка, Миргород-Мала Попівка, Миргород-Хорол, Миргород-Семенівка, Миргород-Глобине, Миргород-Кременчук;
із Хорола - Хорол-Куторжиха, Хорол-Вишневе (Хорол-Петрівка), Хорол-Карпиха, Хорол-Семенівка, Хорол-Глобине, Хорол-Кременчук;
із Семенівки - Семенівка-Устимівка, Семенівка-Герасимівка, Семенівка-Глобине, Семенівка-Кременчук;
із Глобиного - Глобине-Пироги, Глобине-Погреби, Глобине-Кременчук;

із інших населених пунктів - Сари-Миргород, Рашівка-Миргород, Лисівка-Миргород, Велика Обухівка-Миргород, Савинці-Миргород, Петрівці-Хорол, Мелюшки-Хорол, Ковалі-Хорол, Новоаврамівка-Хорол, Мала Попівка-Хорол, Куторжиха-Семенівка, Вишневе-Семенівка (Петрівка-Семенівка), Карпиха-Семенівка, Устимівка-Глобине, Устимівка-Кременчук, Герасимівка-Глобине, Герасимівка-Кременчук, Пироги-Кременчук, Погреби-Кременчук.


Час відправлення по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій або водіїв автобуса. Придбати або забронювати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Гадяча, Великих Сорочинець, Миргорода, Хорола, Семенівки, Глобиного та Кременчука.

Інші рейси, якими можна доїхати із ГАДЯЧА до КРЕМЕНЧУКА

ГАДЯЧ-КРЕМЕНЧУК через Лохвицю
ГАДЯЧ-КРЕМЕНЧУК через Полтаву


2015-2018