Автобус ЧОРНУХИ-ПОЛТАВА

через Лубни, Хорол

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
14:10 Чорнухи АС смт Чорнухи A
14:20 Пізники Чорнухинський район
14:35 Вороньки Чорнухинський район B
15:00 Городище Чорнухинський район C
15:15 Калайдинці Лубенський район D
15:20 Клепачі Лубенський район
15:40 Лубни АС місто Лубни E
16:15 Покровська Багачка Хорольський район F
16:40 Хорол АС-2 місто Хорол G
17:10 Чапаєвка Великобагачанський район
17:35 Білоцерківка Великобагачанський район H
18:05 Решетилівка (а/т Київ-Харків) Решетилівський район I
18:40 Полтава АВ місто Полтава J
Рейс виконується щоденно. Можливі автобуси на маршруті: YouYi. Протяжність складає 180 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку ПОЛТАВА-ЧОРНУХИ

Інші рейси, якими можна доїхати із ЧОРНУХ до ПОЛТАВИ

ЛОХВИЦЯ-ПОЛТАВА


2015-2017