Автобус ЧОРНУХИ-ПОЛТАВА

через Лубни, Хорол

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
14:10 Чорнухи АС смт Чорнухи A
14:20 Пізники Чорнухинський район
14:35 Вороньки Чорнухинський район B
14:45 Мелехи Чорнухинський район
14:50 Загребелля Чорнухинський район
15:00 Городище Чорнухинський район C
15:15 Калайдинці Лубенський район D
15:20 Клепачі Лубенський район
15:40 Лубни АС місто Лубни E
16:15 Покровська Багачка Хорольський район F
16:40 Хорол АС-2 місто Хорол G
17:10 Мар’янівка (Чапаєвка) Великобагачанський район
17:35 Білоцерківка Великобагачанський район H
18:05 Решетилівка (а/т Київ-Харків) Решетилівський район I
18:40 Полтава АВ місто Полтава J
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: YouYi.
Протяжність складає 180 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку ПОЛТАВА-ЧОРНУХИ

Автобус Чорнухи-Полтава з’єднує найменший районний центр Полтавської області - селище Чорнухи із обласним центром - містом Полтава. Маршрут автобуса проходить територією шести районів: Чорнухинським, Лубенським, Хорольським, Великобагачанським, Решетилівським та Полтавським. Відстань від Чорнух до Полтави становить 180 км. Найбільші населені пункти на шляху слідування: Лубни, Хорол та Решетилівка (автотраса Київ-Харків). Повна тривалість поїздки складе 4,5 години. Із Чорнух автобус відправляється в обідню пору кожного дня, у Полтаві прибуває на центральний автовокзал на Алмазному.





Скориставшись автобусом Чорнухи-Полтава, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Чорнух - Чорнухи-Пізники, Чорнухи-Вороньки, Чорнухи-Мелехи, Чорнухи-Загребелля, Чорнухи-Городище, Чорнухи-Калайдинці, Чорнухи-Клепачі, Чорнухи-Лубни, Чорнухи-Покровська Багачка, Чорнухи-Хорол, Чорнухи-Білоцерківка, Чорнухи-Решетилівка, Чорнухи-Полтава;
із Лубен - Лубни-Покровська Багачка, Лубни-Хорол, Лубни-Білоцерківка, Лубни-Решетилівка, Лубни-Полтава;
із Покровської Багачки - Покровська Багачка-Хорол, Покровська Багачка-Білоцерківка, Покровська Багачка-Решетилівка, Покровська Багачка-Полтава;
із Хорола - Хорол-Мар’янівка (Хорол-Чапаєвка), Хорол-Білоцерківка, Хорол-Решетилівка, Хорол-Полтава;
із Білоцерківки - Білоцерківка-Решетилівка, Білоцерківка-Полтава;
із інших населених пунктів - Пізники-Лубни, Пізники-Хорол, Пізники-Решетилівка, Пізники-Полтава, Вороньки-Лубни, Вороньки-Хорол, Вороньки-Решетилівка, Вороньки-Полтава, Мелехи-Лубни, Мелехи-Хорол, Мелехи-Решетилівка, Мелехи-Полтава, Загребелля-Лубни, Загребелля-Хорол, Загребелля-Решетилівка, Загребелля-Полтава, Городище-Лубни, Городище-Хорол, Городище-Решетилівка, Городище-Полтава, Калайдинці-Лубни, Калайдинці-Хорол, Калайдинці-Полтава, Клепачі-Лубни, Клепачі-Хорол, Клепачі-Полтава, Мар’янівка-Полтава (Чапаєвка-Полтава).


Час відправлення по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій або водіїв автобуса. Придбати або забронювати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Чорнух, Лубен, Хорола та Полтави.

Інші рейси, якими можна доїхати із ЧОРНУХ до ПОЛТАВИ

ЛОХВИЦЯ-ПОЛТАВА


2015-2018