Розклад руху автобусів по центральному автовокзалу КИЇВ

Центральний автовокзал «Київ» - головна автобусна станція столиці України. Автовокзал розташований на перетині проспекту Науки із Деміївською (Московською) площею. Знаходиться автостанція біля станції метро Деміївська. Поруч із автовокзалом знаходяться зупинки громадського транспорту: Автовокзал, пр. Валерія Лобановського (Червонозоряний), пл. Деміївська (Московська), Деміївський ринок, пр. Науки. Неподалік автовокзалу (1,5 км) знаходиться залізнична станція Київ-Деміївський. Щоденно автовокзал обслуговує автобуси, які курсують у міжнародному, міжобласному та внутрішньообласному сполученнях.


Із центрального автовокзалу «Київ» пасажири можуть дістатися до більшості регіонів України, а також до багатьох країн Європи. Із автостанції щоденно відправляються автобуси майже до всіх обласних центрів країни: Харкова (автобуси компаній Гюнсел та Ікарус, а також транзитні із Західної України), Одеси, Дніпра (автобуси компанії Гюнсел, а також транзитні на Бердянськ та Маріуполь), Запоріжжя (транзитні автобуси на Бердянськ та Маріуполь), Львова, Миколаєва, Вінниці (транзитні автобуси на Могилів-Подільський, Косів, Сокиряни), Херсона, Полтави (переважно транзитні автобуси на Харків), Чернігова (транзитні автобуси на Новгород-Сіверський та із Житомира), Житомира, Рівного, Хмельницького, Кропивницького, Тернополя, Чернівців, Івано-Франківська, Луцька.


Регулярне автобусне сполучення із країнами Європи дозволяє пасажирам дістатися до Білорусі, Болгарії, Естонії, Іспанії, Латвії, Литви, Молдови, Польщі, Росії та Чехії.


Для зручності пошуку необхідних рейсів, розклад руху автобусів поділено за напрямками. Щоб переглянути потрібний рейс, необхідно натиснути на напрямок.





Важливо! На сайті НЕМОЖЛИВО придбати або забронювати квиток на той чи інший автобусний рейс. Розміщений матеріал носить ознайомчий характер. Можлива відміна рейсів. Інформацію стосовно будь-якого рейсу УТОЧНЮЙТЕ у довідковій автовокзалу та безпосередньо на вокзалі, оскільки з різних причин розклад окремих маршрутів може бути змінено, а також можуть організовуватися додаткові рейси, у разі підвищення попиту пасажирів у певному напрямку (у більшості випадків - на свята та (або) у п’ятницю і неділю). Розклад руху автобусів, які слідують на міжнародних маршрутах може відрізнятися від зазначеного (може змінюватися залежно від затримок, пов’язаних із простоями на кордоні та пробками на дорогах). Інформацію стосовно міжнародних маршрутів УТОЧНЮЙТЕ у перевізників та довідковій автовокзалу.

м. Київ
проспект Науки, 1/2



тел. (044)52-55-774





розклад руху автобусів УТОЧНЮЙТЕ у довідковій автовокзалу

Чернігівський напрямок (на Чернігів, Новгород-Сіверський)

Час відпр. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Києва Рейс Час відпр. із Києва Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
15:15 22:25 Київ-Новгород-Сіверський: Чернігів, Мена 07:10 14:30 щоденно
06:25 08:30 Житомир-Чернігів: Козелець 08:40 11:20 щоденно

Полтавський напрямок (на Полтаву, Харків, Бердянськ)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Києва Рейс Час відправлення із Києва Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
Київ-Полтава: Бориспіль, Пирятин, Лубни 06:30 12:00 щоденно
16:00 07:20 Варшава-Харків/Warszawa-Charkow
bus-k.com, agat.eu
07:35 15:10 щоденно
12:15 07:40 Щецин-Харків/Szczecin-Charków
novikoff.com.ua
07:45 14:45 через день
17:00 23:45 Київ-Харків (Гюнсел): Лубни, Полтава
gunsel.ua
08:00 15:30 щоденно
23:25 07:55 Миколаїв-аеропорт Бориспіль
gadzhiev-bus.com
08:15 09:00 щоденно
15:30 20:20 Київ-Миргород: Пирятин, Лубни, Хорол 08:50 13:25 щоденно
08:30 09:10 Прага-Запоріжжя/Praha-Záporoží
east-express.cz
09:20 22:00 чт., нд.
10:30 16:00 Київ-Полтава: Пирятин, Лубни, Хорол 09:40 15:30 пн., сб.
10:30 18:55 Київ-Харків (Фірма Ікарус): Полтава
firma-ikarus.com.ua
10:05 18:00 щоденно
10:35 11:00 Щецин-Полтава/Szczecin-Poltawa
leonpoltrans.com, shabliy.com.ua
11:05 15:35 щоденно
11:35 18:00 Київ-Лебедин: Лохвиця, Ромни 13:00 19:30 щоденно
08:30 17:05 Київ-Харків (Фірма Ікарус): Полтава
firma-ikarus.com.ua
13:30 22:00 щоденно
06:15 14:00 Київ-Харків (Гюнсел): Лубни, Полтава
gunsel.ua
14:25 21:35 щоденно
07:00 11:00 Київ-Лохвиця: Пирятин, Чорнухи 14:35 18:30 щоденно
06:00 10:50 Київ-Гадяч: Пирятин, Лохвиця, Заводське 15:25 20:15 щоденно
15:50 15:50 Познань-Харків/Poznań-Charków
agat.eu
15:50 23:00 щоденно
17:00 07:45 Київ-Бердянськ: Дніпро, Запоріжжя 16:20 07:10 щоденно
06:05 11:25 Київ-Зіньків: Пирятин, Лохвиця, Гадяч 16:40 22:00 через день
13:50 07:00 Київ-Донецьк (Шериф-Тур): Полтава
sherif.com.ua
18:35 08:30 щоденно
14:40 20:50 Хмельницький-Харків: Бориспіль, Полтава 21:10 05:20 чт.-нд.
20:00 21:15 Познань-Запоріжжя/Poznań-Zaporoże
agat.eu
21:25 07:00 пн.вт.пт.сб.
21:10 08:00 Київ-Запоріжжя: Полтава, Дніпро 21:25 07:00 щоденно
00:15 08:00 Київ-Харків (Гюнсел): Полтава
gunsel.ua
22:45 06:10 щоденно
13:50 23:15 Чернівці-Харків: Полтава 23:35 07:50 щоденно
13:00 23:25 Мінськ-Маріуполь/Мінск-Марыупаль
vt.by
23:35 13:40 вт.
13:00 23:25 Мінськ-Волноваха/Мінск-Валнаваха
vt.by
23:35 14:50 сб.

Кременчуцький напрямок (на Кременчук, Дніпро, Маріуполь)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Києва Рейс Час відправлення із Києва Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
13:30 21:30 Київ-Дніпро (Гюнсел): Кременчук
gunsel.ua
07:45 15:30 щоденно
10:15 09:55 Познань-Кременчук/Poznań-Krzemieńczuk
novikoff.com.ua
10:05 15:15 через день
23:00 06:35 Київ-Дніпро (Гюнсел): Кременчук
gunsel.ua
11:00 19:15 щоденно
18:00 08:00 Київ-Маріуполь: Дніпро, Запоріжжя
mariupolavto.com
17:00 06:40 щоденно
08:30 16:30 Київ-Дніпро (Гюнсел): Кременчук
gunsel.ua
21:55 05:35 щоденно

Черкаський напрямок (на Черкаси, Кропивницький)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Києва Рейс Час відправлення із Києва Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
07:30 09:00 Щецин-Кривий Ріг/Szczecin-Krzywy Róg
09:10 16:10 щоденно
10:15 09:55 Познань-Кременчук/Poznań-Krzemieńczuk
novikoff.com.ua
10:05 15:15 через день
13:30 12:10 Вроцлав-Кропивницький/Wrocław-Kropywnycki 12:30 16:40 вт., пт., нд.
14:30 13:15 Бидґощ-Кропивницький/Bydgoszcz-Kropywnycki
agat.eu
13:15 20:00 щоденно

Миронівський напрямок (на Катеринопіль, Надлак, Херсон)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Києва Рейс Час відправлення із Києва Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
14:00вт.чт.нд. 20:10 Київ-Надлак: Звенигородка, Ватутіне 06:50 13:05 пн., ср., пт.
07:10 пт.нд. 18:50 Київ-Херсон: Кропивницький, Миколаїв 09:00 20:45 пн., сб.
05:15 11:30 Київ-Катеринопіль: Кагарлик, Шпола 15:15 21:50 щоденно

Уманський напрямок (на Тальне, Бершадь, Подільськ)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Києва Рейс Час відправлення із Києва Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
17:00 20:00 Київ-Тальне: Маньківка 07:00 11:40 щоденно
16:00 20:55 Київ-Тальне: Жашків, Буки, Маньківка 07:35 12:15 щоденно
15:25 22:00 Київ-Ободівка: Умань, Гайсин, Ладижин 07:40 13:45 щоденно
09:50 18:15 Київ-Подільськ/Київ-Котовськ 08:10 16:00 щоденно
15:00 21:15 Київ-Бершадь: Жашків, Умань, Теплик 09:00 15:35 щоденно
15:20 19:45 Київ-Маньківка: Жашків, Буки 09:20 13:05 щоденно
10:20 19:30 Київ-Подільськ/Київ-Котовськ 09:35 18:35 щоденно
Київ-Тростянець: Умань, Гайсин, Ладижин 09:50 15:35 щоденно
08:35 18:00 Київ-Кропивницький: Умань, Новоукраїнка 10:05 19:00 щоденно
08:35 18:15 Київ-Подільськ/Київ-Котовськ 10:25 19:45 щоденно
12:30 20:30 Київ-Ямпіль: Умань, Ладижин, Тульчин 10:30 19:00 щоденно
06:20 09:20 Київ-Умань 11:05 14:05 щоденно
06:10 10:25 Київ-Благовіщенське/Київ-Ульяновка 11:35 16:00 щоденно
04:15 09:15 Київ-Бершадь: Умань 12:05 17:20 щоденно
04:30 08:30 Київ-Христинівка: Жашків, Умань 12:25 16:40 щоденно
05:30 08:30 Київ-Тальне: Маньківка 12:30 17:30 щоденно
06:55 11:25 Київ-Ладижин: Жашків, Умань, Гайсин 13:00 18:00 щоденно
05:00 10:40 Київ-Саврань: Жашків, Умань 13:30 19:30 щоденно
08:10 11:55 Київ-Умань 13:40 17:20 щоденно
06:30 12:20 Київ-Теплик: Жашків, Умань 13:50 18:10 щоденно
06:15 10:40 Київ-Гайсин: Жашків, Умань 14:05 18:40 щоденно
05:45 11:35 Київ-Тростянець: Умань, Гайсин, Ладижин 14:30 21:15 щоденно
Київ-Тальне: Маньківка 14:30 щоденно
22:25 06:35 Київ-Городківка: Умань, Бершадь 14:40 22:05 щоденно
06:00 11:40 Київ-Гайворон: Умань, Благовіщенське 14:45 20:00 щоденно
05:00 08:45 Київ-Маньківка: Жашків, Буки 15:00 18:40 пн.-сб.
11:00 14:00 Київ-Умань 15:05 18:40 щоденно
09:45 14:15 Київ-Новоархангельськ: Умань 15:13 19:30 щоденно
07:40 11:40 Київ-Христинівка: Умань 15:23 19:15 щоденно
22:00 05:15 Київ-Чечельник: Жашків, Умань, Бершадь 15:30 22:30 щоденно
12:00 15:30 Київ-Умань 16:10 19:45 щоденно
07:00 13:00 Київ-Гайворон: Умань, Благовіщенське 16:25 22:30 пн.-пт., нд.
08:30 13:30 Київ-Теплик: Жашків, Умань 16:30 21:10 щоденно
08:00 14:20 Київ-Бершадь: Жашків, Умань 16:40 21:25 щоденно
09:25 15:35 Київ-Ободівка: Умань, Гайсин, Ладижин 17:05 23:35 щоденно
09:15 15:20 Київ-Саврань: Жашків, Умань 17:05 22:30 щоденно
08:15 13:00 Київ-Тальне: Жашків, Буки 17:15 21:45 вт., пт., нд.
12:45 16:45 Київ-Умань 17:30 21:35 щоденно
12:30 15:30 Київ-Тальне: Маньківка 17:30 22:10 щоденно
21:15 05:45 Київ-Ямпіль: Умань, Гайсин, Ладижин 18:00 02:25 щоденно
14:00 17:00 Київ-Умань 18:00 21:35 щоденно
11:40 16:40 Київ-Новоархангельськ: Умань 18:40 22:30 пн.вт.чт.пт.нд.
14:55 17:55 Київ-Умань 19:05 22:05 щоденно
16:10 19:00 Київ-Умань 20:00 23:35 щоденно
12:45 18:50 Київ-Тульчин: Умань, Гайсин, Ладижин 20:30 02:25 щоденно
17:05 20:05 Київ-Умань 21:10 00:45 щоденно
15:30 21:45 Свіноуйсьце-Біла Церква/Świnoujście-Biała Cerkiew 21:45 23:30 через день

Миколаївський напрямок (на Первомайськ, Миколаїв, Херсон)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Києва Рейс Час відправлення із Києва Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
18:40 00:20 Гомель-Херсон: Умань, Одеса, Миколаїв
orion-auto.com.ua
00:30 11:40 вт., сб.
05:30 14:45 Київ-Миколаїв: Умань, Первомайськ
orion-auto.com.ua
05:45 15:10 щоденно
07:45 18:30 Київ-Миколаїв: Криве Озеро, Первомайськ
orion-auto.com.ua
07:15 17:30 щоденно
09:00 09:30 аеропорт Бориспіль-Херсон (Гюнсел)
gunsel.ua
09:45 19:50 щоденно
00:50 07:30 Київ-Южноукраїнськ: Умань, Первомайськ 10:15 16:40 щоденно
10:45 12:05 аеропорт Бориспіль-Миколаїв: Умань
gadzhiev-bus.com
13:00 21:40 щоденно
17:25 чт.нд. 07:05 Київ-Скадовськ: Первомайськ, Миколаїв, Херсон 16:35 06:40 пн., пт.
05:45 13:00 Київ-Южноукраїнськ: Первомайськ 17:35 00:10 щоденно
09:30 20:10 Мінськ-Миколаїв/Мінск-Мікалаеў
gadzhiev-bus.com
20:45 05:15 пт., нд.
08:00 21:00 Москва-Херсон: Одеса, Миколаїв 21:10 07:20 щоденно
10:30 20:05 Київ-Миколаїв: Умань, Первомайськ
gadzhiev-bus.com
22:05 06:35 щоденно
22:00 22:30 аеропорт Бориспіль-Херсон: Миколаїв
gunsel.ua
22:45 08:25 щоденно
21:05 чт.пт.нд. 06:20 Київ-Миколаїв: Криве Озеро, Доманівка 23:30 08:45 пн., пт.-сб.

Одеський напрямок (на Одесу, Б.-Дністровський, Кілію)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Києва Рейс Час відправлення із Києва Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
10:00 00:00 Москва-Одеса/Москва-Одесса 00:10 07:00 щоденно
18:40 00:20 Гомель-Херсон: Умань, Одеса, Миколаїв
orion-auto.com.ua
00:30 11:40 вт., сб.
06:00 15:45 Київ-Білгород-Дністровський: Умань, Одеса 06:10 16:10 щоденно
07:35 08:00 а/п Бориспіль-Одеса (Гюнсел): Умань
gunsel.ua
08:05 14:30 щоденно
Київ-Одеса: Благовіщенське 09:00 16:00 щоденно
19:00 09:15 Москва-Одеса/Москва-Одесса
likebus.com.ua
09:25 16:00 щоденно
09:00 09:30 а/п Бориспіль-Одеса (Гюнсел): Умань
gunsel.ua
10:15 17:40 щоденно
Київ-Одеса: Благовіщенське 11:00 18:25 щоденно
12:45 11:00 Калінінград-Одеса/Калининград-Одесса
apogey-eurolines.com.ua
11:05 18:15 пн., пт.
13:00 13:30 а/п Бориспіль-Одеса (Гюнсел): Умань
gunsel.ua
13:40 19:50 щоденно
06:10 13:45 Київ-Одеса: Умань, Благовіщенське
turistbus.com.ua
14:35 23:10 щоденно
Київ-Одеса: Благовіщенське 15:30 22:55 щоденно
Київ-Одеса: Благовіщенське 17:15 00:40 щоденно
17:40 18:10 а/п Бориспіль-Одеса (Гюнсел): Умань
gunsel.ua
18:30 01:10 щоденно
17:10 вт.чт.нд. 06:00 Київ-Кілія: Одеса, Б.-Дністровський 19:10 07:45 пн., ср., пт.
08:00 21:00 Москва-Херсон: Одеса, Миколаїв 21:10 07:20 щоденно
22:00 22:30 а/п Бориспіль-Одеса (Гюнсел): Умань
gunsel.ua
23:00 05:20 щоденно

Вінницький напрямок (на Сквиру, Могилів-Подільський, Шаргород)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Києва Рейс Час відправлення із Києва Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
05:40 07:45 Київ-Сквира: Біла Церква 08:00 10:10 щоденно
08:00 18:35 Київ-Могилів-Подільський: Вінниця 08:40 18:55 щоденно
14:15 16:20 Київ-Сквира: Біла Церква 09:10 11:30 щоденно
08:05 10:10 Київ-Сквира: Біла Церква 10:15 12:30 щоденно
10:10 12:15 Київ-Сквира: Біла Церква 12:45 15:10 щоденно
23:30 06:20 Київ-Шаргород: Сквира, Вінниця, Жмеринка 14:45 21:30 щоденно
11:50 13:55 Київ-Сквира: Біла Церква 15:10 17:50 щоденно
14:15 16:20 Київ-Сквира: Біла Церква 17:00 19:10 щоденно
15:35 17:40 Київ-Сквира: Біла Церква 18:00 20:30 щоденно

Житомирський напрямок (на Вінницю, Дубно, К.-Подільський)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Києва Рейс Час відправлення із Києва Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
08:30 16:20 Київ-Дубно: Житомир, Рівне 06:26 14:00 щоденно
14:10 06:00 Москва-Вінниця/Москва-Винница
moscow-kiev.com
06:30 11:55 щоденно
17:00 06:50 Москва-Житомир
autotrans.lg.ua
07:00 10:00 через день
15:45 06:50 Москва-Чернівці/Москва-Черновцы 07:00 17:10 щоденно
14:50 20:40 Київ-Хмільник: Житомир, Бердичів 07:25 13:20 щоденно
06:35 21:40 Київ-Верховина: Рівне, Тернопіль, Коломия 07:30 21:50 щоденно
21:10 08:00 Запоріжжя-Познань: Рівне, Луцьк, Ковель
agat.eu
08:10 07:00 ср.чт.сб.нд.
08:30 19:50 Київ-Кам’янець-Подільський: Хмільник 08:15 19:35 щоденно
10:10 17:25 Київ-Дубно: Житомир, Рівне 08:41 16:00 щоденно
09:45 20:30 Київ-Кам’янець-Подільський: Вінниця 09:15 19:40 щоденно
Київ-Бердичів: Коростишів, Житомир 10:05 14:10 пн.-чт.
Київ-Хмільник: Житомир, Бердичів 10:05 15:35 пт.-нд.
22:30 07:20 Київ-Нововолинськ: Житомир, Рівне, Луцьк
atp10707.com.ua
10:30 20:10 щоденно
18:45 10:35 Москва-Івано-Франківськ/Москва-Ивано-Франковск 11:05 22:55 через 3 дні
09:20 17:00 Київ-Могилів-Подільський: Вінниця 11:25 18:45 щоденно
03:50 10:20 Київ-Олевськ: Житомир, Ємільчине 12:35 20:00 щоденно
20:30 05:15 Київ-Кам’янець-Подільський: Хмільник 13:30 22:15 щоденно
07:10 12:55 Київ-Хмільник: Житомир, Бердичів 14:27 20:15 щоденно
08:55 14:40 Київ-Хмільник: Житомир, Бердичів 16:30 22:10 щоденно
07:50 14:45 Київ-Олевськ: Житомир, Ємільчине 16:50 23:50 щоденно
18:25 06:30 Київ-Івано-Франківськ: Хмельницький 17:00 05:50 щоденно
14:45 17:30 Чернігів-Житомир: Коростишів 17:45 20:25 щоденно
16:45 05:00 Київ-Городенка: Житомир, Тернопіль 18:15 07:00 пн., пт.
19:00 05:35 Київ-Шацьк: Рівне, Луцьк, Ковель 19:10 06:00 щоденно
18:00 05:10 Київ-Сокиряни: Житомир, Вінниця 19:20 06:30 через день
18:00 08:50 Київ-Яремче: Тернопіль, Коломия 19:45 10:30 через день
18:45 04:50 Київ-Могилів-Подільський: Вінниця 20:50 06:35 щоденно
09:05 18:45 Київ-Нововолинськ: Рівне, Луцьк
atp10707.com.ua
21:00 06:40 щоденно
13:10 21:05 Харків-Хмельницький: Житомир, Хмільник 21:10 04:15 пн., пт.-нд.
17:30 пн.пт.-нд. 05:00 Київ-Трускавець: Львів, Дрогобич 21:20 08:05 чт.-нд.
18:00 07:50 Київ-Верховина: Чернівці, Коломия, Косів 21:40 10:15 через день
14:40 22:35 Харків-Чернівці: Кам’янець-Подільський 22:50 08:10 щоденно
17:00 23:00 Гомель-Трускавець/Гомель-Трускавец 23:15 11:10 через день

Білоруський напрямок (на Гомель, Мінськ, Річицю)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Києва Рейс Час відправлення із Києва Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
20:10 06:10 Миколаїв-Мінськ/Мікалаеў-Мінск 06:20 17:30 пн.ср.пт.сб.
19:00 06:30 Трускавець-Гомель/Трускавец-Гомель 06:50 13:00 через день
15:10 06:50 Маріуполь-Мінськ/Марыупаль-Мінск
vt.by
07:00 18:15 пн.
13:50 06:50 Волноваха-Мінськ/Валнаваха-Мінск
vt.by
07:00 18:15 пт.
11:30 17:30 Київ-Гомель/Кіеў-Гомель 11:30 17:30 щоденно
07:50 13:10 Київ-Гомель/Кіеў-Гомель
ap1gomel.by
16:50 22:55 щоденно
18:15 пт.сб. 04:25 Київ-Могильов/Кіеў-Магілё́ў
ap1mogilev.by
18:15 04:25 сб., нд.
19:00 06:20 Київ-Мінськ/Кіеў-Мінск
minsktrans.by
19:00 06:25 щоденно
19:35 07:20 Київ-Мінськ/Кіеў-Мінск
ecolines.net
20:00 07:10 щоденно
22:30 08:30 Київ-Мінськ/Кіеў-Мінск
minsktrans.by
21:30 07:30 щоденно
21:00 чт.-нд. 08:30 Київ-Мінськ/Кіеў-Мінск
intercars-tickets.com
22:05 08:55 пн., пт.-нд.
08:10 15:29 Київ-Річиця/Кіеў-Рэчыца
ap3rechitsa.by
22:40 05:59 щоденно
12:00 23:00 Херсон-Гомель: Чернігів
orion-auto.com.ua
23:10 06:45 чт., нд.

Російський напрямок (на Москву, Волгоград, Єсентуки, Махачкалу)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Києва Рейс Час відправлення із Києва Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
20:30 07:00 Херсон-Москва: Грем’яч, Погар 07:15 23:30 щоденно
19:30 пт.нд. 06:45 вт.нд. Київ-Єсентуки/Киев-Ессентуки
askuktrans.com.ua, kavkaz-line.ru
09:30 18:25 пн., пт.
23:00 ср.сб. 16:50 Київ-Москва/Киев-Москва
vega-reisen.com.ua
10:00 04:50 вт., пт.
12:00 ср.нд. 06:00 пт.вт. Київ-Махачкала/Киев-Махачкала 12:00 00:00 ср., сб.
18:00 09:35 Київ-Москва/Киев-Москва 13:00 05:35 щоденно
20:00 чт.нд. 20:10 Київ-Волгоград/Киев-Волгоград
vega-reisen.com.ua
14:30 13:30 вт., пт.
08:00 нд. 15:25 Київ-Климово/Киев-Климово 14:35 21:15 пт.
18:30 пн.ср.пт.сб. 10:30 Київ-Москва/Киев-Москва
www.shlyah-gmbh.com
15:00 07:00 вт.чт.пт.нд.
16:30 06:30 Київ-Москва/Киев-Москва 16:00 07:00 щоденно
16:15 07:30 Київ-Москва/Киев-Москва 16:00 07:00 через день
04:00 15:50 Івано-Франківськ-Москва/Ивано-Франковск-Москва 16:20 08:10 через 3 дні
09:40 16:50 Одеса-Москва/Одесса-Москва
likebus.com.ua
17:00 09:15 щоденно
10:00 16:45 Одеса-Калінінград/Одесса-Калининград
apogey-eurolines.com.ua
17:00 15:35 вт., пт.
05:00 17:25 Ізмаїл-Санкт-Петербург/Измаил-Санкт-Петербург 17:35 16:50 вт., чт., сб.
15:00 17:50 Житомир-Москва: Орел, Тула
autotrans.lg.ua
18:00 10:00 через день
09:00 19:10 Чернівці-Москва/Черновцы-Москва 19:20 13:10 щоденно
10:00 19:25 Херсон-Москва: Бачівськ, Троебортное
likebus.com.ua
19:25 10:10 щоденно
10:00 20:25 Херсон-Москва: Бачівськ, Троебортное 20:35 12:40 щоденно
15:15 20:40 Вінниця-Москва/Винница-Москва
moscow-kiev.com
21:00 13:30 щоденно
05:30 21:25 Чернівці-Москва/Черновцы-Москва 21:35 15:00 через 3 дні
09:00 21:50 Косів-Москва/Косов-Москва 22:00 11:30 вт., чт., сб.

Молдовський напрямок (на Бендери, Кишинів)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Києва Рейс Час відправлення із Києва Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
Київ-Бендери/Kiev-Bender 18:20 07:20 пн., пт.-нд.
20:30 09:15 Київ-Кишинів/Kiev-Chișinău
jolnaci.md
20:30 09:15 через день
21:30 08:40 Київ-Кишинів/Kiev-Chișinău
jolnaci.md, atmtrans.com
21:45 08:45 щоденно
22:30 07:45 Київ-Кишинів/Kiev-Chișinău
jolnaci.md
22:30 07:45 пн., пт.

Латвійський напрямок (на Ригу, Єлгаву)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Києва Рейс Час відправлення із Києва Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
18:00 пт 18:00 сб Київ-Рига/Kijeva-Rīga
olimp.lv
10:00 10:00 нд.

Литовський напрямок (на Вільнюс)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Києва Рейс Час відправлення із Києва Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
17:30 06:30 Київ-Вільнюс/Kijevas-Vilnius
eurolines.lt
17:00 06:00 щоденно
22:00 10:10 Київ-Вільнюс/Kijevas-Vilnius
eurolines.lt
19:40 07:50 щоденно
13:55 20:50 Одеса-Вільнюс/Odesa-Vilnius 21:00 08:30 щоденно

Естонський напрямок (на Таллінн, Пярну)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Києва Рейс Час відправлення із Києва Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
07:00 ср.сб. 04:40 Київ-Таллінн/Kiiev-Tallinn
temptrans.ee
13:00 12:00 ср., сб.

Польський напрямок (на Варшаву, Краків, Лодзь, Вроцлав)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Києва Рейс Час відправлення із Києва Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
02:20 04:35 Біла Церква-Свіноуйсьце/Biała Cerkiew-Świnoujście 04:55 09:40 через день
01:30 06:30 Кропивницький-Бидґощ/Kropywnycki-Bydgoszcz
agat.eu
07:00 06:30 щоденно
21:10 08:00 Запоріжжя-Познань/Zaporoże-Poznań
agat.eu
08:10 07:00 ср.чт.сб.нд.
13:45 15:40 Київ-Легниця/Kijów-Legnica 11:00 13:30 щоденно
07:00 13:00 Суми-Познань/Sumy-Poznań 13:10 10:00 сб.
08:00 13:30 Кропивницький-Вроцлав/Kropywnycki-Wrocław 13:40 10:30 вт., чт., сб.
06:35 13:40 Харків-Щецин/Charków-Szczecin
novikoff.com.ua
13:45 07:10 через день
07:00 13:30 Харків-Познань/Charków-Poznań
agat.eu
14:00 12:30 щоденно
06:00 13:40 Кривий Ріг-Щецин/Krzywy Róg-Szczecin
agat.eu
14:00 12:50 щоденно
10:00 14:30 Полтава-Щецин/Poltawa-Szczecin
leonpoltrans.com, shabliy.com.ua
14:40 15:00 щоденно
11:30 10:45 Київ-Валбжих/Kijów-Wałbrzych
naszbus.com
16:45 14:00 щоденно
Київ-Ґдиня/Kijów-Gdynia 16:55 17:05 щоденно
12:00 20:30 Харків-Варшава/Charkow-Warszawa
agat.eu
21:00 10:25 щоденно
20:00 09:30 Київ-Варшава/Kijów-Warszawa
gunsel.ua
21:30 09:00 щоденно
09:00 21:40 Сєвєродонецьк-Варшава/Siewierodonieck-Warszawa 21:50 09:40 щоденно

Чеський напрямок (на Прагу, Брно, Оломоуц, Остраву)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Києва Рейс Час відправлення із Києва Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
16:00 06:30 Запоріжжя-Прага/Záporoží-Praha
east-express.cz
07:00 07:00 вт., нд.
12:00 15:00 Київ-Прага/Kyjev-Praha
agat.eu
12:30 15:30 щоденно
07:30 ср.нд. 08:30 Київ-Прага/Kyjev-Praha
gunsel.ua
14:00 13:00 пн., пт.

Іспанський напрямок (на Мурсію, Барселону, Валенсію)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Києва Рейс Час відправлення із Києва Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
10:00 пт. 20:00 нд. Київ-Мурсія/Kiev-Murcia
express-a.com.ua
08:00 15:45 пт.

Болгарський напрямок (на Бургас, Варну)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Києва Рейс Час відправлення із Києва Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
05:00 07:15 Чернігів-Бургас/Чернигов-Бургас 07:45 07:30 вт.

Румунський напрямок (на Галац, Сучаву)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Києва Рейс Час відправлення із Києва Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
Київ-Галац/Kiev-Galaţi 18:30 09:50 щоденно
19:00 06:30 Київ-Сучава/Kiev-Suceava 20:00 09:00 щоденно


2015-2018