Розклад руху автобусів по автостанції ПИРЯТИН

Автостанція Пирятин - основна автостанція міста, із якої здійснюються пасажирські перевезення по Полтавщині та інших регіонах України. Будівля автовокзалу розташована вздовж автошляху міжнародного значення Київ-Харків-Довжанський. Поруч із автостанцією знаходиться ринок, стоянка для приватних перевізників, що дуже зручно для жителів, гостей Пирятина та транзитних пасажирів.

Щоденно від автостанції відправляються переважно транзитні автобуси у п’яти напрямках: на Київ, Лубни, Черкаси, Прилуки, Лохвицю. Найкраще сполучення Пирятин має із Києвом (можливий заїзд в аеропорт Бориспіль) та Полтавою (через Лубни, Хорол). Пасажири автостанції із Пирятина можуть дістатися Києва (через Бориспіль, аеропорт), Харкова (через Полтаву, Чутове, Валки), Черкас (через Драбів, Золотоношу), Сум (через Лохвицю, Ромни, Недригайлів), Чернігова (через Прилуки, Ніжин), Хмельницького (через Київ, Житомир, Бердичів, Хмільник), Бердянська (через Лубни, Полтаву, Красноград, Дніпро, Запоріжжя, Токмак), Полтави (через Лубни, Хорол), Кременчука (через Лубни, Хорол, Семенівку), Прилук, Лебедина (через Лохвицю, Ромни, Недригайлів), Миргорода (через Лубни, Хорол), Гадяча (через Лохвицю, Заводське), Кобеляк (через Лубни, Хорол, Полтаву), Лохвиці (через Чорнухи), Зінькова (через Лохвицю, Гадяч), Коропа (через Прилуки, Ніжин), Оржиці (через Новооржицьке). Також у Пирятині роблять зупинку більшість автобусів за міжнародними маршрутами (автостанція знаходиться майже на середині шляху Полтава-Київ), зокрема, Запоріжжя-Прага, Харків-Варшава.





Для зручності перегляду рейсів, розклад згруповано за напрямками. Щоб подивитися перелік рейсів, необхідно натиснути на зацікавлений напрямок.

Важливо! На сайті НЕМОЖЛИВО забронювати чи придбати квиток на автобусний рейс. Розміщений матеріал з метою попереднього ознайомлення. Деякі автобуси можуть бути відмінені. Інформацію стосовно будь-якого рейсу УТОЧНЮЙТЕ у довідковій автостанції та безпосередньо на станції (або у перевізників - стосовно міжнародних автобусних рейсів), оскільки з різних причин розклад окремих маршрутів може бути змінено.

м. Пирятин
вул. Європейська, 154



тел. (05358)2-86-50, (093)792-25-37
Режим роботи: 4:30-20:00





розклад руху автобусів УТОЧНЮЙТЕ у довідковій автостанції

Київський напрямок (на Київ, Львів)

Час відправлення із початкової станції Час прибуття до Пирятина Рейс Час відправлення із Пирятина Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
08:30 11:10 Полтава-Щецин: Київ, Рівне, Луцьк
leonpoltrans.com
11:15 14:50 через день
08:55 11:20 Миргород-Київ: аеропорт Бориспіль
avtotur.net
11:25 13:20 щоденно
07:30 11:55 Харків-Прага: Київ, Рівне, Львів
vastrans.com.ua
12:00 15:30 через день
07:30 12:00 Харків-Щецин: Київ, Коростень, Ковель
vastrans.com.ua
12:00 14:00 через день
07:15 12:45 Харків-Колобжег: Київ, Рівне, Львів
kasa.lux-reisen.com
12:50 20:20 через день
10:30 13:35 Полтава-Київ 13:40 16:00 Пт., Нд.
08:30 14:40 Харків-Київ
firma-ikarus.com.ua
14:50 17:35 щоденно
11:35 15:55 Лебедин-Київ: Бориспіль 16:00 18:00 щоденно
10:30 16:00 Харків-Київ: аеропорт Бориспіль
firma-ikarus.com.ua
16:15 18:55 щоденно
15:15 16:26 Оржиця-Київ: Бориспіль 16:31 19:20 Пн., Пт.-Нд.
12:00 16:50 Харків-Лодзь: Київ, Коростень, Ковель
bus-k.com, agat.eu
17:00 12:30 щоденно
15:30 17:45 Миргород-Київ: аеропорт Бориспіль
avtotur.net
17:50 19:30 щоденно
14:30 20:30 Харків-Затока: Київ, Умань, Одеса
ticket.kharkov-lvov.com.ua
20:30 06:30 Пт., Нд.
17:00 22:40 Харків-Київ (Гюнсел): аеропорт Бориспіль
gunsel.ua
22:45 00:45 щоденно
10:00 23:40 Станиця Луганська-Київ: Бориспіль 23:45 02:30 щоденно

Полтавський напрямок (на Полтаву, Кременчук, Харків, Миргород)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Пирятина Рейс Час відправлення із Пирятина Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність

ПИРЯТИН-ХАРКІВ ПИРЯТИН-ЧУТОВЕ ПИРЯТИН-СЄВЄРОДОНЕЦЬК

13:30 09:20 Лодзь-Харків/Łódź-Charków
bus-k.com, agat.eu
09:20 14:00 щоденно
08:00 10:30 Київ-Харків (Гюнсел): Лубни, Полтава
gunsel.ua
10:35 16:00 щоденно
07:30 11:00 Щецин-Харків/Szczecin-Charków
vastrans.com.ua
11:00 15:30 щоденно
06:30 11:30 Пльзень-Запоріжжя/Plzeň-Záporoží
east-express.cz
11:30 22:00 Пн.Ср.Чт.Сб.Нд.
10:05 12:30 Київ-Харків: Лубни, Полтава
firma-ikarus.com.ua
12:40 18:00 щоденно
05:05 14:35 Колобжег-Сєвєродонецьк/Kołobrzeg-Siewierodonieck
z-time.ua
14:40 02:30 Пн.Ср.-Пт.Нд.
13:30 15:45 Київ-Харків: Лубни, Полтава
firma-ikarus.com.ua
15:50 22:00 щоденно
12:00 16:45 Прага-Харків/Praha-Charkov
vastrans.com.ua
16:45 21:00 через день
15:30 18:10 Київ-Станиця Луганська: Харків, Слов’янськ 18:20 06:30 щоденно
07:50 20:20 Свіноуйсьце-Харків/Świnoujście-Charków
ternvoyage.com
20:25 01:15 через день

ПИРЯТИН-ПОЛТАВА ПИРЯТИН-МАРІУПОЛЬ

09:40 12:05 Київ-Полтава: Лубни, П.Багачка, Хорол 12:20 15:30 Пн., Сб.
15:20 16:20 Прилуки-Полтава: Лубни, Хорол 16:25 19:30 Пт.-Нд.
13:00 16:25 Черкаси-Полтава: Лубни, Хорол 16:55 20:10 Пн., Чт., Сб.
16:00 18:30 Київ-Маріуполь: Полтава, Дніпро, Покровськ 18:35 09:35 щоденно
20:00 22:05 Київ-Павлоград: Полтава, Новомосковськ
gunsel.ua
22:10 04:30 Пт.-Нд.

ПИРЯТИН-КРЕМЕНЧУК

05:50 09:20 Пирятин-Кременчук: Лубни, Хорол 09:35 13:20 щоденно

ПИРЯТИН-ЛУБНИ ПИРЯТИН-ХОРОЛ ПИРЯТИН-МИРГОРОД

08:50 11:10 Київ-Миргород: Лубни, Хорол
avtotur.net
11:20 13:20 щоденно
15:50 18:40 Київ-Миргород: Лубни, Хорол
avtotur.net
18:45 20:30 щоденно

Лохвицький напрямок (на Лохвицю, Суми)

Час відправлення із початкової станції Час прибуття до Пирятина Рейс Час відправлення із Пирятина Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
09:00 12:45 Черкаси-Суми: Лохвиця, Ромни, Недригайлів 13:20 18:20 через день

Чернігівський напрямок (на Прилуки)

Час відправлення із початкової станції Час прибуття до Пирятина Рейс Час відправлення із Пирятина Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
09:25 12:30 Полтава-Прилуки 12:35 13:30 Пт.-Нд.
15:00 18:05 Полтава-Прилуки 18:10 19:00 щоденно

Черкаський напрямок (на Черкаси, Драбів, Золотоношу)

Час відправл. із початкової станції Час прибуття до Пирятина Рейс Час відправл. із Пирятина Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
08:05 12:00 Полтава-Черкаси: Драбів, Золотоноша 12:30 15:45 Вт., Пт., Нд.
07:40 12:50 Суми-Черкаси: Драбів, Золотоноша 13:10 16:30 через день

Оржицький напрямок (на Оржицю)

Час відправлення із початкової станції Час прибуття до Пирятина Рейс Час відправлення із Пирятина Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
09:55 12:20 Київ-Оржиця: Новооржицьке 12:45 13:45 Пн., Пт.-Нд.

Білоруський напрямок (на Брест, Барановичі, Мінськ)

Час відправл. із початкової станції Час прибуття до Пирятина Рейс Час відправл. із Пирятина Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
03:35 16:25 Сєвєродонецьк-Мінськ/Севераданэцк-Мінск
z-time.ua
16:30 14:15 Пн.Вт.Чт.Пт.Нд.

Німецький напрямок (на Кобленц)

Час відправлення із початкової станції Час прибуття до Пирятина Рейс Час відправлення із Пирятина Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
05:50 08:50 Полтава-Кобленц/Poltawa-Koblenz
odri-ua.com
08:50 22:10 Ср., Сб.

Польський напрямок (на Бидгощ, Колобжег, Свебодзін, Щецин)

Час відправл. із початкової станції Час прибуття до Пирятина Рейс Час відправл. із Пирятина Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
15:00 04:10 Запоріжжя-Пльзень/Zaporoże-Pilzno
east-express.cz
04:10 09:00 Вт.-Ср., Сб.
15:00 04:10 Запоріжжя-Плзень/Zaporoże-Pilzno
east-express.cz
04:10 13:00 Чт.
23:00 04:15 Харків-Колобжег/Charków-Kołobrzeg 04:20 07:45 щоденно
23:00 11:05 Сєвєродонецьк-Зелена Гура/Siewierodonieck-Zielona Góra
autotrans.lg.ua
11:05 13:00 Вт.Чт.Сб.Нд.
08:30 11:10 Полтава-Щецин/Poltawa-Szczecin
leonpoltrans.com
11:15 14:50 через день
07:30 11:55 Харків-Прага/Charków-Praga
vastrans.com.ua
12:00 15:30 через день
07:30 12:00 Харків-Щецин/Charków-Szczecin
vastrans.com.ua
12:00 14:00 через день
07:15 12:45 Харків-Ґдиня/Charków-Gdynia
kasa.lux-reisen.com
12:50 15:20 через день
07:15 12:45 Харків-Колобжег/Charków-Kołobrzeg
kasa.lux-reisen.com
12:50 20:20 через день
09:40 15:00 Харків-Свіноуйсьце/Charków-Świnoujście
ternvoyage.com
15:10 22:50 через день
03:35 16:25 Сєвєродонецьк-Зелена Гура/Siewierodonieck-Zielona Góra
z-time.ua
16:30 22:35 Пн.Вт.Чт.Пт.Нд.
12:00 16:50 Харків-Лодзь/Charków-Łódź
bus-k.com, agat.eu
17:00 12:30 щоденно

Чеський напрямок (на Прагу, Плзень)

Час відправл. із початкової станції Час прибуття до Пирятина Рейс Час відправл. із Пирятина Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
15:00 04:10 Запоріжжя-Пльзень/Záporoží-Plzeň
east-express.cz
04:10 09:00 Вт.-Ср., Сб.
15:00 04:10 Запоріжжя-Плзень/Záporoží-Plzeň
east-express.cz
04:10 13:00 Чт.
07:30 11:55 Харків-Прага/Charkiv-Praha
vastrans.com.ua
12:00 15:30 через день

2015-2020