Розклад руху автобусів по автостанції ПИРЯТИН

Автостанція Пирятин - основна автостанція міста, із якої здійснюються пасажирські перевезення по Полтавщині та інших регіонах України. Будівля автовокзалу розташована вздовж автошляху міжнародного значення Київ-Харків-Довжанський. Поруч із автостанцією знаходиться ринок, стоянка для приватних перевізників, що дуже зручно для жителів, гостей Пирятина та транзитних пасажирів.

Щоденно від автостанції відправляються переважно транзитні автобуси у п’яти напрямках: на Київ, Лубни, Черкаси, Прилуки, Лохвицю. Найкраще сполучення Пирятин має із Києвом (можливий заїзд в аеропорт Бориспіль) та Полтавою (через Лубни, Хорол). Пасажири автостанції із Пирятина можуть дістатися Києва (через Бориспіль, аеропорт), Харкова (через Полтаву, Чутове, Валки), Черкас (через Драбів, Золотоношу), Сум (через Лохвицю, Ромни, Недригайлів), Чернігова (через Прилуки, Ніжин), Хмельницького (через Київ, Житомир, Бердичів, Хмільник), Бердянська (через Лубни, Полтаву, Красноград, Дніпро, Запоріжжя, Токмак), Полтави (через Лубни, Хорол), Кременчука (через Лубни, Хорол, Семенівку), Прилук, Лебедина (через Лохвицю, Ромни, Недригайлів), Миргорода (через Лубни, Хорол), Гадяча (через Лохвицю, Заводське), Кобеляк (через Лубни, Хорол, Полтаву), Лохвиці (через Чорнухи), Зінькова (через Лохвицю, Гадяч), Коропа (через Прилуки, Ніжин), Оржиці (через Новооржицьке). Також у Пирятині роблять зупинку більшість автобусів за міжнародними маршрутами (автостанція знаходиться майже на середині шляху Полтава-Київ), зокрема, Запоріжжя-Прага, Харків-Варшава.





Для зручності перегляду рейсів, розклад згруповано за напрямками. Щоб подивитися перелік рейсів, необхідно натиснути на зацікавлений напрямок.

Важливо! На сайті НЕМОЖЛИВО забронювати чи придбати квиток на автобусний рейс. Розміщений матеріал з метою попереднього ознайомлення. Деякі автобуси можуть бути відмінені. Інформацію стосовно будь-якого рейсу УТОЧНЮЙТЕ у довідковій автостанції та безпосередньо на станції (або у перевізників - стосовно міжнародних автобусних рейсів), оскільки з різних причин розклад окремих маршрутів може бути змінено.

м. Пирятин
вул. Європейська, 154



тел. (05358)2-86-50, (093)792-25-37
Режим роботи: 4:30-20:00





розклад руху автобусів УТОЧНЮЙТЕ у довідковій автостанції

Київський напрямок (на Київ, Львів, Чернівці)

Час відправл. із початкової станції Час прибуття до Пирятина Рейс Час відправл. із Пирятина Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
11:20 02:05 Станиця Луганська-Київ 02:10 04:30 щоденно
16:00 03:15 Запоріжжя-Прага: Київ, Рівне, Львів
ewe.ua
03:20 07:00 Ср., Сб.
23:30 04:55 Харків-Колобжег: Київ, Рівне, Львів 05:00 08:15 щоденно
17:00 05:00 Бердянськ-Київ: аеропорт Бориспіль
busking.com.ua
05:05 07:45 щоденно
21:00 05:15 Покровськ-Київ (Гюнсел): аеропорт Бориспіль
gunsel.ua
05:20 07:30 Пн., Сб.-Нд.
00:15 05:50 Харків-Київ (Гюнсел): аеропорт Бориспіль
gunsel.ua
05:55 08:10 щоденно
15:45 05:55 Маріуполь-Київ: аеропорт Бориспіль 06:00 09:00 щоденно
05:00 06:30 Оржиця-Київ 06:50 09:15 Пн.Ср.Пт.Нд.
23:30 08:05 Запоріжжя-Свебодзін: Київ, Рівне, Луцьк 08:10 13:00 щоденно
05:30 08:12 Глобине-Київ: Бориспіль 08:17 10:35 щоденно
06:00 08:25 Гадяч-Київ: Бориспіль 08:30 10:50 щоденно
07:00 08:30 Лохвиця-Київ: Бориспіль 08:40 11:00 щоденно
06:05 08:50 Зіньків-Київ 08:55 11:25 через день
08:55 11:20 Миргород-Київ 11:25 13:20 щоденно
07:00 11:55 Харків-Колобжег: Київ, Рівне, Львів
kasa.lux-reisen.com
12:00 20:20 через день
07:30 11:55 Харків-Прага: Київ, Рівне, Львів
vastrans.com.ua
12:00 15:30 через день
06:00 12:10 Єсентуки-Київ/Ессентуки-Киев
askuktrans.com.ua
12:10 14:00 Сб.
10:30 13:35 Полтава-Київ 13:40 16:00 Пт., Нд.
08:30 14:40 Харків-Київ
firma-ikarus.com.ua
14:50 17:35 щоденно
11:35 15:55 Лебедин-Київ: Бориспіль 16:00 18:00 щоденно
10:30 16:00 Харків-Київ: аеропорт Бориспіль
firma-ikarus.com.ua
16:15 18:55 щоденно
03:35 16:25 Сєвєродонецьк-Зелена Гура: Київ, Рівне, Луцьк
z-time.ua
16:30 22:35 Пн.Вт.Чт.Пт.Нд.
15:15 16:26 Оржиця-Київ: Бориспіль 16:31 19:20 Пн., Пт.-Нд.
15:30 17:45 Миргород-Київ: Бориспіль 17:50 20:20 щоденно
14:40 19:55 Харків-Чернівці: Київ, Хмельницький
bustrek.net
20:00 08:10 щоденно
14:30 20:30 Харків-Буковель: Львів, Івано-Франківськ
ticket.kharkov-lvov.com.ua
20:30 12:30 Пт., Нд.
14:30 20:30 Харків-Затока: Київ, Умань, Одеса
ticket.kharkov-lvov.com.ua
20:30 06:30 Пт., Нд.
17:00 22:40 Харків-Київ (Гюнсел): аеропорт Бориспіль
gunsel.ua
22:45 00:45 щоденно

Полтавський напрямок (на Полтаву, Кременчук, Харків, Миргород)

Час відправл. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Пирятина Рейс Час відправл. із Пирятина Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність

ПИРЯТИН-ХАРКІВ ПИРЯТИН-ЧУТОВЕ ПИРЯТИН-СЄВЄРОДОНЕЦЬК

22:45 01:00 Київ-Харків (Гюнсел): Лубни, Полтава
gunsel.ua
01:05 06:45 щоденно
07:00 01:00 Варшава-Станиця Луганська/Warszawa-Stanica Ługańska 01:10 14:45 щоденно
14:00 01:10 Колобжег-Харків/Kołobrzeg-Charków
kasa.lux-reisen.com
01:15 06:00 через день
09:30 01:30 Буковель-Харків: Хорол, Полтава
ticket.kharkov-lvov.com.ua
01:30 06:30 Пн., Сб.
16:30 01:30 Одеса-Харків: Хорол, Полтава
ticket.kharkov-lvov.com.ua
01:30 06:30 Пн., Сб.
13:50 02:30 Чернівці-Харків: Полтава
bustrek.net
02:30 07:50 щоденно
13:30 09:20 Бидгощ-Харків/Bydgoszcz-Charków 09:20 14:00 через день
08:00 10:30 Київ-Харків (Гюнсел): Лубни, Полтава
gunsel.ua
10:35 16:00 щоденно
06:30 11:30 Плзень-Запоріжжя/Plzeň-Záporoží
east-express.cz
11:30 22:00 Ср.Чт.Сб.Нд.
10:05 12:30 Київ-Харків: Лубни, Полтава
firma-ikarus.com.ua
12:40 18:00 щоденно
05:05 14:35 Колобжег-Сєвєродонецьк/Kołobrzeg-Siewierodonieck
z-time.ua
14:40 02:30 Пн.Ср.-Пт.Нд.
13:30 15:45 Київ-Харків: Лубни, Полтава
firma-ikarus.com.ua
15:50 22:00 щоденно
12:00 17:00 Прага-Харків/Praha-Charkov
vastrans.com.ua
17:00 21:00 через день
06:40 18:05 Колобжег-Харків/Kołobrzeg-Charków 18:10 23:30 щоденно
17:00 19:00 Київ-Єсентуки: Лубни, Полтава, Харків
askuktrans.com.ua
19:05 05:00 Пт.
04:20 20:20 Франкфурт-на-Майні-Запоріжжя/Frankfurt am Main-Saporischschja
ewe.ua
20:25 06:20 Нд.
06:00 20:20 Кельн-Запоріжжя/Köln-Saporischschja
ewe.ua
20:25 06:20 Ср., Нд.
14:00 20:20 Прага-Запоріжжя/Praha-Záporoží
ewe.ua
20:25 06:20 Ср., Нд.

ПИРЯТИН-ПОЛТАВА ПИРЯТИН-БЕРДЯНСЬК ПИРЯТИН-МАРІУПОЛЬ

08:05 09:00 Прилуки-Полтава: Лубни, Хорол 09:10 13:10 щоденно
09:40 12:05 Київ-Полтава: Лубни, П.Багачка, Хорол 12:20 15:30 Пн., Сб.
15:20 16:20 Прилуки-Полтава: Лубни, Хорол 16:25 19:30 щоденно
13:00 16:25 Черкаси-Полтава: Лубни, Хорол 16:55 20:50 через день
12:40 16:50 Короп-Кобеляки: Лубни, Полтава 17:02 22:00 Чт., Нд.
13:05 18:00 Чернігів-Полтава: Лубни, Хорол 18:20 21:45 щоденно
16:00 18:30 Київ-Маріуполь: Полтава, Дніпро, Покровськ 18:35 09:35 щоденно
16:00 19:05 Київ-Бердянськ: Полтава, Дніпро, Запоріжжя
busking.com.ua
19:10 07:30 щоденно
20:00 22:05 Київ-Покровськ: Полтава, Красноград, Павлоград
gunsel.ua
22:10 06:20 Пт.-Нд.

ПИРЯТИН-ГЛОБИНЕ ПИРЯТИН-КРЕМЕНЧУК ПИРЯТИН-ЗАПОРІЖЖЯ

05:50 09:20 Пирятин-Кременчук: Лубни, Хорол 09:35 13:20 щоденно
08:00 13:15 Свебодзін-Запоріжжя/Świebodzin-Zaporoże
caznatrans.com.ua
13:15 22:20 щоденно
17:20 19:50 Київ-Глобине: Лубни, Хорол, Семенівка 19:50 22:15 щоденно

ПИРЯТИН-ЛУБНИ ПИРЯТИН-ХОРОЛ ПИРЯТИН-МИРГОРОД

08:50 11:10 Київ-Миргород: Лубни, Хорол 11:20 13:25 щоденно
15:50 18:40 Київ-Миргород: Лубни, Хорол 18:45 20:30 щоденно

Лохвицький напрямок (на Гадяч, Лохвицю, Зіньків, Суми, Лебедин)

Час відправл. із початкової станції Час прибуття до Пирятина Рейс Час відправл. із Пирятина Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
09:20 12:45 Черкаси-Суми: Лохвиця, Ромни, Недригайлів 13:20 18:20 щоденно
13:00 15:15 Київ-Лебедин: Лохвиця, Ромни, Недригайлів 15:20 19:30 щоденно
14:35 17:00 Київ-Лохвиця: Чорнухи 17:10 18:30 щоденно
15:25 17:50 Київ-Гадяч: Лохвиця, Заводське 18:00 20:15 щоденно
16:40 19:10 Київ-Зіньків: Лохвиця, Гадяч 19:15 22:00 через день

Чернігівський напрямок (на Прилуки, Короп, Ніжин, Чернігів)

Час відправл. із початкової станції Час прибуття до Пирятина Рейс Час відправл. із Пирятина Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
09:25 12:30 Полтава-Прилуки 12:35 13:30 щоденно
12:25 15:50 Полтава-Чернігів: Прилуки, Ніжин, Прогрес 15:55 20:25 щоденно
12:00 17:38 Кобеляки-Короп: Прилуки, Ніжин 17:43 22:05 Пн., Пт.
15:00 18:05 Полтава-Прилуки 18:10 19:00 щоденно

Черкаський напрямок (на Черкаси, Драбів, Золотоношу)

Час відправл. із початкової станції Час прибуття до Пирятина Рейс Час відправл. із Пирятина Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
08:05 12:00 Полтава-Черкаси: Драбів, Золотоноша 12:30 15:45 через день
07:40 12:50 Суми-Черкаси: Драбів, Золотоноша 13:10 16:30 щоденно

Оржицький напрямок (на Оржицю)

Час відправл. із початкової станції Час прибуття до Пирятина Рейс Час відправл. із Пирятина Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
09:55 12:20 Київ-Оржиця: Новооржицьке 12:45 13:45 Пн., Пт.-Нд.
16:00 18:20 Київ-Оржиця: Новооржицьке 18:35 20:05 Пн.Ср.Пт.Нд.

Білоруський напрямок (на Брест, Барановичі, Мінськ)

Час відправл. із початкової станції Час прибуття до Пирятина Рейс Час відправл. із Пирятина Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
03:35 16:25 Сєвєродонецьк-Мінськ/Севераданэцк-Мінск
z-time.ua
16:30 14:15 Пн.Вт.Чт.Пт.Нд.

Німецький напрямок (на Кельн, Франкфурт-на-Майні)

Час відправл. із початкової станції Час прибуття до Пирятина Рейс Час відправл. із Пирятина Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
16:00 03:15 Запоріжжя-Кельн/Saporischschja-Köln
ewe.ua
03:20 14:25 Ср., Сб.
16:00 03:15 Запоріжжя-Франкфурт-на-Майні/Saporischschja-Frankfurt am Main
ewe.ua
03:20 17:15 Ср.

Польський напрямок (на Бидгощ, Колобжег, Свебодзін, Щецин)

Час відправл. із початкової станції Час прибуття до Пирятина Рейс Час відправл. із Пирятина Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
15:00 04:10 Запоріжжя-Плзень/Zaporoże-Pilzno
east-express.cz
04:10 09:00 Пн., Пт.-Сб.
15:00 04:10 Запоріжжя-Плзень/Zaporoże-Pilzno
east-express.cz
04:10 13:00 Чт.
23:30 04:55 Харків-Колобжег/Charków-Kołobrzeg 05:00 08:15 щоденно
23:30 08:05 Запоріжжя-Свебодзін/Zaporoże-Świebodzin
caznatrans.com.ua
08:10 13:00 щоденно
07:30 11:55 Харків-Прага/Charków-Praga
vastrans.com.ua
12:00 15:30 через день
07:00 11:55 Харків-Колобжег/Charków-Kołobrzeg
kasa.lux-reisen.com
12:00 20:20 через день
03:35 16:25 Сєвєродонецьк-Зелена Гура/Siewierodonieck-Zielona Góra
z-time.ua
16:30 22:35 Пн.Вт.Чт.Пт.Нд.
12:00 16:50 Харків-Бидгощ/Charków-Bydgoszcz
bus-k.com, agat.eu
17:00 16:50 через день

Російський напрямок (на Ростов, Краснодар, Єсентуки)

Час відправл. із початкової станції Час прибуття до Пирятина Рейс Час відправл. із Пирятина Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
17:00 19:00 Київ-Єсентуки/Киев-Ессентуки
askuktrans.com.ua
19:05 05:00 Пт.

Чеський напрямок (на Прагу, Плзень)

Час відправл. із початкової станції Час прибуття до Пирятина Рейс Час відправл. із Пирятина Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
16:00 03:15 Запоріжжя-Прага/Záporoží-Praha
ewe.ua
03:20 07:00 Ср., Сб.
15:00 04:10 Запоріжжя-Плзень/Záporoží-Plzeň
east-express.cz
04:10 09:00 Пн., Пт.-Сб.
15:00 04:10 Запоріжжя-Плзень/Záporoží-Plzeň
east-express.cz
04:10 13:00 Чт.
07:30 11:55 Харків-Прага/Charkiv-Praha
vastrans.com.ua
12:00 15:30 через день

2015-2020