Автобус КИЇВ-ДОНЕЦЬК (Шериф-Тур)

через аеропорт Бориспіль, Бориспіль, Пирятин, Лубни, Полтаву, Красноград, Новомосковськ, Павлоград, Покровськ, Курахове

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
18:35 Київ ЦАВ місто Київ A
18:55 аеропорт Бориспіль Київська область B
19:10 Бориспіль АС Київська область
20:25 Пирятин АС Полтавська область C
21:10 Лубни АС Полтавська область D
23:35 Полтава АВ Полтавська область E
00:55 Красноград АС Харківська область F
02:25 Новомосковськ АС-1 Дніпропетровська область G
03:30 Павлоград АС Дніпропетровська область H
05:20 Покровськ Донецька область I
07:00 Курахове Донецька область
08:30 Донецьк Донецька область J
Рейс виконується щопонеділка, щосереди, щоп’ятниці та щонеділі із Києва.
Можливі автобуси на маршруті: MAN, Mercedes, Setra.
Протяжність складає 735 км.
Сайт перевізника: Шериф Тур

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку ДОНЕЦЬК-КИЇВ

Автобус Київ-Донецьк з’єднує столицю країни - місто Київ зі столицею Донбасу - містом Донецьк. Маршрут автобуса проходить територією п’яти областей: Київською, Полтавською, Харківською, Дніпропетровською та Донецькою. Відстань між Києвом та Донецьком становить 735 км. Міста, через які курсує автобус: Бориспіль, Пирятин, Лубни, Полтава, Красноград, Новомосковськ, Павлоград, Покровськ (Красноармійськ) та Курахове. Повна тривалість поїздки складе більше 12 годин. У столиці автобус відправляється із центрального автовокзалу на проспекті Науки увечері. Рейс виконується із пересадкою.





Скориставшись автобусом Київ-Донецьк, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Києва - Київ-Пирятин, Київ-Лубни, Київ-Полтава, Київ-Красноград, Київ-Новомосковськ, Київ-Павлоград, Київ-Покровськ (Київ-Красноармійськ), Київ-Курахове, Київ-Донецьк;
із аеропорта Бориспіль - аеропорт Бориспіль-Пирятин, аеропорт Бориспіль-Лубни, аеропорт Бориспіль-Полтава, аеропорт Бориспіль-Красноград, аеропорт Бориспіль-Новомосковськ, аеропорт Бориспіль-Павлоград, аеропорт Бориспіль-Покровськ (аеропорт Бориспіль-Красноармійськ), аеропорт Бориспіль-Курахове, аеропорт Бориспіль-Донецьк;
із Пирятина - Пирятин-Полтава, Пирятин-Красноград, Пирятин-Новомосковськ, Пирятин-Павлоград, Пирятин-Покровськ, Пирятин-Курахове, Пирятин-Донецьк;
із Лубен - Лубни-Полтава, Лубни-Красноград, Лубни-Новомосковськ, Лубни-Павлоград, Лубни-Покровськ, Лубни-Курахове, Лубни-Донецьк;
із Полтави - Полтава-Красноград, Полтава-Новомосковськ, Полтава-Павлоград, Полтава-Покровськ (Полтава-Красноармійськ), Полтава-Курахове, Полтава-Донецьк;
із Краснограда - Красноград-Новомосковськ, Красноград-Павлоград, Красноград-Покровськ, Красноград-Курахове, Красноград-Донецьк;
із Новомосковська - Новомосковськ-Павлоград, Новомосковськ-Покровськ, Новомосковськ-Курахове, Новомосковськ-Донецьк;
із Павлограда - Павлоград-Покровськ (Павлоград-Красноармійськ), Павлоград-Курахове, Павлоград-Донецьк;
із Покровська - Покровськ-Курахове, Покровськ-Донецьк.


Наявність автобуса у рейсі, а також більш повну інформацію по маршруту слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій Києва, Лубен, Полтави, Краснограда та Донецька, а також у перевізника.


2015-2018