Автобус КИЇВ-ДОНЕЦЬК (Шериф-Тур)

через аеропорт Бориспіль, Бориспіль, Пирятин, Лубни, Полтаву, Красноград, Новомосковськ, Павлоград, Покровськ, Курахове

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
18:35 Київ АВ місто Київ A
18:55 аеропорт Бориспіль Київська область B
19:10 Бориспіль АС Київська область
20:25 Пирятин АС Полтавська область C
21:10 Лубни АС Полтавська область D
23:35 Полтава АВ Полтавська область E
00:55 Красноград АС Харківська область F
02:25 Новомосковськ АС-1 Дніпропетровська область G
03:30 Павлоград АС Дніпропетровська область H
05:20 Покровськ Донецька область I
07:00 Курахове Донецька область
08:30 Донецьк Донецька область J
Рейс виконується щоденно. Можливі автобуси на маршруті: MAN, Mercedes, Setra. Протяжність складає 735 км.
Сайт перевізника: sherif.com.ua

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку ДОНЕЦЬК-КИЇВ


2015-2017