Розклад руху автобусів по автовокзалу СУМИ

Автовокзал Суми (автостанція Суми) - основний автобусний вокзал північного обласного центру країни. Розташована автостанція у західній частині міста по вул. Степана Бандери. Біля вокзалу знаходяться зупинки громадського транспорту «Автовокзал». Відстань між автобусним та залізничним вокзалами Сум складає 5-6 км. Із автостанції до залізничного вокзалу можна дістатися автобусами: 23 (Кільцевий: Тепличний-Автовокзал-З/вокзал-Тепличний), 27 (вул. Роменська-Баранівка) та 61 (Автовокзал-Хіммістечко). Вартість проїзду в автобусах Сум (станом на 2017 р.) становить 4 грн.

Сумський автовокзал обслуговує приміські, міжміські та міжнародні рейси. Із автостанції вирушають в дорогу автобуси переважно Сумського формування, хоча є і невелика частка транзитних. Щоденно із автовокзалу відправляється понад 300 рейсів. Найбільш популярні напрямки у межах Сумської області: Глухів, Конотоп, Краснопілля, Лебедин, Липова Долина, Охтирка, Ромни, Шостка. У межах країни із Сум можна доїхати до Гадяча, Дніпра (через Богодухів, Харків, Красноград, Перещепине, Новомосковськ), Запоріжжя (через Полтаву, Красноград, Новомосковськ), Києва (через Прилуки), Краматорська (через Богодухів, Харків, Ізюм, Слов’янськ), Кривого Рогу (через Зіньків, Полтаву, Кобеляки, Дніпро), Кропивницького (через Зіньків, Полтаву, Кременчук, Олександрію, Знам’янку), Миргорода (через Лохвицю), Новгород-Сіверського, Полтави (через Зіньків або Котельву), Прилук, Харкова (через Богодухів), Херсона (через Полтаву, Дніпро, Нікополь), Черкас (через Лохвицю, Пирятин, Золотоношу), Чернігова (через Батурин, Борзну). На міжнародних маршрутах курсують автобуси на Курськ та Москву.





Важливо! На сайті НЕМОЖЛИВО придбати квиток на автобусний рейс. Розміщено матеріал з метою попереднього ознайомлення. Можлива відміна автобусів. Інформацію стосовно будь-якого рейсу УТОЧНЮЙТЕ у довідковій автовокзалу та безпосередньо на вокзалі, оскільки з різних причин розклад окремих маршрутів може бути змінено, а також можуть організовуватися додаткові рейси, у разі підвищення попиту пасажирів у певному напрямку (у більшості випадків - на свята та (або) у п’ятницю і неділю). Розклад руху автобусів міжнародного сполучення може відрізнятися від зазначеного (можлива зміна залежно від затримок, пов’язаних із простоями на кордоні та пробками на дорогах).

м. Суми
вул. Степана Бандери, 40



тел. (0542)77-99-67
Режим роботи: 4:00-21:00





розклад руху автобусів УТОЧНЮЙТЕ у довідковій автовокзалу

Курський напрямок (на Курськ, Москву)

Час відправл. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Сум Рейс Час відправл. із Сум Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
16:20 21:35 Суми-Курськ/Сумы-Курск 07:00 15:20 щоденно
19:00 08:50 Суми-Москва/Сумы-Москва 16:00 06:10 через 2 дні
06:30 16:35 Кропивницький-Москва/Кропивницкий-Москва
askuktrans.com.ua
17:00 07:00 пн.вт.чт.-сб.

Білопільський напрямок (на Глухів, Кролевець, Шостку)

Час відправл. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Сум Рейс Час відправл. із Сум Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
09:35 13:25 Суми-Шостка: Путивль, Глухів 05:10 08:50 щоденно
09:15 12:10 Суми-Конотоп: Білопілля, Буринь 05:20 08:15 щоденно
07:39 09:19 Суми-Білопілля: Миколаївка, Улянівка 05:40 07:25 щоденно
12:45 17:00 Суми-Шостка: Путивль, Глухів 05:40 09:50 щоденно
11:05 Суми-Руднєве: Білопілля, Путивль 05:50 08:10 щоденно
11:30 15:15 Суми-Кролевець: Піски, Путивль 05:55 09:15 щоденно
14:33 Суми-Ямпіль: Путивль, Глухів 06:15 09:50 щоденно
10:05 Суми-Ободи: Білопілля, Павлівка 06:20 07:45 щоденно
13:55 18:23 Суми-Кролевець: Путивль, Глухів 06:40 10:30 щоденно
16:20 21:35 Суми-Курськ: Білопілля, Курчатов 07:00 15:20 щоденно
12:50 18:00 Суми-Новгород-Сіверський: Глухів 07:00 11:30 щоденно
10:45 13:30 Суми-Конотоп: Білопілля, Буринь 07:10 09:55 щоденно
11:25 Суми-Ворожба: Куянівка, Білопілля 07:15 09:15 щоденно
10:35 Суми-Рижівка: Білопілля, Голишівське 07:20 08:30 чт.-нд.
11:50 15:40 Суми-Шостка: Путивль, Глухів 07:25 11:00 щоденно
20:20 Суми-Зноб-Новгородське: Середина-Буда 07:40 13:25 щоденно
11:25 14:10 Суми-Глухів: Білопілля, Путивль 08:00 10:40 щоденно
16:25 Суми-Свеса: Путивль, Ямпіль 08:10 12:00 щоденно
14:28 18:45 Суми-Ромни: Буринь, Конотоп 08:30 13:40 щоденно
14:40 18:55 Суми-Шостка: Путивль, Глухів 08:40 13:30 щоденно
17:30 Суми-Шалигине: Путивль, Глухів 09:15 12:50 щоденно
15:25 нд. 18:45 Суми-Глухів: Путивль, Баничі 09:30 12:30 пн.
04:00 07:30 Суми-Шостка: Путивль, Глухів 09:30 13:25 ср., пт., сб.
05:40 06:30 Суми-Білопілля: Постольне, Барило 09:40 10:40 вт., пт., сб.
07:10 09:05 Суми-Путивль: Білопілля, Ворожба 09:55 12:05 щоденно
15:15 18:50 Суми-Шостка: Путивль, Глухів 10:05 14:00 щоденно
14:12 Суми-Ворожба: Улянівка, Білопілля 10:20 12:05 щоденно
15:15 19:20 Суми-Кролевець: Білопілля, Путивль 10:25 14:25 щоденно
05:35 09:00 Суми-Конотоп: Білопілля, Буринь 10:35 13:55 щоденно
05:20 08:15 Суми-Глухів: Білопілля, Путивль 10:45 13:30 пн.-чт., сб.
08:15 Суми-Сопич: Глухів, Бачівськ 10:45 14:45 пт., нд.
16:20 20:15 Суми-Шостка: Путивль, Глухів 11:00 14:40 щоденно
15:17 Суми-Ободи: Білопілля, Павлівка 11:30 13:10 пн., ср.-нд.
18:10 21:40 Суми-Шостка: Путивль, Глухів 11:35 15:25 щоденно
08:20 Суми-Слобода: Білопілля, Буринь 11:45 14:10 пн.ср.пт.-нд.
08:20 Суми-Леонтіївка: Білопілля, Буринь 11:45 14:20 вт., чт.
07:25 11:20 Суми-Кролевець: Білопілля, Путивль 11:50 16:20 щоденно
04:40 07:35 Суми-Глухів: Білопілля, Путивль 12:00 15:00 пн.-пт.
18:02 Суми-Руднєве: Білопілля, Путивль 12:15 14:40 щоденно
15:45 Суми-Рижівка: Білопілля, Голишівське 12:25 13:40 ср.-нд.
17:10 20:45 Суми-Шостка: Путивль, Глухів 12:30 16:14 щоденно
04:50 08:20 Суми-Шостка: Путивль, Глухів 12:45 16:50 пн.-сб.
09:35 Суми-Шалигине: Путивль, Глухів 13:00 16:55 щоденно
05:48 07:40 Суми-Путивль: Білопілля, Ворожба 13:20 15:30 пн.-пт.
15:11 17:00 Суми-Білопілля: Миколаївка, Улянівка 13:25 15:00 щоденно
08:25 Суми-Степне: Глухів, Ямпіль 13:30 17:50 щоденно
17:20 Суми-Ободи: Білопілля, Павлівка 13:40 15:30 пн.-чт.
16:50 19:30 Суми-Глухів: Білопілля, Путивль 13:45 16:25 щоденно
18:00 20:45 Суми-Конотоп: Білопілля, Буринь 13:50 16:45 щоденно
09:00 13:40 Харків-Шостка: Путивль, Глухів 14:05 18:05 щоденно
05:50 09:50 Суми-Кролевець: Білопілля, Путивль 14:10 17:50 щоденно
09:45 Суми-Дружба: Путивль, Глухів, Ямпіль 14:30 19:10 щоденно
08:50 Суми-Бошівка: Білопілля, Буринь 14:40 17:00 пн.
18:20 21:10 Суми-Глухів: Білопілля, Путивль 14:50 17:35 щоденно
06:00 09:55 Суми-Шостка: Путивль, Глухів 15:00 18:50 пн.-пт., нд.
06:40 10:45 Суми-Кролевець: Путивль, Глухів 15:15 19:15 щоденно
11:13 Суми-Зноб-Новгородське: Середина-Буда 15:25 21:50 щоденно
19:00 21:37 Суми-Конотоп: Білопілля, Буринь 15:35 18:20 пт.
05:28 09:15 Суми-Шостка: Путивль, Глухів 15:40 19:30 щоденно
19:00 08:50 Суми-Москва: Глухів, Желєзногорськ 16:00 06:10 через 2 дні
04:00 07:30 Суми-Шостка: Путивль, Глухів 16:00 19:50 пн.вт.чт.нд.
10:10 14:50 Суми-Новгород-Сіверський: Глухів, Шостка 16:05 20:30 щоденно
20:15 Суми-Ворожба: Куянівка, Білопілля 16:20 18:15 щоденно
10:05 Суми-Свеса: Глухів, Ямпіль 16:20 20:20 щоденно
07:50 12:00 Суми-Шостка: Глухів 16:40 20:25 щоденно
20:36 Суми-Ободи: Білопілля, Павлівка 16:50 18:25 пт.-сб.
12:00 16:30 Харків-Глухів: Білопілля, Путивль 17:05 20:25 щоденно
13:10 16:15 Суми-Глухів: Путивль, Баничі 17:15 20:15 нд.
16:35 Суми-Слобода: Білопілля, Буринь 17:20 19:25 щоденно
13:10 16:15 Суми-Глухів: Путивль, Баничі 17:30 20:15 пт.
13:58 16:10 Суми-Путивль: Білопілля, Ворожба 17:40 19:50 пт., нд.
17:20 Суми-Білопілля: Постольне, Барило 17:50 18:45 пн.-пт.сб.нд.
17:20 Суми-Ободи: Білопілля, Волфине 17:50 20:05 пт.
06:40 10:30 Суми-Шостка: Путивль, Глухів 18:00 21:40 щоденно
13:05 Суми-Шалигине: Путивль, Глухів 18:40 22:10 щоденно
14:40 17:55 Суми-Конотоп: Білопілля, Буринь 18:50 22:00 щоденно
18:15 Суми-Бошівка: Білопілля, Буринь 19:10 22:15 нд.

Конотопський напрямок (на Конотоп, Буринь, Чернігів)

Час відправл. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Сум Рейс Час відправл. із Сум Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
09:15 12:10 Суми-Конотоп: Білопілля, Буринь 05:20 08:15 щоденно
08:25 10:40 Суми-Буринь: Терни, Успенка 05:30 08:05 щоденно
08:25 11:00 Суми-Конотоп: Миколаївка, Терни 05:35 07:55 щоденно
Суми-Товста: Степанівка, Миколаївка 05:50 07:05 пн.ср.пт.-нд.
12:00 16:05 Суми-Кролевець: Конотоп, Козацьке 06:20 10:30 щоденно
Суми-Сміле: Терни, Хоружівка 06:30 09:00 сб.-нд.
11:30 14:00 Суми-Конотоп: Терни, Ч.Слобода 07:00 09:30 щоденно
10:45 13:30 Суми-Конотоп: Білопілля, Буринь 07:10 09:55 щоденно
10:00 12:10 Суми-Буринь: Терни, Жуківка 07:30 09:40 щоденно
04:30 06:40 Суми-Конотоп: Миколаївка, Терни 07:40 09:50 щоденно
10:55 13:35 Суми-Конотоп: Миколаївка, Терни 08:00 10:40 щоденно
14:28 18:45 Суми-Ромни: Буринь, Конотоп 08:30 13:40 щоденно
12:50 15:05 Суми-Конотоп: Терни, Ч.Слобода 08:30 11:00 щоденно
05:15 07:25 Суми-Конотоп: Миколаївка, Терни 09:10 11:25 пн.-сб.
Суми-Сміле: Терни, Хоружівка 09:25 11:30 щоденно
05:40 08:05 Суми-Буринь: Терни, Жуківка 09:35 11:50 щоденно
09:35 16:50 Суми-Чернігів: Конотоп, Борзна 09:50 17:05 щоденно
06:00 08:30 Суми-Конотоп: Миколаївка, Терни 10:30 13:00 щоденно
05:35 09:00 Суми-Конотоп: Білопілля, Буринь 10:35 13:55 щоденно
07:00 09:30 Суми-Конотоп: Миколаївка, Терни 11:05 13:35 щоденно
14:45 17:25 Суми-Буринь: Терни, Успенка 11:30 14:20 щоденно
07:50 10:30 Суми-Конотоп: Миколаївка, Терни 12:15 14:45 щоденно
15:40 18:05 Суми-Буринь: Терни, Жуківка 13:00 15:10 щоденно
07:15 10:20 Суми-Конотоп: Миколаївка, Терни 13:10 15:40 пн.-сб.
08:50 11:05 Суми-Конотоп: Миколаївка, Терни 13:40 15:55 щоденно
18:00 20:45 Суми-Конотоп: Білопілля, Буринь 13:50 16:45 щоденно
10:00 12:15 Суми-Конотоп: Миколаївка, Терни 14:10 16:25 щоденно
17:00 19:20 Суми-Конотоп: Терни, Ч.Слобода 14:30 16:45 щоденно
Суми-Товста: Степанівка, Миколаївка 14:35 15:55 пн.ср.пт.-нд.
Суми-Сміле: Терни, Хоружівка 15:00 17:20 пт.-нд.
18:30 20:55 Суми-Конотоп: Миколаївка, Терни 15:15 17:40 щоденно
05:55 10:05 Суми-Кролевець: Конотоп, Козацьке 15:30 19:20 щоденно
19:00 21:37 Суми-Конотоп: Білопілля, Буринь 15:35 18:20 пт.
12:20 14:30 Суми-Конотоп: Миколаївка, Терни 15:50 18:20 щоденно
11:10 15:40 Харків-Кролевець: Конотоп, Козацьке 16:05 19:40 пт., сб.
12:40 15:15 Суми-Буринь: Терни, Жуківка 16:25 18:40 щоденно
Суми-Сміле: Терни, Хоружівка 16:45 18:50 пн.-чт.сб.нд.
Суми-Хустянка-Сміле: Терни 16:45 19:10 пт.
19:50 22:25 Суми-Конотоп: Терни, Ч.Слобода 17:00 19:35 щоденно
Суми-Черепівка: Терни, Ківшик 17:20 18:55 нд.
14:50 17:05 Суми-Конотоп: Миколаївка, Терни 17:40 19:55 щоденно
Суми-Товста: Степанівка, Миколаївка 18:00 19:05 пт.
Суми-Черепівка: Терни, Ківшик 18:05 19:45 пт.
15:40 17:55 Суми-Конотоп: Миколаївка, Терни 18:32 20:45 щоденно
14:40 17:55 Суми-Конотоп: Білопілля, Буринь 18:50 22:00 щоденно
16:15 18:40 Суми-Конотоп: Миколаївка, Терни 19:25 21:55 щоденно
17:25 19:40 Суми-Конотоп: Миколаївка, Терни 20:00 22:10 щоденно

Роменський напрямок (на Київ, Черкаси, Миргород, Польщу)

Час відправл. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Сум Рейс Час відправл. із Сум Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
11:25 Суми-В.Бубни: Недригайлів, Ромни 05:50 08:30 щоденно
08:20 10:30 Суми-Ромни: Вільшана, Недригайлів 06:05 08:05 щоденно
10:55 Суми-Маршали: Недригайлів, Хоружівка 06:15 08:30 щоденно
Суми-Верхосулка: Штепівка, Сульське 06:18 07:43 пт.-сб.
16:10 23:45 Суми-Київ: Ромни, Прилуки 06:20 14:20 пн.вт.пт.-нд.
Суми-Деркачівка: Вільшана, В.Будки 06:25 07:50 сб.-нд.
13:15 Суми-Глинськ: Ромни, Андріяшівка 06:35 09:20 щоденно
09:15 11:20 Суми-Ромни: Вільшана, Недригайлів 06:55 09:00 щоденно
13:00 вт.чт. 17:00 ср.пт. Суми-Познань/Sumy-Poznań 07:00 10:00 вт., сб.
10:10 12:30 Суми-Ромни: Вільшана, Недригайлів 07:10 09:20 щоденно
09:40 11:50 Суми-Ромни: Вільшана, Недригайлів 07:30 09:25 щоденно
09:20 18:20 Суми-Черкаси: Лохвиця, Пирятин 07:40 16:30 щоденно
10:25 12:40 Суми-Ромни: Вільшана, Недригайлів 08:00 10:10 щоденно
06:15 08:05 Охтирка-Ромни: Вільшана, Недригайлів 08:15 10:30 пн.-пт., нд.
10:40 12:50 Суми-Ромни: Вільшана, Недригайлів 08:30 10:25 пт.-нд.
14:28 18:45 Суми-Ромни: Буринь, Конотоп 08:30 13:40 щоденно
06:00 08:00 Суми-Ромни: Вільшана, Недригайлів 08:50 10:50 щоденно
09:40 Суми-Лучка: Ромни, Л.Долина 09:00 12:15 щоденно
16:05 20:30 Суми-Прилуки: Ромни, Срібне 09:40 14:15 щоденно
11:58 13:50 Суми-Ромни: Вільшана, Недригайлів 09:50 11:45 щоденно
12:40 14:45 Суми-Ромни: Вільшана, Недригайлів 10:35 12:30 щоденно
08:50 Суми-Глинськ: Ромни, Андріяшівка 10:50 14:18 щоденно
13:20 15:15 Суми-Ромни: Вільшана, Недригайлів 11:15 13:05 щоденно
09:05 Суми-Іваниця: Вільшана, Недригайлів 11:25 13:15 щоденно
10:10 Суми-Салогубівка: Недригайлів, Ромни 11:30 14:40 пн.-ср.пт.-нд.
13:55 16:05 Суми-Ромни: Вільшана, Недригайлів 11:45 13:40 щоденно
08:50 11:00 Суми-Ромни: Вільшана, Недригайлів 12:00 14:10 щоденно
Суми-Верхосулка: Штепівка, Сульське 12:20 13:45 пт.-нд.
14:50 16:55 Суми-Ромни: Вільшана, Недригайлів 12:30 14:35 щоденно
14:25 15:50 Суми-Недригайлів: Комишанка, Вільшана 12:45 14:05 нд.
15:15 17:25 Суми-Ромни: Вільшана, Недригайлів 13:05 15:00 щоденно
18:45 Суми-В.Бубни: Недригайлів, Ромни 13:20 16:00 щоденно
05:55 10:20 Суми-Прилуки: Ромни, Срібне 13:30 17:55 щоденно
Суми-Деркачівка: Вільшана, В.Будки 13:40 15:20 сб.-нд.
18:40 Суми-Маршали: Недригайлів, Хоружівка 13:50 16:05 щоденно
16:30 18:25 Суми-Ромни: Вільшана, Недригайлів 14:00 16:00 щоденно
17:55 20:20 Суми-Ромни: Вільшана, Недригайлів 14:20 16:15 щоденно
12:15 14:15 Суми-Ромни: Вільшана, Недригайлів 14:35 16:35 щоденно
17:10 19:15 Суми-Ромни: Вільшана, Недригайлів 14:55 16:55 щоденно
21:18 Суми-Глинськ: Ромни, Андріяшівка 15:15 17:55 щоденно
17:35 19:40 Суми-Ромни: Вільшана, Недригайлів 15:30 17:20 пт.-нд.
15:25 Суми-Іваниця: Вільшана, Недригайлів 15:45 17:45 щоденно
09:40 Суми-Артюхівка: Недригайлів, Ромни 15:50 18:45 пт.
18:30 20:30 Суми-Ромни: Вільшана, Недригайлів 16:15 18:15 щоденно
19:30 21:30 Суми-Ромни: Вільшана, Недригайлів 16:55 18:45 щоденно
Суми-Верхосулка: Штепівка, Сульське 17:00 18:25 пт.-нд.
06:50 08:55 Суми-Ромни: Вільшана, Недригайлів 17:30 19:30 пн.-пт.
16:35 Суми-Лучка: Ромни, Л.Долина 17:50 20:40 щоденно
07:40 09:50 Суми-Ромни: Вільшана, Недригайлів 18:40 20:40 пн.вт.чт.пт.
18:35 Суми-Глинськ: Ромни, Андріяшівка 19:20 22:30 щоденно

Липоводолинський напрямок (на Липову Долину, Гадяч)

Час відправл. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Сум Рейс Час відправл. із Сум Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
08:45 12:05 Суми-Липова Долина: Лебедин, С.Грунь 05:25 07:50 пн.-пт.
09:10 12:10 Суми-Гадяч: Недригайлів, Липова Долина 05:45 08:30 щоденно
08:55 10:55 Суми-Липова Долина: Вільшана, Недригайлів 06:45 08:40 пт., нд.
05:25 07:35 Суми-Липова Долина: Недригайлів, Семенівка 08:10 10:55 щоденно
09:40 Суми-Лучка: Ромни, Л.Долина 09:00 12:15 щоденно
07:00 09:10 Суми-Липова Долина: Вільшана, Недригайлів 09:10 11:15 пн.-сб.
07:00 09:10 Суми-Липова Долина-Байрак-Липова Долина 09:10 12:35 нд.
06:05 08:30 Суми-Липова Долина: Вільшана, Недригайлів 10:10 12:20 щоденно
05:20 08:25 Суми-Липова Долина: Недригайлів, Семенівка 11:40 14:30 щоденно
10:10 Суми-Яганівка: Недригайлів, Л.Долина 12:10 14:55 пн.-пт., нд.
07:50 10:10 Суми-Липова Долина: Вільшана, Недригайлів 12:10 14:10 сб.
17:00 20:00 Суми-Гадяч: Недригайлів, Липова Долина 13:15 16:00 щоденно
16:30 18:50 Суми-Липова Долина: Вільшана, Недригайлів 14:10 16:15 пт., нд.
11:10 14:20 Суми-Липова Долина: Недригайлів, Семенівка 15:10 17:45 щоденно
12:50 15:05 Суми-Липова Долина: Вільшана, Недригайлів 16:05 18:10 щоденно
16:35 Суми-Лучка: Ромни, Л.Долина 17:50 20:40 щоденно
14:20 16:45 Суми-Липова Долина: Вільшана, Недригайлів 18:10 20:35 щоденно
15:00 18:15 Суми-Липова Долина: Недригайлів, Семенівка 19:00 21:50 щоденно

Лебединський напрямок (на М.Вистороп, С.Грунь, Пристайлове)

Час відправл. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Сум Рейс Час відправл. із Сум Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
Суми-Малий Вистороп: Бишкінь, Великий Вистороп 05:15 06:40 чт., сб., нд.
08:45 12:05 Суми-Липова Долина: Лебедин, С.Грунь 05:25 07:50 пн.-пт.
12:05 Суми-Суха Грунь: Лебедин, Синівка 05:25 07:40 сб.-нд.
09:20 Суми-Пристайлове: Ворожба, Лебедин 05:30 07:15 щоденно
07:20 08:45 Суми-Лебедин: Ворожба, Бишкінь 05:50 07:05 щоденно
10:20 Суми-Василівка: Лебедин, Михайлівка 06:10 08:05 щоденно
09:15 12:05 Суми-Лебедин: Тростянець, Рябушки 06:15 08:45 пн.ср.пт.-нд.
10:00 Суми-Михайлівка: Ворожба, Лебедин 06:30 08:00 щоденно
09:50 13:00 Суми-Охтирка: Лебедин, Чупахівка 06:45 09:30 щоденно
11:05 Суми-Межиріч: Лебедин, Токарі 07:00 08:55 щоденно
05:00 06:50 Суми-Лебедин: Штепівка, Михайлівка 07:15 09:05 щоденно
10:35 Суми-Боровенька: Лебедин, Будилка 07:20 09:00 щоденно
14:48 Суми-Колядинець: Лебедин, Синівка 08:20 11:05 щоденно
12:35 15:35 Суми-Охтирка: Лебедин, Чупахівка 08:45 11:30 щоденно
05:55 07:35 Суми-Лебедин: Ворожба, Бишкінь 09:10 10:50 пн.-сб.
12:10 13:35 Суми-Лебедин: Ворожба, Бишкінь 09:45 11:10 щоденно
14:25 Суми-Пристайлове: Ворожба, Лебедин 10:05 11:55 щоденно
14:00 Суми-Михайлівка: Ворожба, Лебедин 10:30 12:00 щоденно
15:05 Суми-Боровенька: Лебедин, Будилка 11:20 13:00 щоденно
15:40 Суми-Межиріч: Лебедин, Токарі 11:35 13:20 щоденно
16:35 Суми-Курган: Ворожба, Лебедин 11:50 13:50 пн., пт.
15:10 16:50 Суми-Лебедин: Ворожба, Бишкінь 11:50 13:20 вт.-чт.сб.нд.
15:16 18:05 Суми-Охтирка: Лебедин, Чупахівка 12:10 14:55 щоденно
17:40 Суми-Василівка: Лебедин, Михайлівка 13:00 15:10 щоденно
16:15 19:05 Суми-Лебедин: Тростянець, Рябушки 13:15 15:50 пн.ср.пт.-нд.
19:45 Суми-Суха Грунь: Лебедин, Синівка 13:25 16:00 щоденно
16:00 17:25 Суми-Лебедин: Ворожба, Бишкінь 13:50 15:15 щоденно
10:15 12:20 Суми-Лебедин: Штепівка, Михайлівка 13:55 15:55 щоденно
17:40 20:30 Суми-Охтирка: Лебедин, Чупахівка 14:10 17:05 щоденно
18:20 Суми-Михайлівка: Ворожба, Лебедин 14:40 16:20 щоденно
Суми-Малий Вистороп: Бишкінь, Великий Вистороп 15:00 16:40 чт., сб., нд.
07:40 Суми-Беєве: Лебедин, Василівка 15:05 17:40 пн.-пт.
18:55 Суми-Боровенька: Лебедин, Будилка 15:20 17:05 пн.-чт., сб.
19:15 Суми-Кам’яне: Лебедин, Боровенька 15:20 17:15 пт., нд.
19:25 Суми-Пристайлове: Ворожба, Лебедин 15:35 17:15 щоденно
07:50 Суми-Суха Грунь: Лебедин, Синівка 15:50 18:55 щоденно
20:00 Суми-Межиріч: Лебедин, Токарі 16:10 18:00 щоденно
15:15 Суми-Беєве: Лебедин, Василівка 16:25 18:35 нд.
19:20 21:40 Суми-Охтирка: Лебедин, Чупахівка 16:45 19:10 щоденно
08:20 09:35 Суми-Лебедин: Ворожба 17:00 18:20 щоденно
15:10 16:50 Суми-Лебедин: Ворожба, Бишкінь 17:25 19:05 щоденно
15:30 17:30 Суми-Лебедин: Штепівка, Михайлівка 17:55 19:55 пн.-пт.нд.
20:00 21:05 Суми-Лебедин: Ворожба, Бишкінь 18:00 19:00 пн.-чт.
22:20 Суми-Василівка: Лебедин, Михайлівка 18:00 19:55 пт.-нд.
Суми-Підставки: Лебедин, Синівка 18:25 20:35 пн.-чт.сб.нд.
Суми-Суха Грунь: Лебедин, Синівка 18:25 21:10 пт.
20:00 21:25 Суми-Лебедин: Ворожба, Бишкінь 18:50 19:50 пт.-нд.
08:55 Суми-Чупахівка: Лебедин, Будилка 19:10 21:25 щоденно

Охтирський напрямок (на Солдатське, Високе, В.Писарівку)

Час відправл. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Сум Рейс Час відправл. із Сум Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
10:00 Суми-Яблучне: Тростянець, Охтирка 04:50 06:58 щоденно
09:45 Суми-Високе: Тростянець, Охтирка 05:20 07:25 щоденно
09:50 Суми-Солдатське: Тростянець, Люджа 05:47 07:40 ср., пт., нд.
10:10 Суми-Тарасівка: Тростянець, Солдатське 05:47 07:50 пн., сб.
Суми-В.Писарівка: Тростянець, Охтирка 05:55 08:55 щоденно
09:15 12:05 Суми-Лебедин: Тростянець, Рябушки 06:15 08:45 пн.ср.пт.-нд.
09:50 13:00 Суми-Охтирка: Лебедин, Чупахівка 06:45 09:30 щоденно
13:20 Суми-Куземин: Тростянець, Охтирка 07:00 10:00 щоденно
14:20 Суми-Перелуг: Тростянець, Охтирка 07:35 10:25 щоденно
12:50 Суми-Високе: Тростянець, Охтирка 07:50 10:05 щоденно
10:50 12:35 Суми-Охтирка: Боромля, Тростянець 08:25 10:05 щоденно
Суми-Тростянець: Боромля 08:40 09:55 щоденно
12:35 15:35 Суми-Охтирка: Лебедин, Чупахівка 08:45 11:30 щоденно
13:45 Суми-Високе: Тростянець, Охтирка 09:10 11:25 щоденно
08:25 Суми-Олешня: Тростянець, Охтирка 09:30 12:35 щоденно
07:15 09:15 Суми-Охтирка: Боромля, Тростянець 09:50 12:05 щоденно
15:55 Суми-Високе: Тростянець, Охтирка 10:25 12:55 щоденно
10:10 Суми-Рибальське: Тростянець, Охтирка 10:40 13:00 щоденно
Суми-Комиші: Тростянець, Охтирка 11:05 14:00 щоденно
08:20 10:25 Суми-Охтирка: Боромля, Тростянець 11:25 13:25 пн.-сб.
18:00 Суми-Куземин: Тростянець, Охтирка 11:45 14:45 щоденно
10:35 Суми-Мирне: Тростянець, Охтирка 12:00 14:20 щоденно
15:16 18:05 Суми-Охтирка: Лебедин, Чупахівка 12:10 14:55 щоденно
09:20 11:55 Суми-Охтирка: Боромля, Тростянець 12:20 14:30 щоденно
16:57 Суми-Солдатське: Тростянець, Люджа 12:30 14:25 ср., пт., нд.
17:10 Суми-Тарасівка: Тростянець, Солдатське 12:30 14:45 пн., сб.
Суми-В.Писарівка: Тростянець, Охтирка 13:00 16:05 щоденно
16:15 19:05 Суми-Лебедин: Тростянець, Рябушки 13:15 15:50 пн.ср.пт.-нд.
15:55 17:50 Суми-Охтирка: Боромля, Тростянець 13:40 15:30 щоденно
18:35 Суми-Високе: Тростянець, Охтирка 13:55 16:10 щоденно
17:40 20:30 Суми-Охтирка: Лебедин, Чупахівка 14:10 17:05 щоденно
09:20 Суми-Куземин: Тростянець, Охтирка 14:20 17:20 щоденно
17:40 19:20 Суми-Охтирка: Боромля, Тростянець 14:40 16:30 щоденно
20:45 Суми-Яблучне: Тростянець, Охтирка 15:15 17:57 щоденно
Суми-Охтирка: Боромля, Тростянець 15:30 17:10 пт.
Суми-Тростянець: Боромля 16:25 17:40 щоденно
14:00 16:05 Суми-Охтирка: Боромля, Тростянець 16:40 18:40 щоденно
19:20 21:40 Суми-Охтирка: Лебедин, Чупахівка 16:45 19:10 щоденно
08:35 10:10 Суми-Охтирка: Боромля, Тростянець 16:50 18:35 пт., нд.
16:15 Суми-Олешня: Тростянець, Охтирка 17:10 19:25 щоденно
15:00 17:00 Суми-Охтирка: Боромля, Тростянець 17:40 19:45 щоденно
15:30 17:42 Ромни-Охтирка: Боромля, Тростянець 17:47 19:40 пт.
15:30 17:45 Ромни-Охтирка: Боромля, Тростянець 18:00 19:50 пн.-чт., нд.
15:18 17:00 Суми-Охтирка: Боромля, Тростянець 18:10 19:50 пн.-чт.сб.нд.
22:40 Суми-Тарасівка: Тростянець, Солдатське 18:15 20:20 пт.
15:18 17:00 Суми-Охтирка: Боромля, Тростянець 18:20 19:55 пт.

Полтавський напрямок (на Кривий Ріг, Бердянськ, Херсон)

Час відправл. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Сум Рейс Час відправл. із Сум Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
14:00 02:15 Москва-Кропивницький/Москва-Кропивницкий
askuktrans.com.ua
02:25 07:00 пн.ср.чт.сб.нд.
15:20 19:45 Суми-Полтава: Охтирка, Котельва 07:20 11:45 щоденно
08:55 21:00 Суми-Кривий Ріг: Полтава, Дніпро
lotsman.net.ua
08:50 21:05 щоденно
13:45 22:30 Суми-Запоріжжя: Полтава, Новомосковськ 11:30 20:15 щоденно
10:30 15:00 Суми-Полтава: Охтирка, Зіньків 12:45 17:35 щоденно
14:10 06:05 Суми-Херсон: Полтава, Дніпро, Нікополь 14:00 06:20 щоденно
07:50 12:15 Суми-Полтава: Охтирка, Котельва 15:50 20:15 щоденно
18:00 21:35 Суми-Полтава: Охтирка, Котельва 17:20 20:50 щоденно

Харківський напрямок (на Богодухів, Харків, Краматорськ)

Час відправл. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Сум Рейс Час відправл. із Сум Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
14:25 18:20 Суми-Харків: Тростянець, Охтирка 05:15 09:05 щоденно
12:50 17:25 Суми-Харків: Охтирка, Богодухів 06:40 11:10 щоденно
11:40 20:45 Суми-Краматорськ: Харків, Слов’янськ 10:50 20:05 щоденно
09:30 13:00 Глухів-Харків: Охтирка, Богодухів 13:25 18:00 щоденно
10:00 14:35 Шостка-Харків: Охтирка, Богодухів 15:00 19:40 щоденно
12:45 16:50 Кролевець-Харків: Охтирка, Богодухів
vvk-bus.com.ua
17:20 21:40 щоденно
20:30 06:30 Суми-Дніпро: Харків, Красноград
lotsman.net.ua
20:00 06:00 щоденно

Краснопільський напрямок (на Краснопілля, В.Писарівку, Наумівку)

Час відправл. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Сум Рейс Час відправл. із Сум Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
Суми-Наумівка: Краснопілля, Угроїди 05:10 06:35 щоденно
Суми-Краснопілля: Миропілля, Осоївка 05:20 07:45 пн.-пт.
08:35 11:30 Суми-В.Писарівка: Краснопілля, Славгород 06:00 08:30 щоденно
10:00 12:10 Суми-В.Писарівка: Краснопілля, Славгород 06:35 09:08 щоденно
Суми-Краснопілля: В.Сироватка, Самотоївка 07:00 08:10 пн.-сб.
Суми-Наумівка: Краснопілля, Угроїди 07:25 08:38 щоденно
Суми-Краснопілля: В.Сироватка, Самотоївка 07:50 09:00 щоденно
Суми-Краснопілля: В.Сироватка, Самотоївка 08:15 09:15 щоденно
Суми-Наумівка: Краснопілля, Угроїди 08:30 10:05 щоденно
Суми-Краснопілля: В.Сироватка, Самотоївка 08:45 09:55 щоденно
Суми-Краснопілля: В.Сироватка, Самотоївка 09:10 10:25 щоденно
Суми-Краснопілля: Миропілля, Осоївка 09:15 11:27 пн.-пт.
Суми-Краснопілля: В.Сироватка, Самотоївка 09:20 10:18 щоденно
Суми-Краснопілля: В.Сироватка, Самотоївка 09:35 10:33 щоденно
Суми-Краснопілля: В.Сироватка, Самотоївка 10:00 11:10 щоденно
Суми-Краснопілля: В.Сироватка, Самотоївка 10:35 11:35 щоденно
Суми-Краснопілля: В.Сироватка, Самотоївка 11:00 12:15 щоденно
Суми-Наумівка: Краснопілля, Угроїди 11:20 12:55 щоденно
06:00 08:35 Суми-В.Писарівка: Краснопілля, Славгород 11:35 13:45 щоденно
Суми-Краснопілля: В.Сироватка, Самотоївка 11:55 13:00 щоденно
07:20 10:10 Суми-В.Писарівка: Краснопілля, Славгород 12:10 14:58 пн.-пт.
Суми-Наумівка: Краснопілля, Угроїди 12:15 13:45 щоденно
Суми-Покровка: Самотоївка, Краснопілля 12:40 14:20 щоденно
10:00 12:10 Суми-В.Писарівка: Краснопілля, Славгород 12:50 14:59 щоденно
Суми-Краснопілля: В.Сироватка, Самотоївка 13:00 14:10 щоденно
Суми-Краснопілля: В.Сироватка, Самотоївка 13:10 14:20 щоденно
Суми-Краснопілля: В.Сироватка, Самотоївка 13:25 14:33 пт., нд.
Суми-Краснопілля: В.Сироватка, Самотоївка 13:45 14:45 пн.-сб.
Суми-Краснопілля: В.Сироватка, Самотоївка 14:00 15:03 щоденно
16:55 19:50 Суми-В.Писарівка: Краснопілля, Славгород 14:10 16:50 щоденно
Суми-Краснопілля: В.Сироватка, Самотоївка 14:25 15:25 щоденно
Суми-Краснопілля: В.Сироватка, Самотоївка 14:45 15:55 щоденно
Суми-Наумівка: Краснопілля, Угроїди 15:00 16:35 щоденно
Суми-Краснопілля: В.Сироватка, Самотоївка 15:40 16:50 щоденно
Суми-Наумівка: Краснопілля, Угроїди 16:00 17:35 щоденно
Суми-Покровка: Самотоївка, Краснопілля 16:30 18:00 щоденно
14:05 16:05 Суми-В.Писарівка: Краснопілля, Славгород 16:50 19:02 щоденно
Суми-Краснопілля: В.Сироватка, Самотоївка 17:10 18:10 щоденно
Суми-Краснопілля: В.Сироватка, Самотоївка 17:20 18:25 щоденно
Суми-Краснопілля: В.Сироватка, Самотоївка 17:30 18:40 щоденно
Суми-Краснопілля: В.Сироватка, Самотоївка 18:10 19:20 пн.-пт., нд.
Суми-Краснопілля: В.Сироватка, Самотоївка 18:30 19:40 щоденно
Суми-Краснопілля: В.Сироватка, Самотоївка 19:10 20:15 щоденно
Суми-Краснопілля: В.Сироватка, Самотоївка 19:30 20:30 щоденно

Приміське сполучення (на Журавку, Миропілля, Нижню Сироватку)

Час відправл. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Сум Рейс Час відправл. із Сум Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність

СУМИ-ЖУРАВКА СУМИ-БІЛОВОДИ

Суми-Журавка: Стецьківка, Біловоди 04:20 05:50 щоденно
Суми-Біловоди: Стецьківка, Веселівка 08:30 09:40 пн.ср.пт.нд.
Суми-Біловоди: Стецьківка, Водолаги 08:30 09:33 вт., чт.
Суми-Журавка: Стецьківка, Біловоди 08:30 09:50 сб.
Суми-Журавка: Стецьківка, Біловоди 13:00 14:25 щоденно
Суми-Біловоди: Стецьківка, Водолаги 17:20 18:35 пн.вт.чт.сб.
Суми-Біловоди: Стецьківка, Веселівка 17:20 18:35 ср.
Суми-Журавка: Стецьківка, Біловоди 17:20 18:45 пт., нд.

СУМИ-ЯБЛУНІВКА СУМИ-ЧЕРВОНОПРАПОРНЕ

Суми-Яблунівка: Стецьківка, Кияниця 05:35 06:30 пн.-пт., нд.
Суми-Яблунівка: Стецьківка, Кияниця 11:30 12:25 пн.-пт., нд.

СУМИ-ЮНАКІВКА

Суми-Юнаківка: Стецьківка, Кияниця 05:55 06:48 пн.-пт.
Суми-Юнаківка: Стецьківка, Кияниця 15:40 16:35 пн.-пт.

СУМИ-БАСІВКА

Суми-Басівка: Кияниця, Юнаківка 04:20 05:55 щоденно
Суми-Басівка: Кияниця, Юнаківка 05:20 06:45 щоденно
Суми-Басівка: Кияниця, Юнаківка 08:20 09:40 щоденно
Суми-Басівка: Кияниця, Юнаківка 09:10 10:25 щоденно
Суми-Басівка: Кияниця, Юнаківка 10:55 12:30 щоденно
Суми-Басівка: Кияниця, Юнаківка 13:20 14:52 щоденно
Суми-Басівка: Кияниця, Юнаківка 14:30 15:45 щоденно
Суми-Басівка: Кияниця, Юнаківка 17:30 19:00 щоденно

СУМИ-МАР’ЇНЕ СУМИ-ПРОЛЕТАРСЬКЕ

Суми-Мар’їне: Стецьківка, Кияниця 06:40 07:55 щоденно
Суми-Мар’їне: Стецьківка, Кияниця 12:30 13:45 щоденно
Суми-Мар’їне: Стецьківка, Кияниця 16:10 17:25 щоденно

СУМИ-ВЕЛИКА ЧЕРНЕЧЧИНА

Суми-Велика Чернеччина: Липняк 06:40 07:15 щоденно
Суми-Велика Чернеччина: Липняк 11:40 12:15 щоденно
Суми-Велика Чернеччина: Липняк 15:30 16:08 щоденно
Суми-Велика Чернеччина: Липняк 18:25 19:00 щоденно

СУМИ-ВАКАЛІВЩИНА СУМИ-БИТИЦЯ

Суми-Вакалівщина: В.Чернеччина, Пушкарівка 05:30 06:20 щоденно
Суми-Вакалівщина: В.Чернеччина, Пушкарівка 07:00 07:50 щоденно
Суми-Битиця: В.Чернеччина, Пушкарівка 08:15 09:00 пн.-пт.
Суми-Вакалівщина: В.Чернеччина, Пушкарівка 08:15 09:00 сб.-нд.
Суми-Битиця: В.Чернеччина, Пушкарівка 11:00 11:45 щоденно
Суми-Битиця: В.Чернеччина, Пушкарівка 13:25 14:10 щоденно
Суми-Вакалівщина: В.Чернеччина, Пушкарівка 14:40 15:30 щоденно
Суми-Битиця: В.Чернеччина, Пушкарівка 16:30 17:15 щоденно
Суми-Вакалівщина: В.Чернеччина, Пушкарівка 17:30 18:20 щоденно

СУМИ-МОГРИЦЯ

Суми-Могриця: В.Чернеччина, Барилівка 05:10 06:15 щоденно
Суми-Могриця: В.Чернеччина, Барилівка 09:00 10:05 щоденно
Суми-Могриця: В.Чернеччина, Барилівка 12:30 13:35 щоденно
Суми-Могриця: В.Чернеччина, Барилівка 16:15 17:20 щоденно

СУМИ-МИРОПІЛЛЯ

Суми-Миропілля: В.Чернеччина, В.Рибиця 04:45 05:53 щоденно
Суми-Миропілля (Пенянка) 06:20 07:35 щоденно
Суми-Миропілля: В.Сироватка, Осоївка 07:15 08:55 щоденно
Суми-Миропілля: В.Чернеччина, В.Рибиця 07:50 09:00 щоденно
Суми-Миропілля (Пенянка) 10:30 11:45 щоденно
Суми-Миропілля (Студенок) 11:50 13:00 щоденно
Суми-Миропілля: В.Чернеччина, В.Рибиця 13:35 14:45 щоденно
Суми-Миропілля: В.Чернеччина, В.Рибиця 15:20 16:20 пн.-пт.
Суми-Миропілля: В.Сироватка, Осоївка 15:50 17:30 щоденно
Суми-Миропілля: В.Чернеччина, В.Рибиця 16:40 17:50 щоденно
Суми-Миропілля (Пенянка) 18:00 19:15 щоденно

СУМИ-МАЛА РИБИЦЯ

Суми-Мала Рибиця: В.Сироватка, Осоївка 13:30 14:40 пт.-нд.

СУМИ-ГРЯЗНЕ

Суми-Грязне: В.Сироватка, Самотоївка 07:35 08:35 щоденно
Суми-Грязне: В.Сироватка, Самотоївка 12:20 13:10 щоденно
Суми-Грязне: В.Сироватка, Самотоївка 15:20 16:15 щоденно
Суми-Грязне: В.Сироватка, Самотоївка 17:45 18:45 щоденно

СУМИ-МАЛИЙ БОБРИК

Суми-М.Бобрик: В.Сироватка, В.Бобрик 06:50 07:50 щоденно
Суми-М.Бобрик: В.Сироватка, В.Бобрик 08:40 09:30 щоденно
Суми-М.Бобрик: В.Сироватка, В.Бобрик 09:50 10:50 щоденно
Суми-М.Бобрик: В.Сироватка, В.Бобрик 11:00 11:50 щоденно
Суми-М.Бобрик: В.Сироватка, В.Бобрик 12:50 13:50 щоденно
Суми-М.Бобрик: В.Сироватка, В.Бобрик 14:20 15:10 щоденно
Суми-М.Бобрик: В.Сироватка, В.Бобрик 16:00 17:00 щоденно
Суми-М.Бобрик: В.Сироватка, В.Бобрик 18:10 19:00 щоденно

СУМИ-НАБЕРЕЖНЕ

Суми-Набережне: В.Сироватка, Гребениківка 05:30 06:20 щоденно
Суми-Набережне: В.Сироватка, Гребениківка 12:00 12:55 щоденно
Суми-Набережне: В.Сироватка, Гребениківка 16:50 17:43 пт.-нд.

СУМИ-НИЖНЯ СИРОВАТКА

Суми-Нижня Сироватка: Червоне 05:00 05:55 щоденно
Суми-Нижня Сироватка: В.Сироватка 05:45 06:28 щоденно
Суми-Нижня Сироватка: Червоне 07:20 08:15 щоденно
Суми-Нижня Сироватка: В.Сироватка 08:30 09:14 щоденно
Суми-Нижня Сироватка: В.Сироватка 11:00 11:44 щоденно
Суми-Нижня Сироватка: Червоне 12:20 13:15 щоденно
Суми-Нижня Сироватка: В.Сироватка 14:00 14:44 щоденно
Суми-Нижня Сироватка: Червоне 15:00 15:55 щоденно
Суми-Нижня Сироватка: В.Сироватка 16:30 17:14 щоденно
Суми-Нижня Сироватка: Червоне 17:30 18:40 щоденно

СУМИ-ГРУНЬ СУМИ-КАТЕРИНІВКА СУМИ-МИРНЕ

Суми-Грунь: Голубівка, Штепівка, Катеринівка 05:25 06:45 нд.
Суми-Катеринівка: Голубівка, Штепівка, Гринцеве 05:25 06:45 ср.
Суми-Мирне: Голубівка, Штепівка, Гринцеве 05:25 06:38 сб.
Суми-Грунь: Голубівка, Штепівка, Катеринівка 14:00 15:20 пт., нд.
Суми-Мирне: Голубівка, Штепівка, Катеринівка 14:00 15:15 ср., сб.

СУМИ-ПАТРІОТІВКА

Суми-Патріотівка: Лугове, Низи 06:10 07:15 щоденно

СУМИ-ВЕЛИКІ ВІЛЬМИ

Суми-Великі Вільми 06:00 06:45 щоденно
Суми-Великі Вільми 08:00 08:45 щоденно
Суми-Великі Вільми 12:00 12:45 щоденно
Суми-Великі Вільми 15:20 15:55 щоденно
Суми-Великі Вільми 17:50 18:35 щоденно

СУМИ-ТЕРЕШКІВКА СУМИ-БУЦИКОВЕ

Суми-Терешківка: Симонівка 05:10 05:53 щоденно
Суми-Буцикове: Симонівка, Терешківка 07:00 07:50 щоденно
Суми-Терешківка: Симонівка 09:10 09:55 сб.-нд.
Суми-Буцикове: Симонівка, Терешківка 13:25 14:12 щоденно
Суми-Терешківка: Симонівка 13:35 14:15 щоденно
Суми-Буцикове: Симонівка, Терешківка 17:10 18:00 щоденно

СУМИ-ЛУЦИКІВКА СУМИ-РУДКА

Суми-Луциківка: Сула, Грамине 06:15 07:20 пн., чт.
Суми-Луциківка: Степанівка, Миколаївка 06:15 07:30 пт.-нд.
Суми-Рудка: Сула, Луциківка 06:15 07:38 вт.-ср.
Суми-Рудка: Сула, Луциківка 08:30 09:50 сб.-нд.
Суми-Луциківка: Степанівка, Миколаївка 12:00 13:15 пт.-нд.
Суми-Луциківка: Степанівка, Миколаївка 14:00 15:10 пн., чт.
Суми-Рудка: Степанівка, Миколаївка 14:00 15:05 вт.-ср.
Суми-Рудка: Сула, Луциківка 16:00 17:20 пт.-нд.

СУМИ-УЛЯНІВКА

Суми-Улянівка: Степанівка, Миколаївка 05:20 06:15 щоденно
Суми-Улянівка: Степанівка, Миколаївка 08:20 09:15 сб.-нд.
Суми-Улянівка: Степанівка, Миколаївка 11:20 12:25 щоденно
Суми-Улянівка: Степанівка, Миколаївка 14:20 15:20 щоденно
Суми-Улянівка: Степанівка, Миколаївка 17:20 18:20 щоденно

СУМИ-КОРШАЧИНА

Суми-Коршачина: Постольне 05:50 06:30 пт.-нд.
Суми-Коршачина: Постольне 12:15 12:55 пт.-нд.
Суми-Коршачина: Постольне 17:30 18:10 пт.-нд.

СУМИ-ГАННІВКА-ВИРІВСЬКА

Суми-Ганнівка-Вирівська: Вири 06:45 07:43 щоденно
Суми-Ганнівка-Вирівська: Вири 12:50 14:05 щоденно
Суми-Ганнівка-Вирівська: Вири 17:15 18:20 пт., нд.

СУМИ-ЯСТРУБИНЕ СУМИ-РІЧКИ

Суми-Річки: Постольне, Барило 05:45 06:30 щоденно
Суми-Яструбине: Склярівка, Кекине 06:00 06:50 щоденно
Суми-Річки: Постольне, Барило 07:25 08:25 щоденно
Суми-Яструбине: Постольне, Річки 08:30 09:40 щоденно
Суми-Яструбине: Склярівка, Кекине 09:00 09:55 сб.
Суми-Яструбине: Склярівка, Кекине 12:00 13:00 щоденно
Суми-Річки: Постольне, Барило 12:50 13:50 щоденно
Суми-Яструбине: Постольне, Річки 13:50 14:55 щоденно
Суми-Яструбине: Склярівка, Кекине 16:00 17:05 щоденно
Суми-Річки: Постольне, Барило 16:30 17:30 щоденно


2015-2018