Автобус КИЇВ-МИРГОРОД

через Бориспіль, Пирятин, Лубни, Хорол


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Час відправлення Станція Регіон На карті
15:50 Київ АС «Київ» місто Київ
08:50 16:30 Київ ЦАВ місто Київ A
09:20 17:10 аеропорт Бориспіль Київська область
09:25 17:15 Бориспіль Київська область B
11:20 18:45 Пирятин АС Полтавська область C
12:10 19:30 Лубни АС Полтавська область D
12:30 19:40 Покровська Багачка Полтавська область
12:45 19:55 Хорол АС-2 Полтавська область E
12:55 20:05 Новоаврамівка Полтавська область
13:00 20:10 Ковалі Полтавська область
13:05 20:15 Мелюшки Полтавська область
13:10 20:20 Петрівці Полтавська область
13:20 20:30 Миргород АС Полтавська область F
Рейси виконуються щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: Mercedes (18 місць), Volkswagen (20 місць).
Протяжність складає 300 км.
Сайт перевізника: avtotur.net
Розклад руху автобусів у зворотному напрямку МИРГОРОД-КИЇВ

Автобус Київ-Миргород з’єднує столицю України - місто Київ із курортним містечком у Полтавській області - Миргородом. Маршрут автобуса пролягає територією двох областей: Київською та Полтавською. Відстань від Києва до Миргорода становить 300 км. Найбільші населені пункти на шляху слідування: Бориспіль, Пирятин, Лубни, Хорол. Повна тривалість поїздки складе чотири з половиною години. Рейси здійснюються щоденно. У Києві автобуси відправляється із центрального автовокзалу та АС «Київ» (біля головного залізничного вокзалу столиці). Зі столиці до Миргорода автобус рухається двома автомобільними дорогами загального користування державного значення: М-03 (міжнародна автомобільна дорога Київ-Харків-Довжанський) та Т-17-15 (територіальна автомобільна дорога Миргород-Хорол).





Скориставшись автобусом Київ-Миргород пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Києва - Київ-Бориспіль, Київ-Пирятин, Київ-Лубни, Київ-Покровська Багачка, Київ-Хорол, Київ-Миргород;
із Борисполя - Бориспіль-Пирятин, Бориспіль-Лубни, Бориспіль-Покровська Багачка, Бориспіль-Хорол, Бориспіль-Миргород;
із Пирятина - Пирятин-Лубни, Пирятин-Покровська Багачка, Пирятин-Хорол, Пирятин-Миргород;
із Лубен - Лубни-Покровська Багачка, Лубни-Хорол, Лубни-Миргород.
Крім того, автобусом Київ-Миргород можуть скористатися жителі сіл Полтавської області, які знаходяться по маршруту слідування: Олексіївка, Вікторія, Олександрівка, Могилівщина, Велика Круча, Вили, Пишне, Засулля, Войниха, Покровська Багачка, Настасівка, Ковтуни, Лобкова Балка, Вишняки, Мала Попівка, Новоаврамівка, Ковалі, Мелюшки (Лубенський район), Петрівці, Гаркушинці (Миргородський район).


ПРИБЛИЗНА вартість проїзду (станом на листопад 2021 року) становить:
із Києва до Борисполя - 150 грн., до Пирятина - 170 грн., до Лубен - 180 грн., до Хорола - 210 грн., до Миргорода - 280 грн.
Придбати квитки на рейс можна у касах автостанцій та автовокзалів по маршруту слідування автобуса.


Наявність автобуса у рейсі, а також більш повну інформацію по маршруту слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій та автовокзалів Києва, Пирятина, Лубен та Миргорода.


2015-2020