Автобус ХАРКІВ-ҐДИНЯ / Autobus CHARKOW-GDYNIA

через Полтаву, Київ, Житомир, Рівне, Луцьк, Люблін, Варшаву, Плоцьк, Влоцлавек, Торунь, Бидґощ, Ґданськ /
Poltawa - Kijow - Żytomierz - Równe - Łuck - Lublin - Warszawa - Płock - Włocławek - Toruń - Bydgoszcz - Gdańsk

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення/ Godzina odjazdu Станція/ Dworzec PKS Регіон/ Wojewodztwo На карті/ Mapa
22:30 Харків АС-1/Charkow Dw. PKS Харківська область A
01:15 Полтава АВ/Poltawa Dw. PKS Полтавська область
06:30 Київ АВ/Kijow Dw. PKS місто Київ B
08:00 Київ АС Київ/Kijow SA Kijow місто Київ
10:00 Житомир АВ/Żytomierz Dw. PKS Житомирська область
12:50 Рівне АВ/Równe Dw. PKS Рівненська область
14:00 Луцьк/Łuck Волинська область
17:00 п/п Ягодин-Dorohusk/Jagodzin-Дорогуськ Волинська область/Wojewodztwo lubelskie
18:10 Lublin/Люблін Wojewodztwo lubelskie C
21:40 Warszawa/Варшава Wojewodztwo mazowieckie D
00:05 Płock/Плоцьк Wojewodztwo mazowieckie E
01:25 Włocławek/Влоцлавек Wojewodztwo kujawsko-pomorskie F
02:40 Toruń/Торунь Wojewodztwo kujawsko-pomorskie G
03:50 Bydgoszcz/Бидґощ Wojewodztwo kujawsko-pomorskie H
06:30 Gdańsk/Ґданськ Województwo pomorskie I
07:00 Gdynia/Ґдиня Województwo pomorskie J
Рейс виконується щоденно. Можливі автобуси на маршрутах: Mercedes. Протяжність складає 1925 км.
Сайт: vvk-bus.com.ua /

Wyjazd: codziennie. www: vvk-bus.com.ua

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку ҐДИНЯ-ХАРКІВ/GDYNIA-CHARKOW

Автобус Харків-Ґдиня (Charkow-Gdynia) з’єднує одне з найбільших міст України - місто Харків з одним із найбільших морських портів сусідньої Польщі - містом Ґдиня. Крім того, рейс сполучає також дві столиці - Київ із Варшавою. Маршрут автобуса проходить територією двох країн: України та Польщі. Міста, через які курсує автобус: Полтава, Київ, Житомир, Рівне, Луцьк в Україні та Люблін, Варшава, Плоцьк, Влоцлавек, Торунь, Бидґощ, Ґданськ у Польщі. У Харкові автобус відправляється у вечірній час із центрального автовокзалу на проспекті Гагаріна. У Ґдиню прибуває через добу зранку.





Скориставшись автобусом Харків-Ґдиня, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Харкова - Харків-Полтава, Харків-Київ, Харків-Житомир, Харків-Рівне, Харків-Луцьк, Харків-Люблін (Charkow-Lublin), Харків-Варшава (Charkow-Warszawa), Харків-Плоцьк (Charkow-Płock), Харків-Влоцлавек (Charkow-Włocławek), Харків-Торунь (Charkow-Toruń), Харків-Бидґощ (Charkow-Bydgoszcz), Харків-Ґданськ (Charkow-Gdańsk), Харків-Ґдиня (Charkow-Gdynia);

із Полтави - Полтава-Київ, Полтава-Житомир, Полтава-Рівне, Полтава-Луцьк, Полтава-Люблін (Poltawa-Lublin), Полтава-Варшава (Poltawa-Warszawa), Полтава-Плоцьк (Poltawa-Płock), Полтава-Влоцлавек (Poltawa-Włocławek), Полтава-Торунь (Poltawa-Toruń), Полтава-Бидґощ (Poltawa-Bydgoszcz), Полтава-Ґданськ (Poltawa-Gdańsk), Полтава-Ґдиня (Poltawa-Gdynia);

із Києва - Київ-Люблін (Kijow-Lublin), Київ-Варшава (Kijow-Warszawa), Київ-Плоцьк (Kijow-Płock), Київ-Влоцлавек (Kijow-Włocławek), Київ-Торунь (Kijow-Toruń), Київ-Бидґощ (Kijow-Bydgoszcz), Київ-Ґданськ (Kijow-Gdańsk), Київ-Ґдиня (Kijow-Gdynia);

із Житомира - Житомир-Люблін (Żytomierz-Lublin), Житомир-Варшава (Żytomierz-Warszawa), Житомир-Плоцьк (Żytomierz-Płock), Житомир-Влоцлавек (Żytomierz-Włocławek), Житомир-Торунь (Żytomierz-Toruń), Житомир-Бидґощ (Żytomierz-Bydgoszcz), Житомир-Ґданськ (Żytomierz-Gdańsk), Житомир-Ґдиня (Żytomierz-Gdynia);

із Рівного - Рівне-Люблін (Równe-Lublin), Рівне-Варшава (Równe-Warszawa), Рівне-Плоцьк (Równe-Płock), Рівне-Влоцлавек (Równe-Włocławek), Рівне-Торунь (Równe-Toruń), Рівне-Бидґощ (Równe-Bydgoszcz), Рівне-Ґданськ (Równe-Gdańsk), Рівне-Ґдиня (Równe-Gdynia);

із Луцька - Луцьк-Люблін (Łuck-Lublin), Луцьк-Варшава (Łuck-Warszawa), Луцьк-Плоцьк (Łuck-Płock), Луцьк-Влоцлавек (Łuck-Włocławek), Луцьк-Торунь (Łuck-Toruń), Луцьк-Бидґощ (Łuck-Bydgoszcz), Луцьк-Ґданськ (Łuck-Gdańsk), Луцьк-Ґдиня (Łuck-Gdynia).


Інформацію про вартість проїзду, кількість вільних місць, наявність автобуса у рейсі УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій по маршруту слідування автобуса, а також у перевізника. Час відправлення автобуса по станціях може змінюватися в залежності від швидкості проходження митниці.

Інші рейси, якими можна доїхати із ХАРКОВА до ПОЛЬЩІ

ЗАПОРІЖЖЯ-ПРАГА
ЗАПОРІЖЖЯ-ФРАЙБУРГ
ХАРКІВ-Бидґощ
ХАРКІВ-ВАРШАВА
ХАРКІВ-ВРОЦЛАВ
ХАРКІВ-ПРАГА
ХАРКІВ-ЩЕЦИН


2015-2017