Автобус ХАРКІВ-ҐДИНЯ / Autobus CHARKOW-GDYNIA

через Полтаву, Пирятин, Київ, Житомир, Рівне, Дубно, Львів, Замостя, Люблін, Радом, Груєць, Варшаву, Плонськ, Млаву, Ольштинек, Ольштин, Оструду, Ельблонг, Ґданськ

Poltawa - Pyriatyn - Kijow - Żytomierz - Równe - Dubno - Lwów - Zamość - Lublin - Radom - Grójec - Warszawa - Płońsk - Mława - Olsztynek - Olsztyn - Ostróda - Elbląg - Gdańsk


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій та перевізника


Час відправлення / Godzina odjazdu Станція / Dworzec PKS Регіон / Wojewodztwo На карті / Mapa
07:00 Харків АВ/Charkow Dw. PKS Харківська область A
07:15 Харків АС Привокзальна/Charkow Харківська область
09:15 Полтава АВ/Poltawa Dw. PKS Полтавська область
12:00 Пирятин АС/Pyriatyn Полтавська область
15:00 Київ АС Київ/Kijow SA Kijow місто Київ
17:10 Житомир АВ/Żytomierz Dw. PKS Житомирська область
20:00 Рівне АВ/Równe Dw. PKS Рівненська область
20:50 Дубно/Dubno Рівненська область
23:10 Львів АВ/Lwów Dw. PKS Львівська область B
02:40 Zamość/Замостя Wojewodztwo lubelskie C
04:40 Lublin/Люблін Wojewodztwo lubelskie D
06:15 Radom/Радом Wojewodztwo mazowieckie E
07:05 Grójec/Груєць Wojewodztwo mazowieckie
08:00 Warszawa/Варшава Wojewodztwo mazowieckie F
08:40 Płońsk/Плонськ Wojewodztwo mazowieckie
09:50 Mława/Млава Wojewodztwo mazowieckie
10:55 Olsztynek/Ольштинек Wojewodztwo warmińsko-mazurskie
11:30 Olsztyn/Ольштин Wojewodztwo warmińsko-mazurskie G
12:20 Ostróda/Оструда Wojewodztwo warmińsko-mazurskie
13:40 Elbląg/Ельблонг Wojewodztwo warmińsko-mazurskie H
14:50 Gdańsk/Ґданськ Województwo pomorskie I
15:20 Gdynia/Ґдиня Województwo pomorskie J
Рейс виконується через день.
Можливі автобуси на маршруті: Mercedes.
Сайт перевізника: kasa.lux-reisen.com

Wyjazd: przez dzień. www: kasa.lux-reisen.com
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку ҐДИНЯ-ХАРКІВ/GDYNIA-CHARKOW

Автобус Харків-Ґдиня (Charkow-Gdynia) з’єднує одне з найбільших міст України - Харків з одним із найбільших морських портів сусідньої Польщі - містом Ґдиня. Крім того, рейс сполучає також дві столиці - Київ із Варшавою. Маршрут автобуса проходить територією двох країн: України та Польщі. Міста, через які курсує автобус: Полтава, Пирятин, Київ, Житомир, Рівне, Дубно, Львів в Україні та Замостя, Люблін, Радом, Груєць, Варшава, Плонськ, Млава, Ольштинек, Ольштин, Оструда, Ельблонг, Ґданськ - у Польщі. У Харкові автобус відправляється зранку із центрального автовокзалу на проспекті Гагаріна. У Ґдиню прибуває наступної доби увечері.





Скориставшись автобусом Харків-Ґдиня, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Харкова - Харків-Полтава, Харків-Київ, Харків-Житомир, Харків-Рівне, Харків-Львів, Харків-Люблін (Charkow-Lublin), Харків-Варшава (Charkow-Warszawa), Харків-Плонськ (Charkow-Płońsk), Харків-Млава (Charkow-Mława), Харків-Ольштин (Charkow-Olsztyn), Харків-Ельблонг (Charkow-Elbląg), Харків-Ґданськ (Charkow-Gdańsk), Харків-Ґдиня (Charkow-Gdynia);

із Полтави - Полтава-Київ, Полтава-Житомир, Полтава-Рівне, Полтава-Львів, Полтава-Люблін (Poltawa-Lublin), Полтава-Варшава (Poltawa-Warszawa), Полтава-Плонськ (Poltawa-Płońsk), Полтава-Млава (Poltawa-Mława), Полтава-Ольштин (Poltawa-Olsztyn), Полтава-Ельблонг (Poltawa-Elbląg), Полтава-Ґданськ (Poltawa-Gdańsk), Полтава-Ґдиня (Poltawa-Gdynia);

із Києва - Київ-Люблін (Kijow-Lublin), Київ-Варшава (Kijow-Warszawa), Київ-Плонськ (Kijow-Płońsk), Київ-Млава (Kijow-Mława), Київ-Ольштин (Kijow-Olsztyn), Київ-Ельблонг (Kijow-Elbląg), Київ-Ґданськ (Kijow-Gdańsk), Київ-Ґдиня (Kijow-Gdynia);

із Житомира - Житомир-Люблін (Żytomierz-Lublin), Житомир-Варшава (Żytomierz-Warszawa), Житомир-Плонськ (Żytomierz-Płońsk), Житомир-Млава (Żytomierz-Mława), Житомир-Ольштин (Żytomierz-Olsztyn), Житомир-Ельблонг (Żytomierz-Elbląg), Житомир-Ґданськ (Żytomierz-Gdańsk), Житомир-Ґдиня (Żytomierz-Gdynia);

із Рівного - Рівне-Люблін (Równe-Lublin), Рівне-Варшава (Równe-Warszawa), Рівне-Плонськ (Równe-Płońsk), Рівне-Млава (Równe-Mława), Рівне-Ольштин (Równe-Olsztyn), Рівне-Ельблонг (Równe-Elbląg), Рівне-Ґданськ (Równe-Gdańsk), Рівне-Ґдиня (Równe-Gdynia);

зі Львова - Львів-Люблін (Lwów-Lublin), Львів-Варшава (Lwów-Warszawa), Львів-Плонськ (Lwów-Płońsk), Львів-Млава (Lwów-Mława), Львів-Ольштин (Lwów-Olsztyn), Львів-Ельблонг (Lwów-Elbląg), Львів-Ґданськ (Lwów-Gdańsk), Львів-Ґдиня (Lwów-Gdynia).


Інформацію про вартість проїзду, кількість вільних місць, наявність автобуса у рейсі УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій по маршруту слідування автобуса, а також у перевізника. Час відправлення автобуса по станціях може змінюватися в залежності від швидкості проходження митниці.

Інші рейси, якими можна доїхати із ХАРКОВА в ПОЛЬЩУ

ЗАПОРІЖЖЯ-ПЛЬЗЕНЬ

ЗАПОРІЖЖЯ-ПРАГА

СЄВЄРОДОНЕЦЬК-ВАРШАВА

СЄВЄРОДОНЕЦЬК-ВРОЦЛАВ

ХАРКІВ-БИДГОЩ

ХАРКІВ-ВРОЦЛАВ

ХАРКІВ-ЗЕЛЕНА ГУРА

ХАРКІВ-КОЛОБЖЕГ

ХАРКІВ-КОШАЛІН

ХАРКІВ-ПОЗНАНЬ

ХАРКІВ-ПРАГА

ХАРКІВ-СВІНОУЙСЬЦЕ

ХАРКІВ-СЛУПСЬК

ХАРКІВ-ЩЕЦИН

2015-2020