Автобус ПИРЯТИН-ПОЛТАВА

через Лубни, Покровську Багачку, Хорол, Білоцерківку

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
07:20 Пирятин АС місто Пирятин A
08:15 Лубни АС місто Лубни B
08:30 Войниха Лубенський район C
08:40 Покровська Багачка Хорольський район D
08:45 Ковтуни Хорольський район
08:50 Лобкова Балка Хорольський район
09:15 Хорол АС-2 місто Хорол E
09:20 Вишняки Хорольський район
09:40 Мар’янівка (Чапаєвка) Великобагачанський район
09:45 Широке Великобагачанський район F
09:50 Сидорівщина Великобагачанський район
09:55 Красногорівка Великобагачанський район
10:05 Білоцерківка Великобагачанський район G
10:10 Поділ Великобагачанський район
10:20 Лобачі Решетилівський район H
10:25 Глибока Балка Решетилівський район
10:30 Решетилівка (а/т Харків-Київ) Решетилівський район I
11:10 Полтава АВ місто Полтава J
Рейс виконується щоденно, крім суботи. Можливі автобуси на маршруті: Ford. Протяжність складає 180 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку ПОЛТАВА-ПИРЯТИН

Інші рейси, якими можна доїхати із ПИРЯТИНА до ПОЛТАВИ

КИЇВ-БЕРДЯНСЬК
КИЇВ-ДОНЕЦЬК (Шериф-Тур)
КИЇВ-ПОЛТАВА
КИЇВ-ХАРКІВ (Автолюкс)
КИЇВ-ХАРКІВ (Гюнсел)
КИЇВ-ХАРКІВ (Фірма Ікарус)
КОРОП-КОБЕЛЯКИ
ПРИЛУКИ-ПОЛТАВА
ЧЕРКАСИ-ПОЛТАВА
ЧЕРНІГІВ-ПОЛТАВА


2015-2017