Автобус ПИРЯТИН-ПОЛТАВА

через Лубни, Покровську Багачку, Хорол, Білоцерківку

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
07:20 Пирятин АС місто Пирятин A
08:10 Лубни АС місто Лубни B
08:25 Войниха Лубенський район C
08:40 Покровська Багачка Хорольський район D
08:45 Ковтуни Хорольський район
08:50 Лобкова Балка Хорольський район
09:00 Хорол АС-2 місто Хорол E
09:10 Вишняки Хорольський район
09:25 Мар’янівка (Чапаєвка) Великобагачанський район
09:30 Широке Великобагачанський район F
09:35 Сидорівщина Великобагачанський район
09:40 Красногорівка Великобагачанський район
09:45 Білоцерківка Великобагачанський район G
09:50 Поділ Великобагачанський район
10:00 Лобачі Решетилівський район H
10:05 Глибока Балка Решетилівський район
10:10 Решетилівка (а/т Харків-Київ) Решетилівський район I
11:00 Полтава АВ місто Полтава J
Рейс виконується з вівторка по суботу.
Можливі автобуси на маршруті: Mercedes (18 місць), Volvo (32 місця).
Протяжність складає 180 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку ПОЛТАВА-ПИРЯТИН

Автобус Пирятин-Полтава з’єднує найзахідніший районний центр Полтавщини - місто Пирятин із обласним центром - містом Полтава. Маршрут автобуса проходить територією шести районів: Пирятинським, Лубенським, Хорольським, Великобагачанським, Решетилівським та Полтавським. Відстань між Пирятином та Полтавою становить 180 км. Найбільші населені пункти на шляху слідування: Лубни, Покровська Багачка, Хорол та Решетилівка (автотраса Київ-Харків). Повна тривалість поїздки складе 3,5 години. У Пирятині автобус відправляється від автостанції, яка розташована вздовж автошляху Київ-Харків, зранку, у Полтаві - прибуває на центральний автовокзал на Алмазному.





Скориставшись автобусом Пирятин-Полтава, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Пирятина - Пирятин-Лубни, Пирятин-Войниха, Пирятин-Покровська Багачка, Пирятин-Ковтуни, Пирятин-Лобкова Балка, Пирятин-Хорол, Пирятин-Вишняки, Пирятин-Мар’янівка, Пирятин-Широке, Пирятин-Сидорівщина, Пирятин-Красногорівка, Пирятин-Білоцерківка, Пирятин-Поділ, Пирятин-Лобачі, Пирятин-Глибока Балка, Пирятин-Решетилівка, Пирятин-Полтава;
із Лубен - Лубни-Войниха, Лубни-Покровська Багачка, Лубни-Ковтуни, Лубни-Лобкова Балка, Лубни-Хорол, Лубни-Вишняки, Лубни-Мар’янівка, Лубни-Широке, Лубни-Сидорівщина, Лубни-Красногорівка, Лубни-Білоцерківка, Лубни-Поділ, Лубни-Лобачі, Лубни-Глибока Балка, Лубни-Решетилівка, Лубни-Полтава;
із Хорола - Хорол-Вишняки, Хорол-Мар’янівка, Хорол-Широке, Хорол-Сидорівщина, Хорол-Красногорівка, Хорол-Білоцерківка, Хорол-Поділ, Хорол-Лобачі, Хорол-Глибока Балка, Хорол-Решетилівка, Хорол-Полтава;
із інших населених пунктів - Войниха-Хорол, Войниха-Полтава, Покровська Багачка-Хорол, Покровська Багачка-Полтава, Ковтуни-Хорол, Ковтуни-Полтава, Лобкова Балка-Хорол, Лобкова Балка-Полтава, Вишняки-Полтава, Мар’янівка-Полтава, Широке-Полтава, Сидорівщина-Полтава, Красногорівка-Полтава, Білоцерківка-Полтава.


Час відправлення по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій або водіїв автобуса. Придбати або забронювати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Пирятина, Лубен, Хорола та Полтави.

Інші рейси, якими можна доїхати із ПИРЯТИНА до ПОЛТАВИ

КИЇВ-БЕРДЯНСЬК
КИЇВ-ДОНЕЦЬК (Шериф-Тур)
КИЇВ-ПОЛТАВА
КИЇВ-ХАРКІВ (Гюнсел)
КИЇВ-ХАРКІВ (Фірма Ікарус)
КОРОП-КОБЕЛЯКИ
ПРИЛУКИ-ПОЛТАВА
ЧЕРКАСИ-ПОЛТАВА
ЧЕРНІГІВ-ПОЛТАВА


2015-2018