Автобус ЧЕРКАСИ-СУМИ

через Золотоношу, Драбів, Шрамківку, Пирятин, Лохвицю, Ромни, Коровинці, Недригайлів, Вільшану

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
09:20 Черкаси АВ Черкаська область A
10:25 Золотоноша АС Черкаська область B
10:45 Драбівці Черкаська область
10:55 Ашанівка Черкаська область
11:05 Великий Хутір Черкаська область
11:25 Драбів АС Черкаська область C
11:45 Кантакузівка Черкаська область
12:00 Шрамківка АС Черкаська область D
12:10 Кононівка Черкаська область
12:30 Олексіївка Полтавська область
13:20 Пирятин АС Полтавська область E
14:55 Лохвиця АС Полтавська область F
16:10 Ромни АС Сумська область G
16:30 Вовківці Сумська область
16:46 Коровинці АС Сумська область
17:03 Недригайлів АС Сумська область H
17:15 Вільшана АС Сумська область I
18:20 Суми АВ Сумська область J
Рейс виконується щоденно. Можливі автобуси на маршруті: БАЗ (29 місць). Протяжність складає 365 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку СУМИ-ЧЕРКАСИ

Автобус Черкаси-Суми з’єднує два обласних центри України - місто Черкаси та місто Суми. Маршрут автобуса проходить територією трьох областей: Черкаською, Полтавською та Сумською. Відстань від Черкас до Сум становить 365 км. Повна тривалість поїздки складе 9 годин. Рейс здійснюється щоденно. Найбільші населені пункти на шляху слідування: Золотоноша, Драбів, Пирятин, Лохвиця, Ромни, Недригайлів. У Черкасах автобус відправляється із центрального автовокзалу зранку.





Скориставшись автобусом Черкаси-Суми, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Черкас - Черкаси-Золотоноша, Черкаси-Драбівці, Черкаси-Ашанівка, Черкаси-Великий Хутір, Черкаси-Драбів, Черкаси-Кантакузівка, Черкаси-Шрамківка, Черкаси-Кононівка, Черкаси-Пирятин, Черкаси-Лохвиця, Черкаси-Ромни, Черкаси-Вовківці, Черкаси-Коровинці, Черкаси-Недригайлів, Черкаси-Вільшана, Черкаси-Суми;
із Золотоноші - Золотоноша-Драбівці, Золотоноша-Ашанівка, Золотоноша-Великий Хутір, Золотоноша-Драбів, Золотоноша-Кантакузівка, Золотоноша-Шрамківка, Золотоноша-Кононівка, Золотоноша-Пирятин, Золотоноша-Лохвиця, Золотоноша-Ромни, Золотоноша-Вовківці, Золотоноша-Коровинці, Золотоноша-Недригайлів, Золотоноша-Вільшана, Золотоноша-Суми;
із Драбова - Драбів-Кантакузівка, Драбів-Шрамківка, Драбів-Кононівка, Драбів-Пирятин, Драбів-Лохвиця, Драбів-Ромни, Драбів-Вовківці, Драбів-Коровинці, Драбів-Недригайлів, Драбів-Вільшана, Драбів-Суми;
зі Шрамківки - Шрамківка-Пирятин, Шрамківка-Лохвиця, Шрамківка-Ромни, Шрамківка-Вовківці, Шрамківка-Коровинці, Шрамківка-Недригайлів, Шрамківка-Вільшана, Шрамківка-Суми;

із Пирятина - Пирятин-Лохвиця, Пирятин-Ромни, Пирятин-Вовківці, Пирятин-Коровинці, Пирятин-Недригайлів, Пирятин-Вільшана, Пирятин-Суми;
із Лохвиці - Лохвиця-Ромни, Лохвиця-Вовківці, Лохвиця-Коровинці, Лохвиця-Недригайлів, Лохвиця-Вільшана, Лохвиця-Суми;

із Ромен - Ромни-Вовківці, Ромни-Коровинці, Ромни-Недригайлів, Ромни-Вільшана, Ромни-Суми;
із Коровинець - Коровинці-Недригайлів, Коровинці-Вільшана, Коровинці-Суми;
із Недригайлова - Недригайлів-Вільшана, Недригайлів-Суми;
із Вільшани - Вільшана-Суми.


Наявність автобуса у рейсі, а також більш повну інформацію по маршруту УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій Черкас, Золотоноші, Драбова, Пирятина, Лохвиці, Ромен, Недригайлова та Сум.


2015-2017