Автобус СУМИ-ЧЕРКАСИ

через Вільшану, Недригайлів, Коровинці, Ромни, Лохвицю, Пирятин, Шрамківку, Драбів, Золотоношу

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
07:40 Суми АВ Сумська область A
08:50 Вільшана АС Сумська область B
09:07 Недригайлів АС Сумська область C
09:22 Коровинці АС Сумська область
10:05 Ромни АС Сумська область D
10:20 Біловодське Сумська область
10:25 Перекопівка Сумська область
10:35 Андріяшівка Сумська область
10:55 Юсківці Полтавська область
11:15 Лохвиця АС Полтавська область E
13:10 Пирятин АС Полтавська область F
13:35 Олексіївка Полтавська область
14:00 Шрамківка АС Черкаська область G
14:35 Драбів АС Черкаська область H
15:35 Золотоноша АС Черкаська область I
16:30 Черкаси АВ Черкаська область J
Рейс виконується щоденно. Можливі автобуси на маршруті: БАЗ (29 місць). Протяжність складає 365 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку ЧЕРКАСИ-СУМИ

Автобус Суми-Черкаси з’єднує північний обласний центр України - місто Суми із центральним обласним центром - містом Черкаси. Відстань між населеними пунктами становить 365 км. Тривалість поїздки від Сум до Черкас близько 9 годин. Рейс здійснюється щоденно. Маршрут автобуса пролягає територією трьох областей: Сумською (Сумський, Лебединський, Недригайлівський та Роменський райони), Полтавською (Лохвицький, Чорнухинський та Пирятинський райони) та Черкаською (Драбівський та Золотоніський райони). Найбільші міста, через які слідує автобус: Ромни, Лохвиця, Пирятин та Золотоноша. Крім того, автобус заїжджає на автостанції таких районних центрів, як Недригайлів Сумської області та Драбів Черкаської області.





Скориставшись автобусом Суми-Черкаси, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками: із Сум - Суми-Вільшана, Суми-Недригайлів, Суми-Коровинці, Суми-Ромни, Суми-Біловодське, Суми-Перекопівка, Суми-Андріяшівка, Суми-Юсківці, Суми-Лохвиця, Суми-Пирятин, Суми-Олексіївка, Суми-Шрамківка, Суми-Драбів, Суми-Золотоноша, Суми-Черкаси;
із Недригайлова - Недригайлів-Коровинці, Недригайлів-Ромни, Недригайлів-Біловодське, Недригайлів-Перекопівка, Недригайлів-Андріяшівка, Недригайлів-Юсківці, Недригайлів-Лохвиця, Недригайлів-Пирятин, Недригайлів-Олексіївка, Недригайлів-Шрамківка, Недригайлів-Драбів, Недригайлів-Золотоноша, Недригайлів-Черкаси;
із Ромен - Ромни-Біловодське, Ромни-Перекопівка, Ромни-Андріяшівка, Ромни-Юсківці, Ромни-Лохвиця, Ромни-Пирятин, Ромни-Олексіївка, Ромни-Шрамківка, Ромни-Драбів, Ромни-Золотоноша, Ромни-Черкаси;

із Лохвиці - Лохвиця-Пирятин, Лохвиця-Олексіївка, Лохвиця-Шрамківка, Лохвиця-Драбів, Лохвиця-Золотоноша, Лохвиця-Черкаси;
із Пирятина - Пирятин-Олексіївка, Пирятин-Шрамківка, Пирятин-Драбів, Пирятин-Золотоноша, Пирятин-Черкаси;

із Драбова - Драбів-Золотоноша, Драбів-Черкаси;
із Золотоноші - Золотоноша-Черкаси.


Забронювати та придбати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій по маршруту слідування автобуса, а також на сайтах bus.sumy.ua (Сумська область) та avtovokzal.pl.ua (Полтавська область).


Наявність автобуса у рейсі, а також більш повну інформацію по маршруту УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій Сум, Недригайлова, Ромен, Лохвиці, Пирятина, Драбова, Золотоноші та Черкас.


2015-2017