Автобус ЗЕЛЕНА ГУРА-ПОЛТАВА / Autobus ZIELONA GÓRA-POŁTAWA

через Легницю, Вроцлав, Ополе, Катовіце, Краків, Ряшів, Володимир, Луцьк, Рівне, Житомир, Київ, Пирятин, Кременчук

Legnica - Wrocław - Opole - Katowice - Kraków - Rzeszów - Włodzimierz - Łuck - Równe - Żytomierz - Kijów - Pyriatyn - Krzemieńczuk


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій та у перевізника


Час відправлення/ Godzina odjazdu Станція/ Dworzec PKS Регіон/ Wojewodztwo На карті/ Mapa
09:00 Zielona Góra Dworzec Autobusowy/Зелена Гура АВ Wojewodztwo lubuskie A
10:30 Legnica/Легниця Wojewodztwo dolnośląskie B
12:00 Wrocław Dworzec Autobusowy/Вроцлав Wojewodztwo dolnośląskie C
13:40 Opole Plac «Sindbad Port»/Ополе Wojewodztwo opolskie D
15:30 Katowice Dw.PKS/Катовіце Wojewodztwo śląskie E
17:10 Krakow Dworzec MDA/Краків Wojewodztwo małopolskie F
19:10 Rzeszów/Ряшів Wojewodztwo podkarpackie G
05:30 Володимир АС/Włodzimierz Волинська область H
06:40 Луцьк АВ/Łuck Волинська область
08:10 Рівне АВ/Równe Рівненська область
11:20 Житомир АВ/Żytomierz Житомирська область
13:50 Київ АС «Київ»/Kijów місто Київ
17:10 Пирятин/Pyriatyn Полтавська область
19:30 Кременчук АС/Krzemieńczuk Полтавська область I
21:30 Полтава АВ/Połtawa Полтавська область J
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: DAF, MAN, Scania, VanHool.
Сайт перевізника: caznatrans.com.ua

Wyjazd: codziennie.
www: caznatrans.com.ua
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку ПОЛТАВА-ЗЕЛЕНА ГУРА/POŁTAWA-ZIELONA GÓRA

Автобус Зелена Гура-Полтава (autobus Zielona Góra-Połtawa) з’єднує Польщу із Україною. Маршрут автобуса проходить територією двох сусідніх країн - Польщею та Україною. Найбільші міста на шляху слідування автобуса: Легниця, Вроцлав, Ополе, Катовіце, Краків, Ряшів, Луцьк, Рівне, Київ та Кременчук. Повна тривалість поїздки складе півтори доби.





Скориставшись автобусом Зелена Гура-Полтава, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Зеленої Гури - Зелена Гура-Володимир, Зелена Гура-Луцьк, Зелена Гура-Рівне, Зелена Гура-Житомир, Зелена Гура-Київ, Зелена Гура-Пирятин, Зелена Гура-Кременчук, Зелена Гура-Полтава;
із Легниці - Легниця-Володимир, Легниця-Луцьк, Легниця-Рівне, Легниця-Житомир, Легниця-Київ, Легниця-Пирятин, Легниця-Кременчук, Легниця-Полтава;
із Вроцлава - Вроцлав-Володимир, Вроцлав-Луцьк, Вроцлав-Рівне, Вроцлав-Кременчук, Вроцлав-Полтава;
із Ополе - Ополе-Володимир, Ополе-Луцьк, Ополе-Рівне, Ополе-Кременчук, Ополе-Полтава;
із Катовіце - Катовіце-Володимир, Катовіце-Луцьк, Катовіце-Рівне, Катовіце-Кременчук, Катовіце-Полтава;
із Кракова - Краків-Володимир, Краків-Луцьк, Краків-Рівне, Краків-Кременчук, Краків-Полтава;
із Ряшева - Ряшів-Володимир, Ряшів-Луцьк, Ряшів-Рівне, Ряшів-Кременчук, Ряшів-Полтава.


Інформацію про вартість проїзду, кількість вільних місць, наявність автобуса у рейсі УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій по маршруту слідування автобуса, а також у перевізника. Час відправлення по станціях може змінюватися в залежності від швидкості проходження митниці.

Інші рейси, якими можна доїхати із ПОЛЬЩІ до ПОЛТАВИ

ГДИНЯ-ПОЛТАВА

СЛУПСЬК-ХАРКІВ

2015-2020