Автобус ЧЕРНІГІВ-ПОЛТАВА

через Прогрес, Ніжин, Малу Дівицю, Прилуки, Линовицю, Пирятин, Лубни, Хорол

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
13:05 Чернігів АС-1 Чернігівська область A
13:40 Топчіївка Чернігівська область
13:55 Прогрес Чернігівська область B
14:05 Кіпті Чернігівська область
15:30 Ніжин АС Чернігівська область C
15:55 Велика Дорога Чернігівська область
16:25 Мала Дівиця Чернігівська область
17:05 Прилуки АС Чернігівська область D
17:25 Линовиця Чернігівська область
17:35 Нова Гребля Чернігівська область
18:20 Пирятин АС Полтавська область E
19:15 Лубни АС Полтавська область F
20:00 Хорол АС-2 Полтавська область G
20:30 Мар’янівка (Чапаєвка) Полтавська область
20:45 Білоцерківка Полтавська область H
21:15 Решетилівка (а/т Київ-Харків) Полтавська область I
21:45 Полтава АВ Полтавська область J
Рейс виконується щоденно. Можливі автобуси на маршрутах: Ikarus, MAN, SOR, БАЗ. Протяжність складає 410 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку ПОЛТАВА-ЧЕРНІГІВ

Автобус Чернігів-Полтава сполучає два сусідні обласні центри України - місто Чернігів із містом Полтава. Маршрут автобуса проходить територією двох областей: Чернігівською та Полтавською. Відстань від Чернігова до Полтави становить 410 км. Повна тривалість поїздки складе близько 9 годин. Рейс здійснюється щоденно. Найбільші населені пункти на шляху слідування: Ніжин, Прилуки, Пирятин, Лубни та Хорол. У Чернігові автобус відправляється в обідню пору із центрального автовокзалу біля залізничного вокзалу, у Полтаві прибуває на центральний автовокзал на Алмазному, у Хоролі автобус заїжджає на АС-2, яка знаходиться біля а/т Київ-Харків.





Скориставшись автобусом Чернігів-Полтава, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Чернігова - Чернігів-Прогрес, Чернігів-Ніжин, Чернігів-Прилуки, Чернігів-Пирятин, Чернігів-Лубни, Чернігів-Хорол, Чернігів-Білоцерківка, Чернігів-Решетилівка (а/т Київ-Харків), Чернігів-Полтава;
із Прогреса - Прогрес-Ніжин, Прогрес-Прилуки, Прогрес-Пирятин, Прогрес-Лубни, Прогрес-Хорол, Прогрес-Білоцерківка, Прогрес-Решетилівка, Прогрес-Полтава;
із Ніжина - Ніжин-Прилуки, Ніжин-Пирятин, Ніжин-Лубни, Ніжин-Хорол, Ніжин-Білоцерківка, Ніжин-Решетилівка (а/т Київ-Харків), Ніжин-Полтава;
із Прилук - Прилуки-Пирятин, Прилуки-Лубни, Прилуки-Хорол, Прилуки-Білоцерківка, Прилуки-Решетилівка (а/т Київ-Харків), Прилуки-Полтава;

із Пирятина - Пирятин-Лубни, Пирятин-Хорол, Пирятин-Білоцерківка, Пирятин-Решетилівка (а/т Київ-Харків), Пирятин-Полтава;
із Лубен - Лубни-Хорол, Лубни-Білоцерківка, Лубни-Решетилівка (а/т Київ-Харків), Лубни-Полтава;
із Хорола - Хорол-Мар’янівка (Хорол-Чапаєвка), Хорол-Білоцерківка, Хорол-Решетилівка (а/т Київ-Харків), Хорол-Полтава;
із Білоцерківки - Білоцерківка-Решетилівка (а/т Київ-Харків), Білоцерківка-Полтава.


Час відправлення по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Забронювати або придбати квитки на рейс можна у касах автостанцій та автовокзалів по маршруту слідування автобуса, а також на сайті avtovokzal.pl.ua (Полтавська область).


Наявність автобуса у рейсі, а також більш повну інформацію по маршруту слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій та автовокзалів Чернігова, Ніжина, Прилук, Пирятина, Лубен, Хорола та Полтави.

Інші рейси, якими можна доїхати із ЧЕРНІГОВА до ПОЛТАВИ

МІНСЬК-МАРІУПОЛЬ
МІНСЬК-ХАРКІВ
ЧЕРНІГІВ-ХАРКІВ


2015-2017